320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Panen märke maha ka Oliver Lombi ja Ott Järvela vestlusest. Ise pole veel jõudnud kuulata, et sisust aimu pole

    Tänases saates vestles Oliver Lomp end kunagi kommentaatorina kuulsaks karjunud Ott Järvelaga, kes jagas lõbusaid seiku oma jalgpalliajakirjaniku elust ja põrutas, et jüriratasliku jutu veeretamine ei huvita kedagi.

    Kommentaar


      Seekord nii:
      • alates algusest: Eesti karikavõistlustel vähenenud intriig ehk eurosarjalitsentside jagamine.
      • alates 8:20: Eesti jalgpallilise infrastruktuuri areng.
      • alates 20:15: üleminekuturu tulevik, kokkukuivavad summad, oma noortega intensiivistuv töö ja kasulõikavad osapooled.
      • alates 36:57: Jamie Carragheri põnev mäng, mis sisustab suure jupi su vabast ajast.
      • alates 50:08: rubriik "Olid ajad, olid mehed" - suvi 1992.
      • alates 1:05:33: Ott Järvela meelelahutusrubriik.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Taani koondisest veel : minu meelest oli 84 EM -i ja 86 MM-i koondis nimede ja klubide poolest veel kõvem kui 92 võitjad . Ja veel enne seda ,vist 79 juhtus sihuke imelugu ,et Allan Simonsen valiti Euroopa parimaks mängijaks ( tol perioodil Taani koondis oli vist pigem keskpärane ) .

        Kommentaar


          Sellel nädalal oli kolmandas poolajas külas Uiboleht ning teemadeks kohaliku vuti juurde naasmine ja siinse jalgpalli rahaline seis.

          https://sport.ohtuleht.ee/999689/kol...rahalist-seisu

          Kommentaar


            uus futboliidi osa on väga hea. Kuna Dannar jälle kuskil podcastis on? MMi aegsed podcastid siiani meeles. Jubedalt hästi oli mingi kooslus, vist kolmandas poolajas.

            Kommentaar


              Sel nädalal ilmub "Pikk ette (ja ise järele)" erandkorras teisipäeval. Ei pea täna Soundcloudi ja Spotifyd refreshima!
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Ootasime valitsuse otsust. Tuli teine grandioosne.

                Seekord saates:
                • alates algusest: valitsus andis rohelise tule jalgpalli naasmiseks Eestis - kuidas täpselt ning mis on ohukohad?
                • alates 27:10: UEFA ja FIFA aitavad koroonakahjumi vastu võidelda. Eesti vutt saab mitmeid miljoneid, kuid mitte juurde, vaid lihtsalt varem kätte. Klubidest võidab enim Flora.
                • alates 41:07: kas esimesena alustav Bundesliga vallutab Inglismaa, Hispaania ja Itaalia ees rahvusvahelise turu või pani Adolf Hitleri saamatus sellele varakult käe ette.
                • alates 51:41: rubriik "Olid ajad, olid mehed" - 1994. aasta MM Ameerika Ühendriikides.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar



                  Seekord saates:
                  • alates algusest: ühise treeningtöö algus Eesti jalgpalliklubides. Millised on emotsioonid, kuidas asi välja näeb, kellel on eelis ning milliseks muutub mäng?
                  • alates 20:32: Koroonakarikas 2020 - jutud kaadri tagant.
                  • alates 35:00: kas jalgpallisuve täidavad mängude asemel kohtuvaidlused? Kes ei ole rahul ja miks?
                  • alates 48:20: rubriik "Olid ajad, olid mehed" - 1996. aasta EM Inglismaal, kus võõrustajad ajasid lati saatuslikult maha.
                  • alates 1:07:36: Ott Järvela meelelahutusrubriik.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    1996. aasta EM oli esimene suurturniir, mille mänge nägin.
                    Elasin toona veel väikeses Kaukaasia külakeses ja mäletan, et reaalselt oma silmaga nägin vaid Itaalia-Venemaa ja Saksamaa-Venemaa mänge. Hiljem juba tavapäraseks osutunud pettumus Venemaa koondise esitusest ning Tšehhile hilisem kaasaelamine.

