Lehekülg 28, kokku 29 EsimeneEsimene ... 18242526272829 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 567
    Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Minumeelest on parim spordipodcast ,,Pihtas Põhjas'' ja puhtalt ikkagi tänu karakteritele. Gert Kullamäe oma isikuna suudab selle niivõrd mahlaseks teha ning ta oskab nauditavalt rääkida ja Jurtšenko suudab samuti ajakirjaniku rollist väga hästi välja tulla + Varraku lisandumisega on veel kirss tordile pandud.

Korvpallist ,,Mängumehed'' ja jalgpallis ,,Pikk ette ja ise järele'' on tegelikult suhteliselt samas võtmes tehtud ja täidavad oma funktsiooni. Saab kuulda siseinfot ja analüütilisemat käsitlust ning väga asjalikult.

Betsafe stuudiod on samuti igas võtmes väga hästi tehtud ning seal on samuti täiesti pihta pandud karakteritega. Kams ja Kink kui ka Sõber ja Enden oskavad rääkida ja ennast huvitavaks muuta.

Telekavaatajaga nõus, et see ,,Mehed ei nuta'' on täispask. Samamoodi isiksused on nii vastumeelsed oma attitudega ,,on minu arvamus ja vale arvamus''.

Kolmas Poolaeg - Arutelude suhtes nad jäävad selgelt kvaliteedilt alla, aga samas kui saatekülalised käisid, siis props Eikale, sest neid oli väga mõnus kuulata.

Samas ülesehituselt üks parimaid podcaste on kergejõustikuteemaline ,,Staadionijutud''

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

Samas ülesehituselt üks parimaid podcaste on kergejõustikuteemaline ,,Staadionijutud''
    Too on Karl Rinaldo veetav? Sama tüüp teeb ka võrkpalliteemalist podcasti "Kuldne geim". Mina, kes olen väga võrkpallikauge inimene olen seda lambist kuulama jäänud. Ka hea ülesehitusega, kus on tasakaalus väga tehniline jutt ja samas mingid lihtsamad teemad, a'la kuulaja küsimused
    308

Meeskonnaliige Kasutaja ivar5lepik avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Minumeelest on parim spordipodcast ,,Pihtas Põhjas'' ja puhtalt ikkagi tänu karakteritele. Gert Kullamäe oma isikuna suudab selle niivõrd mahlaseks teha ning ta oskab nauditavalt rääkida ja Jurtšenko suudab samuti ajakirjaniku rollist väga hästi välja tulla + Varraku lisandumisega on veel kirss tordile pandud.
    Muidu nõus, aga minu jaoks on see kõige-kõige vibe Varraku lisandumisega hoopis ära kadunud ja nüüd kuulan nagu juhtub. Aga eks pikkus mängib ka rolli, 1h on mulle isiklikult seeditavam kui 2h.

Ja kui juba postitan, siis muus plaanis kiidaks eelkõige ÕL rida - huvitavamad jutud on alati külalisega. Kes pole veel enda jaoks avastanud, siis Pahvi ajahüpetel on ka mõnus potentsiaal.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mulle Futboliit meeldib, aga eks ma olen ise ka natuke rohkem Premmis ja CLis fännikättpidi sees ning mulle päriselt meeldib see, kuidas rauulo ja Indermitte teemasid käsitlevad. Ei varjata oma sümpaatiaid ega antipaatiaid, aga ei minda ka äärmustesse, samuti meeldib see, et ühel on kohtuniku, teisel endise tippmängija ja nüüdse abitreeneri kogemus ja seisukoht.

"Pikk ette" on hea, sest hoiab mind kodumaise vutiga kursis, Kolmas poolaeg vist hakkab läbi saama ja vutikohus minu jaoks lihtsalt kordas seda, mida teistes saadetes niigi puudutati pluss see, mis telekavaataja ütles, et 2x nädalas Järvelat on liig.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶̶̶n̶̶̶d̶̶̶ ̶̶̶E̶̶̶u̶̶̶r̶̶̶o̶̶̶p̶̶̶e̶̶̶.̶̶̶ ̶A̶n̶d̶ ̶t̶h̶e̶ ̶f̶*̶*̶k̶i̶n̶g̶ ̶w̶o̶r̶l̶d̶.̶

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Flora toodab Peapalli, viimases räägitakse turundusest.
    https://www.youtube.com/watch?v=6M7udAX20cQ

Korvpalli ja võrkpalli saated kipuvad liiga pikkadeks muutuma, mis sunnib neid valikuliselt/osaliselt kuulama.

Reservmängija Kasutaja räim avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Cool Ott

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Mulle Futboliit meeldib, aga eks ma olen ise ka natuke rohkem Premmis ja CLis fännikättpidi sees ning mulle päriselt meeldib see, kuidas rauulo ja Indermitte teemasid käsitlevad. Ei varjata oma sümpaatiaid ega antipaatiaid, aga ei minda ka äärmustesse, samuti meeldib see, et ühel on kohtuniku, teisel endise tippmängija ja nüüdse abitreeneri kogemus ja seisukoht.

"Pikk ette" on hea, sest hoiab mind kodumaise vutiga kursis, Kolmas poolaeg vist hakkab läbi saama ja vutikohus minu jaoks lihtsalt kordas seda, mida teistes saadetes niigi puudutati pluss see, mis telekavaataja ütles, et 2x nädalas Järvelat on liig.
    Kuulan iga nädal ,,Pikk ette ja ise järele'', "Vutikohus" ja samuti "Spordireporter". Ott on äge ja 3x nädalas kuulata pole mulle üldsegi mitte liig.
    Lisaks "Mehed ei nuta" on ka pull. Teisipäeva õhtuse jooksu trenni ajal on "Mehed ei nuta" parim asi.

