320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SBT vol. 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No nii ,hakkab looma

    Kommentaar


      Praeguse seisuga on järgmise turniiri kindlad osalejad: telekavaataja, ltrubetsky2, j6u1uv4n4, mazz. Nende kasutajate osalemistasu on juba minu kontol.

      Ma üritan SBT6 teema alustada kas neljapäeval või reedel ning "debütantidele" saadan oma andmed veel eraldi privaatsõnumiga. Lihtsalt igaks juhuks kordan, et see algab alles 17. oktoobril.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        osaleks ka esmakordselt. kas reeglid samad, nagu esimeses postituses, ei kamminud läbi kõiki järgnevaid postitusi, s.h. osalemistasu.

        Ning kas Skrilliga tasumine on ka optsioon?

        Ja ma olen samuti kõrge volüümiga, et max.panuste arvu piirangut võiks mitte olla. Samas kui kerge on turniiri korraldajal järgida mingit 30 panust päevas

        Kommentaar


          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
          osaleks ka esmakordselt. kas reeglid samad, nagu esimeses postituses, ei kamminud läbi kõiki järgnevaid postitusi, s.h. osalemistasu.

          Ning kas Skrilliga tasumine on ka optsioon?

          Ja ma olen samuti kõrge volüümiga, et max.panuste arvu piirangut võiks mitte olla. Samas kui kerge on turniiri korraldajal järgida mingit 30 panust päevas
          1. Osalemistasu jääb samaks. Enne viimast nädalat 12, viimasel 15. Mul on Skrilli kasutaja olemas. Praegu saab sinna kanda.

          2. Kokkulepe on, et max 12 panust per kvartal säilib.

          Üldiselt selle õhtu jooksul tuleb uus teema SBT6, täpsemalt lugeda ja uurida sealt.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar

          Working...
          X