320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minumeelest on parim spordipodcast ,,Pihtas Põhjas'' ja puhtalt ikkagi tänu karakteritele. Gert Kullamäe oma isikuna suudab selle niivõrd mahlaseks teha ning ta oskab nauditavalt rääkida ja Jurtšenko suudab samuti ajakirjaniku rollist väga hästi välja tulla + Varraku lisandumisega on veel kirss tordile pandud.

    Korvpallist ,,Mängumehed'' ja jalgpallis ,,Pikk ette ja ise järele'' on tegelikult suhteliselt samas võtmes tehtud ja täidavad oma funktsiooni. Saab kuulda siseinfot ja analüütilisemat käsitlust ning väga asjalikult.

    Betsafe stuudiod on samuti igas võtmes väga hästi tehtud ning seal on samuti täiesti pihta pandud karakteritega. Kams ja Kink kui ka Sõber ja Enden oskavad rääkida ja ennast huvitavaks muuta.


    Telekavaatajaga nõus, et see ,,Mehed ei nuta'' on täispask. Samamoodi isiksused on nii vastumeelsed oma attitudega ,,on minu arvamus ja vale arvamus''.

    Kolmas Poolaeg - Arutelude suhtes nad jäävad selgelt kvaliteedilt alla, aga samas kui saatekülalised käisid, siis props Eikale, sest neid oli väga mõnus kuulata.

    Samas ülesehituselt üks parimaid podcaste on kergejõustikuteemaline ,,Staadionijutud''

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

      Samas ülesehituselt üks parimaid podcaste on kergejõustikuteemaline ,,Staadionijutud''
      Too on Karl Rinaldo veetav? Sama tüüp teeb ka võrkpalliteemalist podcasti "Kuldne geim". Mina, kes olen väga võrkpallikauge inimene olen seda lambist kuulama jäänud. Ka hea ülesehitusega, kus on tasakaalus väga tehniline jutt ja samas mingid lihtsamad teemad, a'la kuulaja küsimused
      308

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Minumeelest on parim spordipodcast ,,Pihtas Põhjas'' ja puhtalt ikkagi tänu karakteritele. Gert Kullamäe oma isikuna suudab selle niivõrd mahlaseks teha ning ta oskab nauditavalt rääkida ja Jurtšenko suudab samuti ajakirjaniku rollist väga hästi välja tulla + Varraku lisandumisega on veel kirss tordile pandud.
        Muidu nõus, aga minu jaoks on see kõige-kõige vibe Varraku lisandumisega hoopis ära kadunud ja nüüd kuulan nagu juhtub. Aga eks pikkus mängib ka rolli, 1h on mulle isiklikult seeditavam kui 2h.

        Ja kui juba postitan, siis muus plaanis kiidaks eelkõige ÕL rida - huvitavamad jutud on alati külalisega. Kes pole veel enda jaoks avastanud, siis Pahvi ajahüpetel on ka mõnus potentsiaal.

        Kommentaar


          Flora toodab Peapalli, viimases räägitakse turundusest.
          Tänases episoodis on saatekülalisteks Veiko Soo ja Marek Tiits ning teemaks ühiskonna huvi ja liiga sportliku taseme seos.Episood salvestati 22. veebruaril 2...


          Korvpalli ja võrkpalli saated kipuvad liiga pikkadeks muutuma, mis sunnib neid valikuliselt/osaliselt kuulama.

          Kommentaar


            Ott

            Algselt postitas Stok
            Mulle Futboliit meeldib, aga eks ma olen ise ka natuke rohkem Premmis ja CLis fännikättpidi sees ning mulle päriselt meeldib see, kuidas rauulo ja Indermitte teemasid käsitlevad. Ei varjata oma sümpaatiaid ega antipaatiaid, aga ei minda ka äärmustesse, samuti meeldib see, et ühel on kohtuniku, teisel endise tippmängija ja nüüdse abitreeneri kogemus ja seisukoht.

