320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Bubblese algtekst kannab ainult üht argumenti - kahelda sõjapõgenike staatuses ja nende kurvas elukäigus.
    Okei, võib-olla ei tunnetanud konteksti ära ning arvas, et on informeeriv tekst ja soovis jagada. Aga sellisel juhul reaktsioon reaalsetele sõjapõgenikele, kelle fotosid jagasin?

    Meie inimeste tase ei ole see, et nii labaste tekstidega saab rahva ära lollitada. Kamoon noh, kriitilist meelt kasutama.
    Okei, ma saan aru, et sa pead mind mingiks imbetsilliks kes mingeid idiootseid tekste siia paneb. Vahel ehk tuleb minulgi mõni kirjaviga sisse, vabandan. Minu arvamus on jätkuvalt see, et kvoodid on jaburus ja nii on.

    Ma mõistan täielikult, et me ei pääse immigrantidest, kuid me peame seda nii palju piirama kui võimalik. See on minu arvamus, võib-olla mõne oma veel siit foorumist. Lihtsalt see kirjavigade otsimine on minu arust veel jaburam, kui minu postitatud lingid teie jaoks

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Nädal tagasi küsisin sedasi:


      Vastuseks sain, et üks kasutaja siin midagi rääkis.
      Ehk see "teised teevad kaa" väide on minu jaoks kahtlane.


      edit: Mõnuagendi viimane sõnavõtt on kuld. Julgen väita, et kõigi siin teemas sõna võtvate "pooldajate" seisukoht on sama.
      100% õige jutt, mu tutvusringkonnas on praktiliselt 90% üpris liberaalse maailmavaatega inimesi ja mitte ükski nendest pole immigratsiooni poolt. Las ma taaskord mainin, vist umbes 5ndat korda, et mitte ükski kuradi partei, kaasa arvatud vihatud reformarid pole selle poolt. Rosimannus ütles koheselt, et Eesti nende kvootidega nõus pole, sama kordas ka Rõivas.
      Nagu mõnuagent mainis, siis jubedalt ajavad närvi debiilsed ekre sõnavõtud ja miitingud, kus puudub igasugune arutelu vaid lihtsalt lahmimine. Veel rohkem ajavad närvi läbinähtavalt fake uudiste jagajad ja mingid paanikakülvajad facebookis, kelle motivatsioonist ei saa üldse aru.

      Osadel inimestel puudub täiesti reaalsustaju ja võideldakse asjade vastu, mis on 21. sajandi maailmas paratamatud. Osade EKRE poliitikute sõnavõttudest jääb selline mulje, nagu Eesti oleks mingit tuumarelva omav überrikas riik, kes lihtsalt nuumab ülejäänud Euroopat ja midagi peale neegrite sealt ei saa ja kui ainult saaks siis oleks üksi, siis küüditaks venelased piiritaha ja elaks rikkalt tuhandeaastases tõupuhtas Eestis.
      Haige

