320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et Projekt Riomma on paras Rahvaliiga sats. Serie B laks jargmine aasta?!

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Eelmine aasta osteti 7 meest ennem Auronzot laagrit. Nii, et ära pasanda. Mis puutub sinu nõuannetest Lotitole ei tea keegi kas rehab staff on kehv või puudulik. Ning kui nii ongi ja Lotito koonerdas siis näiteks Milan oli sama jamaga. Ja neil rehab kindlasti ei ole kehv.
      Oli kehv aasta, loodetavasti vigadest õpitakse. Siiamaani on natuke raske olla...CL kohaga võinuks loota mitmeid häid nimesid. Samas Tare tõi meile Lulici kes on peajagu rioma uutest idikatest üle. Ehk võib loota ka uusi talente.
      Kuule mees, kui sa natukenegi vaataksid mis kohtade eest võitles Milan ja võrdled nüüd seda Lazio relegatsiooni heitlusega, siis reaalses maailmas ei ole mõtet midagi vigastuste kaela ajada, need kohe kohe 40 aastaseks saavad vigastatud putukad poleks nagunii jalgu alla võtnud veelvähem midagi muuta suutnud teie hooajas.Zauri ja Stankeevitsputs tegid oma tööd hästi ja vedasid meeskonna ehk isegi oodatust kõrgemale, sellesmõttes peab rahule jääma, et meeskonna liidrid Zauri,Stankeevitspuuks,Kongo,Makipizza ja Koolieelik Kana (Cana) olid jällegist oma eelnevate hooaegade tasemel.

      Mida ma tahtsin öelda on see, et Milanil kulus kogu papp Scudetto heitlusesse, kus pidi iga jumala voor kohtunikke ja muid ametnikke ärasebima, Juve-Milan mäng oli vaid mõõdupuu, kes investeerib rohkem kohtunike kinnitagumisse, seekord jäi peale 30 anni di rubentuss, eks kui keegi ei usu, siis vaadake eika avatari ja saate kõigest aru, asitõendeid ei pea kaugelt otsima.

      Mis puutub Taresse siis ma kardan, et need Hondad ja kõik muud Pedersonid on lihtsalt üks paras "glamüüdia" nö. Tare "kutsehaigus", tore on ju unistada ja meediat üleskütta, et Laziost midagigi kirjutada oleks leheveergudel, sest see on ainus mis Laziot ühiskonnas veel populariseerib.Elav tõestus on jaanuarikuine Tare tihe töögraafik transferide teostamisel, igapäevaselt käisid läbi rahanumbrid ja jutud ja kuhu see kõik viis?
      Lazio paraku hetkel on muutumas kohalikuks vanadekoduks, kus on inimesed 24 h juures mängijatel, kes ehk iseendaga enam päris hästi toime ei tule, mängijate pension laekub Lotidioti kontole ja vastutasuks pakutakse siis teatavat sotsiaalteenust.Hetkeseisus tundub, et mõni mees tuleb kyll Olympicolt jalad eesvälja.
      sigpic

      Kommentaar


        Oh Memmekas, Memmekas, Memmekas...Küll sinul ikka neid nalju jagub. Idioot.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Viimased 2 postitust on ikka täielik bullshit koom jutt.
          Pole ainult vanad vigased...on ka parimas eas mehed outis...Lulic, Hernanes, Radu näiteks.
          Ja ma ei saa aru milleks narrida Konkot...hoia oma moll ikka mõnusalt kinni. Abdollay Konko mängiks praegu koondise särgis, kui teda ei vaevaks vigastused. Sellest hoolimata soovin teda Lazios näha, kuid tema back-up peab olema mängumees mitte Zauri või Garrdio. Scaloni Radu asendusena samuti naljanumber.
          Ja Pedhhhekas-Kui sa oled idi siis ära kommi onju....Lazio tõi suvel Lulici, Marchetti, Konko, Klose, Cisse. Mõned geniaalselt free transferitega mõned ülemineku summade eest. Aga nad kõik tahavad palka. Lazio rahaline seis lubab iga aasta omada rohkem kõrgepalgalisi mängijaid ja neid ka osta. Nii et mine ja püüa sitapaberiga jõest kala, kui muud teha pole.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Aaaaa seis jäi 2-3 Ja vennad on seitsmendas taevas. Oijahhhhhh
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Teemasse ka...

