320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    saame haja-asustada pagulasi
    See idee on põhimõtteliselt õige, kui keegi aga oskaks seletada, et kuidas nad maapiirkondades ja väikelinnas tööd leiavad (need kes ehk tahakski tööle minna), mida kohalikelegi peaaegu pole.

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      See idee on põhimõtteliselt õige, kui keegi aga oskaks seletada, et kuidas nad maapiirkondades ja väikelinnas tööd leiavad (need kes ehk tahakski tööle minna), mida kohalikelegi peaaegu pole.
      Siin üks positiivne näide, iseasi kui palju maapiirkondades sellise avatud ilmavaatega tööandjaid leiab.

      Kommentaar


        Hermo Kuusk:
        "Ma olen Aafrikas rännanud ja võin teile kinnitada- mitte ükski tõelises viletsuses elav Somaalia, Eritrea, Jeemeni või Nigeeria põgenik ei suuda ilma arvestatava rahasummata võtta ette teekonda Põhja-Aafrika rannikule ja sebida endale veel ülesõit Euroopasse. See pole reaalne. Ta sureb seal kõrbes juba maha. Tulevad need kes on seal tapnud ja röövinud õnnetuid, kes ise on sõda pidanud eesmärgiga oma või võõra hõimu maist vara omastada- ainsa eesmärgiga...pääseda Euroopasse! Te oleksite šokis kui teaksite iga Euroopasse saabunud neegri veretööde registrit, mille nad pidid sooritama et Tõotatud Maale jõuda.."

        Kurjategija varjamine ja toetamine on samuti kuritegu.

        Kommentaar


          Jeemen on Aafrikas?

          Kommentaar


            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            Hermo Kuusk:
            "Ma olen Aafrikas rännanud ja võin teile kinnitada- mitte ükski tõelises viletsuses elav Somaalia, Eritrea, Jeemeni või Nigeeria põgenik ei suuda ilma arvestatava rahasummata võtta ette teekonda Põhja-Aafrika rannikule ja sebida endale veel ülesõit Euroopasse. See pole reaalne. Ta sureb seal kõrbes juba maha. Tulevad need kes on seal tapnud ja röövinud õnnetuid, kes ise on sõda pidanud eesmärgiga oma või võõra hõimu maist vara omastada- ainsa eesmärgiga...pääseda Euroopasse! Te oleksite šokis kui teaksite iga Euroopasse saabunud neegri veretööde registrit, mille nad pidid sooritama et Tõotatud Maale jõuda.."

            Kurjategija varjamine ja toetamine on samuti kuritegu.
            bubbles, endal ei hakka juba vähe imelik? Päris tihti, kopeerid mingeid sõnavõtte ja avaldusi ja faktiväiteid, mis 10 sekundiga osutuvad võltsiks, fabritseerituks või pahatahtlikuks. Palun mõtle, mõnigi kord kriitiliselt üle see loetud BS, mida postitama hakkad. Kiire guugeldamine kontrolliks ei teeks ka paha.

            Siin on ka üks link kriminaalidest. Soojas kliimas kannavad nad pikki riideid loomulikult sellepärast, et hõlstide alla peita kogu kuritegelikul teel saadud dollarikuhi.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Kas kuskil on väidetud seal tekstis, et Jeemen on Aafrikas? Üritate lihtsalt jälle mingit mõttetut joga tekstist välja otsida. Mida ma selle sinu antud lingiga nüüd ette peaksin võtma? Samahästi ma võin sinult küsida nüüd, et kas Iraak on Aafrikas?Või mida see link siia puutub? Ma ei saa hetkel aru mida sa tõestada üritasid.

