Lehekülg 24, kokku 24 EsimeneEsimene ... 142021222324
Näidatakse tulemusi 461 kuni 474, kokku 474
    Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mulle on jäänud mulje, et Järvela meelega lahmib emotsionaalselt, et vastukaja ärgitada. Ära toida trolli. Muide, naised saunas rääkisid, et Järvela olla kunagi ammu käinud kohtunike kursustel ja sai max punktid.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

Naised saunas teavad asju täpselt.

Mis neid 2000 ja 2002 käega mängu olukordi puudutab, siis ebakõla mu seisukohtades oli tõesti. See oli eelkõige tingitud sügavast ebasümpaatiast Hugh Dallase ja temast õhkuvale ning Šotimaa jalgpallile omase upsakuse vastu.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Seekord ajasime teadaolevalt vähemalt ühe kodaniku närvi, sest arvamused olid valed.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma küll ei tea, kuidas Geoffrey ise oma nime hääldab, aga inglastel on o vaikne ja hääldatakse nagu Jeffrey.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Järvela tegi jälle päeva ilusaks oma seksika lausega - " ei maksa venemaa jalgpalli üle afišeerida"
    Mõistlik.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Et see teema ainult Soccernet.ee taskuhäälingut ei promoks, siis reklaamin üht huvitavat sarja, mis hiljuti alustas: https://www.theguardian.com/football...es-of-football

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Vutikohus: ka mulle väga meeldis, kui Hannes Kaasik eelmisel aastal mõningaid erutavamaid kohtunike otsuseid kommenteeris. Peale selle, kas otsus oli õige või vale, andis ta ka selgituse, miks kohtunik just nii otsustas, mis selle tingis ja kuidas oleks saanud paremini, kui oli vale otsus. Minu arust on see hea, sest see võtab natuke pingeid maha, muidu on igal mehel oma arvamus ja kohtunik jääbki süüdlaseks. Vahel siiski teeb kohtunik õige otsuse ka, ükskõik, kuidas see pingile või publikule paistab. Endalgi on olnud olukordi, kus teen meeletult ebapopulaarse otsuse, saan sellist paska ja rahet kaela, mis on 10x hullem kui omavahelises jutuajamises öeldud "haige inimene" (ja DK otsustab mitte määrata lisakaristust) ja pärast videost selgub, et mul oli jumalast õigus. Ent keegi, miks ka mitte Kaasik ise, võiks tõepoolest rohkem kirgi kütnud hetked üle vaadata ja oma hinnangu anda, et kasvatada nii mängijate kui fännide usaldust meie kohtunike vastu. Ehkki lahmivaid põmmpäid, kes teavad ise paremini kui meie FIFAd, jätkub alatiseks, selle vastu ei saa..

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Olen nõus, et ei peagi kõigi arvamus meeldima, jep. Aga Järvela seisukohad on viimasel ajal no nii ebameeldivaks muutunud, et tolle härra demagoogiad ma kerin kõik edasi.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma olen ka muidu nõus, et klubi presidendi koht ei ole varumeeste pingil. Aga noh tema klubi, tema otsustab.
    Muidugi see näide Legioni mänguga... Ma pole kvaliteedilt nii halba mängu ammu näinud. Selles mõttes tuli totter näide välja.

Mis puudutab aga MM 2006-te, siis asjad, mis meenuvad:
    1. FIFA tuli mingite regulatsioonidega välja, kus iga vilejärgne pallipuutumine karistati kollasega. See kõik päädis lõpuks selle absurdse Holland - Portugal mänguga, mille järel muide see regulatsioon leevendati ja Šveits-Ukraina mängus ei vilkunudki kollaseid enam.
    2. Zidane tassis Prantsusmaad ja no ei tahakski, et selline vend nagu Domenech endale MM-i tiitli oleks saanud.
    3. Paljud mu sõbrad olid finaali järel megakettas. Ma olin rahul.
    4. Sellega olen nõus, et tõeline MM algas tol turniiril play-offidest ja alagrupimängudest suurt ei mäletagi, kuigi vaatasin neid päris palju.
    5. Olles toona 16-aastane kutt, õnnestus Portugal-Inglismaa mäng maha magada. Päeva esimeses pooles sai koolivennaga veidi õltsi libistatud. Jõudsin ilusti 30 minutit enne mängu algust koju. Kõik oli timm. Kedagi polnud kodus ka tol päeval. Ja järsku ma ärkasin selle peale, et Ronaldo lõi võidupenalti sisse. Siis olin küll endas pettunud.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Fikseerime siia ka Tugitoolis Sportlase, kus Marko Kaljuveeriga sai rääkida laiemalt juttu, aga mitmel korral juttu ka jalksist, kommenteerimisest, ülekandeõigustest ja värgist.

https://www.ohtuleht.ee/1004882/tugi...eb-teha-kirega

Reservmängija Kasutaja Olar avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Fikseerime siia ka Tugitoolis Sportlase, kus Marko Kaljuveeriga sai rääkide laiemalt juttu, aga mitmel korral juttu ka jalksist, kommenteerimisest, ülekandeõigustest ja värgist.

https://www.ohtuleht.ee/1004882/tugi...eb-teha-kirega
    Hea kuulamine oli!

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Seekord saates:

• alates algusest: Tallinna derbi - luksusklubi Flora ja januse Levadia seis.
    • alates 21:50: Paide tegi Kaljule uut ja vana ning on kasvavas mängulises vormis, Hiiu mändide all on küsimusi õhus.
    • alates 35:35: Transi jaoks ei jookse pusle tükid kokku, aga tuleb jääda kannatlikuks - seda võib neile rääkida mullune Tammeka.
    • alates 41:33: Kuressaare ei taha leppida silmad kinni viimaseks paigutamisega, Kalev mängib kahe emotsiooniga.
    • alates 44:58: Tulevikul on tänavu uus tase, Legion peaks võib-olla isegi julgemalt vaatama oma noorte poole.
    • alates 52:00: UEFA tõi selguse majja - kas Meistrite liiga korvpallilik formaat oli õige valik? Kas uus olukord tuleb Eesti klubidele kasuks või virutab hoobi?
    • alates 1:03:43: maailma jalgpalli tormilise söödumängu toonud Hispaania kuldajastu algus - 2008. aasta EM.
    • alates 1:16:44: Cenk Özcani minek Narvast.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

EM 2008 meenutused.

1. Inglismaa väljajäämine. Ja see, kuidas jäädi. Meenutame, et kaotati otsustavas mängus kodus Horvaatiale, kes oli edasipääsu juba kindlastunud. Nii sai 3 päeva varem Iisraelile suisa kaotanud Venemaa edasi.
    2. Venemaa. Aršavin sai viimases kvalifikatsiooni ängistus Andorra vastu punase. Talle määrati 2-mänguline keeld. Hiddink võttis ta ikkagi kaasa. Ja mängud Rootsi ja Holland vastu olid ilmselt Venemaa jalgpalli ajaloo parimad. Hispaania vastu ei jagunud lihtsalt emotsioone enam.
    3. Hispaania. Totaalselt parim sats toona. Sennat mäletan. Väga oluline lüli toona.
    4. Türgi. Tegid EM-st draama.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

MM 2010

1. Vuvuzelad.
    2. Aafrika.
    3. Eestis oli erakordselt soe suvi.
    4. Hispaania võttis jõuga oma.
    5. Itaalia feilis.
    6. Prantsusmaa sisemised konfliktid.