320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea kuidas teiste klubidega on, aga Kalju on vähemalt esialgu ära lõpetanud selle "publiku ostmise". Iga Maximast säästujuustu ostnud memm ei sa enam tasuta mängule. Eks sellega tehakse paratamatult samm publikunumbrites tagasi, aga pikemas perspektiivis on tegemist õige suunaga. Kui midagi 4 aastat fänluse koordineerimist õpetanud on, siis seda, et inimesed ei oska tasuta asju hinnata. Aga kui kord on juba midagi tasuta saadud, siis on kuradi raske kedagi ümber õpetada.

    Kohtusin hiljuti Tarva kossufännidega ja peab kahjuks tõdema, et kadedaks teeb. Ilma suurema moosimiseta käib regulaarselt 700-1000 inimest mängul. Mis kõige olulisem: enamus neist soetab kobinata 8 eurose täispileti. Suurematel välismängudel käiakse kahe suure bussiga jne.. On mida õppida.

    Eestis mängitakse täiesti arvestatav tasemel vutti. Hooajaeelsetes kohtumises lähiriikide tippklubidega jäid meite omad mõnusasse plussi. Liiga on muutunud ühtlasemaks. Enam ei saa ühtegi mängule poolkõvalt peale minna. Ilmselt ei ole kaugel ka mõni läbimurre Euroopas. Lükake oma porrilinkidest tiined striimid kinni, visake võõra riigi klubi särk pesukorvi ja vedage end kohale. Sest jalgpall elab staadionil, muu on kõik pinnavirvendus..

    Kommentaar


      Kas Kalju mängudel hakkas pärast seda Maxima tšekijama ka rohkem inimesi käima?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust

        Kohtusin hiljuti Tarva kossufännidega ja peab kahjuks tõdema, et kadedaks teeb. Ilma suurema moosimiseta käib regulaarselt 700-1000 inimest mängul. Mis kõige olulisem: enamus neist soetab kobinata 8 eurose täispileti. Suurematel välismängudel käiakse kahe suure bussiga jne.. On mida õppida.
        Ei ole mõtet võrrelda kossu ja jalka pealtvaataja tingimusi. Need on nagu öö ja päev, see üks põhjusi pealtvaatajte osas.

        Kommentaar


          Ma prooviks hooaega veel varem alustada ning veel hiljem lõpetada. Üldiselt see, et iga aasta tõusis see keskmine külastavus 50 inimese võrra on nagu... naeruväärne asi, mille üle uhkust tunda.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            iga aasta mainib keegi seda, et hooaeg algab vara ja lõpeb hilja. Nagu aamen kirikus.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              iga aasta mainib keegi seda, et hooaeg algab vara ja lõpeb hilja. Nagu aamen kirikus.
              Äkki seepärast, et see on tõsi?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Äkki seepärast, et see on tõsi?
                Tõsi ta ju on, kuid siiani pole midagi muutunud. Isiklikult ei näe sel halal mõtet.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Keegi ei halanudki. Ma tõin enda meelest suurima põhjuse, miks esimestes voorudes publikunumber madal on. Neid põhjusi on veel. Aga see pole minu töö sellest mõelda. Lihtsalt kõige muu kõrvalt, mis ei ole alati koheselt tehtav, tundub hooaja kunstlik venitamine naeruväärne. Eestis ei ole klubisid, kes eurosarjades pelaksid või mingit muud põhjust, miks see hooaeg nii üüberpikk peaks olema.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                    Ei ole mõtet võrrelda kossu ja jalka pealtvaataja tingimusi. Need on nagu öö ja päev, see üks põhjusi pealtvaatajte osas.
                    Ma ei usu, et asi on tingimustes, muidu oleks suveajal rahvast kordades rohkem kui kevadel või sügisel. Pigem on probleem selles, et suvi on meil lühike ja kõikvõimalikke üritusi ja festivale on nii palju, et tavaline liigamäng neile vastu ei saa.

                    Teine asi on kalendris. Ainult samal päeval õnneks enam ei mängita aga miks peavad näiteks 26-l aprillil mängima Tallinnas Flora - Levadia ja Kalju - Infonet täpselt samal päeval ja kellaajal? Miks ei võiks üks mängudest toimuda päev varem või hiljem?

