320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2015/16

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas dwideng Vaata postitust
    Lihula MKP proovib ka korra veel meistrikat.
    E-mail kuhu võiks kutse edastada?

    Kommentaar


      #17
      Kas ma olen ainus, kes lapsega koolivaheajaks Eestist ära läheb? 23 ei sobi kuidagi, 25 on ok!

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas babyshaq Vaata postitust
        E-mail kuhu võiks kutse edastada?
        dwideng@gmail.com

        Kommentaar


          #19
          Viljandi Paadipoisid osaleb
          M-HUNT

          Kommentaar


            #20
            Kui drafti ajad tulevad arutlusele, siis mulle sobib ka Rimmi soovitud 25.oktoober.

            Kommentaar


              #21
              Osalen, Terror Squad.

              Kommentaar


                #22
                Kas drafti ajaks 25. okt. õhtu sobib kõigile? Pakkuge välja ka sobivaim kellaaeg.

                Kommentaar


                  #23
                  Jah, 25. oktoober meeldib mulle - mida lähemal hooaja algusele, seda rohkem infot. Kuna on pühapäev, siis ehk võiks juba kell 18 alustada? Igal juhul pakun selle aja, aga mulle sobivad ka muud ajad.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas babyshaq Vaata postitust
                    Kas drafti ajaks 25. okt. õhtu sobib kõigile? Pakkuge välja ka sobivaim kellaaeg.
                    Muidu pühapäeva õhtu sobiks, aga mul on trenn 19.30ni ja jõuan koju napilt enne 20. Seega kõige varem saaks alustada kell 20. Sama graafik peaks olema ka FC And One võistkonnal

                    Kommentaar


                      #25
                      25.okt ja kell 20.00 sobib mulle ka.

                      Kommentaar


                        #26
                        Kõik sobib

                        Kommentaar


                          #27
                          Vaatan, et sellest aastast on ka Yahoo's tekitatud IL-positsiooni võimalus nagu näiteks ESPNis on kogu aeg olnud. Tõenäoliselt peaks selles osas midagi omavahel kokku leppima. Minu ettepanek oleks esialgu seline, et seda IL-positsiooni liiga managerid kasutada ei tohi ning jätkame sarnaselt varasemaga Boardil IL-listi pidamist. Kuna liiga pole veel avatud, siis kahjuks ei saa veel vaadata, milline see il-positsioon välja näeb ja kuidas ta tehniliselt toimib. Teiste arvamused?

                          Kommentaar


                            #28
                            Mina isiklikult pooldaks uue variandi kasutamist ning boardil ILi pidamise lõpetamist. Segadust oluliselt vähem, vaidlusi vähem. Negatiivse poole pealt see, et oleks ainult 1 IL koht?! See mind isiklikult ei morjenda aga mõnele ehk on vastukarva.

                            Kommentaar


                              #29
                              Esimese emotsioonina pooldaks ka seda Yahoo IL kohta.
                              Drafti ajaks annan oma hääle 23.10 kell 20:00.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas jaak20 Vaata postitust
                                Esimese emotsioonina pooldaks ka seda Yahoo IL kohta.
                                Drafti ajaks annan oma hääle 23.10 kell 20:00.
                                selle Yahoo ILi reegleid ma otseselt kuskilt ei leidnud , aga tõenäoliselt on sinna võimalik meest paigutada juba kohe pärast mehe lisamist yahoo enda vigaste nimekirja. Et kas siis minna edasi 5 mängu reegliga või lähtuda Yahoo enda reeglitest ja ainult phe mehe IList ja selle kohesest kasutamisest. kindlasti on Yahoo enda ILi kasutamine commishi tööd oluliselt hõlbustav

                                Kommentaar

                                Working...
                                X