320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Copa America

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NO TÜRA kas kellelgi on normaalselt toimivat streami ka? Ma võin siin iga 15 sekundi tagant saia röstimas käia ükskõik mida ma ka ei vali.

    Kommentaar


      Istuge sisse see neymar ja cristiano. Messias , messi messi messi balondor kotis.

      Kommentaar


        Lõpuks ometi sai Messi koondisega ühe tiitli, peale olümpiavõidu. Ta lasi käest ühe hiilgava momendi umbes 88. minutil, õnneks ei saanud see saatuslikuks. Minul jooksis pilt õlitatult, paar korda katkes, et siis koheselt uuesti töötama asuda.

        Kommentaar


          Hea meel. Kahju, et ta seda maasikat ainult ära ei löönud. MM-i lootusi hellitada Euroopa tiimide vastu on liiga ulme. Mulle jääb see 2014 Brasiilia elu lõpuni vist kummitama. Kurb ja lähedal saab olema see päev kui ta lõpetab.
          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

          Kommentaar


            Algselt postitas -21- Vaata postitust
            Hea meel. Kahju, et ta seda maasikat ainult ära ei löönud. MM-i lootusi hellitada Euroopa tiimide vastu on liiga ulme. Mulle jääb see 2014 Brasiilia elu lõpuni vist kummitama. Kurb ja lähedal saab olema see päev kui ta lõpetab.
            Messi üle hea meel tõesti, aga kummalgi finaalis mänginud meeskonnal poleks EM-il, rääkimata siis MM-il, mingit võimalust - see öine mäng oli selline amatöörjalgpalli ning tsirkuse segu.
            La Liga 2020/21 ennustusmäng

            La Liga Striker Mania 2020/21

            Kommentaar


              Algselt postitas dinero Vaata postitust
              Messi üle hea meel tõesti, aga kummalgi finaalis mänginud meeskonnal poleks EM-il, rääkimata siis MM-il, mingit võimalust - see öine mäng oli selline amatöörjalgpalli ning tsirkuse segu.
              Inglismaa teekond finaalini:
              Alagrupis Tšehhi, Horvaatia, Šotimaa
              Saksamaa, Ukraina, Taani play-offis.

              Vast oleks saanud.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Isegi Inglismaa võib heal päeval neile kotti teha.

                Kommentaar

                Working...
                X