320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament 6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Traditsiooniline ajajoon. Seekord veidi raskem aru saada. (Klõpkaske parema hiirega ning valige open picture in new tab, tuleb normaalsemas formaadis).

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Osalen ikka. Kahju ainult, et Eesti hooaeg kohe läbi.

      Kommentaar


        Paar sõna ka turniirist. SBT6 oli kindlasti kõige põnevama lõpuga läbi ajaloo ning minu jaoks kõige loogilisema lahendusega. Sellest on palju räägitud ning paljud on kirunud seda, et ühe päevaga võib keegi kusagilt varruka tagant välja tulla ja endale kõik saada.

        Ma võrdleks seda kas ratta- või suusamaratoniga, kus mingisugune Northug võib sabas olla ning finišihakul välja tulla. Samas mingi Veerpalu võib terve aja tööd teha ning lõpus ära kustuda. Seekord tegi asja põnevaks see, et 4 inimest näitasid üksteise suunas relvaga ning kõigil oli midagi varuks. Seekord jäi siis NoCheating esimesena auhinnakohtadest välja.

        Pean järjekordselt kõiki osavõtjaid tänama ning nüüd, kui turniir on läbi, kuidagi igavavõitu on. Jälgida mängijate asetust on minu jaoks palju põnevam, kui oma panuste tulemusi. Ise kiidaks kasutajat Romario, kes terve turniiri vältel pidas suhteliselt stabiilset strateegiat, mis tõi talle punkte ka pidevalt juurde. Igal juhul, kui sul on lõpus rohkem kui 100 ühikut, oled suures eelises.

        Samas, kui oleks lauri432 rahulikult võtnud ning 3. ja 4. kvartali alguse piiri tõmmanud. Kas me siis ei räägiks panustamisekuningast? Aga ka siin tuli mängu lihtlabane psühholoogia, mis järjekordselt minu silmis tõestab seda, et (puhtalt minu arvates) parem panustaja on rahulik, kalkuleeritud tegevusega isik, kes ei lahmi. Samas võita saab igatpidi ja turniirivõit tegelikult "head panustajat" ei näita.

        Rääkides järgmisest turniirist, siis algab see jälle pärast international breaki (21. novembril). Teema loon ma selle nädala jooksul aga ennustusvõistluste alafoorumisse.

        Veel kord tänud kõigile ja loodan, et kui keegi, kes pole veel osalenud, on ikka skeptiline, siis võistluse elamus on need 12-15 eurot väärt.

        Aitäh!
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Kirjutan ise ka vähe turna kohta.

          Endal mul oli enamjaolt palju tegemist ja mõtted üldse teistel teemadel aga vahepeal sai ka vähe põhjalikumalt panustamisele keskendatud.
          Oli tore, et osalejate arvult oli tegemist uue rekordiga, tegi kohe palju põnevamaks. Turniiril oli kindlasti häid kombosi aga kuna ma ise kombodele ei keskendu ja jälgin neid harva siis peaks ütlema, et ka mulle jäid positiivselt silma Romario panused ja vahepeal sai isegi päris raha tema kossu panusele pandud ja tulemus oli positiivne.
          Vinge lõpp oli. Mazzilt hea panus, oli vist päris põnev mängu vaatamine.
          Palju õnne võitjale, head panused!

          edit: väga super töö ka korraldajalt. Osalejaid küll rohkem aga tabeliseis ikka sama tihti ja tasemel.

          Kommentaar


            Mulle ka väga meeldis, kuigi kohe tuli sumpar. Samas no ikka õnne ka ei olnud algul üldse. Neverkuseni nullimäng ja võrgus panin u 175,5 ja tuli täpselt 176. Marseille mäng ka prantsuse liigas oli julm ebajopp, kus võimalusi oli nii, et süda paha ja siis kontrast kuskilt poolumbes ette vurades löödi vastu. Siis oli juba hing kinni ja lõpus meeleheitel panused enam ei aidanud. Järgmisel turniiril ka olemas

            Kommentaar


              Ma alguses üritasin mängida nagu normaalne panustaja, aga kui ma pärast kolmandat kvartalit olin tagasi 100 punkti peal, siis oli selge, et strateegiat on vaja muuta.

              Ja edasi oli mul lihtsalt väga palju õnne. All-in korvpalli panus võitis ühe punktiga, all-in vuti under tuli läbi mingi ime ära ja lõpus NFLi mäng võitis ka ühe punktiga.

              Seega ma pean oma turniirivõitu lihtsalt suureks ja pimedaks õnneks, aga parem õnn kui õnnetus. Igatahes siin ongi mõttekoht, et millise taktikaga järgmist turniiri mängida.

