320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andreas Vaikla (Toronto FC II, Kanada)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Andreas Vaikla (Toronto FC II, Kanada)

    See poiss vast väärib ka teemat. Väliseestlane, aga mitu korda Eesti noortekoondiseid esindanud ja mängib ka täna algavas U19 baltiturniiril eesti eest. Väravaht siis, kelle avastas West Bromi peaskaut 2012 aastal novembri mängust U16Iirima-Eesti mängust, mille Eesti küll kaotas 2:0, aga jäi silma West Bromi skaudile.

    Enda tugevusteks peab ta ise reaktsiooni, tõrjetehnikat ja tsenderduste noppimist ning peamiseks nõrkuseks väravast väljajooksu kiirust.

    Tal oleks võimalus ka hakata mängima Kanada koondise eest, huvi on tuntud, aga hetkel paistab, et tahab loodetavasti ikka Eesti värve esindama hakata.

    Selle aasta mais pidi leping läbi saama, aga vist ikka jätkab West Bromis, ei õnnestunud infot leida kas pikendas lepingut, igatahes transfermarketis ta on endiselt West Bromis.

    EPL tegi temast eelmise aasta lõpus pikema loo ka.
    Mida te teate Andreas Vaikla nimelisest väravavahist? Mitte midagi? Tegemist on praegu ainsa Eesti jalgpalluriga, kel on teoreetiline võimalus Inglismaa kõrgliigaplatsile joosta.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    #2
    Tulevane A-koondislane?

    Kommentaar


      #3
      Loodetavasti, ega teda ns West Bromi pole võetud ma arvan, miskit ikka temas ehk on. Eilne u19 mäng oli küll vähe ebaõnnestunud, selle rumala punase kaardi korjamisega aga enne seda oli mäng küll kontrolli all.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        See poiss vast väärib ka teemat. Väliseestlane, aga mitu korda Eesti noortekoondiseid esindanud ja mängib ka täna algavas U19 baltiturniiril eesti eest. Väravaht siis, kelle avastas West Bromi peaskaut 2012 aastal novembri mängust U16Iirima-Eesti mängust, mille Eesti küll kaotas 2:0, aga jäi silma West Bromi skaudile.

        Enda tugevusteks peab ta ise reaktsiooni, tõrjetehnikat ja tsenderduste noppimist ning peamiseks nõrkuseks väravast väljajooksu kiirust.


        Tal oleks võimalus ka hakata mängima Kanada koondise eest, huvi on tuntud, aga hetkel paistab, et tahab loodetavasti ikka Eesti värve esindama hakata.

        Selle aasta mais pidi leping läbi saama, aga vist ikka jätkab West Bromis, ei õnnestunud infot leida kas pikendas lepingut, igatahes transfermarketis ta on endiselt West Bromis.


        EPL tegi temast eelmise aasta lõpus pikema loo ka.
        http://epl.delfi.ee/news/lp/tundmatu...is?id=70404091
        Palun seleta , miks see tont väärib teemat . Kaks aastat Eesti noorte koondises , kaks mängu , kaks punast kaarti .

        Palun selgita , millest ma aru ei saa , miks ta nii kõva vend on .

        Ma ei ole teda näinud nii palju ,et oskaks hinnata tema mänguoskusi , aga need kaks mängu ,mis ta Eestis teinud on , TAL PUUDUB VÄRAVAVAHILE vajalik närvikava .

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
          Palun seleta , miks see tont väärib teemat . Kaks aastat Eesti noorte koondises , kaks mängu , kaks punast kaarti .

          Palun selgita , millest ma aru ei saa , miks ta nii kõva vend on .

          Ma ei ole teda näinud nii palju ,et oskaks hinnata tema mänguoskusi , aga need kaks mängu ,mis ta Eestis teinud on , TAL PUUDUB VÄRAVAVAHILE vajalik närvikava .
          Alamfoorumiks on "Eestlased välismaal", mitte "(Potentsiaalsed) eesti koondislased välismaal"
          308

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
            Palun seleta , miks see tont väärib teemat . Kaks aastat Eesti noorte koondises , kaks mängu , kaks punast kaarti .

            Palun selgita , millest ma aru ei saa , miks ta nii kõva vend on .

            Ma ei ole teda näinud nii palju ,et oskaks hinnata tema mänguoskusi , aga need kaks mängu ,mis ta Eestis teinud on , TAL PUUDUB VÄRAVAVAHILE vajalik närvikava .
            Paistab, et sul on samuti närvikavaga kehvasti

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Alamfoorumiks on "Eestlased välismaal", mitte "(Potentsiaalsed) eesti koondislased välismaal"
              mis ajast väliseestlased ei olegi enam nagu eestlased?
              st olen ma midagi olulist maha maganud?
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas chac Vaata postitust
                mis ajast väliseestlased ei olegi enam nagu eestlased?
                st olen ma midagi olulist maha maganud?
                Markko ilmselt pidas silmas seda, et antud alamfoorum on mõeldud kõikide välismaal mängivate eestlaste tegevuste kajastamiseks. Isegi nende, kellest ei ole tulevikus A-koondislast.

                Isiklikult arvan, et sellised huvitavad tegelased võiksid siin kajastatud olla küll. Eks näis, kuhu kaugele kutt jõuab, kui jõuab.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #9
                  Eesti kodanik, Eesti pass. Milles probleem, kas see, et ta on sündinud Kanadas?

                  Kommentaar


                    #10
                    Lõppenud hooajal Inglismaa jalgpalli kõrgliigas 13. koha teeninud West Bromwich Albion on otsustanud loobuda Kanadas sündinud Eesti noortekoondise väravavahi Andreas Vaikla teenetest.

                    Lõppenud hooajal Inglismaa jalgpalli kõrgliigas 13. koha teeninud West Bromwich Albion on otsustanud loobuda Kanadas sündinud Eesti noortekoondise väravavahi Andreas Vaikla teenetest.

                    Kommentaar


                      #11
                      Natuke huvitavat lugemist aastast 2009

                      http://issuu.com/jalka/docs/jalka_2009_08/3 (Kuues leht)

                      Kommentaar


                        #12
                        Kanadas sündinud Eesti jalgpallur Andreas Vaikla sõlmis 1,5 aasta pikkuse profilepingu Rootsi kõrgliigas mängiva IFK Norrköpingu meeskonnaga.


                        Rootsi kõrgliiga järgmine sihtkoht siis.

                        Testimisele oli siirdunud siin juba mingi aeg tagasi. http://www.tribalfootball.com/articl...vaikla-4084219

                        Twitteris on tal olnud omapärased sõnavõtud:

                        Andreas Vaikla ‏@anduvaikla 27 Jul 2011
                        I suck dick call up if ye want someee

                        Andreas Vaikla ‏@anduvaikla 27 Jul 2011
                        Excuse me I'm sorry I'm really sexual lately

                        Kommentaar


                          #13
                          Ei maksa välja teha. Mina olen ka kunagi orkuti vahendusel kapist välja tulnud jms kui kooli ajal välja logimata jätsin.

                          Kommentaar


                            #14
                            Liivak rääkis et kuidas Itaalias õppis läbi kukkuma.
                            Kas Rootsis ka tegutsevad? Vaikla kapten... http://i.imgur.com/mfEnW0f.gifv
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              #15
                              Seitse mängu liigas järjest pingil istunud. 18-aastase kohta pole ju üldse paha, kui teise väravavahina temaga momendil arvestatakse.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X