320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soome jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

    Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad, dreyd, aga me jäime Delfi NBA ennustuses 9-10 kohta jagama.

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

      Algselt postitas Jyrka


      Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad, dreyd, aga me jäime Delfi NBA ennustuses 9-10 kohta jagama.
      kas mingit auhinda ei saanudki? Ja et Soome koondise peatreeneriks kandideerivad neli kohalikku ja keegi mr.X välismaalt.

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

        veel üks nimi võimalike kandidaatide nimekirja- Mika-Matti Paatelainen.

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

          Litmanen siirtyy Ruotsiin
          ”Kuningasta” ei nähdä tänä vuonna Veikkausliigassa. Jari Litmasen uusi seura on Allsvenskanin Malmö FF.

          Maajoukkuekippari on tehnyt ruotsalaisseuran kanssa kuuden kuukauden sopimuksen, joka sisältää option seuraavasta kaudesta. Siirto ratkeaa lopullisesti lääkärintarkastuksessa.

          Malmö FF on hallitseva Ruotsin mestari, joten Litmasella on jälleen mahdollisuus pelata Mestarien Liigassa.
          - Urheilulliset seikat painoivat eniten ratkaisussani. Olen viihtynyt erittäin hyvin ruotsalaispelaajien kanssa Hansa Rostockissa ja Ajaxissa sekä kentällä että sen ulkopuolelle ja odotan siksi innolla pelaamista Ruotsissa. Urani aikana olen pelannut useassa suuressa seurassa ja olen tottunut paineeseen olla aina kärjessä. Mahdollisuus voittaa mestaruus ja selviytyä Mestarien liigaan olivat lisäksi tärkeitä tekijöitä päätöksessä, ”Litti” perustelee siirtoaan Malmö FF:n kotisivuilla.
          - Olen keskustellut pitkään Malmön urheilujohtajan ja puheenjohtajan kanssa ja uskon, että seurassa on potentiaalia. Meneillään oleva panostus ja kehitys on hyvin kiinnostavaa ja olen mielelläni niissä mukana. Aion nyt katsoa muutaman Malmön edellisen ottelun videolta, jotta opin tuntemaan joukkuetta ja pelaajia ennen kuin liityn joukkueeseen.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

            peatreener siis olemas, kas ajutine?

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

              Algselt postitas dreyd


              peatreener siis olemas, kas ajutine?
              Ei saa midagi aru. Noh, nimest tegelt vist sain. On ka väärt mees?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

                Ajutine jah.

                Teeb Rüütlit ehk siis on niikaua kui uus leitakse. Arvatavasti piiri tagant. Esialgu siis leping valiktsükli lõpuni.

                Eelnevalt juhendanud näiteks HJK-d.

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

                  Algselt postitas dreyd
                  Pasi ja Keke minu arust ei sobi, mina pakuks hoopis Olli, aga on suht tõenäoline, et uus valmentaja on keegi, kes ei ole kohaliku klubiga seotud. Saab näha...
                  Noo läks siiski nii, et mind ei valitud...
                  Loobusin oma kanditatuurist kuna Dünamo tegi mulle tsipa parema pakkumise...
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

                    see saaga ka siis läbi seks korraks, kuigi hämaraid nurki jääb sellesse loosse veel nii mitmeidki.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

                      tohoh
                      samas sinna on veel aega küll ja küll

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

                        Algselt postitas dreyd
                        see saaga ka siis läbi seks korraks, kuigi hämaraid nurki jääb sellesse loosse veel nii mitmeidki.
                        Läks poistel jah õnneks. Kui ma ei eksi, siis karistusena sai sats 10k ja Pister 5k eurot trahvi ja kogu moos. Rohkem vist midagi ei tehtudki nendega..
                        Kusjuures, Soome jalkafännid pakkusid juba välja sellise variandi, et kui Allianssi oleks litsentsist ilmajäänud, siis järgmiseks hooajaks oleks võinud meie meistriliiga litsentsi hankida!

                        Heliskoski ise kommenteeris Hodgson\'i teemat niimoodi:
                        \"Minulle tämä ei ole mikään yllätys. Oikeastaan hän on ollut ainoa realistinen vaihtoehto tässä kuviossa.\"
                        \"Hodgson on hyvä tyyppi ja varmasti myös hyvä ratkaisu suomalaiselle jalkapallolle, jos tämä kuvio nyt menee niin kuin näyttää.\"
                        The other line moves faster.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

                          tõepoolest sellist natuuri rahvusmeeskond vaid vajabki, mehed on olemas, oskused olemas, aga alati jäi midagi puudu. Ma küll ei tunne uut võimaliku peatreenerit kaugeltki hästi, kuid selline kogemustepagas võib päris mõnusa puraka veel sünnitada, samas võib selline vangerdus ka kaasa tuua mitte just taandarengu, aga taaskordse ebaõnnestunud valiktsükli. Aga sisemuses siiski loodan, et kui Hudgson peaks tüüri juurde saama võiksid ka meie põhjanaabrid suurvõistluse finaalturniiri saada nuusutada.
                          Saab näha

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

                            Esimene mäng Soome kondisel Heliskoski käe all kah tehtud. Tulemuseks väga ilus kolm-null võit Makedoonia üle. Jyrki näol tundub olevat väga julge treeneriga: Poolkaitseliin Kallio-Heikkinen-Lagerblom-Tainio räägib enda eest. Ja strateegia oli kah väga huvitav 3-4-1-2. Ja seda kah, et Eremenko jr on ikka fantastiline mängumees ja loodetavasti läheb ta täht särama ka Lecce meeskonnas (klubis sai ta kah selleks hooajaks nr 10 särgi).Tema karistuslöök oli tõeline maailmaklass ja nüüdseks on noormees löönud 16 mängus 9 väravat...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

                              Algselt postitas eika


                              Tema karistuslöök oli tõeline maailmaklass ja nüüdseks on noormees löönud 16 mängus 9 väravat...
                              Ja enamus nendest väravadest on löödud kas karistuslöögist või penaltist, aga muidu on mees väga hea oskab super hästi just karistuslööke realiseerida.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Soome jalgpalli tippriigiks !?\'

                                eika oled kindel, et 3-4-1-2, pigem vast ikka 4-3-1-2 või isegi 4-4-2? Eremenko jr ei ole veel väga hea mees, aga ta võib selleks saada algava hooaja lõpuks. Üldiselt Heliskoski on saanud päris normaalsed mängud alustuseks, nüüd Andorra võõrsil ja Makedoonia taas kodus. Oktoobri mängud aga on hoopis teisest puust, samas on mõlemad mängud nii Rumeeniga kui ka Tsehhiga kodus. Aga igatahes selleks aastaks on rong juba läinud, seega peab praegusi mänge mängima nii, et tulevik oleks helgem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X