320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas oled valmis saavutused Euroopas joonele panema, et siin liiga tasemes kahtled ?
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      See aasta tuleb Scudetto ja Euroopa Liiga võit. Siis peaks küllalt olema
      Aga tore, et kommentaaridest lugesid välja, et Benfica on esimesena seda trikki kasutanud ja nüüd üritad mingit wannabid mängida . Point on selles, et Lazio 1900. aastast kotkakunn ja jääb alati selleks. Benfica who???


      Sempre Forza Lazio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Mul tuli meelde veel hea nali eelmisest aastast kui Cisse turvamees Gennaro Gattuso ennem Lazio-Milani lubas kotka auringil linnu nahka pista
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas maanus Vaata postitust
          Kas oled valmis saavutused Euroopas joonele panema, et siin liiga tasemes kahtled ?
          Paneme siis joonele? Pakun sellise variandi, et sina ütled mulle Benfica euroopa tiitlid ja mina ütlen sulle Lazio omad, ütleme mingi ümmargused viimase 20 aasta omad? Ligikaudu on see periood, kus jalgpallist sai selline kommertstsirkus nagu ta praegu on... See liiga tase on muidugi veel parem joonele panemise koht.. kui mu mälu mind ei peta siis peale suurt kolmikut on kogu liiga algusajast peale olnud 2 võitjat teiste klubide hulgast, üks oli Boavista ja teist ma ei mäleta hetkel... Seda soovid Serie Aga võrrelda või misasja?

          ps Benfica on väga lahe klubi ja minupoolest võivad nad vabalt võtta kogu au idee eest kotkas staadionile tuua aga sellest mingit arutelu hakata üles kiskuma on sama retarded kui hakata ajama, et peale 1860 ei tohi ükski teine meeskond enam lõvimaskotti staadionile lasta

          Kommentaar


            Tunnistan ülesse, et ei viitsinud Benfica saavutusi vaadata, aga endal ei meenunud küll midagi erilist. Kuigi kujutasin, ette et äkki neil joppas Uefa Cup võita vms.
            Liiga on tõesti joke. Porto on muidugi erand. Aga jah mõttetu liiga naug La Ligagi. Kaks heal juhul kolm klubi ja kogu muusika.
            See traditsiooni "jagamine" on absoluutselt igal pool, kus seda näha on. Mul täitsa suva Vähemalt tekitab see emotsioone poolehoidjates. Igatahes kotkas oli Auronzos tulevast tiitlivõitjat meeskonda valvamas ja vast tegi nii mõnelegile deadwoodi muidusööjale kurja pilku. Foggia pole puujalg, aga suht kindlalt Inglismaale minemas. Maki loodetavasti Hiinasse....muidugi kui kotkas teda surnuks pole nokkinud.
            Tulles veel selle traditsiooni juurde siis väidetavalt rioma treenis ka üht hunti välja kes pidi curva sudi ees tiiru tegema, aga keegi ei tea mis "kusi" talle pähe lõi, igatahes pistis ta nahka rioma tolle aja talendikama ründemehe nimega Okaka Tsuka? Mees on teadmata kadunud, kuid vandenõu teooriad väidavad, et moondunud näoga paks juustukott nimega Fatlicio on tegelikkuses see O Kaka vend.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Kas teil on raskusi lugemisega, ma panin Euroopa . Ok, pange siis ritta need suurde Euroopa tiitlid , või kui neid ei ole siis viimaste aastat käekäik Euroopas näiteks ML , võib ka Euroopa liigasse pakkuda.Jään huviga ootmama.
              Ja kui teil on Liiga tugevuse kohta kobinaid siis kust liigast on liikunud nii La Ligasse kui Primerisse mehi kes on seal ka läbi löönud, hm,?
              Muide , ül Euroopa teatakse kes on kotkad ja draaakonid aga keegi ei seosta neid Itaaliaga millegi pärast aga noh me saame aru, raske on leida tunnustust kui isegi parim helesinise kandja klubi on juba Napoli.
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                See aasta küll.
                Sa loll pole selleni jõudnud, et sinu kallist p. liigast liigutakse suurematesse ja tugevamatesse liigadesse....üks see tugevam on Serie-A muide.
                Vendetta teeb sulle meie Euroopa ülevaate. M.Salas igatahes viis meid Euroopa Supercupi võiduni. Seda tean omast käest. Kahjuks kaotasime printerile Uefa Cupi finaalis.
                Ja toredad inimesed su ümber, kui kotkast rääkides ei tule Itaalia meelde. Vb on need "ül Euroopa" sina ise.
                Aga kõike head sulle ja ilusat meeldejäävat nv
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Lazio 1900. aastast kotkakunn ja jääb alati selleks.
                  Pigem sitane tuvi .

                  Kommentaar


                    Tark on rääkinud.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Okei, teie teema ,teie klubi,möllake siis edasi ja mitte paha soovides,lihtsalt ärge isiklikuks minge nii tihti.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        OK teeme nii.

                        Muslera tegi siis Argi vastu supermängu ja kui ta head vormi jätka, kas tõesti on seda mõnus kuskil Türgi per*ses näidata? Money talks in this case.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Njah, suht kahju, et üks korralik vv liigast tuld tõmbas. Palju ta rahaliselt võidab, ma ei viitsi otsida. Aga suht lühinägelik käitumine, Laziost VEEL suurema palgapeale hüpata paari aastapärast oleks parem võimalus kui türgist.

                          Kommentaar


                            Lazios sai minuteada mingi 1.4 vms. Aga uut palka tahtis vist rekordit purustades. Cisse tegi seda 2.1ga. Gala hakkab vist 2.7 või 2.8 maksma.
                            Kuid ise usun, et ta tulistas iseendale jalga ja tema klubikarjäär hakkab koheselt tagasilööke saama. Ehk siis laseb ta oma riomalasest agendi lahti ja pöördub normaalsesse liigasse tagasi.
                            Ja kui Marchetti leiab oma 2 aasta taguse supervormi siis loodan, et see auk on täidetud ja Nandost ei tunne keegi puudust.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Kuulduste järgi võib veel ka kolmas endine Marseille mängija teie klubis maanduda. Jutt käib siis Gabriel Heinzest, kes hetkel on vabaagendi staatust nautimas. Linnarivaal pidavat ka temast huvitatud olema.

                              Kommentaar


                                Kedagi peaaegu on ostetud?
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X