320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SBT vol. 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Teen veel ühe panuse tänasesse US Openi finaali.

    Federer to win @2.10 bet365
    Panus 25 ühikut

    Djoko on küll teiselt planeedilt inimene, aga Federer mängib hetkel viimaste aastate parimat tennist. Loodan ise, et Federer selle turniiri kinni paneb.

    Väike fun bet ka
    Federer to win 3-2@6.50 bet365
    Panus 10 ühikut

    Kommentaar


      #32


      j6u1uv4n4-l said 12 panust otsa pärast MLS-i kombot. Tabeli veerg panuste hulk, arvestab ka pooleliolevaid panuseid. Svenniid on mängus 3 panust, j6u1uv4n4l 2.

      Tuletan meelde, kui keegi julgeb/ suudab ennustada võitjat (lisada ka võidu punktisumma), saab sissekande minu arvelt. Postitada enne teisipäeva.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #33
        Ajaccio - Monaco - Monaco@1.90
        Leicester - Aston Villa - BTTS@1,80
        Kombo koef: 3,42 (bet365)
        Panus: 33,27 (113,8)

        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Tuletan meelde, kui keegi julgeb/ suudab ennustada võitjat (lisada ka võidu punktisumma), saab sissekande minu arvelt. Postitada enne teisipäeva.
        Ma arvan, et ma võidan ning 310 punkti on selleks piisav. Muidu poleks liitunudki turniiriga

        PS! Eesti liigat ma ei ennusta põhimõtte pärast. Mitte, et ma ei jagaks seda. Vastupidi. Aga ei tunduks õige.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Punktidehulk palun ka. Kedagi võib teistkorda ka pakkuda, lihtsalt teise punktisummaga.
          Ma ei tea kas see on päris aus nüüd punkte pakkuda, kui esimene suurem panus ära tuli. Aga nuh 250.

          Kommentaar


            #35
            Oeh, oleks pidanud reeglid läbi lugema, millal uus kvartal algab?

            nõme reegel muideks, aga noh quality over quantity ja korraldajal ka vähem tööd

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Oeh, oleks pidanud reeglid läbi lugema, millal uus kvartal algab?

              nõme reegel muideks, aga noh quality over quantity ja korraldajal ka vähem tööd
              Ma ka ei lugenud reegleid. Mõtlesin, et vaevalt siin midagi kardinaalselt muudetud on. Aga mulle ka see reegel eriti meelepärane pole.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Ma ka ei lugenud reegleid. Mõtlesin, et vaevalt siin midagi kardinaalselt muudetud on. Aga mulle ka see reegel eriti meelepärane pole.
                +1, üldse ei meeldi see reegel, aga kui teeb elu lihtsamaks, siis las jääb. Ennustan võitjaks NoCheatingu 230e punniga.

                Kommentaar


                  #38
                  Vähem lahmimist, rohkem mõtlemist. OK, oleks pidanud veel kord selle muudatuse välja tooma. Kirjutasin eelmises teemas selle kohta pika postituse siin. Aga selleks ajaks oli j6u1uv4n4 ilmselt turniiri jälgimise lõpetanud ning football2u ei olnud üldse teemas.

                  Järgmine kvartal algab alles kolmapäeval.

                  PS! Paluks siis turniiri lõpuks ka tagasisidet reegli 6b osas. See ei ole rakendatud minu lihtsuse osas, sest suurt vahet ei ole, kas kokku lugeda 4 või 8 panust päevas. Eesmärk on vähendada lahmimist, suurendada iga mängija osalemisperioodi ning lõppu jätta rohkem strateegilisi otsuseid, kui lambiseid riskeerimisi.

                  Kui kellelgi paremaid ideid on, võite jagada.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #39
                    Unlimited panuste hulk annab chip leaderile suurema eelise. Taoline chippide hulk mille ma üleelmise turniiri keskel kokku ajasin oli puhtalt panuste hulga pealt saavutatud. Limiteeritud panuste hulk võib isegi huvitav olla ja peaks kvaliteeti parandama. Samas see häirib sellisel juhul kui ma panustan näiteks viigi, draw&under, correct score jms peale, ehk siis ühe mängu peale läheb pea kolmandik panuste hulgast juba raisku.

                    Kommentaar


                      #40
                      19.00 Lazio - Udinese
                      Substitute to score: No @1,35 (Marathonbet)

                      21.45 Inter - Milan
                      Under 3,5 @1,34 (Marathonbet)

                      Kombona @1,809 (Marathonbet)
                      20 ühikut

                      Midagi panustada justkui tahaks, aga selget ideed tänane päev mulle ei pakkunud.

                      Lihtsalt loogikast lähtudes: Lazio on pigem selline võistkond, kelle mängudes saavad paljud asjad esimesel poolajal selgeks. Lisaks pole hetkel niipalju ründejõudu sinistel lisada pingilt.

                      Inter - Milani mängus tahaks Interi võitu panustada, aga selleni võib olla päeva jooksul jõuan veel. Samas see, et palju väravaid ei tule tundub hetkel loogilisena. Kuigi siinkohal ma mainiks, et võistkondade ründepotentsiaal on selgelt kõrgem kui kaitsepotentsiaal. Eks näis.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #41
                        21:45
                        Inter vs Milan Total goals under 2.5@1.85 bet 365
                        21:30
                        Malaga vs Eibar Malaga Win @1.80 bet 365
                        Kombo
                        10 ühk

                        Kommentaar


                          #42
                          21:45
                          Inter vs Milan Milan Win @3.75 bet 365 10 ühk

                          21:45
                          Inter vs Milan Milan Win @3.75

                          Morocco league 21:30
                          Maghreb Fez vs Rabat Maghreb Win @2.30
                          Bet 365
                          Kombo 5 ühk

                          Kommentaar


                            #43
                            Rio Ave - Sporting Lisbon - Lisbon@1,4
                            Kasimpasa - Fenerbache - Fenerbache@1,95
                            Kombo koef: 3,51 (bet365)
                            Panus: 33,8 (92,3)
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              #44
                              Meistriliiga täna kell 19 Tammeka - Pärnu

                              Pärnu võit @ 2,85 (Unibet)
                              7 ühikut

                              EH 1-0 Pärnu võit (ehk siis et Pärnu võidab vähemalt 2 väravaga) @ 5,5 (Unibet)
                              3 ühikut

                              Võrdsed võistkonnad tegelikult, aga Pärnu koef on lihtsalt liiga kõrge. Handicapiga riskipanus sellest, et Pärnu on väravasoone jälle üles leidnud, samas kui Tammeka kaks kaitsjat on mängukeelu all ja neil on niigi halvim kaitse. Iseasi muidugi, palju nad ise vastu löövad.

                              Üldvõitjaks pakun j6u1uv4n4 200 punktiga.

                              Kommentaar


                                #45
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X