320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



















    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Ma kujutan ette, sellel Pagulaste Vastu lehe halduril on juba KAPO silm peal.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Põliseestlane, kes ei oska eesti keeles kirjutadagi (või ei austa keelt, et sellele tähelepanu pöörata). Aga undab võimsalt, et mingid lollid, kes keelt ei oska, tuuakse nüüd riiki. Võta näpust, et mida peaks sellest järeldama.

        Post ja skriptum kah: ei puuduta muidugi ainult Amost ja on ammu silma jäänud, et mõned suured keele- ja kultuurinõudjad on ise sellised jauramid, et hoia ja keela. Mis värk sellega on, et ise ei suuda teistele kehtestatud mõõdikuid täita?


        krdi telefon paneb igale lausele hüüumärgi lõppu!
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          krdi telefon paneb igale lausele hüüumärgi lõppu!
          Ma tunnen ühte inimest, kellel oli/on sama komme.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Ma tunnen ühte inimest, kellel oli/on sama komme.
            Reimo vä?





            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Reimo vä?
              Ei, selliseid on kindlasti mitmeid, kui mitte öelda palju.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Tintla rügab ideoloogiarindel nagu omal ajal ENSV/NSVL päevil, parteilised käsud kätte antud rahva meelsust muuta..... pole ime et tasapisi rahvas võõrandub parteidest, valitsusest, ajakirjandusest... ja kes teab, lõpuks omast riigistki.

                võtta lahti mingi 1975 aasta "Rahva Hääl" või "Edasi", kas praegune erineb kuigi palju tollasest ajast?
                kõik see rahvavaenlaste otsimine, ühiskondlik hukkamõist jne jne...
                teemad on erinevad aga meelsus või hoiak, just nö ametliku ajakirjanduse oma - üsna sama.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Sel aastal on Vahemerd ületades surma saanud ligi 1800 inimest.

                  Mnjaa, huvitav palju neid seal Liibüas on sellel aastal surma saanud. Kui EL-i üllas eesmärk on inimelude päästmine, siis tuleb nende vastuvõtmine ära lõpetada, et lõppeks ka need paadisõidud.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    Tintla rügab ideoloogiarindel nagu omal ajal ENSV/NSVL päevil, parteilised käsud kätte antud rahva meelsust muuta..... pole ime et tasapisi rahvas võõrandub parteidest, valitsusest, ajakirjandusest... ja kes teab, lõpuks omast riigistki.

                    võtta lahti mingi 1975 aasta "Rahva Hääl" või "Edasi", kas praegune erineb kuigi palju tollasest ajast?
                    kõik see rahvavaenlaste otsimine, ühiskondlik hukkamõist jne jne...
                    teemad on erinevad aga meelsus või hoiak, just nö ametliku ajakirjanduse oma - üsna sama.
                    Tõesti ajalugu näib korduvat. Kunagi nägime ühte olümpiavõitjat veoautokastist imperialismi kirumas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Aga see just žurnalisti välja toodu pärast juhtunud ongi. Kui ikka 90% argumentidest on "pepu kaudu lapsi ei tehta" ja "kui on must, näita ust" stiilis, siis on seda ohtlikult lihtne ülejäänu peale üle kanda.

                      Mis puutub Muuli arvamusse, siis ei saa mehe arvamisi enam pärast poliitikasse minekut tõsiselt võtta. Pole võimalik eristada kas tegemist on tõsimeelse avalduse või poliitikaga.
                      Kui palju kasvõi siin teemas selliseid argumente on esitatud? Minu arust tuuakse pigem asjalikke näiteid, lingitakse mõistlikele artiklitele jne. Pigem üritavad kvoodisõbrad meeleheitlikult näidata, et immigratsioonivastased on kirjaoskamatud ja madalalaubaline seltskond. Tofoarik poeb selle tõestamiseks lausa nahast välja.
                      Mina olen näiteks siin korduvalt väitnud, et ei mõnekümne ega ka mõnetuhande tüübi vastuvõtmine ei lahenda probleemi vaid vastupidi, ainult soodustab illegaalset inimkaubandust. Probleemid tuleb lahendada kohapeal, nt hävitada ISIS ning sööta, joota, turvata ja katta juba kriisipiirkondade vahetus läheduses olevad põgenikelaagrid. Ainsatki mõistlikku vastuargumenti pole ma näinud, ainult lollakat irooniat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chac Vaata postitust
                        võtta lahti mingi 1975 aasta "Rahva Hääl" või "Edasi", kas praegune erineb kuigi palju tollasest ajast?
                        kõik see rahvavaenlaste otsimine, ühiskondlik hukkamõist jne jne...
                        teemad on erinevad aga meelsus või hoiak, just nö ametliku ajakirjanduse oma - üsna sama.
                        Tasub veidi vaadata ka, mida loed. Normaalset ajakirjandust on siiski ka: EPL enamasti, Sirp, Müürileht. Mitte keegi ei sunni kollast saasta klikkima.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Kui palju kasvõi siin teemas selliseid argumente on esitatud? Minu arust tuuakse pigem asjalikke näiteid, lingitakse mõistlikele artiklitele jne. Pigem üritavad kvoodisõbrad meeleheitlikult näidata, et immigratsioonivastased on kirjaoskamatud ja madalalaubaline seltskond. Tofoarik poeb selle tõestamiseks lausa nahast välja.
                          Mina olen näiteks siin korduvalt väitnud, et ei mõnekümne ega ka mõnetuhande tüübi vastuvõtmine ei lahenda probleemi vaid vastupidi, ainult soodustab illegaalset inimkaubandust. Probleemid tuleb lahendada kohapeal, nt hävitada ISIS ning sööta, joota, turvata ja katta juba kriisipiirkondade vahetus läheduses olevad põgenikelaagrid. Ainsatki mõistlikku vastuargumenti pole ma näinud, ainult lollakat irooniat.
                          See foorum ei kajasta kogu avalikku debatti. Siin on see osakaal natuke meeldivam, mis on tore.

                          Kommentaar


                            See olukorra kohapeal lahendamine on rassistidel naeruväärne argument. Kes seda ISIS-it sinna hävitama peaks minema? Eesti sõjavägi? Let me guess: Eesti rassistid oleksid selle vastu.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Või siis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X