320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti fänniturniir 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31

    Algselt postitas gooner Vaata postitust
    kuna sellest laululahingust on siin nii palju juttu olnud ning väitlus käib peamiselt hindamise formaadi üle, siis mina vaidlustan seda kogu seda üritust. milleks sellist jama üldse korraldada? mulle tundub mõistlik ja mõttekas, kui kaks erinevat fännirühmitust püüavad oma lemmikmeeskondi toetades üksteist kohtumise ajal tribüünil üle trumbata, kuid miks peaks nad seda tegema siis, kui nende meeskonnad ei mängi? miks on sellest jalgpallikultuuri osast soccerneti fänniturniiril omaette spordiala tehtud? kujundlikult (ja pisut meesšovinistlikult) väljendudes on see nagu ilma ühegi seksuaalselt vastutuleliku naise juuresolekuta iseendal võidu kõvaks ajamine, et tõestada, kellel on pikem ja seisab kauem. lõpetaks selle jama juba ära? või paneks hoopis juurde: tuleval aastal võiks võidu peale ümber Kalevi halli fännirongkäike korraldada jne?
    kui korraldajatel on soov, et lisaks jalgpallile oleks fänniturniiril veel mingi võistlus, siis mina soovitan lühikest (u 10-15 küsimust) Eesti meistriliiga teemalist mälumängu.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Jah Viljandi fännil on tõesti küsimus,et miks peab häält tegema.

      Mul üldse küsimus,et mis show sel aastal toimuma hakkab kui isegi IV liiga sats võistlustele lastakse.

      Mina oma poolt ootaks võistluste väikesemaks tegemist ja õigete fännide nn rõhumist. Miks mitte 8 satsiga seda võistlust teha ja rõhuda neile kes on tõesti fännid. Üritus võib ka tätisa lühem olla või siis seal vahel olla mingi show mäng olla.

      Hea ju kui lisaks PL satsidele ka väiksemaid on, nagu ka Koeru. Eriti kui suudetakse inimesed kaugelt kohale ka ajada.

      Kommentaar


        #33
        You heard it here first:

        Nõmme Kalju
        Tallinna Flora
        Koeru JK
        Jalgpallihaigla
        Rakvere Tarvas
        Narva Trans
        Tartu Tammeka
        Viljandi Tulevik
        Tallinna Levadia
        Jõgeva Wolves

        Mitte mingisuguses kindlas järjekorras, mitte fänkondade nimedega, aga see kümnene nimekiri on tänavusele turniirile arvatud. Peagi lähemalt.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
          You heard it here first:

          Nõmme Kalju
          Tallinna Flora
          Koeru JK
          Jalgpallihaigla
          Rakvere Tarvas
          Narva Trans
          Tartu Tammeka
          Viljandi Tulevik
          Tallinna Levadia
          Jõgeva Wolves

          Mitte mingisuguses kindlas järjekorras, mitte fänkondade nimedega, aga see kümnene nimekiri on tänavusele turniirile arvatud. Peagi lähemalt.
          Pärnut polegi sel aastal, kahjuks ka Welcot mitte..
          FC Flora

          Kommentaar


            #35
            Raasiku oleks ka meeldiv olnud.

            Kommentaar


              #36
              Sillamäe karud ka ära kadunud? Mingi aeg ikka olid pildis.

              Gooneriga ses osas nõus, et eks praegu see lauluvõistlus tundub sihuke veidi ebamugav ja kunstlik tõesti. Kuid mingi fännidimensioon peab ikka asjal juures olema, ja mis muu kui laulmine.

              Kommentaar


                #37
                Mõni aasta tagasi käisin Suure-Jaanis meeskonda juhendamas. Väga vahva punt oli ka seal. Oleks vahva olnd kui oleks saanud sealse pundi ka sellele võistlusele. Kaugelt ja puha.

                Kommentaar


                  #38
                  Sa ikka ei muutu.

                  Kommentaar


                    #39
                    Unistuste fänniturna koosneks nendest meeskondadest mu arust Wolvesi ei tea pole näind

                    Rakvere
                    Raasiku
                    Koeru
                    Tammeka
                    Welco
                    Viljandi
                    Jalgpallihaigla
                    Flora
                    Kalju
                    Levadia
                    Pärnu
                    Elva

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                      Unistuste fänniturna koosneks nendest meeskondadest mu arust Wolvesi ei tea pole näind

                      Rakvere
                      Raasiku
                      Koeru
                      Tammeka
                      Welco
                      Viljandi
                      Jalgpallihaigla
                      Flora
                      Kalju
                      Levadia
                      Pärnu
                      Elva
                      Mul endal ka nii häbi,et ütlen. OLEN SARVIKUGA NÕUS! Ärge palun salvestage

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Facebook: Kervin Kull Vaata postitust
                        Jõgeva ja Tallinna inimesed ning miks mitte ka muud huvilised- tulge meile järgmine laupäev kaasa elama.
                        Elan pealinnas ning tulen, tule sinagi

                        Algselt postitas Facebook: Jõgeva Wolves Vaata postitust
                        Kõigile, kes raatsivad end meie fännitribüünile vedada, ning kellel pole, üritame tagada ka meeskonna särgi/pusa.
                        Mul ongi pusad katkised ja mustad. Tahan uut ja vinget NIKE pusa. Lähen minagi selle uue pusa lootuses sinna Tule sinagi!

                        Kommentaar


                          #42
                          Mis võistkonnad nimekirja ei mahtunud?

                          Kommentaar


                            #43
                            Vast jätab Jõgeva ikka liigas põllul käinud mängumehed välja ja tulebki siis ainult fännidega murule
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              #44
                              Kas need Jögeva Wolvesid on suvalised õlid, nagu teisedki või kuskilt rahvaliiga sügavustest?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Kas need Jögeva Wolvesid on suvalised õlid, nagu teisedki või kuskilt rahvaliiga sügavustest?
                                IV liiga.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X