320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Teatud noormehe liitumisega olen ilmselt sunnitud vaatama järgmisel hooajal mõnda teie mängu. Kuna Roma enda fännide jutt tundub kahtlane siis kas keegi (eika, Jasper, jne) valgustaks mis mind tegelikult ees ootab?
    Soccerneti foorumis üllatused ei lõppe! Nüüd tuleb mingi Itaalia liiga ja Rooma teemadel n00b ja küsib "objektiivset" arvamust ühelt kõige korrupeerunumalt Bilani fännilt või siis ühel kõige emoma Juventuse fänni käest... Selliste tekstidega ootab sind küll ainult tume tulevik., Rooma aga näitab Itaaliamaa kõige atraktiivsemat ja tehnilisemat palliveeretamist ja võidab kõik mida võita annab, Boriello soengut ei muuda ja Totti möödub Altafinist ja Meazzast!
    aga objektiivuse saamiseks ehk võtab cannuman üle
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      sa oled ikka liiga palju päikest saanud. olen jah rooma teemadel noob, sp küsingi vähe pädevamate inimeste käest kellel vahel ka reaalsustaju säilib. totti on maailma parim, ddrile 20 milkut aastas ja scudetto on juba võidetud väited mingit tõsiseltvõetavust küll ei tekita.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        sa oled ikka liiga palju päikest saanud. olen jah rooma teemadel noob, sp küsingi vähe pädevamate inimeste käest kellel vahel ka reaalsustaju säilib. totti on maailma parim, ddrile 20 milkut aastas ja scudetto on juba võidetud väited mingit tõsiseltvõetavust küll ei tekita.
        päikeses ei ole küsimus - jah ma sain liiga palju päikest ja sina said ka kui tuled küsima objektiivset arvamust Bilani fännitaridelt või emo-eikalt. Lihtsam oleks kohe Nazio teemasse küsimus riputada. ja kui sa arvad et DDR ei vääri 20 milli , siis aruteludeks on foorum ideaalne koht - miks mitte?
        Ühesõnaga kui tahad oma superobjektiivsust , siis oota cannu kokuvõtted ära, ta ehk on kõige pädevam vastam, kuna mina olen tõesti liiga ekstreemsete maailmvaadetega kui asi puudutab MINU klubi või üldse jalgpalli...palun vabandust
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Tundub, et Barcelona teeb kõik, et oma mängijatest mitte looobuda. No krt kui sa oled mängija juba ühe korra loovutanud, siis mis krdi pärast peab lepingus olema klusel, et kui Roma ei ole nõus järgmine hooaeg Krkicit 13milli eest tagasi müüma peab Roma hoopis 40milli maksma.

          Kommentaar


            Adriano peaagu on tagasi juba?
            Potimusi on korteris peaaegu tagasi???
            Minuteada peab riomma 28 milli maksma kui tahab mängijat tagasi.
            Ja kes siin rääkis, et de pussy ei vääri 20 milli palka....muidugi väärib see ginger teiste vigaseks peksja. Ja mis puutub rotti-tottisse siis selle venna parimad aastad on alles ees. Iga hooajaga läheb ta kiiremaks ja erksamaks. Super vend. Uskumatu kunn. Palun tõstke palka sellel ässal. My ass
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Uuu maitse seda

              Kommentaar


                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Ses suhtes, et Priit, kaalu neid mu päevaseid emo ja gooti libu seoseid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
                    Tundub, et Barcelona teeb kõik, et oma mängijatest mitte looobuda. No krt kui sa oled mängija juba ühe korra loovutanud, siis mis krdi pärast peab lepingus olema klusel, et kui Roma ei ole nõus järgmine hooaeg Krkicit 13milli eest tagasi müüma peab Roma hoopis 40milli maksma.
                    Bojanil ei ole praegu piisavalt mänguaega-miks lasta tulevase talendi oskused raisku? Kuid samas ei või iial teada, mis toimub Barcas kahe aasta pärast-äkki ongi just Bojani sugust meest sinna vaja! Seega, minuarust üsnagi hea ja tulevikule mõtlev käik Barca poolt.
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Ses suhtes, et Priit, kaalu neid mu päevaseid emo ja gooti libu seoseid.
                      Sa eemalda oma punane küünelakk ja tervita oma naist

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Sa eemalda oma punane küünelakk ja tervita oma naist
                        MIne mmmmmmmmmmmi ilma taustata on see gay info. nagu snooker. naist tervitan. sa peaks siin olema, rooma serie a-sse püsima. Mängul näeme Hiiul, raisk. Bojan 80 miljoni eest järgmine aasta cittysse

                        Kommentaar


                          Heinze OFFICIAL
                          põline europiid ja prantsuse kõige puhtama tõu ja vere esindaja Loic Nego OFFICIAL
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            Teatud noormehe liitumisega olen ilmselt sunnitud vaatama järgmisel hooajal mõnda teie mängu. Kuna Roma enda fännide jutt tundub kahtlane siis kas keegi (eika, Jasper, jne) valgustaks mis mind tegelikult ees ootab?
                            Eelmine aasta võis Roma mängus suure tõenäosusega näha - penalti Roma kasuks, kaistjate totaalset käkki, Totti vahetpidamatut seletamist kohtunikega, liibuvaid kappa särke, Borriello soenguid. See aasta ootab ees Luis Enrique. Mis asja tema ajama hakkab, oskad sa ehk ise paremini ennustada.

                            -e- emo-eika :lol: eesliite-eesti toodab.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Ojamaa oleksite ka saanud odavalt.
                              Vaadake, kes veel tasuta on saadaval ja väga palju palka ei tohiks ka küsida. Mina tõstaks rotti palka 5 millilt 23 milli peale. No krt see vend on serie-a parim kunn. Tõsiselt. Vaadake seda videot above. Hoidis 90+ minutit Laziot hirmus ja kaitse oli täiesti saamatu nii hullu venna vastu.
                              Kas Scudetto on samahästi kui taskus?
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Heinze võttis Mexese nr 5 endale siis...




                                Olgu ka manitud, et Heinze on nii paberite kui ka juurte poolest eurooplane (Saksa pass, isa sakslane, ema itaallanna) ja seega ei lähe non-EU alla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X