              Uuu, kutsu oma krdi tuvid ära. Olid raisad mul rõdul kuivanud riided täis sittunud.

              Kommentaar


                Väga meeldiv. Saadan neid hoopis sinna juurde....ja need mitte ei situ su riietele, nad peeretavad sulle näkku ka.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Et veidikenegi teid teemasse tagasi tüürida, siis juhtusin siin lugema seoses Lorik Cana tagasi OM-i juttudega, et albaanlane sai hooaja teises pooles juba tunduvalt paremini hakkama. "Olen üks suur kõrv".

                  Kommentaar


                    If you ask me.....Ma loodan, et Lotitol on juba mingi kanal kuhu see mõttetu rapsija nahhui saata. Lazio välismaa foorumid on vennast muidugi sillas....atalanta vastu lõi napilt omavärava ja siis mängu lõpus suutis mingi imel värava lüüa. Ainuke kloun kes kunagi sisse ei elanudki. Kollaseid lendab alati....no minuarust täiesti useless kaitva orientatsiooniga peldik keset väljakut. Tänu meeletule laatsaretile sai kõvasti mänguaega peale oma mitmekuulist seljavigastust. Ütleme nii, et tugevama närviga vennad annaks talle veel aega, aga 1.5 milli Lazios on natuke liiga palju, et niisama palli veeretada ja jalgadesse sõita. Interi vastu oli pidur rünnakul ja kaitses sai hakkama, kuid neid traditsioonilisi jalgadesse sõitmisi mille tagajärjel karistuslöök ohlikul kohal tuli oli ikka rohkem kui kaks korda.
                    Koos Stankeviciusega teine kõige mõttetum ost eelmine suvi.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Ühesõnaga hea mängija aga formatsiooni kohe üldse ei sobi?
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Hetkel siis enamik uudiseid, mis as roma itaalia keelsetel lehtedel peale tulevad on seotud Montella ja uue peatreeneriga.

                        Küll ikka vorbitakse igasuguseid kuulukaid ja kõlakaid sellest, kuidas juba Montella tahab seda ja toda Cataniast Romasse kaasatuua

                        Montella ütles, et ta kavatseb Catania 2 aastapikkust lepingut austada, kuid olek ja ilme on küll sellised, et midagi on teoksil ja mees on valmis iga hinna eest Roma pukki hüppama ja lepingu Cataniaga ärasööma.

                        transferidest on elustunud jällegist Nilmari ja Musacchio jutud, suht sellised ühed samad nimed keerlevad loosirattas, eks saab siis suvel näha kas mõnel neist ka tõepõhja all oli.

                        Natuke paneb muretsema see, et Andre Villas Boase jutud on vaibumas ja üldse nagu pole teisi varjante peale Montella läbikäinud.Ise ma ei näe, et Montellas oleks juba niipalju isikupära treenerina, et seda suurt projekti hallata ja edasiarendama.Usun, et selline Euroopa Liiga viimane koht oleks reaalne äravõtta, arvestades, et pool tiimi on täiesti uus tema jaoks ja vaevalt ta midagi revolutsioonilist kohe otsima hakkab, pigem otsib kindlust ja kasutab vanu tuntud mehi.Kui me meenutame eelmise hooaja Montella juhendamist, siis ega me ju tegelikkuses midagi erilist ja imelist ei näinud, et suht selline ebastabiilsus jätkus, ka kaitses!

                        Meie juhid on rääkinud korduvalt nn. projektist, üks osa sellest oli teha romast tipptiim, teine osa kujundada tiimile isikupärane mängustiil ala "Perselona ja itaalia vahepealne ristsugutis", kuid põhimõtteliselt osa sellest ju FAILIS ja Enriike lahkumisega see tika-taka mõte ilmselt ka kaob, sest vaevalt Montella on suuteline seda edasiarendama, pigem muutume kaitsvamaks ja nagu ikka vasturünnakute peale ehitatud tiimiks.
                        Kui me tahame tehtud aasta pikkust tööd jätkata, siis Montella nagu ei sobiks, tglt ei sobiks ka Villas-Boas , ei teagi kes see olema peaks, ilmselt see ei tohiks olla itaalia treener.

