320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1998. aasta MM oli esimene suurturniir, mille juba suht korralikult nähtud sai. Kuna väiksena sai spordilaagrites jne. käidud, siis alagrupiturniiri liiga palju ei mäleta. Kuna olin Vene inforuumis põhiliselt, siis meelde jäid:
    - Iraan vs. USA teema
    - Brasiilia koondis
    - Hispaania feil

    Playoffidest tuli tugevalt esile Horvaatia. Mõlemad poolfinaalid olid pettumused, eriti BRA - NED oma, kuna mingil veidral põhjusel tekkis mul juba siis see kiiks (kestab siiamaani), et olen MM-il nende poolt, kes pole kunagi seda võitnud või võitnud vähem. Selles mõttes oli Prantsusmaa võit finaalis mulle meeltmööda.

    Mäletan, et kolmanda koha mängus tahtsin väga, et Šuker selle kuuenda ka ära lööks ja temast saaks parim väravakütt.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Soome keele huvilistele : on tekkinud podcast Kuninkaan puhe https://open.spotify.com/episode/5sb...R6e42XvQJmKzbA Litmaneniga intervjuu vormis .Suht normaalne , kannatab kuulata küll .

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kas oleks võimalik teha nii, et vutikohuse reklaamid ei lööks kuulmekilesid puruks? Kunagi oli EJL youtube kanalil sama probleem, nüüd ei teagi, sest noh.. ei taha sellist asja väga taluda ju.
        + võiks ka Soundcloudi saada, aga ei paista vist seal Kuku asju väga üldse.

        Kommentaar


          Koduse vutiliiga kärtsust ja mürtsust.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            EURO2000 ma mäletan kui kõige ägedamat turniiri, sest ma ei näinud suuremat osa sellest.

            Nimelt õnnestus kohe suve alguses tulerõugetesse haigeks jääda ja pmst kuu aega olin karantiinis kodu sellises toas, kus polnud telekat. Kõige ägedamaid asju sain isa vahendusel teada. Eriti tore oli, kui ta käis mulle Itaalia - Hollandi poolfinaali ajal emotsionaalselt toa juurde asju karjumas. Siiski finaali ma nägin ja enne mängu tundus prantslaste võit nii tehtud asi, et Itaalia võitu hakkasin reaalselt uskuma 85. minuti paiku alles ja muidugi tabas mind haige pettumus siis.

            Ehk siis ma jäin sellest turniirist ilma ja see, millest sa ilma jääd on ju kõige magusam ja parem, kas pole?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              eika sai ka lõpuks stuudiosse tagasi. Külas Pareiko. Läbi käime Levadia tänase seisu, Eesti klubide läbipõlemised Euroopas, mehe värvika karjääri ehk kohtumise Putiniga, võimalikud siirdumised Chievosse ja Celticusse, noorusaja mässamised jne.

              Kommentaar


                Lahkasime seda, mida nägime. Premium liiga möödunud voor pulkadeks.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Iga natukene tajuv inimene saab aru, et Piht ei ole see mees, kellega eurokohtasi hakatakse püüdma, no ei hakata. See jutt, et kuidas küll Piht areneb oleks asjakohane, kui ta kohale ei oleks paremat meest võtta ja klubi eesmärgid oleks oma noorte kasvatamine läbi aastate tuleva eesmärgi, kus aastalt aastale tuleb oma noori peale ja meeskondlik arendamine on tähtsam kui euroopas mängimine. Noort viib edasi klubisisene konkurents ja muidugi see võimas väide, et kui ktm reegel on 7-8 aastat olnud, siis harjuge ära või ärge kobisega umbes on muidugi tase. No tooge siis nende aastate jooksul mingid ktm edulood välja, tahaks huviga kuulata.

                  Kommentaar


                    MM 2002

                    1. Oli alguses karta, et Inglismaa jõuab kaugele, aga siis õnneks Seaman lasi kala sisse.

                    2. Mängude algusajad olid meie ajavööndis ägedad, kuigi enamik turniirist jäi siiski erinevate treeninglaagrite ja juuni võistluste taha nägemata.

