320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2015/16

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mina pooldaks ka Yahoo poolt pakutava kasutusele võtmist, olgugi siis selle hinnaks see, et jääb ainult 1 IL koht. Segadusi ja commishi lisatööd üüratult vähem.

    Kommentaar


      #32
      Võib uskuda, et süsteem ise hakkab kontrollima ega lasegi vale meest IL-i panna. Järelikult on see variant igal juhul parem - väldib 100% ka vigu, mida on ikka aeg-ajalt ette tulnud, kui keegi loeb mänge valesti.

      Kommentaar


        #33
        Pühapäevaõhtuga on see asi, et tegelt vaataks hea meelega NFLi, aga no ...saaks hakkama.

        Kommentaar


          #34
          Pooldan ka Yahoo IL kasutamist. Käime ajaga kaasas.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Pühapäevaõhtuga on see asi, et tegelt vaataks hea meelega NFLi, aga no ...saaks hakkama.
            ja näosaade peaks ka samal ajal olema

            Kommentaar


              #36
              Kuigi olen esiliigas, siis arutan kaasa, sest liigade süsteemid peaks sarnanema. IL listi tekitamine boardile oli just seotud sellega, et Yahoo kaotas IL kohad. Nüüd on nad tagasi ja ma ei näe mõtet boardil jätkamiseks. IL nägi vanasti välja nii. Kui mängija taha ilmub vigase märk ("IR" - oli vanasti), siis saad ta ise liigutada IL kohale ja võtta asemele uue mehe. Kaob ära vajadus pidada näpuga järge "kui vigane ta on, et listi panna". Kui mees terveneb, siis saad ta positsioonile tagasi asetada ja kellegi vabaks lasta. Varem oli Yahoo`s nii, et kui Sul mees IL`is tervenes, siis keskond ei lasknud Sul mehi vahetada waiverist enne kui oled tervenenud mehe tagasi toonud.

              P.S. Yahoo lubab lisada kuni kolm IL kohta. Jätkaks 2 kohaga nagu seni. 3 oleks niigi waiver defitsiidi suurendamine

              Kommentaar


                #37
                Kas Yahoo laseb commishil ise valida mitu IL kohta 3st ta liiga seadistustesse paneb? Sel juhul pole vist küsimust, et jätaks endiselt 2 peale.

                Liigade seadistused võiksid sarnaneda, ka keeper võiks Yahoo IL-i üle võtta jälle.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas punger Vaata postitust
                  Osalen, Terror Squad.
                  aga osale siis ja liitu liigaga Yahoos ära

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas SDK Vaata postitust
                    Kas Yahoo laseb commishil ise valida mitu IL kohta 3st ta liiga seadistustesse paneb? Sel juhul pole vist küsimust, et jätaks endiselt 2 peale.

                    Liigade seadistused võiksid sarnaneda, ka keeper võiks Yahoo IL-i üle võtta jälle.
                    Jep. Commish ise valib liiga seadetest mitu kohta on 1, 2 või 3

                    Keeperis tegin juba prooviks 2 kohta, aga seda peab kõigiga arutama, sest keeperis on see IL-list veidi teistsugune

                    Kommentaar


                      #40
                      Minupärast võib 25.10 alustada ka varem, olen Riias kell 11 hommikul ja seega Tallinnas kuskil kolmeks. Paar tundi asjade ylevaatamiseks ja tuld. Kui enamus otsustab siiski 23-nda kasuks siis ega ma suru oma, lihtsalt tuleb ettevalitud list...... Aga yahoo list oleks ok. Üks koht äkki lisab põnevust lisavõimaluste näol?

                      Kommentaar


                        #41
                        Drafti ajaks 25.10 kell 20:00 läks lukku.

                        Kommentaar


                          #42
                          mina tänan...

                          Kommentaar


                            #43
                            pange liiga seadetes (mesitrikas, esiliiga) 'MAKE LEAGUE PUBLICLY VIEWABLE' yes, siis ei pea ma igal aastal tulemuste edastajat otsima

                            Kommentaar


                              #44
                              10 days until your draft

                              Kellel prerank valmis võib mulle privasse panna!

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas SDK Vaata postitust
                                10 days until your draft

                                Kellel prerank valmis võib mulle privasse panna!

                                Mul on valmis. 101 meest. Tahad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X