                    Kommentaar


                      50 aasta pärast on vaatajanumbrid ka korras. Jalgpalli vaatamine staadionil on vähemalt välisriikides rohkem kultuuri osa, Eestis on pigem ikkagi entusiastide päralt. Ma ausalt võin öelda, et ma ei suuda ennast mitte ühegi klubiga Eestis kuidagi seostada, et peaks leidma motivatsiooni nende mängudele minna. Kui mu isa oleks olnud mingi klubi fänn ja mind lapsena mängudele vedanud, küll oleks see pisik ka mind vallanud, aga no kas võidab Flora või Kalju või mõni muu klubi, ei ole vahet.
                      Sellist asja on raske ka sundida tegema, aga kui mu poiss nati vanemaks saab, siis kindlasti plaanin vähemalt talle küll selle pisiku külge kuskilt jätta.

                      Kommentaar


                        Aga võiksid ju vähemalt mängudel käia, iga inimene on tähtis pikemas plaanis Tallinnas ju päris lai valik klubisid. Sõbralikud pantrid; mitte nii väga sõbralik viies sektor; mitte kedagi huvitav levadia (kuigi fännid tunduvad enam-vähem suhtumisega, vähemalt Tammeka vastu); venelastele suunatud Infonet, fänne küll pole, kuid tase on hea. Siis veel madalamad liigad Kalevi ja Sparkziga eesotsas. Käid rohkem mängudel, tekib ka side
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust

                          aga miks peavad näiteks 26-l aprillil mängima Tallinnas Flora - Levadia ja Kalju - Infonet täpselt samal päeval ja kellaajal? Miks ei võiks üks mängudest toimuda päev varem või hiljem?
                          Pealtvaataja koha pealt tõesti halb aga samas, kui üks saab varem mängitud siis see annab ühe päeva eelistuse taastumiseks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                            Ei ole mõtet võrrelda kossu ja jalka pealtvaataja tingimusi. Need on nagu öö ja päev, see üks põhjusi pealtvaatajte osas.
                            Täiesti nõus! Näiteks ei ole Eestis siiamaani mitte ühtegi meie tingimusi arvestavat staadionit. Esimene lootuskiir on Sportlandi juurdeehitus, mille tulemusena peaks sündima mõistliku arvu kohtadega, kõikidest ilmakaartest kinni olev, katusega ja JOOKSURAJATA stata.

                            Kuid kindlasti ei ole see peamine põhjus. Põhiline probleem asub ikka meite vutisõprade peas. Me ise ei usu endisse ja arvame - nagu paljude muude asjade puhul, et mujal on parem. Me vaatame suu ammuli Vana Euroopa jalgpallikultuuri, aga endil puudub vutikultuur pea täielikult. Pole traditsioone, pole patriotismi, pole isei lihtlabast huvi. On ainult üks lakkamatu vabanduste otsimine, et miks mitte enda panust anda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Aga võiksid ju vähemalt mängudel käia, iga inimene on tähtis pikemas plaanis Tallinnas ju päris lai valik klubisid. Sõbralikud pantrid; mitte nii väga sõbralik viies sektor; mitte kedagi huvitav levadia (kuigi fännid tunduvad enam-vähem suhtumisega, vähemalt Tammeka vastu); venelastele suunatud Infonet, fänne küll pole, kuid tase on hea. Siis veel madalamad liigad Kalevi ja Sparkziga eesotsas. Käid rohkem mängudel, tekib ka side
                              Novot siin tuleb mängu aeg. Töö + hobid + perekond jne. Selle jaoks et võtta endale uus "kohustus" või "meelelahutus" peab see millegi arvelt tulema ja no kui emotsionaalne seos millegi muuga on tähtsam kui näiteks mingi Kalju mäng, siis mida inimene ikka teha saab.

                              Kommentaar


                                Siin võib jäädagi vinguma miks keegi statkale ei jõua.Venelastel on hea ütlus-halba tantsijat segavad alati oma munad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X