320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2015/16

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks väike detail veel Spursi kohta. Pocchetino meetodite kriitikud on välja toonud, et tema ülim füüsise tagaajamine väsitab meeskonna hooaja lõpuks ära. Eelmine aasta toimus pärast veebruari päris korralik kvaliteedi langus. Tänavu on see moment veel üle elamata. Äkki tõesti teisel hooajal on asi paremini timmitud, aga Spursi puhul pole ka midagi kivisse raiutud. Ma loodaks Lesteri võitu, seejärel teisena Spursi ja siis Arsenali, aga mingi sisetunne paneks praegu Arsenali peale panustama.

    Kommentaar


      Leicester
      Spurs
      Arsenal
      City oleks kõige loogilisem lõpplahendus, teades kellel kui palju mänge ja kui mitmel rindel võideltakse.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Leicester
        Spurs
        Arsenal
        City oleks kõige loogilisem lõpplahendus, teades kellel kui palju mänge ja kui mitmel rindel võideltakse.
        Ma arvan ka sama. Kõik tundub loogiline selle järjestuse puhul.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Ma arvan ka sama. Kõik tundub loogiline selle järjestuse puhul.
          See oleks ilus, minusuguse küüniku jaoks, kellele on jalgpall muutunud rahapakkide sõjaks, oleks üks selline üllatuspauk tõeline nooruspõlve meenutus, kus võita võis justkui igaüks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See oleks ilus, minusuguse küüniku jaoks, kellele on jalgpall muutunud rahapakkide sõjaks, oleks üks selline üllatuspauk tõeline nooruspõlve meenutus, kus võita võis justkui igaüks.
            Muinasjutud on lastele
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              peale tänast on suht tõenäoline, et üks luusertiim võidab.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                peale tänast on suht tõenäoline, et üks luusertiim võidab.
                Arvan, et City on enneaegselt maha kantud tänu üsna kahvatutele esitustele viimastes mängudes. Aga 6 punkti ja 12 mängu pole mingi vahe.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Arvan, et City on enneaegselt maha kantud tänu üsna kahvatutele esitustele viimastes mängudes. Aga 6 punkti ja 12 mängu pole mingi vahe.
                  Vigastuskriis on veidi liiga karm neil ikkagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                    Nuh just Mõnuagendi poolt väljatoodud põhjustel ma Tottenhami võimekusse Euroopas ei usugi. Põhimõtteliselt meenub Liverpool, kes oli ka kohati justkui "Inglismaa parim team" ja kui cli said siis...Siinkohal ei taha Tottenhami muidugi põhjuseta ette solvata. Vaevalt nad päris nii piinlikult esinevad.
                    Me jõudsime veerandfinaali muideks kui me eelmine kord sinna saime.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Täna siis vaatasin vist esimest korda ka post-game analüüsi ja arutelu. Ja seal ka vennad arutavad, et 3 hobuse võidujooks, City on done jne, kellel on kolmest paremkava lõpuni jne jne. 12 vooru on jäänud.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        See jutt, et kui nüüd Spurs, Leicester, Arsenal ja City (ma siin ikka Sotoni mõttega ei hakka žonglöörima) CLi saaks, et siis kohe tagant poolt pannivarrega saadaks on täpselt sellisel tasemel jutt, nagu enne hooaega siin sama teema ennustuses lugeda võis. Kuidas Leicester konkurentsitult viimane on ja kuidas Tottenhami juures kõik asjad nii kohutavalt valesti ja mõttetud on.

                        Nagu välja toodud, siis viimati kui CLi saadi, esineti väga hästi ja mis veel olulisem siis sellist stabiilsust ja mentaliteeti nagu praeguse koosseisuga, ei ole Tottenhamis viimased kümme aastakest kindlasti olnud. Ja samas selle hooaja ManU esitusi CLis nägid ju kõik... Liverpool eelmine hooaeg ka... ei tähenda, et kui ajalooliselt oled kõva, siis tood hullud punktid euroopast ka koju.

                        Samuti PÄRIS üllatustiimiks Spursi ei loeks - jah, mõned mehed on üllatanud - Alli eelkõige, lisaks tooks välja ka Dieri ja Lamela. Samas kas kedagi üllatab, et eelmise hooaja esituste põhjal Lloris, Vertonghen, Eriksen, Kane ja Alderweireld (kõva hooaeg Sotonis) on sellise kvaliteediga, et PLi tipus mängida? Ja kui panna siia juurde veel näiteks varasemalt häid esitusi pakkunud Walkeri ja Dembele (minu hinnangul mõlemad näidanud varasematel hooaegadel kohati tõelist kvaliteeti, kohati jälle vormiga kimpus olnud), siis nagu natukene sisu oleks ju ka...

                        See kõik ei tähenda, et kui Spurs TOP4 trophy võidab, et siis järgmine aasta CLis kõik ideaalselt sujub, lihtsalt minu point selles, et praeguse seisu pealt ette nutma hakata on tõesti full Igor Mang...

                        Kommentaar


                          soovib keegi panustada vastu? Ma panen et city võidab kahjuks!
                          www.ehrakennus.ee
                          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                            soovib keegi panustada vastu? Ma panen et city võidab kahjuks!
                            Kast õlut, võtan vastu.

                            Kommentaar


                              No võib eeldada, et järgmine hooaeg tuleb vähemalt sama kreisi.

                              Man City, ManU ja Chelsea saavad kõik uued peatreenerid. ManUl on üsna nullist vaja alustada, City teeb ka üsna kardinaalsed muutused Guardiola tulles, Chelsea puhul asjad rohkem lahtised. Ühesõnaga üldiselt uued peatreenerid päris esimesel hooajal perfect liigahooaega kokku ei pane.

                              Liverpool ja Klopp on oma projektiga päris alguses.

                              Spurs suuri muutusi ei tee, areneb täpselt niipalju kui noored mängumehed juurde panevad.

                              Arsenal jätkab samamoodi nagu viimased 20 aastat. Oleks jälle nagu vundament valmis, seinad püsti aga keegi kurat katust peale ei pane. Katuse asemele on present tõmmatud. Katus on kallis ja present hoiab enamvähem suurema vihma ära.

                              Teised meeskonnad panevad ainult juurde, vaadates, kuidas Euroopa suurimad kulutajad viimases aknas olid Norwich, Watford, Newcastle ja ka Bournemouth, siis on raske näha, et järgmine aken täielik bloodbath turul ei tuleks. Panevad samamoodi edasi. Ja mis neil üle jääb, kui tahavad ellu jääda, siis ei saa teistele alla jääda ja nii hakkabki see lumepall veerema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Täna siis vaatasin vist esimest korda ka post-game analüüsi ja arutelu. Ja seal ka vennad arutavad, et 3 hobuse võidujooks, City on done jne, kellel on kolmest paremkava lõpuni jne jne. 12 vooru on jäänud.
                                Sellistest vendadest, kes meeskonna mõõnaseisu ajal oma konto deaktiveerivad ja tõusu ajal jälle foorumisse lällama tulevad pole ma kunagi midagi arvanud. sorry. #gloryhunter
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X