320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Copa America

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Argentina vs Colombia esimene poolaeg oli küll ikka puhta ekskrement. Nii tuima pela nägi ilmselt viimati kusagil inglise liigas seitsmekümnendatel. Iga paari minuti takka (täpsemalt 45/15 ehk 3 minuti) viga... osade vigade juures veel mängis kohtunik veel edu ka. Vahepeal lüüakse pall ikka täiesti tuimalt ja silmad kinni ette ära. Ja 65% mänguajast kõigutatakse palli keskkaitsjate vahel. Kogu selle passimise, peksmise ja tuimalt palli ette mängimise juures tuli 15 vea kõrvale kahe tiimi peale kokku 2 pealelööki...
    Ja et mängutempot veel aeglasemaks muuta siis vahepeal võtab kohtunik mingeid veidraid mõttepause arusaaamatutes olukordades.

    Arvestades mängude toimumisaegu, siis ega sellise mulje peale vist ei tõmba väga nädala sees kauem üleval olema, et vutti vaadata.
    Aa siis 😂 ma vaatasin just mingit 10 minutist highlighti ja sealt tundus päris elav ja huvitav mäng. Argetiinal oli võimalusi, aga ei suudetud ära lüüa lihtsalt.

    Kommentaar



      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Kust kõige mugavam Copa mänge vaadata?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Aa siis 😂 ma vaatasin just mingit 10 minutist highlighti ja sealt tundus päris elav ja huvitav mäng. Argetiinal oli võimalusi, aga ei suudetud ära lüüa lihtsalt.
        Argentinal oli 0 pealelööki. Kõigutasid tühja ja panid tsenderdusi kasti (kus olid 2 m alla Mina ja Sanchez keskkaitses vs Kun, Messi ja co kes mingi 25 cm lühemad)

        Siis oli see olukord kus Messi leidis ühe korra püstsööduga Kuni aga seal olid ka Ospina +3 kaitsjat jaol

        Teisel poolajal olid Argentinal paremad võimalused aga Colombia oli realiseerimises osavam.

        Kommentaar


          Algselt postitas decrakas Vaata postitust
          Kui suvaliselt Katar ja Japan jälle kutsutud.... ehk saaks Eesti järgmine kord jala ukae vahele
          Järgmisel korral on Katar koos Austraaliaga kutsutud meeskondadeks. Seejuures plaanivat segased CONMEBOL-i inimesed kahemängulist finaali.

          Colombia polnud 12 aastat Argentinat alistanud.

          Peru vs Venezuela oli üsna vaatemänguline 0-0. Mängu aga võttis hästi kokku see Peru rünnak:

          Kommentaar


            Kurb et Argentiinal pole korraliku meeskonda. Messi ei suuda üksi küll neid kaugele viia. Eile oli päris paha vaadata, et vaid Messi tegi tööd

            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              CONMEBOLi president juba eitas seda.

              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Seejuures plaanivat segased CONMEBOL-i inimesed kahemängulist finaali.

              Kommentaar


                Ma ei saa sellest üldse aru, miks ei võiks olla 2 viiest alagruppi? Miks kogu aeg on vaja kedagi kutsuda?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ma ei saa sellest üldse aru, miks ei võiks olla 2 viiest alagruppi? Miks kogu aeg on vaja kedagi kutsuda?
                  Kustugu Ameerikast siis vähemalt. USA ja Mehhiko oleks väga vinged lisandujad.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Kustugu Ameerikast siis vähemalt. USA ja Mehhiko oleks väga vinged lisandujad.
                    Neil on ju sedapuhku oma kapp samal ajal.
                    Katar ja Jaapan peavad selle kutse eest kindlasti ka korralikult finantsiliselt panustama.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Mehhiko on vist viimased 10 korda kohal olnud isegi. Seekord ma ei teagi kas ei kutsutud, või eelistasid seda oma gold cupi toksida koos jänkidega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Mehhiko on vist viimased 10 korda kohal olnud isegi. Seekord ma ei teagi kas ei kutsutud, või eelistasid seda oma gold cupi toksida koos jänkidega.
                        Ahjaa, kui ma ei eksi, siis alles mõni aasta tagasi osales Mehhiko kahe koosseisuga ühe suve jooksul mõlemal turniiril!
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Ecuador on sel sajandil mänginud kolmel MM-finaalturniiril, ent Copa Americal alistati viimati mõni CONMEBOL-i sats aastal 2001. Tänavuse turniiri kohutavale avamängule järgnes reedel 1-2 allajäämine Tšiilile.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Ecuador on sel sajandil mänginud kolmel MM-finaalturniiril, ent Copa Americal alistati viimati mõni CONMEBOL-i sats aastal 2001. Tänavuse turniiri kohutavale avamängule järgnes reedel 1-2 allajäämine Tšiilile.
                            Koduväljak on nende jaoks ikka võimas argument.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Pool tööd klassikalise Brasiilia vs Argentina vastasseisu nimel on tehtud. Tite meeskond tegeles kümne mehe vastu kõvasti raiskamisega, aga Paraguay lõpuks penaltitega uppi ikkagi löödi. Seejuures pole Los Guaranies turniiril 11 mängu järjest normaalajaga võidutsenud. Viimase 21 kohtumise peale on kirjas vaid üks selline võit.

                                Argentiinlasi ootab veerandfinaalis täna kell 22 Venezuela, kes viimases kolmes omavahelises mängus kaotuseta jäänud. Viimane isegi võideti, kui märtsis 3-1 peale jäädi.

                                Brasiilia ja Argentina pole Copal kordagi kohtunud pärast 2007. aasta finaali.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X