320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

    Originally posted by jollu



    Ja muideks McNamara, Simon Davies ei ole Inglise alla-21 koondislane, sest ta ei ole inglane vaid waleslane ja ta on 22 aastane Ta mängib Walesi põhikoondises
    mcnamara rääkis siin Sean Davis\'est, kes tõepoolest on ingalne ja kunagi U 21-s mänginud. Samas Sina räägid Simon Davies, kes on waleslane. Esimene mängib Fulhamis, teine Tottenhamis. Ka perekonnanimed kirjutatakse ju erinevalt. Niiet jutt ikkagi õige!
    BACK WHERE WE BELONG

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

      Ehheee :9 Vabandust, lasin natuke mööda jah.. süüdistan hommikust unisust :P
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

        Originally posted by tembuu


        Niisiis, Villa on out ja Fulham jätkab võidukalt....Esimene kaotas 0:2 Lille´le ja teine võitis kedagi...krt,nimi on peast kadunud...
        Klubi on Sochaux, keele keerab sõlme . Seisuks jäi 2:0 (Legwinski, Hayles)

        Originally posted by jollu


        Väga nõme. Ei saa aru miks GT miski väga imeliku koosseisu välja pani, kui tal olid vähe paremad võiamlused, a mäng on peetud ja midagi pole enam teha.
        Kui sul on valida kolme keskpooliku vahel (Thomas Hitzlsperger, Lee Hendrie, Ian Taylor), siis on kiivakas 433 isegi positiivne lahendus :P . Ju siis oli tegemist optimaalse koosseisuga, kolm korralikku ründajat oleks vähemalt korra pidanud ikka skoorima.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

          Tegelikult oli nii, et see Allback või Vass mängis kusagil keskvälajal ja üldse miski tore naljatamine oli....... :S Muideks Gareth Barry oli ka keskväljal. Valikuvõiamlusi miski OK meeskonna jaoks oli igasuguseid aga GT katsetas ning mul suht pohhui kas sellest karikast. peaasi et liigas nii ei juhtuks
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

            ah vittu

            roll on august 18th. avfc 3 liverpool 1

            COME ON LADS!!!!!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

              Fulham viigistas täna Intertoto finaalis võõrsil Bologna\'ga 2:2, mis annab Londoni tiimile teatud väljavaateid UEFA sarja välja jõuda. Fulhami peamine mängumootor olevat taaskord olnud Junichi Imamoto. Teine mäng kodus 2 nädala pärast.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                Zeljeznicar 0 Newcastle 1 (55. Dyer)

                Team: Given, Hughes, Dabizas, Bramble, Bernard (Elliott 88), Solano, Jenas, Dyer, Viana (Quinn 88), LuaLua (Ameobi), Shearer
                Subs n/u: Harper, O\'Brien, Griffin, Bassedas.

                Newcastle sammub CLi alagrupiturniiri, RedScum United samal ajal aga UEFA cupi suunas - kaotati Ungari klubile Zalaegerszeg 0:1.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                  las ma naeran natuke

                  hahahahahahahahhahahahaahahahhaahhahahahahahahahah ahah

                  0:1 mingile ungari pool amatööridele

                  sometimes life is shit but u can always count on mank scum cocking up

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                    Allo


                    Huvitav suhtumine. Loomulikult on see pisut tobenaljakas kui ManU siukese pakiga maha saab, aga üldjoontes hoian ma neile ikka Euroopas pöialt. Tahaks teada kuidas teistega lood on? Näiteks NUFC mehed, kas te hoiaksite Sunderlandile Euroopas pöialt või tahaks, et nad kohe välja kukkuvad või pigem tuleks hetkel küsida vastupidi? Inglaste mõttemaailm võib teine olla, aga mina toetan kõiki inglise võistkondi kui nad mängivad muu maailma vastu. Mõnes mõttes on see nagu inglise liiga au ja kuulsuse üleval hoidmine. Mis mõtted teistel liiguvad?

                    Mis ManU mängu puutub, siis domineerisid nad terve mängu, hoides seda täiesti kontrolli all. Üks värvav võeti ära ja Babyface lõi posti ja siis mingi 90. minut tegi Phillll Nevilll ilge kala ja 1:0. Vot suckerpunch

                    Parimatega
                    Eestlane Finsbury Parkis

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                      Mina isiklikult ei hoia põialt kõikidele inglise klubidele pelgalt sellepärast, et nad inglise klubid on. Newcastle väljakukkumise vastu pole mul vähematki. St suht külmaks jätab enamike inglise klubide käekäik Euroopas.
                      memer of Gaskoff fan club

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                        Näiteks NUFC mehed, kas te hoiaksite Sunderlandile Euroopas pöialt või tahaks, et nad kohe välja kukkuvad või pigem tuleks hetkel küsida vastupidi?
                        Pigem tuleks jah vastupidi küsida, sest päeva, millal Scumberland Euroopas mängib, me ilmselt ei näe. :P

                        Üldiselt olen ma ka teiste Inglse klubide poolt Eurosarjades, kui Manchester United muidugi välja arvata.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                          klubi kellele ma kunagi põialt ei hoia on mank scum ununited. veel paaqr aastat tagasi hopidsin liverpoolile ka põialt aga no tänan ei. scouse vänkers.

                          aga arseni arsenalile oian põialt ikka

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                            Mina hoian Inglise klubidele alati Euroopas pöialt, mängigu nad ükskõik millistes särkides. Ja ma olen suht kindel, et ManU ennast kokku võtab ja CL-i ka sel aastal välja jõuab.
                            Ja Euroopas olen ma isegi Arsenali poolt - ehkki ma Inglise liigas mitte iialgi...
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                              Ärme siis väikest Ipswichi unustame - fair-play koha UEFA sarjas saanud 1. divisjoni klubi alustas oma eelringi 1:0 võiduga Avenir Beggen nimelise klubi vastu. Ipswich on küll teatanud, et loobuks hea melega nii Marcus Stewartist kui Matt Hollandist, aga seni teevad mehed klubi eest head tööd.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                                Originally posted by Chazlor


                                Allo


                                Huvitav suhtumine. Loomulikult on see pisut tobenaljakas kui ManU siukese pakiga maha saab, aga üldjoontes hoian ma neile ikka Euroopas pöialt. Tahaks teada kuidas teistega lood on? Näiteks NUFC mehed, kas te hoiaksite Sunderlandile Euroopas pöialt või tahaks, et nad kohe välja kukkuvad või pigem tuleks hetkel küsida vastupidi? Inglaste mõttemaailm võib teine olla, aga mina toetan kõiki inglise võistkondi kui nad mängivad muu maailma vastu. Mõnes mõttes on see nagu inglise liiga au ja kuulsuse üleval hoidmine. Mis mõtted teistel liiguvad?
                                Toetada Sunderlandi?! H\"ABENE!!!
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X