320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chinese Super League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    15 aasta pärast on 中国足球协会超级联赛 vist see liiga mida peab jälgima kuna kõik parimad pojad mängivad selleks ajaks juba seal. Ja siis tuuakse nende klubid Champions League'i sisse

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      15 aasta pärast on 中国足球协会超级联赛 vist see liiga mida peab jälgima kuna kõik parimad pojad mängivad selleks ajaks juba seal. Ja siis tuuakse nende klubid Champions League'i sisse
      Olen skeptiline, sest sinna on hetkel vähemalt läinud ikkagi seeniorid ja keskpärased mängumehed... nii nagu enne seda Indiasse või Araabiasse... Seni kuni oma tipus olevaid mängijaid isegi 250m ei suudeta meelitada... ma probleemi ei näe.

      Kommentaar


        Erinevus Araabiamaadega on see, et sinna hakkab neid juba kontsentreeruma.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Olen skeptiline, sest sinna on hetkel vähemalt läinud ikkagi seeniorid ja keskpärased mängumehed... nii nagu enne seda Indiasse või Araabiasse... Seni kuni oma tipus olevaid mängijaid isegi 250m ei suudeta meelitada... ma probleemi ei näe.
          Keda sa tippude all silmas pead? Messit ja Ronaldot? Ses mõttes, et sellised mehed, nagu Hulk, Witsel, Jackson Martinez, Oscar, A. Teixeira Võiks kõik vabalt ka Euroopa tippmeeskondades mängida. Et noh teatud ohumärgid on ikkagi üleval, et ei ole ainult karjääri lõpetavad või tippklubides mitte mänguaega teenivad mehed sinna siirdumas.

          Kommentaar


            Algselt postitas check Vaata postitust
            Keda sa tippude all silmas pead? Messit ja Ronaldot? Ses mõttes, et sellised mehed, nagu Hulk, Witsel, Jackson Martinez, Oscar, A. Teixeira Võiks kõik vabalt ka Euroopa tippmeeskondades mängida. Et noh teatud ohumärgid on ikkagi üleval, et ei ole ainult karjääri lõpetavad või tippklubides mitte mänguaega teenivad mehed sinna siirdumas.
            Minu paha, väljendasin end vähe segaselt ning "tipp" ongi suhteline mõiste. Hulk, Witsel, Jackson Martinez, Oscar, A. Teixeira on kõik vähemal/rohkemal määral head aga nende karjääri on juba varem juhtnud puhtalt raha ja suureks kaotuseks/üllatuseks ma seda ei peaks... no mitte nii suureks, hädakisa tõsta.... veel... ehk see muutub... ei tea...
            Kui sinna hakkavad minema: Robert Lewandowski, Marco Reus, Alexis Sánchez, Kevin De Bruyne jne... siis hakkan ka mina muretsema.

            Kommentaar


              Olge rahulikud nüüd. Välismängijate piir läheb peale ja saabki pidu läbi.

              Kommentaar


                Setanta siis hakkas ka näitama ja väike info välismaalaste suhtes keda siis kus leida võib mängimas

                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vaatan
                  Guangzhou R&F F.C. vs Shanghai SIPG FC.

                  Poolaja lõpp oli kaunis. Hulk ja Oscar sepistasid ilusa värava (1-1) suluseisust ja pilukad närvis. Vaidlemise eest 2 kollast. Läheb mäng edasi ja Oscar pommitab palliga 2 pilukat maha (1 väga selgelt sihilikult) ja kõik kettas. Järgneb 7 minutit rüselust ja vaidlust kus jagatakse kollane + mõlemale poole punane. 45+9' vilistatakse poolaeg lõppenuks.

                  Kommentaar


                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kas ma olen väga loll või seal tõesti ei olnud isegi midagi, mis oleks lähedal suluseisule?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Kas ma olen väga loll või seal tõesti ei olnud isegi midagi, mis oleks lähedal suluseisule?
                        Mulle tundus ka, et seal pole midagi vaadata...

                        Kommentaar


                          Hiina liigas võeti vastu seadus, et leegionärile ei tohi 3 euromilkust (boonused k.a) aastas rohkem maksta.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Kas see reaalsuses muudab ka midagi, või maksavad klubide omanikud oma staaridele need kümned miljonid mingit muud moodi ikkagi ära?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Kas see reaalsuses muudab ka midagi, või maksavad klubide omanikud oma staaridele need kümned miljonid mingit muud moodi ikkagi ära?
                              Arvestada tuleb taustaga: Hiina Rahvavabariik on kindlalt Hiina Kommunistliku Partei võimu all ja kuigi näiliselt võib jääda mulje vabast ettevõtlusest, siis on päeva lõpuks selge, et kõike kontrollib siiski endiselt riik. Liigat juhib autoritaarne Hiina Jalgpalli Assotsiatsioon, pole sõltumatuid miljardäre/omanikke/gruppe, kellel/millel puuduks otsene seos võimuklikiga ja ole sa Alibaba või Xu Jiayin, siis isakese Xi Jinpingi pilli järgi pead ikka tantsima.

                              Seega teades seda, siis keegi vaevalt nihverdama hakkab, sest tagajärjed saaksid olema ebaproportsionaalselt karmid.

                              Kommentaar


                                Oscarid ja muud staarid peavad uut klubi hakkama otsima.

                                Starting from next season, foreign players in the Chinese Super League will have their annual salaries capped at £2.7m, which is around £52,000 a week.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X