Lehekülg 23, kokku 23 EsimeneEsimene ... 131920212223
Näidatakse tulemusi 441 kuni 452, kokku 452
    eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

EM '96 on mu esimene jalkamälestus! Köpke pendlaseivid ja siis välja jalkat mängima! /see on ka kõik, mis mäletan/

Aga siin ühes podcastis ühel ajal (mõni kuu tagasi), soovitati vaadata MMi kokkuvõteid või aftermoviesed FIFA lehelt. Lappasin seal lehel ringi, aga ei leinud neid. Maha võetud või halb veebileht süüdi?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Soovitati vaadata youtubest, FIFA kanalilt.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    EM '96 on mu esimene jalkamälestus! Köpke pendlaseivid ja siis välja jalkat mängima! /see on ka kõik, mis mäletan/
    Sama siin. Aga mul on meelde jäänud Gazza värav šotlastele ning Bierhoffi vägiteod finaalis. Üks hetk play offide vahel ajasime välja mingi puitmaterjali ja ehitasime sõbra hoovile jalkavärava, millele läks maasikavõrk taha, et ikka sahiseks. Varasemalt tagusime kolle niisama kahe õunapuu vahel.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Sama siin. Aga mul on meelde jäänud Gazza värav šotlastele ning Bierhoffi vägiteod finaalis. Üks hetk play offide vahel ajasime välja mingi puitmaterjali ja ehitasime sõbra hoovile jalkavärava, millele läks maasikavõrk taha, et ikka sahiseks. Varasemalt tagusime kolle niisama kahe õunapuu vahel.
    See on huvitav. Kui ma väike olin, siis millegipärast mäletan, et üks mängjaid kes ma tihti tahtsin olla on Bierhoff. Absoluutselt ei mäleta miks. 96 ma olin 5 aastane.

Soccernet.ee Kasutaja ivar5lepik avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ivar tahtis teada, kas keegi ootab "Pikk ette ja intervjuu" teist osa. Mina ootan!
    Loodetavasti ei pidanud pettuma!

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
    Loodetavasti ei pidanud pettuma!
    Täitsa huvitav oli, jah. Tänud!
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

üks oli vahepeal eemal ja mulises nüüd pikemalt, sestap venis ajaloonurk seekord õige mahukaks. õnneks saab vist varsti jälle olevikus rääkida.

Seekord saates:

• Alates algusest: Premium liiga meeskondadele on taas lubatud täiskontaktsed treeningud ning liigamängud peaksid jätkuma uuest nädalast. Kuid kas pole see veel liiga vara, arvestades klubidele jäänud ettevalmistusaega?
    • Alates 15:55: Juri Tkatšuk ei ole enam Levadia mängija. Milliseid muresid see Martin Reimile võib põhjustada?
    • Alates 24:55: mida arvata värskest viie vahetuse reeglist?
    • Alates 31:40: kogu maailm vaatab ootusärevalt Bundesliga poole, kus pall juba sel nädalavahetusel mängu pannakse.
    • Alates 42:45: rubriik "Olid ajad, olid mehed" - 1998. aasta MM Prantsusmaal, mille finaali jäi ilmestama Ronaldot ümbritsev müsteerium. Ning millise pilguga vaatavad sellele ajastule täna tagasi mehed, kes polnud toona veel jalgpalli jälgimise eas?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

1998. aasta MM oli esimene suurturniir, mille juba suht korralikult nähtud sai. Kuna väiksena sai spordilaagrites jne. käidud, siis alagrupiturniiri liiga palju ei mäleta. Kuna olin Vene inforuumis põhiliselt, siis meelde jäid:
    - Iraan vs. USA teema
    - Brasiilia koondis
    - Hispaania feil

Playoffidest tuli tugevalt esile Horvaatia. Mõlemad poolfinaalid olid pettumused, eriti BRA - NED oma, kuna mingil veidral põhjusel tekkis mul juba siis see kiiks (kestab siiamaani), et olen MM-il nende poolt, kes pole kunagi seda võitnud või võitnud vähem. Selles mõttes oli Prantsusmaa võit finaalis mulle meeltmööda.

Mäletan, et kolmanda koha mängus tahtsin väga, et Šuker selle kuuenda ka ära lööks ja temast saaks parim väravakütt.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

Twitter

Eesti Lokomotiv Moskva fännid

telekavaataja.blogabet.com

Meeskonnaliige Kasutaja MALAGA avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Soome keele huvilistele : on tekkinud podcast Kuninkaan puhe https://open.spotify.com/episode/5sb...R6e42XvQJmKzbA Litmaneniga intervjuu vormis .Suht normaalne , kannatab kuulata küll .

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kas oleks võimalik teha nii, et vutikohuse reklaamid ei lööks kuulmekilesid puruks? Kunagi oli EJL youtube kanalil sama probleem, nüüd ei teagi, sest noh.. ei taha sellist asja väga taluda ju.

Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Kas oleks võimalik teha nii, et vutikohuse reklaamid ei lööks kuulmekilesid puruks? Kunagi oli EJL youtube kanalil sama probleem, nüüd ei teagi, sest noh.. ei taha sellist asja väga taluda ju.
    + võiks ka Soundcloudi saada, aga ei paista vist seal Kuku asju väga üldse.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Koduse vutiliiga kärtsust ja mürtsust.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud