Lehekülg 17, kokku 17 EsimeneEsimene ... 71314151617
Näidatakse tulemusi 321 kuni 327, kokku 327
    Meeskonnaliige Kasutaja pilsneris avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2012

Algupärane

Õhtulehe jalgpallitaskuhääling „Kolmas poolaeg“ kutsus sel nädalal külla äsja FC Floraga Eesti meistriks tulnud keskpoolkaitsja Konstantin Vassiljevi (35), kellega räägiti Flora hooajast, siseelust ja Eesti klubijalgpallist laiemalt.

Ajakirjanikud Karl Juhkami ja Mart Treial uurisid muuhulgas, kas 11aastase pausi järel koduliigasse naasnud Vassiljevil oli Eestis üldse põnev mängida. Kas Eestis maksab ainult kuld ja ülejäänud medalitega võib lutsu visata, nagu Tarmo Kink paar aastat tagasi ütles?

Kuidas on võimalik, et meeskond, kus on Konstantin Vassiljev, pole Eesti liigas favoriit? Mis teeb Jürgen Hennist hea treeneri? Kui palju Henn Kostjaga nõu pidas? Kes on Flora suurim trennitegija?

Lisaks küsisime Vassiljevi arvamust KTM-reegli, järgmisel aastal Premium liigas rakenduva kompensatsioonimehhanismi ja praeguse liigasüsteemi kohta. Samuti võrdles keskväljamaestro praegust ja 11-15 aasta tagust Eesti liigat.

Loomulikult uurisime ka Vassiljevi tuleviku ja veel paljude asjade kohta. Saate lõpetas traditsiooniline Coolbeti panustamisrubriik. Hüva kuulamist!

https://soundcloud.com/kolmas-poolae...d-jalgpallurid

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Teadaanne "Pikk ette (ja ise järele)" kuulajatele: näitlejate haigestumise tõttu täna saadet ei tule. Äkki homme on parem päev.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Reservmängija Kasutaja Olar avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Vutikohus samuti kuulatav. Kuid ma ikkagi kaldun arvama, et kõik liialt ühte auku. Võiks peale inglise liiga ka mingit juttu olla. Top 5 liigadest. Kuigi tihtipeale on koondise tegemised nagu mingi erakonna propaganda raadiosaade. Kunagi oli mingi hea kord, kui eurosarjas kõigil pekki läks ja korralikult puid alla valati. Ilma ilustamata.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Äkki homme on parem päev.
    Oli küll.

Põhiteemadeks värske koondisenimekiri, vanameistrite Kamsi, Neemelo ja Ilvese karjäärilõpp ning see, kuidas õnnestub Levadial lähiajal pakkuda mänguvõimalusi nendele noortele talentidele, kes minuteid vääriksid.

armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Viimast Kolmandat Poolaega ei olegi siin veel promotud. Minu jaoks oli see vist läbi aegade kõige põnevam jalgpallipodcast, kusjuures ma ei ole ei Bundesliga ega Saksa jalgpalli huviline. Aga nagu Andres Must oma pika loengu lõpus ütles, Bayern ei jäta kedagi külmaks. Ma kuulasin seda jooksu ajal ja kui ma tavaliselt ei pane poolt mula tähelegi, siis selle saate kuulasin küll algusest lõpuni ülima tähelepanuga ära (v.a. panustamisrubriik).
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Reservmängija Kasutaja nikitheone avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2013

Algupärane

+1, selliseid osasi võiks rohkem olla. Kui kuulad mitut Eesti podcasti, on ikka üks ja sama jutt kõigil, aga taolised ülevaatllikud ja detailsed osad - puhas kuld.
    Mia san mia

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Martin Reim ja Levadia, Premium liiga hooaja kulminatsioon, Eesti koondise mäng Ukrainaga.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud