320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ta on terve turniiri jooksul üksinda seda stuudiot juhtimas seal?

    Kommentaar


      Aet leidis, et Pogba pole maailmaklass, et tal on midagi puudu
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Algselt postitas Pogba Vaata postitust
        Aet leidis, et Pogba pole maailmaklass, et tal on midagi puudu
        Lihtsalt huvi pärast, et kuidas "Maailmaklass defineeritakse?" Kas see on top100 mängijat? TOP10?

        Kommentaar


          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
          Aet leidis, et Pogba pole maailmaklass, et tal on midagi puudu
          Lisaks selgus ülekande lõpus, et prantslased mängisid armeenlaste vastu.

          Kommentaar


            Ihukarvad tõusid püsti eile kogu selle stuudio värgi peaele eesotsas Aet Süvariga ja lõpetades kohutava stuudio disaini ja igavusega mis seal kõik kokku oli.

            Kommentaar


              Selge, EMi olulisem küsimus siiamaani on Aet Süvari. Te mänge ka üldse vaatate või midagi?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Selge, EMi olulisem küsimus siiamaani on Aet Süvari. Te mänge ka üldse vaatate või midagi?
                ikka aga hästi läbi viidud stuudio programm annaks päris palju juurde vaataja elamusele.

                Kommentaar


                  Mõnus on üle hulga aja jalkat HDs vaadata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                    ikka aga hästi läbi viidud stuudio programm annaks päris palju juurde vaataja elamusele.
                    EMi pilt on niiehknaa kallis, et siis koksitaksegi stuudio kokku säästuprogrammiga. Ma teeksin ilmselt saatejuhina parema etteaste, aga tegu oli siiski esimese saatega ja andke nüüd aega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas shefield
                      Selleks peab mingi vingem telekas olema v?
                      Ma just eile mõtlesin selle peale, mina küll mingit vahet ei tähelda.
                      No SD-s ei kannata vapsee vaadata. Jalgpall on palju igavam ja Payeti värav oleks tetrist meenutanud, kuigi seda suure neljase minekut täisridade vahele, mis on küll üsna seksikas, aga mitte ikkagi päris see.

                      Kommentaar


                        Nõus, et korraliku kvaliteediga stuudio annab palju juurde mängule. Eile oli soome YLE2 pealt ülimõnus sissejuhatus jalgpallimaratonile. Alustati kell 20:30 ja tehti ring peale nii ajaloole, alagruppidele jne. Kogu pakett väga kvaliteetselt tehtud. Poolajal panin korraks ETV peale ja siis kiirelt YLE peale tagasi. Tasemevahe on üüratu. Kel vähegi võimalust, siis soovitan soojalt soomlaste kanalit vaadata järgmised kuu aega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          EMi pilt on niiehknaa kallis, et siis koksitaksegi stuudio kokku säästuprogrammiga. Ma teeksin ilmselt saatejuhina parema etteaste, aga tegu oli siiski esimese saatega ja andke nüüd aega.
                          Aet annabodavalt kätte vä? Esimene saade esimeseks saateks. Aet on juba varasemalt oma "võimeid" näidanud. Ma üldiselt olen ka alati häppi kui on telekas juba pilt ja eesti keel veel boonuseks, aga no tõesti on halb see Aet seal. Kusagil maal on piir.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Aet annabodavalt kätte vä? Esimene saade esimeseks saateks. Aet on juba varasemalt oma "võimeid" näidanud. Ma üldiselt olen ka alati häppi kui on telekas juba pilt ja eesti keel veel boonuseks, aga no tõesti on halb see Aet seal. Kusagil maal on piir.
                            Vähemalt ei olnud eile kelleltki küsida, kuidas tunne on. Aga jah, Aet võiks mõne sobivama töö omale leida.

                            Kommentaar


                              Üks mäng võib ebaõnnestada, aga kahtlema et Pogba on maailmaklass on iialdus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Taidur Vaata postitust
                                Nõus, et korraliku kvaliteediga stuudio annab palju juurde mängule. Eile oli soome YLE2 pealt ülimõnus sissejuhatus jalgpallimaratonile. Alustati kell 20:30 ja tehti ring peale nii ajaloole, alagruppidele jne. Kogu pakett väga kvaliteetselt tehtud. Poolajal panin korraks ETV peale ja siis kiirelt YLE peale tagasi. Tasemevahe on üüratu. Kel vähegi võimalust, siis soovitan soojalt soomlaste kanalit vaadata järgmised kuu aega.
                                YLEga on muidugi see jama, et pildi kvaliteet vähemalt STV pakutavasse kandjasse ei kannata no mitte kuhugi, kohutav pask. Stuudioanalüüs on superluks aga pilt...ilmselt muidugi STV enda maha keeratud jama.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X