320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 16

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Miks ma ei saa oma demo käima? Laadisin ilusti alla. Ja seda juba teist korda. FIFA 14 jooksis ennem ilusti. Kas vaja mingit programmi?
    http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

    Kommentaar


      #32
      Mis see slaiderite muutmine tähendab minule kui videomängudes eluuv66rale inimesele seletatuna? Suured tänud.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Mis see slaiderite muutmine tähendab minule kui videomängudes eluuv66rale inimesele seletatuna? Suured tänud.
        Muudab kogu gameplayd ja seda, kuidas mängijad platsil käituvad. Ise kasutan neid: http://www.operationsports.com/forum...y-sliders.html Eeldab ka vähemalt 10 min poolaegu ja world class raskust. Sealses foorumis astme võrra üles minnes peaks leidma ka assisted/semi slidereid

        Kommentaar


          #34
          Tere
          Mul on omamoodi mure, naine ostis mulle üllatuseks FIFA 16 arvutile, aga arvutil ei ole plaadilugejat. Kas on võimalik kuidagi mängu installeerida arvutisse nii, et ei peaks plaadiga mängima? Pole karpi lahti teinud, sest muidu ei saa tagastada poodi, mida ma teha ei tahaks Kas karbis on see product code, et kui ma võtaks selle ja "redeemiks" originis ära ja saaks sedasi origini kaudu selle koodiga mängu alla laadida? Keeruline jutt, aga ootan huviga teie abi.

          E: Tean, et väline plaadilugeja on variant, aga kohmakas ja keeruline kogu aeg kaasas kanda, seepärast uurin origini varianti

          Kommentaar


            #35
            kui origin laseb redeemida, siis pole hiljem plaati vaja ja saad origini kaudu toimetada edasi mu meelest

            Kommentaar


              #36
              Ega need usb kaudu ühendatavad dvd lugejad pole ka tänapäeval mingi hinnaga. Vajadusel saab ka sellele võimalusele mõelda.

              Kommentaar


                #37
                Nii läksin.see aasta next-genile üle, aga selle aasta Fifa on esimest korda career-modes challenging. Legendaryga eelmine aasta polnud probleemi championshipi satsist paari aastaga CL finaalisats teha. Praegu hooaeg mingi veerand mängutud ja Spursiga ikka tõsised raskused. Mäng kõvasti reaalsem, aga ka frustreerivam. Kõik mängud on paras challenge.

                Kommentaar


                  #38
                  Kellel ise mängimine närvi mustaks ajab võib vaadata true geordie vanat FIFAt pelamas. Eepiline tekst ja hea meel on näha kuidas vana ise asjal nii südamega juures on
                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                  Kommentaar


                    #39
                    Hei,

                    Laupäeval on toimumas Järve keskuse Expertis FIFA16 turniir PS4-al. 32 kiiremat saavad osaleda. Võitjale on magus auhind - PlayStation 4.

                    ürituse link facebookis : https://www.facebook.com/events/462988040547028/

                    Kommentaar


                      #40
                      Visake oma ORIGINi kasutajad siia üles, et saaks mõned FUT mängud teha.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Visake oma ORIGINi kasutajad siia üles, et saaks mõned FUT mängud teha.
                        Ma kardan, et sa tahad mu kontot ära häkkida.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #42
                          Miks live mängides osades mängudes palli pole? Samas vahet pole olen kolm võitu jutti saanud.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                            Miks live mängides osades mängudes palli pole? Samas vahet pole olen kolm võitu jutti saanud.
                            Sama küsimus. Alates eilsest mul osades mängudes palli polnud. Teiseks, vahel ta ei salvesta ära mu mängutulemust ja ütleb et mingi error on. Normaalsed bugid ikka sellele uuel Fifal..

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Miks live mängides osades mängudes palli pole? Samas vahet pole olen kolm võitu jutti saanud.
                              Kui sul on UTs, siis sa pead vist palli aktiveerima (nagu kitid ja staadionid). Mul endal pole sellist probleemi olnud.

                              Kommentaar


                                #45
                                Keegi teab, kas ka manager mode'is see kehtib, et Euroopa Liiga võidu korral mängid järgmine hooaeg CLis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X