                        Arvestades ka transfereid oli tore ju eelmine suvi rääkida kõigile uuest ja ambitsioonikast projektist ja tõmmata sellega ligi ehk vähe tuntumaid nimesid ja potentsiaalikaid tulevikutegijaid, kes ehk Romast polnud ennem väga vaimustuses ja samuti mitte Romanista hingega.Sellesmõttes saab Sabatinil olema topeltraske, kuna me ei mängi eurosarjas ja lisaks on meie ambitsioonikas "Tika-taka" projekt ka vastu taevast, Villas-Boas treenerina on kuum nimi ja ilmselt suudaks ta ehk isegi Portost mõne oma eelmise mängija Romasse meelitada, et Villas-Boas on ilmselt trenku, kes tõstaks ka mängijate huvi klubiga liituma, kuigi eelkõige peaks selleks olema klubi ise, ega romas ongi raske mängida kui ei ole seda Roma hinge sees, tglt on see igas klubis nii, eks see tekib pikapeale.

                        Ilmselt see uus treener peab olema väga hoolikalt valitud, sest see määrab suuresti meie lähituleviku saatuse, kuna kui läheb ka järgmine aasta suhteliselt vastu taevast, siis ma ei kujuta ette, mis saama hakkab, võimalik, et Baldinid ja muud londid astuvad tagasi ja asi võib päris hulluks minna.
                        Kardan seda, et kui Montella juhendaks kasvõi ühe aastakese siis Euroliigades tal kogemust napib ja järgmise sammu astumiseks peaksime ikkagist uue trenku palkama, siis võiks ju seda kohe teha.
                        Ma austan ja respekteerin Montellat, kuid kardan, et temaga oleme me järgmine hooaeg üks sama igav ja isikupäratu sats kui itaalia keskmikud on, mingit emotsiooni tundub, et jääb temas väheseks, kardan, et lamelad ja asjad võivad üldse pingile jääda.

                        Aga Enriike tegi asjad ikka väga keeruliseks ja keeras ikka korralikult käru, ma lootsin, et temas on meest oma pask ise ärakoristada, kuid nüüd jättis ta selle kõik Sabatini ja Baldini co. hooleks.

                        Pean tunnistama, et ma hakkan ka vaikselt juba väsima nendest ebaõnnestumistest.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Haha vaatasin just serie a tabelit - ehmatasin alguses ära, et Rooma teine, aga siis õnneks märkasin, et tegu oli üleelmise aastaga, kui Rooma veel suur ja äge klubi oli, praegu ikka naljakas vaadata, et kui linnarivaal võitleb meistrite liiga kohtade eest, siis teie madistate serie b tiimide Parma ja Bolognaga, hale, kui Rott ka veel ära lõpetab siis ikka väga persses teil. Ma loodan, et kuulujutud vastavad tõele ja suvel lendavad Brasiiliast igast pallivõlurid kohale klubi sitast välja tooma. muidu ikka väga sitt lugu ja muutute Itaalia häbiplekiks, järka aasta loodetavasti kukute koos Fiorega serie beeessse.

                          Kommentaar


                            Kammoon noh, kõik sinu öeldud repliigid on juba uhhhuu poolt ära patenteeritud, aeg on midagi muud juba välja mõelda. Põhimõtteliselt korrutad sama asja nagu see blond härra videost:

                            Aga üldiselt kui Roma Udineset järgmine hooaeg Lamela hattrickiga loputab, eks ma siis naeran ikka kõvemini.

                            Kommentaar


                              Karl teab Udinesest ja Itaalia jalgpallist samapalju kui Orbik naistest. Ehk siis mitte midagi. Tõsiselt Karl, lõpeta see Uuu kopimine, või õigemini kopida proovimine, sul ei tule see välja. Võta midagi uut ette, mine proovi nt ema kleiti selga, olen kindel et see hakkaks sulle väga meeldima.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Ma pean mainima, et Karl ju midagi valesti ei öelnud. Isegi kui ta on antilaziale.
                                Ja nagu ma näen on uue aasta plaan Udinesele kotte keerata....tublid. Meil on plaan CL pääseda ehk stabiilset mängu näidata ja libastumsied mõne suure vastu pole mingi ime. No eks need burgeriseadused on erinevad normaalsetest reeglitest.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X