                    Kusjuures võitja ma sain teada alles mõned päevad hiljem. Vanavanemate juures telekat polnud ja ajaleht tulemustega tuli mitu päeva hiljem.

                    Tagantjärgi oli kahju, et tšehhid ei võitnud seda.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Järvelä kiitis hoolega Horvaatiat EM -l 96 . Asjale lisab vürtsi ,et finaalturniirile saadi Eestiga samast alagrupist , Zagrebis 7: 1 ja Tallinnas Šuker 2 : Eesti 0 . Tallinna mängul oli muideks 1215 pealtvaatajat ( aasta siis oli september 94 ) 🤪🤪

                      Kommentaar


                        EM '96 on mu esimene jalkamälestus! Köpke pendlaseivid ja siis välja jalkat mängima! /see on ka kõik, mis mäletan/

                        Aga siin ühes podcastis ühel ajal (mõni kuu tagasi), soovitati vaadata MMi kokkuvõteid või aftermoviesed FIFA lehelt. Lappasin seal lehel ringi, aga ei leinud neid. Maha võetud või halb veebileht süüdi?
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          EM '96 on mu esimene jalkamälestus! Köpke pendlaseivid ja siis välja jalkat mängima! /see on ka kõik, mis mäletan/
                          Sama siin. Aga mul on meelde jäänud Gazza värav šotlastele ning Bierhoffi vägiteod finaalis. Üks hetk play offide vahel ajasime välja mingi puitmaterjali ja ehitasime sõbra hoovile jalkavärava, millele läks maasikavõrk taha, et ikka sahiseks. Varasemalt tagusime kolle niisama kahe õunapuu vahel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            Sama siin. Aga mul on meelde jäänud Gazza värav šotlastele ning Bierhoffi vägiteod finaalis. Üks hetk play offide vahel ajasime välja mingi puitmaterjali ja ehitasime sõbra hoovile jalkavärava, millele läks maasikavõrk taha, et ikka sahiseks. Varasemalt tagusime kolle niisama kahe õunapuu vahel.
                            See on huvitav. Kui ma väike olin, siis millegipärast mäletan, et üks mängjaid kes ma tihti tahtsin olla on Bierhoff. Absoluutselt ei mäleta miks. 96 ma olin 5 aastane.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ivar tahtis teada, kas keegi ootab "Pikk ette ja intervjuu" teist osa. Mina ootan!
                              Loodetavasti ei pidanud pettuma!

                              Kommentaar


                                üks oli vahepeal eemal ja mulises nüüd pikemalt, sestap venis ajaloonurk seekord õige mahukaks. õnneks saab vist varsti jälle olevikus rääkida.



                                Seekord saates:
                                • Alates algusest: Premium liiga meeskondadele on taas lubatud täiskontaktsed treeningud ning liigamängud peaksid jätkuma uuest nädalast. Kuid kas pole see veel liiga vara, arvestades klubidele jäänud ettevalmistusaega?
                                • Alates 15:55: Juri Tkatšuk ei ole enam Levadia mängija. Milliseid muresid see Martin Reimile võib põhjustada?
                                • Alates 24:55: mida arvata värskest viie vahetuse reeglist?
                                • Alates 31:40: kogu maailm vaatab ootusärevalt Bundesliga poole, kus pall juba sel nädalavahetusel mängu pannakse.
                                • Alates 42:45: rubriik "Olid ajad, olid mehed" - 1998. aasta MM Prantsusmaal, mille finaali jäi ilmestama Ronaldot ümbritsev müsteerium. Ning millise pilguga vaatavad sellele ajastule täna tagasi mehed, kes polnud toona veel jalgpalli jälgimise eas?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X