            "Pikk ette" on hea, sest hoiab mind kodumaise vutiga kursis, Kolmas poolaeg vist hakkab läbi saama ja vutikohus minu jaoks lihtsalt kordas seda, mida teistes saadetes niigi puudutati pluss see, mis telekavaataja ütles, et 2x nädalas Järvelat on liig.
            Kuulan iga nädal ,,Pikk ette ja ise järele'', "Vutikohus" ja samuti "Spordireporter". Ott on äge ja 3x nädalas kuulata pole mulle üldsegi mitte liig.
            Lisaks "Mehed ei nuta" on ka pull. Teisipäeva õhtuse jooksu trenni ajal on "Mehed ei nuta" parim asi.

            Kommentaar


              Algselt postitas räim Vaata postitust
              Kuulan iga nädal ,,Pikk ette ja ise järele'', "Vutikohus" ja samuti "Spordireporter". Ott on äge ja 3x nädalas kuulata pole mulle üldsegi mitte liig.
              Lisaks "Mehed ei nuta" on ka pull. Teisipäeva õhtuse jooksu trenni ajal on "Mehed ei nuta" parim asi.
              täpselt sama. Eesti jalka ju ongi põhjas. Seega Pahvil on praegu veel eriti hea seda rõhuda. Ma ise kuulan kõiki ja pigem Ott on just hea nähtus selles. Muidu see oleks ju nagu meie Eesti laul

              Kommentaar


                Superkarikas, Flora noored, KTM, lumi, koroona, Bayern-Dortmund, Atletico-Real ja City-United.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Sedapuhku ei vaja teema erilist tutvustust.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Sedapuhku ei vaja teema erilist tutvustust.
                    Selle Podcasti hinda te kinni maksta ei jõua. Taavi lubas oma jalgpalliportaali teha sellepeale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Selle Podcasti hinda te kinni maksta ei jõua. Taavi lubas oma jalgpalliportaali teha sellepeale.
                      Palvetagem selle nimel
                      Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Selle Podcasti hinda te kinni maksta ei jõua. Taavi lubas oma jalgpalliportaali teha sellepeale.
                        Kelle deliirumis sugulane see Taavi üldse on? Ja miks ta juba kuskil hooldekodus ei ole?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Kelle deliirumis sugulane see Taavi üldse on? Ja miks ta juba kuskil hooldekodus ei ole?
                          kohad on täis, eriolukord ju

                          Kommentaar


                            Mis TU puudutab, siis tegelikult mul päris aus küsimus. Kui inimene on haige, siis kas ta saab vastavat ravi? Kui ta on tõesti haige, siis miks me naerame ja ilgume siin ta üle? Ja kui teda pole haigeks tunnistatud, siis äkki keegi, kes teda ka isiklikult teab, saaks ehk inimese arstile suunata? Tegu tundub selgelt kliinilise juhtumiga, kus suureks naermiseks/narrimiseks/parastamiseks väga põhjust pole. See on väga kurb juhtum.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Mis TU puudutab, siis tegelikult mul päris aus küsimus. Kui inimene on haige, siis kas ta saab vastavat ravi? Kui ta on tõesti haige, siis miks me naerame ja ilgume siin ta üle? Ja kui teda pole haigeks tunnistatud, siis äkki keegi, kes teda ka isiklikult teab, saaks ehk inimese arstile suunata? Tegu tundub selgelt kliinilise juhtumiga, kus suureks naermiseks/narrimiseks/parastamiseks väga põhjust pole. See on väga kurb juhtum.
                              Kas Andero Pebre on haige? Aga Hando Tõnumaa? Lauslollust ei ole endiselt üheski riigis haigusena tunnustatud. Erinevalt näiteks pohmellist, mis on Saksamaal täiesti legitiimne haiguslehe võtmise põhjus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Kas Andero Pebre on haige? Aga Hando Tõnumaa? Lauslollust ei ole endiselt üheski riigis haigusena tunnustatud. Erinevalt näiteks pohmellist, mis on Saksamaal täiesti legitiimne haiguslehe võtmise põhjus
                                Jah, ma arvan, et ka nemad on peast haiged.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X