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                Kas kuskil on väidetud seal tekstis, et Jeemen on Aafrikas? Üritate lihtsalt jälle mingit mõttetut joga tekstist välja otsida. Mida ma selle sinu antud lingiga nüüd ette peaksin võtma? Samahästi ma võin sinult küsida nüüd, et kas Iraak on Aafrikas?Või mida see link siia puutub? Ma ei saa hetkel aru mida sa tõestada üritasid.
                Sa tundud muidu tore inimene, natuke teistsuguse maailmavaatega, aga, noh, loe enda postitatu läbi. Lihtsalt loe mõttega.

                Kommentaar


                  Ainuke asi mida te suudate on kopeerida mitu lehekülge mingit kirjavigadega teksti kuskilt facebookist. See ongi teie ainukene argument? "Vaadake kui lollid eestlased, ei oska kirjutada, selliste tontide pärast peaks küll kohe rohkem immigrante sisse tooma, äkki nad oskavad kirjutada".

                  Üleüldse, mis asi mu tekstides nii pahatahtlik on?

                  Siiamaani pole ühtegi konkreetset positiivset nn "pooldajate" poolt kuulnud, et mida see immigrantide toomine meie riigile juurde annaks? Palun seletage ära ja ongi korras sellega

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Sa tundud muidu tore inimene, natuke teistsuguse maailmavaatega, aga, noh, loe enda postitatu läbi. Lihtsalt loe mõttega.
                    Seda sama võiks sullegi soovitada. Pole vahet kus see Jeemen ju asub, mõttest said ju ikka aru? Aga noh, ma saan aru, vaja norida ja muidu lahe olla.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Ainuke asi mida te suudate on kopeerida mitu lehekülge mingit kirjavigadega teksti kuskilt facebookist. See ongi teie ainukene argument? "Vaadake kui lollid eestlased, ei oska kirjutada, selliste tontide pärast peaks küll kohe rohkem immigrante sisse tooma, äkki nad oskavad kirjutada".

                      Üleüldse, mis asi mu tekstides nii pahatahtlik on?
                      Ma olen mitu korda öelnud, et mind häirib ühe partei jaur, mis lähtub poliittehnoloogiast ja siis mingite imbetsillide jaur, kes on nii lollid, et nad ei saa ise ka aru, et mida nad teevad. Meil võiks olla normaalne arutelu, et kuidas ja mida nende sisserännanutega teha, aga praegu läheb asi täiesti idiootseks vihaõhutamiseks. Mingi jaur, et kusagil on Rootsis kedagi vägistatud ja kusagil on Isislased. Persse, ma ütlen ausalt, et ma ka ei taha väga monoliitse kultuuriga vaesuvaid sisserändajaid. Ma mäletan enda kodulinnast lapsepõlves, et kuidas me kartsime mustlasi, kuna nad võisid mingi suvalise sõneluse järel sulle koju järgi tulla ja noaga ähvardada. Ma ei ole inimene, kes kiidaks kvooti heaks ja nii edasi. Ma tahaks selleks normaalset arutelu, et miks mitte ja miks võiks. Aga praegune arutelu, mida jagatakse FB-s, kommentaariumites ja ka sinu postitustes kohati, on selline imbetsillide jaur, et ma tahaks need inimesed ise ka kuhugi kuradi Süüriasse ära saata, kuna see on faking piinlik.

                      Kommentaar


                        No mis siin vaielda. See Jeemen oli selles tekstis muidugi totter näpukas aga sisuliselt asjad ju nii ongi. Üle piiri lähevad tõepoolest pigem jõukamad tegelased, kes pole päris näljas ja paljas.
                        Ja üks aspekt, millest pole meil peaaegu üldse räägitud - täiesti reaalne, et 18-aastane sõjapõgenik ongi tegelikult roimar, kes juba 13-aastasena tõmbas Kalasnikovi valanguga naaberhõimu kuttidele kuuli pähe ja torkas seejärel nende naistele-tütardele pallid sappa. Näiteks Somaalia puhul on see täiesti reaalne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Seda sama võiks sullegi soovitada. Pole vahet kus see Jeemen ju asub, mõttest said ju ikka aru? Aga noh, ma saan aru, vaja norida ja muidu lahe olla.
                          Bubblese algtekst kannab ainult üht argumenti - kahelda sõjapõgenike staatuses ja nende kurvas elukäigus.
                          Okei, võib-olla ei tunnetanud konteksti ära ning arvas, et on informeeriv tekst ja soovis jagada. Aga sellisel juhul reaktsioon reaalsetele sõjapõgenikele, kelle fotosid jagasin?