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma olen mitu korda öelnud, et mind häirib ühe partei jaur, mis lähtub poliittehnoloogiast ja siis mingite imbetsillide jaur, kes on nii lollid, et nad ei saa ise ka aru, et mida nad teevad. Meil võiks olla normaalne arutelu, et kuidas ja mida nende sisserännanutega teha, aga praegu läheb asi täiesti idiootseks vihaõhutamiseks. Mingi jaur, et kusagil on Rootsis kedagi vägistatud ja kusagil on Isislased. Persse, ma ütlen ausalt, et ma ka ei taha väga monoliitse kultuuriga vaesuvaid sisserändajaid. Ma mäletan enda kodulinnast lapsepõlves, et kuidas me kartsime mustlasi, kuna nad võisid mingi suvalise sõneluse järel sulle koju järgi tulla ja noaga ähvardada. Ma ei ole inimene, kes kiidaks kvooti heaks ja nii edasi. Ma tahaks selleks normaalset arutelu, et miks mitte ja miks võiks. Aga praegune arutelu, mida jagatakse FB-s, kommentaariumites ja ka sinu postitustes kohati, on selline imbetsillide jaur, et ma tahaks need inimesed ise ka kuhugi kuradi Süüriasse ära saata, kuna see on faking piinlik.
        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        100% õige jutt, mu tutvusringkonnas on praktiliselt 90% üpris liberaalse maailmavaatega inimesi ja mitte ükski nendest pole immigratsiooni poolt. Las ma taaskord mainin, vist umbes 5ndat korda, et mitte ükski kuradi partei, kaasa arvatud vihatud reformarid pole selle poolt. Rosimannus ütles koheselt, et Eesti nende kvootidega nõus pole, sama kordas ka Rõivas.
        Nagu mõnuagent mainis, siis jubedalt ajavad närvi debiilsed ekre sõnavõtud ja miitingud, kus puudub igasugune arutelu vaid lihtsalt lahmimine. Veel rohkem ajavad närvi läbinähtavalt fake uudiste jagajad ja mingid paanikakülvajad facebookis, kelle motivatsioonist ei saa üldse aru.

        Osadel inimestel puudub täiesti reaalsustaju ja võideldakse asjade vastu, mis on 21. sajandi maailmas paratamatud. Osade EKRE poliitikute sõnavõttudest jääb selline mulje, nagu Eesti oleks mingit tuumarelva omav überrikas riik, kes lihtsalt nuumab ülejäänud Euroopat ja midagi peale neegrite sealt ei saa ja kui ainult saaks siis oleks üksi, siis küüditaks venelased piiritaha ja elaks rikkalt tuhandeaastases tõupuhtas Eestis.
        Haige
        This!
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Ma mõistan täielikult, et me ei pääse immigrantidest, kuid me peame seda nii palju piirama kui võimalik.
          Reglementeerima, vast?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Miks meie staarsallijad ekret ja rumalaid siin mõnitavad?

            Kommentaar


              Kommentaar


                Reporter on pagulaste suhtes võtnud täpselt sellise seisukoha, mis sobitub nende mitte-nii-haritud vaatajaskonna maitsega

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Okei, ma saan aru, et sa pead mind mingiks imbetsilliks kes mingeid idiootseid tekste siia paneb. Vahel ehk tuleb minulgi mõni kirjaviga sisse, vabandan. Minu arvamus on jätkuvalt see, et kvoodid on jaburus ja nii on.
                  Saa juba aru, et "Jeemen" ei ole lihtne kirjaviga vaid näitab kohati, mis tasemel on inimene, kes sellist teksti loeb ja sinisilmselt täiesti usub ja siis jagab seda kusagil mujal teistele.
                  See hala, et keegi "kirjavea" kohta midagi kommenteerib on sama labiilne, kui see tekst, mida Sa siin jaganud oled.

                  Mõnnari viimasele sõnavõtule kirjutan ka alla. 100%.
                  Nõustun ka zazi, Lee Romeno, shefieldi juttudega.
                  Algselt postitas Plechazunga
                  Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                  Hmm, that didn't really work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                    Saa juba aru, et "Jeemen" ei ole lihtne kirjaviga vaid näitab kohati, mis tasemel on inimene, kes sellist teksti loeb ja sinisilmselt täiesti usub ja siis jagab seda kusagil mujal teistele.
                    See hala, et keegi "kirjavea" kohta midagi kommenteerib on sama labiilne, kui see tekst, mida Sa siin jaganud oled.

                    Mõnnari viimasele sõnavõtule kirjutan ka alla. 100%.
                    Nõustun ka zazi, Lee Romeno, shefieldi juttudega.
                    Ma väga vabandan.