                    3. Venemaa - Jaapani mängu otsustati näidata linna suurel ekraanil. Suur viga.



                    4. Brasiilia tundus tõesti kõige tugevam, kuid Rivaldo simulatsioon alagrupimängus Türgiga oli kole.

                    5. Mäletan, et Lõuna-Korea pääses nii kaugele teenimatult. Saksamaa ei tundunud toona Brasiiliale kõige raskem vastane.

                    6. Lõpuks tundus, et Türgi ongi ainus, kes võib Brasiiliat peatada. Kahjuks poolfinaali otsustas Ronaldo varbalöök.

                    7. Muide, imelik oli kuulda, et justkui Ronaldo karjäär vaibus pärast seda MM-i. Ta ju mängis ka 4 aastat hiljem MM-l. Jah, toona oli Brasiilia nõrk, aga hääbumisest ei saa kindlasti rääkida.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      MM 2002

                      1. Oli alguses karta, et Inglismaa jõuab kaugele, aga siis õnneks Seaman lasi kala sisse.

                      2. Mängude algusajad olid meie ajavööndis ägedad, kuigi enamik turniirist jäi siiski erinevate treeninglaagrite ja juuni võistluste taha nägemata.

                      3. Venemaa - Jaapani mängu otsustati näidata linna suurel ekraanil. Suur viga.



                      4. Brasiilia tundus tõesti kõige tugevam, kuid Rivaldo simulatsioon alagrupimängus Türgiga oli kole.

                      5. Mäletan, et Lõuna-Korea pääses nii kaugele teenimatult. Saksamaa ei tundunud toona Brasiiliale kõige raskem vastane.

                      6. Lõpuks tundus, et Türgi ongi ainus, kes võib Brasiiliat peatada. Kahjuks poolfinaali otsustas Ronaldo varbalöök.

                      7. Muide, imelik oli kuulda, et justkui Ronaldo karjäär vaibus pärast seda MM-i. Ta ju mängis ka 4 aastat hiljem MM-l. Jah, toona oli Brasiilia nõrk, aga hääbumisest ei saa kindlasti rääkida.
                      Realis paar head hooaega ta tegi aga kaal hakkas paisuma. Muidugi pandi pidu ka nii mis kole. Capello ta välja viskaski sellepärast. Kuigi endiselt on täpselt arusaamatu, mis tal nende põlvedega täpselt oli. Kas siis sitt õnn või süstiti midagi? PSV ajal oli ta juba paras kapp. Äkki keegi valgustab. Kuigi põhimõtteliselt peale MMi tema aeg ka otsa sai, kuigi vanus oli ainult 25.

                      Kommentaar


                        ''Pikk ette ja ise järele'' saates Järvela rääkis oma arvamusest käega mängu kohta kahe näite läbi, mis räägivad üksteisele väga vastu ning millega ma ka nõus ei ole. Jah, nii ''mitte nõus'', et lausa konto teha ja postitada. Esimene EURO2000 poofinaalis, mis ''pole ei praeguste ega toonaste reeglite järgi käega mäng'' Põhjenduseks see, et käsi keha ligidal normaalses asendis. https://youtu.be/BeHaPM91ZF4?t=123. Teine tuli siis WC2002 Fringsi käsi väravajoonel, mis on ''alati käsi kuna väravajoonel pole juhuslikku kätt olemas'' https://www.youtube.com/watch?v=bg3psAYfOv8
                        Kui Prantsusmaa penalti veel selline vaieldav, sest tõesti on kehale lähedal pall ja saan aru Oti arvamusest, siis ta ei saa nädal hiljem öelda käe kohta, mis on veel lähemal kehale, et see on 1500% penalti ja kohtunik on jobu, et ei andnud. Kuhu see Frings veel selle käe oleks pidanud tõmbama, teeb niigi kõik, mis võimalik, et ennast väikseks teha joonel?

                        Kommentaar


                          Naised saunas teavad asju täpselt.

                          Mis neid 2000 ja 2002 käega mängu olukordi puudutab, siis ebakõla mu seisukohtades oli tõesti. See oli eelkõige tingitud sügavast ebasümpaatiast Hugh Dallase ja temast õhkuvale ning Šotimaa jalgpallile omase upsakuse vastu.

                          Kommentaar


                            Seekord ajasime teadaolevalt vähemalt ühe kodaniku närvi, sest arvamused olid valed.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Järvela tegi jälle päeva ilusaks oma seksika lausega - " ei maksa venemaa jalgpalli üle afišeerida"
                              Mõistlik.

                              Kommentaar


                                Et see teema ainult Soccernet.ee taskuhäälingut ei promoks, siis reklaamin üht huvitavat sarja, mis hiljuti alustas: https://www.theguardian.com/football...es-of-football

                                Kommentaar

                                Working...
                                X