                          Meie inimeste tase ei ole see, et nii labaste tekstidega saab rahva ära lollitada. Kamoon noh, kriitilist meelt kasutama.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Aga praegune arutelu, mida jagatakse FB-s, kommentaariumites ja ka sinu postitustes kohati, on selline imbetsillide jaur, et ma tahaks need inimesed ise ka kuhugi kuradi Süüriasse ära saata, kuna see on faking piinlik.
                            Emotsionaalsetel teemadel, kus kõigil oma arvamus, kohtab jauramist mõlemalt poolelt. Ühed ütlevad, et nüüd hakkavad neegrid või muhameedlased kohe vägistama ja tapma - liialdatud tõesti. Igasugu karikäsperid jälle väidavad, et mingeid probleeme ei ole ega tule, kõik need jutud Rootsi vms riikide immigrtasioonihädadest on laim ja jama. Minu arust veel rohkem BS.

                            Kommentaar


                              Minu arvates peaks sisserännanutele kasutama nulltolerantsi. Ehk kui nad saavad mingi pasaga hakkama, siis tuleb kohe ka täismahus karistus. Inimestele, kes tahavad siin elada ja töötada, neid ei peaks nende teiste ahvide pärast diskrimineerima. See ei vii meid kuhugi mujale, kui minna taaskordse ühe riigi poolt kasutatud "rahva" põhimõtteni, kus sünniõigus on primaarne liigitaja. See pole euroopalik, see viib bumerangiefektina lõpuks paljude teiste inimesteni. Aga hakata kõiki põgenikke pidama mingiteks killeriteks, vägistajateks ja kurjategijateks, ongi täpselt see, mis seda taastoodab. Ehk Euroopasse on nad tulnud, me peame nendega tegelema. Me peame aitama neil, kes tõesti tahavad hakkama saada, seda ka teha. See oleks humaanne. Selline oleks ühiskond, kus ma tahaksin elada, kus ei saadetaks ka meid tagasi, kui meil siin hapuks läheb. Samamoodi eeldaks ma ka näiteks kusagil välismaal meie seast tulnud kriminaalide ranget karistamist, kes takistavad normaalsete inimeste elu.
                              Ma ei saa aru, et kelleks peavad end need, kes ütlevad inimese kohta grupikuuluvuse kaudu, et te pole enda elu väärt. Et minge tagasi enda kuradi Süüriasse või kuhugi. Kelleks te end peate? Iga inimene on enda elu väärt ja enda võimalust väärt. See ongi Euroopa idee viimased 60 aastat olnud. Samamoodi võiks võtta mingi prantslane, itaallane ja kes iganes meid lihtsalt kärbsepasana, kes käivad venelastele närvidele ja mõelda, et äkki olekski parem, kui meid siin poleks. Venemaa oleks rahul ja mingeid pirisevaid jobusid ei nõuaks vägesid.

                              Kommentaar


                                Nädal tagasi küsisin sedasi:
                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Kust te seda räiget sildistamist loete? Siin teemas on päris rahulik ja suht mõistlik arutelu käimas. Ajaleheartiklid on ka üsna tasakaalukad.
                                Vastuseks sain, et üks kasutaja siin midagi rääkis.
                                Ehk see "teised teevad kaa" väide on minu jaoks kahtlane.


                                edit: Mõnuagendi viimane sõnavõtt on kuld. Julgen väita, et kõigi siin teemas sõna võtvate "pooldajate" seisukoht on sama.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X