                    Mis siin ikka teisi kaaskodanike solvata ja mõnitada. Oleme ikkagi nüüd kõik sõbrad edasi, onju. Ma luban, et ei pane neid "idiootlike" linke ja tekste siia, kui teie lõpetate selle labase facebooki tekstide kopeerimise. Kas teise inimese lollust ja kirjavigu on ilus mõnitada? Kus viga näed laita, seal tule ja aita, mitte ära mõnita. Olete ikkagi haritud inimesed siin ju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Okei, ma saan aru, et sa pead mind mingiks imbetsilliks kes mingeid idiootseid tekste siia paneb. Vahel ehk tuleb minulgi mõni kirjaviga sisse, vabandan.
                      Kaugel sellest.

                      Aga kas endal ei teki juba küsimust, et kui kõik seal lääneeuroopas nii perses on, miks siis inimesed ikka elavad seal ja suhtkoht õnnelikud on? Liiatigi veel, järjest rohkem (valgeid) inimesi soovib sinna kolida.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Oot, kas need tofoa facebooki screenshotid olid siin kirjavigade pärast? Ma arvasin, et kuna nende sisu on naeruväärne.

                        Kommentaar


                          Statistika räägib kurba keelt:



                          Kellelgi mingit toredat sõbrannat pole mulle soovitada? Võiks oma aega kuidagi tulemuslikumalt sisustada vms
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Statistika räägib kurba keelt:



                            Kellelgi mingit toredat sõbrannat pole mulle soovitada? Võiks oma aega kuidagi tulemuslikumalt sisustada vms
                            mine trenni

                            Kommentaar




                              Mis siin valesti on ? nii mitmed inimesed on mulle tulnud ütlema, et nad oleksid pidanud oma hääle ekrele või kesikutele andma. Ekre seisab eestlaste huvide eest selles küsimuses kindlasti paremini kui seda teeb keegi muu. aga kohe tembeldatakse rassistiks- kurat võtaks ega aintiimmigrant ei ole kohe rassist. Ja mis mõte on toppida 100 pagulast asulasse, kus elab 200 inimest ?? MIDAVITTU EESTI VALITSUS???? aga http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht...si?id=71716795 ?? Skandinaavias on üle 90% kuritegevust kaasnenud tänu murjamitele, et maksame peale- las laamendavad. Kas siis tõesti on enamus eestlased nii sinisilmsed ja lollid, et usuvad et nendega kaasneb kõik hea? Ise töötan koos yhe nigeerlasega, egiptlasega ning mul on tuttavaid ka mujalt aafrika/lähisida riikidest siin samas Eestis- nad kõik räägivad et see on täielik debiilsus, tuua siia need vaesed(oma lähedased maha müünud) põgenikud. Lollid on need, kes ei õpi teiste vigadest. Aga samas majandusliku poole pealt tuleks meile tuua võimalikult palju pagulasi- tuua nad kõik siia, sest mida rohkem meil siin riigis rahvast on, seda paremini hakkab meie majandusel minema. Fuckoff eestlus ja eestlane sind pole siia maailma vaja, 50 aasta pärast oleme me vähemus rahvus OMA ENDA ISAMAAL, nagu seda on juba Malmös rootslusega, kus vähemalt iga teine on murjam.

                              E. https://www.facebook.com/martin.navr...2475596452513/
                              Teie pagulased

                              Kommentaar


                                Käesolevaga meie, allakirjutanud, oleme vastu teistest kultuuriruumidest pagulaste Eestisse ümberpaigutamisele, kuna nende ülalpidamine jääb Eesti Vabariigi niigi nõrga ja killustunud sotsiaalsüsteemi ning riigieelarve kanda. Pagulaste taust ja emigreerumise põhjused on teadmata, puudub usaldusväärne taustauuringu võimalus. Me ei tea kas tegemist on kannatanute, sõjakurjategijate või isegi terroristlike rühmituste toetajatega. Esmalt tuleb lahendada Eestis elavate kodakondsuseta isikute keeleõppe ja kodakondsuse taotlemise kitsaskohad; meie laste ja perede rahuldav toetamine, tagada noorte väljarände pidurdumine, alles siis saame riiki lubada uut migratsiooni.


                                Siin saate aidata



                                Siin saate abi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X