320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglismaa klubid Euroopas 2004/2005\'

    Ei oskagi seda kohe seletada. Võibolla sellepärast, et minu, kui ääretult toreda ja tolerantse inimese jaoks ei eksisteeri \"pimeduse ja valguse\" skaalat klubide osas - ehk mul näiteks puudub patoloogiline viha selliste inglise klubide vastu, kelle nimi ei ole Arsenal. seetõttu lähtun isiklikust arvamusest, mille kohaselt võrreldes kolme järgneva õhtu paare - siis eelistan võitjana näha härraseid torinost, münchenist ja newcastlest. aga see ei ole väga veendunud eelistus, sest heameelega näeks ma absoluutselt kõiki CLi jäänud meeskondi kaotamas. aga see vist pole kuigi reaalne.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglismaa klubid Euroopas 2004/2005\'

      Algselt postitas SleepWalking
      Ei oskagi seda kohe seletada. Võibolla sellepärast, et minu, kui ääretult toreda ja tolerantse inimese jaoks ei eksisteeri \"pimeduse ja valguse\" skaalat klubide osas - ehk mul näiteks puudub patoloogiline viha selliste inglise klubide vastu, kelle nimi ei ole Arsenal. seetõttu lähtun isiklikust arvamusest, mille kohaselt võrreldes kolme järgneva õhtu paare - siis eelistan võitjana näha härraseid torinost, münchenist ja newcastlest. aga see ei ole väga veendunud eelistus, sest heameelega näeks ma absoluutselt kõiki CLi jäänud meeskondi kaotamas. aga see vist pole kuigi reaalne.
      Ma oleksin juba peaaegu hakanud ülaltoodud postituste teist lauset uskuma, aga paraku rikkus postituse eelviimane lause jälle kõik ära.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglismaa klubid Euroopas 2004/2005\'

        Algselt postitas mcnamara
        Ma oleksin juba peaaegu hakanud ülaltoodud postituste teist lauset uskuma, aga paraku rikkus postituse eelviimane lause jälle kõik ära.
        jah, ka mul on hea meel, et vale mulje ei jäänud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglismaa klubid Euroopas 2004/2005\'

          Mu austatud härrad! Keerake mõttes aega 10 tundi tagasi ja tuletage meelde kumma jalaga voodist välja astusite. Kui selleks oli vasak, siis on aeg uuesti tuttu minna ja hommikul kasutada paremat jalga.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglismaa klubid Euroopas 2004/2005\'

            Seoses Liverpooli progresseerumisega Euroopas tooks välja selliseid fakte:

            1978

            Wales win the Grand Slam in Rugby
            The Pope Dies
            Liverpool lose in the League Cup final to the eventual League Champions that year (Forest)
            Liverpool win the European Cup

            1981

            Prince Charles gets married,
            Ken marries Deirdre a new Doctor Who is appointed
            Liverpool win the European cup

            2005

            Prince Charles gets married
            Ken marries Deirdre
            A new Doctor Who is appointed
            Wales win the Grand Slam in Rugby
            The Pope Dies
            Liverpool lose in the League Cup final to the eventual League Champions that year (Chelsea)

            Kas tõesti on \'pooli aasta?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglismaa klubid Euroopas 2004/2005\'

              Alles oli ju ********** aasta, juba aastavahetus?

              Edit
              Supplies!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglismaa klubid Euroopas 2004/2005\'

                Mina igatahes ühinen nendega kes Inglise klubisid kolmel järjestikkusel päeval toetavad.
                Samas tunnistan üles,et Arse ja Bayerni mängus olin sakslaste poolt mis siis,et vahepeal lootsin nelja briti klubi kaheksa parema hulgas näha.
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Muuseas, kes see räägib, et inglased ei oska näidelda? Matt Etheringtoni kukkumine Palermo vastu on üks selle haruldase ja hinnatud kunsti paremaid näidiseid. Muidugi sai see ka vääriliselt kollase kaardiga tasutud.

                  Aga selle teema koukisin aegade hämarusest välja, et värskematele foorumlastele meelde tuletada: kunagi oli aeg, kui üks sinisilmne idealist toetas täiel rinnal kõiki Inglise klubisid Euroopas. Jah, Chelskit, Arset - kõiki! Omavahel öeldes: (teeb seda praegugi). Aga ei räägi sellest enam suuremat, sest "nelja suure" poolehoidjate omavaheline viha foorumis on õige suureks paisunud. Mis on muidugi naljakas.
                  Siiski - päris hea nädal see avanädal Inglise klubidel. Kui Hammersid välja arvata. Üks karikas vähemalt võiks kevadel Albioni rannale rännata. Mina oleksin rõõmus. Olgu tooja kes tahes.

                  PS Kui keegi oskab need totrad 2004/2005 teema lõpust maha võtta, palun tehku seda. Mina na loll jälle.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Mine oma esimese posti juurde ja kliki edit. Siis näed üleval olevat pealkirja eraldi kastis ja peaksid edasi juba oskama või mis?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Mine oma esimese posti juurde ja kliki edit. Siis näed üleval olevat pealkirja eraldi kastis ja peaksid edasi juba oskama või mis?
                      Näen, oskan, numbrid kaovad sealt kastist küll ära, aga mitte teema nimest. Selline on elu.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Näen, oskan, numbrid kaovad sealt kastist küll ära, aga mitte teema nimest. Selline on elu.
                        Siis on uue foorumi viga. Vanas antud protsess toimis.

                        Edit: lihtsalt küsin üle-panid tähele, et uus foorum nõuab edit funktsiooni toimimiseks põhjendust?
                        Last edited by Jasper; 15.09.06, 20:46. Põhjus: üleküsimine
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Siis on uue foorumi viga. Vanas antud protsess toimis.

                          Edit: lihtsalt küsin üle-panid tähele, et uus foorum nõuab edit funktsiooni toimimiseks põhjendust?
                          Saab ka ilma põhjenduseta, see on lihtsalt tore lisa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Ära põrkle tolvan
                            nõuan bänni!

                            Kommentaar


                              Otsisin selle oma ammuse teema aegade hämarusest selleks, et salvestada ajalukku üksainus sõna: KOLM!
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                kui me nüüd natuke sinna kolme sisse vaatame, siis läheb naerutuju kahjuks üle. forza!
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X