              Kommentaar


                Selle viimase päeva otsustavuse kohta lisaks, et minu meelest oli viimane turniir just hea näide sellest, kuivõrd oluline on eelnevalt hästi ennustamine. Jah, viimasel päeval pannakse hullu ja mõnel läheb see ka täppi, aga mida suurem on mahajäämus, seda suuremaid riske tuleb ka võtta, nii et tõenäosus räägib ikkagi liidrite kasuks.

                Ning kui üks mängija on varem suure vahe sisse teinud, nagu giga seekord, siis on tal märkimisväärne eelis selle näol, et ta saab võrdlemisi kindla betiga end rünnakute vastu kindlustada. Kui teised pidid panema hulle panuseid, et temast mööduda, siis tal piisas vaid vastata 1,48 koefise betiga ning isegi selle panuse kaotades oleks rahakoht ilmselt alles jäänud.

                Kommentaar


                  Mingi hetk tundsin, et läheb. Olin tollasele liidrile väga lähedal ja otsustasin mitte temast mööduda, vaid teda survestada. Õnnestuski ta suuri panuseid tegema panna ja eksima. Tal rütm kadus, aga minu jaoks oli murde hetk kombo, kus oli Maccabi First to score... kaua mõtlesin kas panen vôidule või väravale, sest vastane ohtlik. Aga ma pole siiani suutnud selle Maccabi mängu lõppseisu vaadata.
                  Super turniir oli, tänud kôigile!
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Palju õnne võitjale ja suur respekt Telekavaataja .Vägev turna oli , loodan , et järgmine kord tuleb sama palju või isegi rohkem rahvast.

                    Kommentaar


                      Sellise turniiri teeb põnevaks asjaolu, et lisaks tavapärasele kasumi tagaajamisele tuleb kaasa mängida ka konkurentidega ning üritada aru saada, mis liigutusi nad teha võivad ja vastavalt sellele korrigeerida ka oma mänguplaani. Ehk siis hetkel ei mängi mitte ainult bookiede koefitsientide vastu, vaid reaalselt ka inimeste vastu.

                      Enda mänguplaan tegelt nägi ette võimalikult vähe riskida, aga tagantjärgi võib öelda, et oleks võinud veidi rohkem end usaldada, sest hooajaalguse koefitsiendid külaliigades on lihtsalt liiga magusad.

                      Telekavaataja ees muidugi müts maha, et on võtnud vaevaks veidi teistmoodi meelelahutusega foorumit vürtsida. Ausaltöeldes ei oskagi öelda, miks varem ei liitunud ja ühes sellega kutsun samuti kõiki selle teema lugejaid, kes pole seni veel kaasa mänginud, liituma.

                      Kommentaar


                        Omaltpoolt ka niipalju et panustades kombodele ja heale tunnetusele ronisin kiirelt ette ja pika vahega siis tuli teine konkurent footbalnau näol ja läks põnevaks süües kasvas isu ja saades 2 kvartalivõitu olin juba reeglites ettenähtud 3 kvartalivõidu ja üldvõitu jahtimise peal väljas...olen siin palju mänginud ja teadsin et lõpus on loto hakkab paugutamine tahtsin seda vältida ja samas usun ka õigustatult edu oli suur ja võis proovida kuna tahtsin panna siia turniiri maha märgilise jälje võita kõik mis võita andis aga siis hakkas meeletud jinx ei teinud suuri panuseid aga kõikides kombodes läks praktiliselt 1 asi mööda ja napilt...üks montreal oli murdehetk ja siis oli juba kaardid sassi ja pidi rohkem riskima minu jaoks on rahal väiksem väärtus kui see et oleksin võitnud kogu poti au ja kuulsuse see oleks kõva sõna olnud...aga nii ei läinud ja usun jägmised korrad prooviks samuti 3 kvartalivõitu ja siis lõpus ainult kindlustaks sest oleme ausad mul oli kolmanda kvartali alguses 3 kvartali võidutulemusest suurem tulemus aga ei arvanud et 3 kvartal kõigi jaoks on selline komistuskivi et võidetakse nii väikse eduga ja usun kui mina oleks läinud 3 kvartali viimasele päevale vastu 90 punktise plussiga mis mul vahel oli siis oleks te paugutanud et mitte minu võitu näha 3 kvartalis...aga mulle meeldis usun segasin siiin kõvasti kaarte ja päris statist ei olnud...järgmine turna näeme, tänud korraldajale veelkord

                        Kommentaar


                          SBT7 teema on lahti. Lähemalt lugeda siit. (või ennustusvõistluste alafoorumist).
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar

                          Working...
                          X