320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keelekasutuse pärast õiendada spordi podcastiga aastal 2021 on veider...
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Keelekasutuse pärast õiendada spordi podcastiga aastal 2021 on veider...
      +1

      Isegi kui pika ette jutuga alati ei nõustu, siis see on omaette küsimus ja see on nii subjektiivne, aga miks mina viimasel ajal. ka ootan neid podcaste ongi puhtalt sellepärast, et on oma raamidest välja tuldud ja räägitakse nii nagu tuleb.

      Podcasti ongi siis mõnus kuulata kui sul tekib tunne nagu oleksid sõpradega saunas jooksid külma õlut ja räägiksid maailma asjadest. Riigikogu infotundi ei taha keegi kuulata.

      Kommentaar


        Heliga veits lappes viimases Pikk ette?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
          Heliga veits lappes viimases Pikk ette?
          Mida sa silmas pead? Kahel korral tahtis Kanguri mikker ära surra, lõpus taheti saatesse sisse puurida. Muus osas küllalt tavapärane.



          Nädalavahetusel pakkus Legion võõrsil Paide vastu südika partii, aga kaotas varajasest väravast. Kas tabamusele eelnes suluseis, kas mängu lõpus jäädi ilma penaltist? Juttu tuleb sellest, aga ka paljust muust, muuhulgas taktikalistest valikutest ja säravatest persoonidest.

          Tammeka ja Levadia pakkusid kingituste lahingu, kus üksteist käkkidega üle trumbati. Mis on lahti Maksim Podholjuziniga? Nõmme Kalju näitab aga paranemise märke ning vaikselt aetakse end omakaevatud august välja. Mis lahutab Tulevikku õnnestumistest?

          Räägime ka Konstantin Vassiljevi meisterlikkusest, perekond Pohlaku "perepäevast", koroonaisolatsioonidest, Kadrioru staadioni ärakukkumisega tekkivatest kalendriprobleemidest ja paljust muust.

          Saate lõpuosas lahkame Meistrite liiga poolfinaalide toimunud kohtumisi ja hindame tõenäosuseid finalistide selgitamisel.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Mida sa silmas pead? Kahel korral tahtis Kanguri mikker ära surra, lõpus taheti saatesse sisse puurida. Muus osas küllalt tavapärane.
            Kanguri juttu kohal Pohlaku perepeo kohas oligi see mida ma silmas pidasin. Varemgi heli olnud teatud kohtades probleeme mul, Pikk ette oleks nagu mõeldud rongisõidu jaoks, aga nii pea kui trammi astud ei kuule midagi.

            Kommentaar


              Koondisejutud!



              Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" värske osa vaatab otsa algavale koondisenädalale, mille eesmärk on laduda põhi ja eeldus Balti turniiri võitmiseks. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

              Saate avateemana vaatame tagasi möödunud Premium liiga voorule. Üllatusi oli vähe, aga Legion ja Levadia pakkusid kõvasti intriigi, krõbedaid kommentaare kohtunike aadressil ja põnevaid sooritusi. Mis seisus kodune liiga koondisepausile vastu läks?

              Teise teemana peatume Meistrite liiga finaalil, kus Thomas Tucheli Chelsea mängis minimaalse skooriga üle Pep Guardiola Manchester City. Millised tavapäraseid, aga ka endale mitteomaseid käike Guardiola tegi ja kuidas need talle tiitli maksid? Kes oli finaali tegelik kangelane?


              Saate teises pooles ja kõige pikemalt peatume Eesti koondist puudutava osas. Miks kutsus Thomas Häberli kokku just sellised mehed? Kas Baltikumist kehvemas seisus piirkonda eksisteerib hetke Euroopa jalgpallis? Kuidas ometi peaks lõpetama Balti turniiri needuse? Kas tasub üldse midagi koondisematšide eel loota? Vastuse saavad need, aga veel paljud teisedki küsimused.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Kurb, et Järvela jaurav kiidulaul ´Miller on universaal´ on ka teistele külge hakanud.

                Kommentaar


                  Mängud Leedu ja Soomega. Koroonaga Läti ja Balti turniiri võit. Algav EM-finaalturniir.
                  Last edited by Kasper; 08.06.21, 00:24.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Dendraarium oleks ka tore variant.

                    Kommentaar


                      Kas minu arvates isegi ehk parim Eesti jalkapodcast Kolmas poolaeg on pillid lõplikult kotti pannud?
                      Viimane osa on välja lastud 05.02.21

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TheKing Vaata postitust
                        Kas minu arvates isegi ehk parim Eesti jalkapodcast Kolmas poolaeg on pillid lõplikult kotti pannud?
                        Viimane osa on välja lastud 05.02.21
                        Sama küsimus. Olin ka iganädalane kuulaja.

                        Kommentaar


                          Kolmandast poolajast ei tea, aga pika lõime ka täna ette. Alustame EM-i asemel hoopiski Eesti koondisest ja Balti turniirist, aga jõuame mõistagi ka suure vutipeoni. Ott räägib alguses oma kosmosesse mineku soovist. Saate lõpus kuuleb ka mu verivärsket telefonihelinat.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Karel Voolaid oli sisuliselt Befsafes hea - aga ta eksimine nimedega oli täiesti imelik fenomen.

                            Jürgen Löw tervitab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Karel Voolaid oli sisuliselt Befsafes hea - aga ta eksimine nimedega oli täiesti imelik fenomen.

                              Jürgen Löw tervitab.
                              Jättis tõesti kahtlaselt sümpaatse ja adekvaatse mulje. Laupäeval siis uuesti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                EM-Stuudio Joosep Susiga oli väga hea, kiidan!

                                Kusjuures ma olen ka tähele pannud, et Match of the Days mängude kokkuvõtetel kunagi ei lõigata kommentaatori juttu pooleks. Samuti seda, et kui alguses tuleb mingi vihje, a' la Arsenal pole Chelseat 10 aastat võitnud (lambinäide), siis mäng lõpeb Arsenali võiduga. Minu teada BBC ei tee mängudest teleülekandeid, vaid teevad BT ja Sky, nii et kellele need kommentaatorid siis täismängu kommenteerima peaks? Ma arvan, et nad kommenteerivadki seda lõigatud klippi ja teenivad mingi £23 ühe õhtuga.
                                Äkki nad kasutavad raadiokommentaari?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X