320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

wallpaper

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'wallpaper\'

    mis te nende sloganite üle hädaldate? täiesti normaalsed, aga eks igaüks vastavalt oma rikutuse astmele.
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'wallpaper\'

      Minule ka meeldivad. Kui keegi viitsib vaadata siis kus seal meeskonnafotol on Operi käsi?
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'wallpaper\'

        Originally posted by gianluca


        mis te nende sloganite üle hädaldate? täiesti normaalsed, aga eks igaüks vastavalt oma rikutuse astmele.
        Sa peaksid küll nii vana olema aru saamaks, et kogu Euroopa seostab ...über alles teadagi millega. Pole vaja siin mingit rikutuse astet, vaja ainult ajalugu tunda. Kas kujutad ette, et mängime Iisraeliga ja peale überallesi on ka kõik ahju saksa või inglise keeles?
        Mina tahaks teada, kas nende loosungite tegijad on lihtsalt noored ja aktiivsed või on neil teatavad maailmavaatelised eelistused.
        Supplies!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'wallpaper\'

          Ausalt öeldes ka mulle ei meeldi see --KÕIK AHJU!-- tekst seal linal.Aga äkki hakkab ka fännide seas tekkima ultra-fänne...

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'wallpaper\'

            Ei tea miks, aga mu on tunne et varsti hakkavad eesti jalgpallisõbrad jagunema kahte leeri - ühed kellele meeldivad loosungid \"kõik ahju\" ja \"estland...\". Teine, kes neid silmaotsaski ei salli. Tundub, et isegi selles jalgpallihaigla juhatuses lähevad arvamused nö poliitilistel teemadel lahku.
            Ma ei tea täpselt miks, aga kõrvaltvaatajana tundub et paljudes sellistes asjades pole üksmeelele jõudmine sugugi nii lihtne. Ma just ei ole kindel kas terve Euroopa meie peale viltu selle pärast vaatab.
            Mind isiklikult häirib nende plakatite puhul ilumeele puudumine. Sõltumata sõnumi vaimukusest või otstarbekusest on see teostatud räpakalt.
            PS. Pole juhtunud nägema seda kümnemeetrist \"TARBATU\" lippu. On see ülde olemas?
            memer of Gaskoff fan club

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'wallpaper\'

              jah, Euroopas on tõesti äärmuslasi, kes neid plakateid nähes hakkaksid autoritega kontakti otsima, et miskit \"huvitavat\" koos teha. Kas ei ole mujal mitte nii, et äärmuslased on omaette sektoris? Praegusel hetkel oleme meie need äärmuslased aga kui tõesti seltskond jaguneb kaheks, siis mina ultrate poole peal olla ei taha, pigem kolin ääretribüünile pintsaklipslastel kõrvu kurdistama
              Supplies!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'wallpaper\'

                Originally posted by indrek
                PS. Pole juhtunud nägema seda kümnemeetrist \"TARBATU\" lippu. On see ülde olemas?
                Jajah Smutov, raha me maksime, kus lipp on? Kui seda nime veel sinna peale ei saa siis võiks trikoloor ikkagi tribüüne kaunistada.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'wallpaper\'

                  Originally posted by vandersell
                  Kas ei ole mujal mitte nii, et äärmuslased on omaette sektoris? Praegusel hetkel oleme meie need äärmuslased aga kui tõesti seltskond jaguneb kaheks, siis mina ultrate poole peal olla ei taha, pigem kolin ääretribüünile pintsaklipslastel kõrvu kurdistama
                  Vähemasti Itaalias on Ultrate pesistsuskohaks staadionikurv, kus nad siis omaette vaikselt tribüüne põletavad
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'wallpaper\'

                    Originally posted by Maarek



                    Vähemasti Itaalias on Ultrate pesistsuskohaks staadionikurv, kus nad siis omaette vaikselt tribüüne põletavad
                    IRW-väga väga hästi öeldud...10 punni.
                    Algselt postitas tank
                    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'wallpaper\'

                      Originally posted by Poborsky


                      Nii kurb, kui see ka pole, Walesi mängu ilmselt ei toimu

                      Minule ka lipud Estland, Estland über alles ja Kõik ahju ei meeldi.
                      Miks sa, Poborsky, nii arvad on äkki mingi link üles riputada?
                      Kui see peaks tõsi olema siis on väga kahju
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'wallpaper\'

                        Kurb, aga tõsiasi, et sain selle kurva Walesi-uudise paari päeva eest teada. Ega Moldovalgi viga pole: Eesti koondise mäng on Eesti koondise mäng.
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'wallpaper\'

                          Originally posted by indrek
                          Ei tea miks, aga mu on tunne et varsti hakkavad eesti jalgpallisõbrad jagunema kahte leeri - ühed kellele meeldivad loosungid \"kõik ahju\" ja \"estland...\". Teine, kes neid silmaotsaski ei salli. Tundub, et isegi selles jalgpallihaigla juhatuses lähevad arvamused nö
                          Mina neisse kahte leeri ei kuulu - ma ei fänni eriti Union Jacki ega Über Alles\'it, kui võõrapäraseid, aga see aerosooliga linale tõmmatud \'Kõik ahju\' on minu arvates päris lustakas..

                          Aga see selleks, see on minu arvamus ja pole minu asi minna kellegile ütlema, et \'mulle ei meeldi su loosung, võta maha\'. Või veel hullem - \'Võta maha, mõtle, mis meist muidu mõeldakse\'. Muretseks vähem teiste arvamuse pärast...

                          Alo

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'wallpaper\'

                            Nõustun Aloga, \"Kõik ahju\" loosungil on ka minu jaoks selline irooniline maik juures, igatahes mulle meeldib ning \"...über alles\" on ju sellises stiilis nagu \"Eesti piir vastu Hiina müüri\" vms. ehk siis...ka seda tuleks võtta paraja humooriga ja Union Jacki stiilis on näiteks ka Eesti merelaevastiku lipp nii, et Briti stiilis lippudega on meil, eestlastel juba pikem traditsioon kuid tõesti, järgmised lipud võiksid ka mingit teist stiili edasi anda... noh... nii vahelduse mõttes.
                            sellest wallpaperist ka, vandersellil on õigus, kesksel kohal(\"EESTI\" maaling otsaees) on tõesti (kurikuulus?) der Boss.
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'wallpaper\'

                              kui keegi autoritest võiks seletada loosungi \"kõik ahju\" mõtet oleks tänulik. seni on antud loosung olnud lahutamatult seotud jalgpallihaigla nimega, nii et mul tekivad küll pigem assotsiatsioonid meditsiini valdkonnaga kui millegi muuga.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'wallpaper\'

                                Sai uuendust ühe wallpaperi võrra, http://www.hot.ee/ejkw/

                                Ja inimesed, kas teil on üldse eesti fännidest ja mängudest fotosid, ma kuskilt kohe ei leia. :/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X