320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sloveenia - Eesti (08.09.2015, Maribor)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
    Zenjov võiks saada ühe kollase täna, ennem jätta mäng Inglismaaga vahele ja mängida Sveitsi vastu kui saada loll kollane Inglismaa mängus.
    Pigem võidame Inglismaad kui Šveitsi. Ja pigem ei tuleks võtta seda kollast, sest tõenäoliselt ei saa ta seda ka järgmises mängus.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #62
      Slovenia 3-0 Estonia. Ei mingit šhansi kahjuks.

      Kommentaar


        #63
        Tundub, et tänase mängu jaoks- ETV on HDs nüüd
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas ööö Vaata postitust
          Miks Aksalu kaasa ei läinud?

          Äkki vastad ise- miks ta kaasa läks?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #65
            Ma ei ole üldiselt absoluutselt kaitsva taktika kritiseeria, aga misajast me jälle euroopa keskmike vastu umbkaitses istume? Läksime ju seda mängu võitma? Kui tulemus tuleb siis muidugi, aga hetkel ma ei saa küll aru kuidas 11kesi enda poolel 35 meetri sees olemine meid selleni viib.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              #66
              Mis juhtub alati kui zenjov palli saab?
              Midagi. Mitte midagi.

              Kommentaar


                #67
                Vaatasin läbi arvuti ETV-d ja kogemata panin mängu pausile, ning tagasi enam ei ühenda.
                On mingit linki mis töötab ka väljaspool Eestit?
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Vaatasin läbi arvuti ETV-d ja kogemata panin mängu pausile, ning tagasi enam ei ühenda.
                  On mingit linki mis töötab ka väljaspool Eestit?

                  Kommentaar


                    #69
                    Zenjov Zenjov Zenjov.....

                    Kommentaar


                      #70
                      Pole vast kõige hullem. Kuigi oleme enamus ajast kaitsesse surutud, siis pole vastastel eriti ohtlike momente luua lasknud. Isegi paar päris kena rünnakut meilt ja Kostja pomm.
                      Võitle Eesti!
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        #71
                        Vot see mäng on konkreetne näide Zenjovi täielikust "oksakoht" esimesest puutest.

                        Ja kes tänast taktikat kirub. No kamoon. Kas peaks võõrsil Sloveenia suguse meeskonna vastu palli valdama minema? On ju ilmselge, et me pole selles nkn head. Ja kui liigselt tõusta, siis karistab Kampli sugune tüp selle kohe ära. Kohati ehk langeti liialt madalale ära, aga reaalselt paremaid värava momente oli ju meil rohkem. Sloveenia ei kujutanud esimesel poolajal väravale mittemingisugust ohtu. Keskväljal võivad nad kuitahes palju veeretada.

                        Meeskondlikult korralik esimene poolaeg. Mõned üksikud mängijad (eelkõige Zenjov) on ainult ansamblist välja langenud.

                        Kommentaar


                          #72
                          Seni võib küll uhke olla. Võitlus on võimas, Eesti värav oli vast lähemalgi. Törts õnne ka nüüd juurde vaja.

                          Taktika taktikaks, aga individuaalselt mu arust küll mingist passiivsusest rääkida ei saa. Kõik mehed lasid sajaga, sh Zenjov, kes jõudis kontratel pidevalt äärekaitsja kohalt vastasvärava alla. Palliga pole tal seni välja tulnud jah, aga pallivõitmise ajaks on teistelgi keel päris vestil. Sloveenid on ilmselgelt kõrgema tempoga harjunud.

                          Kommentaar


                            #73
                            Jääger ja Klavan meid tassivad praegu. Mets ja Kallaste väga tublid. Zenjov on, jumal paraku, seni väga jube olnud. Muidu täitsa kabe mäng siiani. Näis, mis teine poolaeg toob.

                            Kommentaar


                              #74
                              Fänne on päris hästi kuulda (Y)

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Vot see mäng on konkreetne näide Zenjovi täielikust "oksakoht" esimesest puutest.

                                Ja kes tänast taktikat kirub. No kamoon. Kas peaks võõrsil Sloveenia suguse meeskonna vastu palli valdama minema? On ju ilmselge, et me pole selles nkn head. Ja kui liigselt tõusta, siis karistab Kampli sugune tüp selle kohe ära. Kohati ehk langeti liialt madalale ära, aga reaalselt paremaid värava momente oli ju meil rohkem. Sloveenia ei kujutanud esimesel poolajal väravale mittemingisugust ohtu. Keskväljal võivad nad kuitahes palju veeretada.

                                Meeskondlikult korralik esimene poolaeg. Mõned üksikud mängijad (eelkõige Zenjov) on ainult ansamblist välja langenud.
                                Ma ei kritiseeri taktikat, ma olin lihtsalt esimesed 25 minutit vähe segaduses, et kust see võit tuleb kui me kõik enda 35 meetri sees oleme ja pallivaldamine 75/25 oli. Taktika iseenesest ju loogiline, aga see oli pisut too much minu arvates. Teine pool poolajast hakkas juba looma. Kui toob tulemuse on väga viis, aga minu maitse jaoks oli asi natuke liiga umbkaitse, loodan et teine poolaeg veidikenegi üritame ka ise rohkem ja päris nii madalale ei vaju.

                                PS. Meeste võitlusele ei ole kindlasti midagi ette heita.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X