320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    On üks feminist.
    https://www.youtube.com/watch?v=R8dpA83LvmM ja tema eesnime öeldakse siin laulus kohe alguses.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      https://www.youtube.com/watch?v=R8dpA83LvmM ja tema eesnime öeldakse siin laulus kohe alguses.
      Rein või?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Rein või?
        Äiolerein. Mörisev mölder hoopis.

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          On üks feminist.
          No yks must (no pun intended) lammas on igas karjas.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              EKRE fraktsiooni nõunikuna möönan, et särgil oli õige piiisut ebaõnnestunud loosung.



              Meanwhile...









              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kes siin ütleski, et just need inimesed, kelle arvamus sind ei huvita, karjuvad kõige valjemini? Väga õigesti ütles.

                Ise olen antud teemas maruneutraalne. Tunnen, et ma ei suuda haarata seda probleemi endale arusaadavasse võtmesse.. Keeruline värk igastahes. Ühes olen aga kindel, inimesed, kes ütlevad, et pagulaste vastvõtmine lahendab globaalse probleemi (lugesin facebookist), on sama rumalad, kui inimesed, kes pagulasi värdjateks kutsuvad (kuulsin mingit rekkameest lõuna ajal kõrvallauas enda seisukohta väljendamas).
                Ei saa neid inimesi kutsuda ei väga tolerantseteks ega teisel puhul rassistideks. Esimesel puhul ollakse lihtsalt naiivsed, teisel juhul piiratud mõtlemisega.

                Kutsun ülesse suuremale neutraalsusele.

                Kommentaar


                  Eestlased tahavad korraldada soomes pagulaste vastase meeleavalduse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Eestlased tahavad korraldada soomes pagulaste vastase meeleavalduse.

                    http://www.facebook.com/Pagulasvabae...50799888318996
                    "Insener Teet: Üldiselt saan mina 350€ palka. Kas selles olen süüdi MINA? Minu raha on kõik Rõivase, Ansipi, Kallase jne taskus. Nüüd hakkab iga neeger saama üle tuhande euro kuus lihtsalt siin olemise eest. Rootsis elavad suurtes lossides, kust kohalikud on tänavale visatud ja varsti on see ka siin nii. Naine kuulis töökaaslaselt, et merivälja kanti (seal elavad rikkad) plaanitakse neile suured majad ehitada basseinide ja ma ei tea veel millega, kus nad siis elama hakkavad. Kas ma pean tõesti leppima sellega? Ma olen valge eesti mees omal kodumaal ja ei kavatsegi."

                    Mõni kord ma mõtlen, et kas tõesti selliseid inimesi on olemas või nad on lihtsalt ebaõnnestunud humoristid?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      "Insener Teet: Üldiselt saan mina 350€ palka. Kas selles olen süüdi MINA? Minu raha on kõik Rõivase, Ansipi, Kallase jne taskus. Nüüd hakkab iga neeger saama üle tuhande euro kuus lihtsalt siin olemise eest. Rootsis elavad suurtes lossides, kust kohalikud on tänavale visatud ja varsti on see ka siin nii. Naine kuulis töökaaslaselt, et merivälja kanti (seal elavad rikkad) plaanitakse neile suured majad ehitada basseinide ja ma ei tea veel millega, kus nad siis elama hakkavad. Kas ma pean tõesti leppima sellega? Ma olen valge eesti mees omal kodumaal ja ei kavatsegi."

                      Mõni kord ma mõtlen, et kas tõesti selliseid inimesi on olemas või nad on lihtsalt ebaõnnestunud humoristid?
                      Insener Teet saab ilmselt seda palka Rõiva lapse legode kokkupaneku eest.

                      Kommentaar


                        Desperado Ehitus OÜ-s pole ilmselt parimad ajad hetkel.

                        Kommentaar


                          Kakoi Merivälja? See mis Geila vallas on vä?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Eestlased tahavad korraldada soomes pagulaste vastase meeleavalduse.

                            http://www.facebook.com/Pagulasvabae...50799888318996
                            Ma loodan, et see tehakse ära. Plakati-ideid oleks ju rohkelt: "Soome ei vaja eestlastest odavamat tööjõudu", "Käi perse, somaallane, ma jõudsin siia enne", "Eestlane- ainus õige neeger Soomes"

                            Kommentaar




                              Kommentaar


                                Ja kui sealt nüüd edasi lugeda, siis saad teada, et tegemist on ühekordse üritusega. Seega mis selles halba saab olla?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X