320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen nõus, et ei peagi kõigi arvamus meeldima, jep. Aga Järvela seisukohad on viimasel ajal no nii ebameeldivaks muutunud, et tolle härra demagoogiad ma kerin kõik edasi.

    Kommentaar


      Ma olen ka muidu nõus, et klubi presidendi koht ei ole varumeeste pingil. Aga noh tema klubi, tema otsustab.
      Muidugi see näide Legioni mänguga... Ma pole kvaliteedilt nii halba mängu ammu näinud. Selles mõttes tuli totter näide välja.

      Mis puudutab aga MM 2006-te, siis asjad, mis meenuvad:
      1. FIFA tuli mingite regulatsioonidega välja, kus iga vilejärgne pallipuutumine karistati kollasega. See kõik päädis lõpuks selle absurdse Holland - Portugal mänguga, mille järel muide see regulatsioon leevendati ja Šveits-Ukraina mängus ei vilkunudki kollaseid enam.
      2. Zidane tassis Prantsusmaad ja no ei tahakski, et selline vend nagu Domenech endale MM-i tiitli oleks saanud.
      3. Paljud mu sõbrad olid finaali järel megakettas. Ma olin rahul.
      4. Sellega olen nõus, et tõeline MM algas tol turniiril play-offidest ja alagrupimängudest suurt ei mäletagi, kuigi vaatasin neid päris palju.
      5. Olles toona 16-aastane kutt, õnnestus Portugal-Inglismaa mäng maha magada. Päeva esimeses pooles sai koolivennaga veidi õltsi libistatud. Jõudsin ilusti 30 minutit enne mängu algust koju. Kõik oli timm. Kedagi polnud kodus ka tol päeval. Ja järsku ma ärkasin selle peale, et Ronaldo lõi võidupenalti sisse. Siis olin küll endas pettunud.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Fikseerime siia ka Tugitoolis Sportlase, kus Marko Kaljuveeriga sai rääkida laiemalt juttu, aga mitmel korral juttu ka jalksist, kommenteerimisest, ülekandeõigustest ja värgist.

        Sel nädalal oli podcast'is "Tugitoolis sportlane" külas Marko Kaljuveer, kellega saatejuht Eigo Kaljurand vaatas tagasi Kaljuveeri ligi 30aastasele karjäärile spordiajakirjanduses.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Fikseerime siia ka Tugitoolis Sportlase, kus Marko Kaljuveeriga sai rääkide laiemalt juttu, aga mitmel korral juttu ka jalksist, kommenteerimisest, ülekandeõigustest ja värgist.

          https://www.ohtuleht.ee/1004882/tugi...eb-teha-kirega
          Hea kuulamine oli!

          Kommentaar



            Seekord saates:
            • alates algusest: Tallinna derbi - luksusklubi Flora ja januse Levadia seis.
            • alates 21:50: Paide tegi Kaljule uut ja vana ning on kasvavas mängulises vormis, Hiiu mändide all on küsimusi õhus.
            • alates 35:35: Transi jaoks ei jookse pusle tükid kokku, aga tuleb jääda kannatlikuks - seda võib neile rääkida mullune Tammeka.
            • alates 41:33: Kuressaare ei taha leppida silmad kinni viimaseks paigutamisega, Kalev mängib kahe emotsiooniga.
            • alates 44:58: Tulevikul on tänavu uus tase, Legion peaks võib-olla isegi julgemalt vaatama oma noorte poole.
            • alates 52:00: UEFA tõi selguse majja - kas Meistrite liiga korvpallilik formaat oli õige valik? Kas uus olukord tuleb Eesti klubidele kasuks või virutab hoobi?
            • alates 1:03:43: maailma jalgpalli tormilise söödumängu toonud Hispaania kuldajastu algus - 2008. aasta EM.
            • alates 1:16:44: Cenk Özcani minek Narvast.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              EM 2008 meenutused.

              1. Inglismaa väljajäämine. Ja see, kuidas jäädi. Meenutame, et kaotati otsustavas mängus kodus Horvaatiale, kes oli edasipääsu juba kindlastunud. Nii sai 3 päeva varem Iisraelile suisa kaotanud Venemaa edasi.
              2. Venemaa. Aršavin sai viimases kvalifikatsiooni ängistus Andorra vastu punase. Talle määrati 2-mänguline keeld. Hiddink võttis ta ikkagi kaasa. Ja mängud Rootsi ja Holland vastu olid ilmselt Venemaa jalgpalli ajaloo parimad. Hispaania vastu ei jagunud lihtsalt emotsioone enam.
              3. Hispaania. Totaalselt parim sats toona. Sennat mäletan. Väga oluline lüli toona.
              4. Türgi. Tegid EM-st draama.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                MM 2010

                1. Vuvuzelad.
                2. Aafrika.
                3. Eestis oli erakordselt soe suvi.
                4. Hispaania võttis jõuga oma.
                5. Itaalia feilis.
                6. Prantsusmaa sisemised konfliktid.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  EM2012

                  1. Esimeses mängus Poolakate VVile punane kaart

                  2. Tolleks hetkes juba minu lemmik Kassai otsus

                  3. Üks parimatest official lauludest läbi aega EMil

                  4. Ühepoolne finaal

                  Kommentaar


                    Mis “kolmandast poolajast” sai? Nädala pärast pidu järgmine saade tulema ja Pareiko saatest osast kõvasti üle kuu juba möödas 😩

                    Kommentaar


                      Uus Futbotliit katkeb mingi koha peal lihtsalt ära, ma eeldan, et ei oleks pidanud nii olema?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Uus Futbotliit katkeb mingi koha peal lihtsalt ära, ma eeldan, et ei oleks pidanud nii olema?
                        Ei oleks pidanud olema, jah. Helifailis on mingisugune viperus sees, õnneks läks lõpust kaotsi ainult 30-40 sekundit. Üritan täna stuudiost läbi käia, ehk saab asja korda.
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Ma tagasi ehk pikka peksmine nüüd tagasi ka siin alateemas. Tegime rekordpika, vaat kahe saate väärilise episoodi. Jaurasime korralikult.

                          Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" gigantne 74. saade keskendub koduse vuti aktuaalseimatele teemadele. Premium liigas tehti taktikalist revolutsiooni, joosti lati alt läbi jne.

                          Kombineerime möödunud liigavooru nädala aktulaaseimate sündmustega väljaku kõrval, räägime üleminekutest ja asjade tagamaadest. Vaatame otsa kohtuniketööle, Evald Tipneri karikavõistluste poleemikat põhjustanud uue hooaja algusele ja välismaal suurt mängu tegevatele Eesti meestele.

                          Miks läks Mihkel Ainsaluga nii nagu läks? Kes võiks olla Transi uus peatreener? Kas tippmängijad võiksid osaleda rahvaliigas? Vastuse saavad need ja paljud teised küsimused. Saate tegid Kasper Elissaar ja Kristjan Jaak Kangur.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Kasper, üldse mitte paha pärast, aga kui hoidmine algab kastist väljas ja lõpeb kastis, siis on ikka penalti, sest hoidmine on jätkuv tegevus, seega viga kestab edasi kuniks ta lahti laseb.
                            Reegliteraamatust: If a defender starts holding an attacker outside the penalty area and continues holding inside the penalty area, the referee must award a penalty kick.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
                              Kasper, üldse mitte paha pärast, aga kui hoidmine algab kastist väljas ja lõpeb kastis, siis on ikka penalti, sest hoidmine on jätkuv tegevus, seega viga kestab edasi kuniks ta lahti laseb.
                              Reegliteraamatust: If a defender starts holding an attacker outside the penalty area and continues holding inside the penalty area, the referee must award a penalty kick.
                              Jep-jep. Kuna saade oli nii pikk, siis lõpus parandasime juba selle eksimuse ka Kanguri abiga.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Seekord peaaegu poole lühem!

                                Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" 75. saade analüüsib Eesti klubide šansse eurosarjas, mille loosi tulemused selgusid esmaspäeval. Ühine arvamus on, et fortuuna oli oluliselt helgem, kui oleks võinud karta.

                                Kui saate algus keskendub juba uuele eurohooajale, siis alates 27:05 räägime taasalanud Meistrite liigast: mis määras kaheksandikfinaalide tulemused ja kes pääsevad poolfinaali? Alates 48:00 muljetame möödunud nädala hitt-teemal ehk dopingukontrollist jooksu pannud Maksim Lipinist ning seejärel möödunud Premium liiga voorust. Saate tegid Kasper Elissaar, Rasmus Voolaid ja Kristjan Jaak Kangur.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X