320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Maailma parim DM teenib hetkeseisuga 5,6 milli/aasta. Peaks tõesti rohkem teenima. Või näitab see roma maksujõuetust?
    Borriellole saab küll 5,4 milli plekitud.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Cocky ma saan aru, et sa oled retarded, aga ma tõesti palun sinu käest fakte MIKS peaks Lazio järgmine aasta Serie-Bs mängima??? Sa parem looda, et Lazio tiitlit ei võida....teie oma eriti per*se kukkunud mercatoga ja üldse väga kahtlases(agoonias) vaevleva meeskonnaga võite Euroopa koha täitsa unustada....kui üldiselt tase tõsiselt tõuseb siis vb olete ise hoopis seal all noksi näppimas
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Cocky ma saan aru, et sa oled retarded, aga ma tõesti palun sinu käest fakte MIKS peaks Lazio järgmine aasta Serie-Bs mängima???
        Mingi 20 postitust tagasi ma alles ju tõin välja matemaatilise valemi, 11 korda on Nazio Serie B-s viibinud ja nüüd on täpselt jälle õige aeg, Klose ja co tase on umbes seal Serie B levelil, ma ei taha et mu kallid sohiklubi fännid suitsiidi teevad hooaja lõpus, sellepärast ikka üritan teil jalgu maa poole tirida tuvikesed
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          katkine plaat
          count, siin teemas on paar lehekülge tagasi üks postitus, mida ma siinkohal enam tsiteerima ei hakka, postitus #1616 nimelt, leiad üles küll... kuigi numbrid on üsna suured...
          Kui sa ''kogemata'' varem seda ei märganud, siis on sul nüüd taaskord avanenud suurepärane võimalus oma Serie B ulgumisele tõsisemat kaalu anda!



          Kahjuks kurb tõsiasi on see, et reaalses maailmas tuleb sul pigem võtta üks mehine lonks STFU kopsiku kainestavat rüübet ja nutt kurgus minna youtubest mingeid muldvanasid Totti karjääri highlightse vaatama...

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            count, siin teemas on paar lehekülge tagasi üks postitus...
            OT:
            Jep jep, mäletan mäletan ja jätsin teadlikult vastamata. Teatud insidendi tõttu pole mul siin väga suur usk nendesse panustamistesse. Ammugi veel nii suurtes summades. Mul puudub igasugune garant et sa ära maksad ja ei hakkaks ju sundima ka , mina aga maksaks, aga jah nagu mainitud siis on juhtunud kord, kus katkestasin ise ühe diili ja teise diili rahadest polnud mees ise huvitatud, niiet isiklikud kogemused ütlevad, et siin väga keegi sõna ei pea ja seda ka tegema väga ei pea ja kui diil on tehtud siis käitutakse nii nagu jumal juhatab.
            ehk siis kõikide osapoolte meelerahuks tee mingi selline sõbralik pakkumine, mille kaktemisel ei ole kelelgil väga paha tuju. Aga Serie B on ikkagi tõsiasi...keep ya head up!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              miks te noksid suvekal ei kohtund üksteisega ja verbaalset jaanituld üksteisele ei kütnud


              mina panen oma raha laziole
              slimm.ee

              Kommentaar


                31. juuli on siis Lazio-Reggina ja Villareal-Lazio samaaegselt. Ehk siis Reja võtab parima algrivistuse kaasa ja jätab bresciano sugused peerud reggina vastu.
                Viimane mäng siis sveitslaste vastu 5-1
                Zarate, Zarate, Cisse, Klose, Mauri
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Barca koduleht väidab, et Bojan on nüüd teile 12 miljoni eest müüdud. Barcelonal kuni 2013 aastani võimalik ta tagasi osta 13 miljoniga. Loodetavasti on nüüd noorukil võimalik näidata, mis puust ta tegelikult tehtud on.
                  Edu igastahes!

                  E: Romal on võimalik blokeerida tagasiostu lepingut, kui maksavad veel 28 miljonit.

                  Kommentaar


                    jeah: What happened to simple transfers? Roma pay Barca €12m for Bojan. Barca to buy back next summer for €13m unless Roma pay further €28m.
                    -e- see 28 milli läheb küll ikka alles 2013 käiku

                    Kommentaar


                      Suht äge diil. Kui Bojan mängib hästi, siis on kaks võimalust:
                      * Barca ütleb "jou, me ostame ta 13 miljoni €`ga tagasi" ja põhimõtteliselt jäävad kasumisse (sest ei pea selle aasta-kahe jooksul Bojani palka maksma, mis nt laenudiili puhul võiks olla teema) ja siis mehe enda koosseisu istuada/kallimalt mujale müüa.
                      * Roma plekib kokku ca 40 m €, mis vaadates turuhindu on hullumeelne summa.

                      Ja kui Bojan mängib sitalt, siis ostis Roma 12 m €`ga sita mängija.

                      Kommentaar


                        et siis saame kaheks aastaks hea mängija ja meile makstakse selle eest 1m peale?! Kole lugu küll


                        Edit: järgmisena siis Stekelenburg vaja kotti saada

                        Kommentaar


                          Pühendaks Bojani OFFICIAL transferi Uuule , vendettale ja ülejäänud Bilani beibedele!
                          kujutan ette kuidas teil juba põhjad läbi lasevad ja tugeva survega tilgub, scudetto võitjad on juba juuli lõpus teada, boooring
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            kurat, kus itaalias mõeldakse ikka skeeme välja. või hispaanias.
                            usun, et bojan vast ei saki. seega ei näe väga varianti, et roma ta 12milli eest endale saab, seega jättis eika enda pakutud variantides imo kõige reaalsema välja. nimelt...bojan lööb (kui mitte sel, siis järgmisel hooajal) ca 15 väravat ehk et ta on väärt rohkem kui 12 ja vähem kui 40milli. niisiis ostab barca ta 13milliga tagasi (eelduselt, et roma mingit finantshullust korraldama ei hakka ja tõepoolest selle 28 välja köhib) ja müüb siis umbes 25-30ga kuskile mujale, a la tottenhami. või tehakse sama skeem formaalselt ära, ainult, et kutt jääb lõppude-lõpuks ikkagi rooma, kuid 28 asemel käiakse välja 15 kuldmünti.

                            samas nagu kannukas ütles, siis päris äge laenudiil.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Teatud noormehe liitumisega olen ilmselt sunnitud vaatama järgmisel hooajal mõnda teie mängu. Kuna Roma enda fännide jutt tundub kahtlane siis kas keegi (eika, Jasper, jne) valgustaks mis mind tegelikult ees ootab?
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Kedagi peaaegu on ostetud?
                                Sa oled nagu õnne ikoon. Kohe kui miskit ütlema tuled, läheb sinule soovitult kõik vastupidi. Nagu ka viimased 5 derbyt Palun tule ütle veel midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X