Reservmängija Kasutaja Olar avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    Kuulan iga nädal ,,Pikk ette ja ise järele'', "Vutikohus" ja samuti "Spordireporter". Ott on äge ja 3x nädalas kuulata pole mulle üldsegi mitte liig.
    Lisaks "Mehed ei nuta" on ka pull. Teisipäeva õhtuse jooksu trenni ajal on "Mehed ei nuta" parim asi.
    täpselt sama. Eesti jalka ju ongi põhjas. Seega Pahvil on praegu veel eriti hea seda rõhuda. Ma ise kuulan kõiki ja pigem Ott on just hea nähtus selles. Muidu see oleks ju nagu meie Eesti laul

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Superkarikas, Flora noored, KTM, lumi, koroona, Bayern-Dortmund, Atletico-Real ja City-United.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Sedapuhku ei vaja teema erilist tutvustust.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Sedapuhku ei vaja teema erilist tutvustust.
    Selle Podcasti hinda te kinni maksta ei jõua. Taavi lubas oma jalgpalliportaali teha sellepeale.

Professionaal Kasutaja Matis avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Selle Podcasti hinda te kinni maksta ei jõua. Taavi lubas oma jalgpalliportaali teha sellepeale.
    Palvetagem selle nimel
    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kelle deliirumis sugulane see Taavi üldse on? Ja miks ta juba kuskil hooldekodus ei ole?

Reservmängija Kasutaja Olar avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Kelle deliirumis sugulane see Taavi üldse on? Ja miks ta juba kuskil hooldekodus ei ole?
    kohad on täis, eriolukord ju

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mis TU puudutab, siis tegelikult mul päris aus küsimus. Kui inimene on haige, siis kas ta saab vastavat ravi? Kui ta on tõesti haige, siis miks me naerame ja ilgume siin ta üle? Ja kui teda pole haigeks tunnistatud, siis äkki keegi, kes teda ka isiklikult teab, saaks ehk inimese arstile suunata? Tegu tundub selgelt kliinilise juhtumiga, kus suureks naermiseks/narrimiseks/parastamiseks väga põhjust pole. See on väga kurb juhtum.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mis TU puudutab, siis tegelikult mul päris aus küsimus. Kui inimene on haige, siis kas ta saab vastavat ravi? Kui ta on tõesti haige, siis miks me naerame ja ilgume siin ta üle? Ja kui teda pole haigeks tunnistatud, siis äkki keegi, kes teda ka isiklikult teab, saaks ehk inimese arstile suunata? Tegu tundub selgelt kliinilise juhtumiga, kus suureks naermiseks/narrimiseks/parastamiseks väga põhjust pole. See on väga kurb juhtum.
    Kas Andero Pebre on haige? Aga Hando Tõnumaa? Lauslollust ei ole endiselt üheski riigis haigusena tunnustatud. Erinevalt näiteks pohmellist, mis on Saksamaal täiesti legitiimne haiguslehe võtmise põhjus

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kas Andero Pebre on haige? Aga Hando Tõnumaa? Lauslollust ei ole endiselt üheski riigis haigusena tunnustatud. Erinevalt näiteks pohmellist, mis on Saksamaal täiesti legitiimne haiguslehe võtmise põhjus
    Jah, ma arvan, et ka nemad on peast haiged.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Andero ja Hando jaoks on see äritegevus.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" värskes osas on luubi all Premium liiga, mida juhib täiseduga FCI Levadia.

Koondise positiivsest koroonaproovist segi paisatud koduse tippliiga nädalavahetus algas üllatusega, kui Narva Trans alistas 1:0 Nõmme Kalju. Mis tõi Transile edu, miks Kalju esimese minuti vahetustega jukerdab ja kuidas nii läks, et üks ülevaade mitmed inimesed endast välja ajas?

Legion röövis Paidelt punkti ja tappis nende keskvälja mängu ülesehituse. Kuidas said hakkama uued väravavahid, mis seisus on Paide keskkaitse, mis toimus treenerite vahel? Levadia näitas Tuleviku vastu mitmetest olulistest muudatustest hoolimata väga veenvat minekut. Kas kolm määratud penaltit olid õiglased? Kas Järvela sai endale pühendatud väravatähistuse? Kas Zakaria Beglarišvili peaks koondises olema?

Lisaks räägime koduse naiste jalgpalli seisust. Kalev alistas superkarikas Flora. Kas see oli paleepööre? Värske ja vajalik õhk kahtlemata.

Saate lõpetame Meistrite liiga veerandfinaalide jõuvahekordade arutlusega. Mohamed Salah pääseb Sergio Ramosest, ent Karim Benzema võib Liverpooli keskkaitsjate jaoks kõva pähkel olla. Kas Lewandowskita Bayern on PSG jaoks piisavalt haavatav? Manchester City ja Chelsea ei pea ilmselt liigselt muretsema.

Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Miks spotify saade nii vaikne on? Käisin jooksmas, kui RedmenTV kuulatud sai, panin teie saate, koju jõudes panin otsast peale, sest tuulega ei kuulnud suurt midagi.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶̶̶n̶̶̶d̶̶̶ ̶̶̶E̶̶̶u̶̶̶r̶̶̶o̶̶̶p̶̶̶e̶̶̶.̶̶̶ ̶A̶n̶d̶ ̶t̶h̶e̶ ̶f̶*̶*̶k̶i̶n̶g̶ ̶w̶o̶r̶l̶d̶.̶

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Miks spotify saade nii vaikne on? Käisin jooksmas, kui RedmenTV kuulatud sai, panin teie saate, koju jõudes panin otsast peale, sest tuulega ei kuulnud suurt midagi.
    Minul oli täiesti okei.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud