320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Auhinnad aasta 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Aasta sündmus: eika ajab kohtunikelauale õlle ümber
    Aasta seksikaim tegelane: Karen Larkina!

    Kommentaar


      #32
      Parim postitaja: ericbana
      TOP 5 postitajad: ericbana, vincent, Nahkpea
      Suurim jobu: count
      TOP 5 jobud: count, Tofoa, chac, Angelo Nerrazurro, Õhtulehe jalkatoimkond
      Parim teema: -
      Nõmedaim teema: Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)
      Parim postitus:
      Algselt postitas eika Vaata postitust
      jup. Reform on nagu Manchester United, et nagu meeldib kõigile ja keegi täpselt ei tea miks. Sotsdemmid on Arsenal, kes on nagu alati tipu lähedal, aga lõpuks ikka ei jõua kuhugi. IRL on Liverpool, et kunagi oli nagu äge, aga hetkeks on jäänud alles mingi arusaamatu sitt. Kesk on City ehk kogu see asi on nii mäda, et tervemõistuslik inimene ei saa nende poolt olla, aga mingid inimesed ikka on. Ja siis ülejäänud on mingid QPRid ja muu selline kummaline joga.
      Nõmedaim postitus: -
      Naljakaim postitus: -
      Kõige parem troll: Mõnuagent 007
      Kõige trollim postitus: -
      Kõige enam närvidele käiv postitaja: count
      Kõige jäärapäisem postitaja: chac
      Kõige ropum postitaja: count
      Kõige intelligentsem postitaja: vincent
      Kõige optimistlikum postitaja: -
      Kõige pessimistlikum postitaja: -
      Kõige vaimukam postitaja: -
      Kõige iroonilisem postitaja: -
      Kõige seksikam postitaja: -
      Kõige ägedam varikonto: jaalo
      Kõige fännim fänn: -
      Parim uustulnuk: -
      Keda igatsen? -
      Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? -
      Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? -
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        #33
        Leian jõuluaja vahele aega oma pai ja laitus foorumlastele välja jagada. Olgu teie tulev foorumiaasta sama tegus, kui möödunud oli. Ärge kartke vaielda, ärge peljake argumenteerida, solvuge, võtke südamesse, leppige taas ära ja hoidke aus kõige tähtsamat, armastust ja kirge jalgpalli vastu. Kõik muu on mööduv aga pall ja muru, need peavad jääma.
        Olgu avatav Jack Daniels mu ridadele tunnistajaks.


        Parim postitaja: Punkt. Põhjalikumaid ja informatiivsemaid postitusi ühe jalgpalliklubi tegemistest foorumist lihtsalt ei leia. Jalgpalliklubi teemade absoluutne tipp tänu nomineeritud kasutajale. Elagu Atletico Madrid ja tema fännid!!!

        TOP 5 postitajad: Marek_T. Ausalt, mul käis südamest jõnks, kui eelmise aasta lubaduste seas ähvardati see foorum Mareku poolt minevikku jätta. Milline kaotus see olnuks! Õnneks kestis blokaad ja näljastreik võrdlemisi lühikese aja.
        Väljendusrikas ja sisukas postitaja, lainepikkuski paistab meil sama olevat. Jaksu tegemistes ja samas vaimus jätkata.
        Marduk. Õllesõbrad on mulle alati meeldinud. Nende seas juba naljalt mölakaid pole.
        francesco. Mitte, et ta sittagi väga palju postitaks aga isegi neil harvadel juhtudel on karakterit rohkem, kui 200 eelnevas ja 200 järgnevas postitajas.
        count Foorumi ühe kaubamärgi postitusi ei saa jätta mitte viie sekka valimata.
        ericbana. Ma annan selle postituse rohkem selle eest, et inimene Eestist käib läbi viimse, kui Bundesliga staadioni ja jagab oma käikudest infot siiagi. See on kena. See on väga vinge.

        Suurim jobu: Aasta jobuks, võiks isegi öelda, et aasta jalgpallijobuks valin socerneti moderaatorite tiimi kelle töö on hea seista alateemade hea maitse ja esteetilise puhtuse eest. See, et Hispaania osakond saabunud trollipuhangus täiesti üksi jäeti oli ausalt öeldes valus vaatepilt. Läks ikka väga pikalt aega enne, kui plats puhtaks löödi.
        TOP 5 jobud: Ei tahakski kedagi konkreetselt jobuks sõimata. Jagan hoopis laitust siin konkreetsete silma jäänud under the bar jäänud soorituste üle.eikale, et Serie A hooaja eelmängu lõpp jäi kuidagi kiduraks. Mõnuagent ironiseerib kohati tarbetult üle ja PraS jällegi on paras vinguviiul. Selline kibe ja pahane.
        Alfonso ja PSK Alexela konto kasutajad aga on äärmuslik ja halb näide, kui madalalaubaline võib olla eestimaa amatöörjalgpall kehval päeval.
        Parim teema: Eks see juba mainitud Atletico Madridi teema on. Vaadake vaid seda kvaliteeti! Selle hegemoonia rikkumiseks saadeti kusagilt hämarusest välja jubedad trollipilved, mille eesmärgiks oli lisaks Atletico teemale ka kogu hispaania jalgpalli halvustada. Võitu nad aga ei saavutanud. Sest nagu selle klubi vaim, on ka hispaania alafoorumi vaim murdmatu!
        Nõmedaim teema: Eks see Immigratsiooni teema on. Aga eks kapitaalselt erinevaid maailmavaateid oma näo ees näha ongi karm teema.
        Parim postitus: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1710433
        Sellised lood puudutavad mu südant.
        Nõmedaim postitus: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...toimuks/page45
        Kusagilt sealt see algab. Mõnuagendi ränt teemal, kuidas kõik "maakad" on oma piirkonna vangid ja ihalevad viimse kui oma keharakuga tegelikult (pea)linna, oli kõige tülgastavam asi mida ma lugenud olen. Nii äärmusliku naiivsust lugesin ma tänavu esmakordselt. Kahjuks on lai enamus valitsevast klikist sama (enese)hävituslik.
        Naljakaim postitus: Ei ole väga meelde jätnud neid, annan hääle Romariole, kes eesti koondislaste nõudmiste kallal nalja heitis.
        Kõige parem troll: Kõige parem troll on count, sest siiamaani jäävad ka tegelikult tema välja visatud konksude otsa osad foorumlased siplema. Ja see on entertaining. Ma pean tunnistama, et olen isegi minevikus võrku jäänud, seega ma ei süüdista teid. Aga taset on.
        Kõige trollim postitus: -
        Kõige enam närvidele käiv postitaja: Ei käi mulle keegi närvidele.
        Kõige jäärapäisem postitaja: Plastic 99 ja seda ilma selgituseta!
        Kõige ropum postitaja:

        Kõige intelligentsem postitaja: Ma arvan, et see võiks olla Marek_T.
        Kõige optimistlikum postitaja: cannuman See valik langes hiljuti. Arvestades tingimusi, noo kuidas ei ole see kõige optimistlikum postitus ever?

        Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel ei ole! Sest ma jagan täiesti arvamust, et TEGELIKULT on Inter jumala pe***s. PraS
        Kõige vaimukam postitaja: Heidz Emm Murdock
        Kõige iroonilisem postitaja: Mõnuagent kuigi iroonia võib olla äge on see antud juhul pigem negatiivse alatooniga auhind.
        Kõige seksikam postitaja: karinam Au olnud kohata ja põgusalt suhelda. Kahjuks jäete seekord sabasse sörkima, francesco ja F.Totti.
        Kõige ägedam varikonto: -
        Kõige fännim fänn: Jagada ericbana ja Punkti vahel.
        Parim uustulnuk:-
        Keda igatsen? plekkpurk
        Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Lee Romenoga sest somewhere between the process võib mehel tekkida luuratavaga seninägematu empaatia a la " ma tunnen tegelikult ühte somaallannat, kes on targem, kui me kõik kokku"
        Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? 2015 aasta esimesel päeval sai nähtud cannuman. Kõik tõsiusksed jalgpallifännid on minu tutvusringkonda alati oodatud.



        Spets:
        Aasta enneaegne seemnepurse: Staadiumi kiidulaul Barcelona täiuslikuse teemal oli küll natuke liiast, eriti veel novembri keskel ja peale AS Roma tapmist. Andke asu, neil pole ju peatreenerit.

        Aasta "Sul peaks olema häbi" auhind: Reali fännide aplaus ringlenud jutule, et Cadizile võiks välja visata väikese kopika, et nad oma protesti tagasi võtaks ja solidaarselt tugevama ikka Copas edasi laseks. "Nagunii neil mingit võimalust edasises konkurentsis pole" lisas rõvedusele ainult pööret juurde.

        Aasta tegu: Hispaania alafoorumi risustajate ajaloo prügikasti saatmine moderaatorite poolt. Kus on piitsa olgu ka präänikut.


        Aasta tegu väljaspool foorumi:
        count on päris elus väga asjalik jalgpallitreener.

        Aasta "serve you right":
        Algselt postitas chac Vaata postitust
        wiki andmetel oli eestis 476 mootorsõidukit 1000 elaniku kohta. mis on tõenäoliselt tänaseks tõusnud, võimalik et juba üle 500 - ehk iga kahe elaniku kohta 1 sõiduk.



        sry aga ma tõesti ei saa aru sellest lakkamatust vingumisest - küll on kauge sõita, küll on 10€ piletid kallid - seda (1000€) keskmise palga juures.... oled lõpuks mees ja võtad asju enese otsustada ja teha - või oled lihtsalt vingats, kahe vasaku käega sovieti tööline kellel endal mitte kui midagi hinge taga pole, ja alati kõik teised süüdi?

        selle asemel et arutada KUIDAS SAAKS PAREMINI midagi teha (koopereeruda autodega vms), käib mingi lakkamatu vingumine. mulle käib selline asi närvidele.

        on suur vahe kas võtad ise probleemi lahendamiseks midagi ette või piirduvad oskused ainult nõuda teistelt SINU probleemide lahendamist.



        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Chac, sinu kombel mingite pooldebiilsete statistikanõksude abil probleemide kallal dotseerimine ei muuda objektiivset reaalsust. Keskmine palk on selline vaid numbrites; keskmine sõidukite arv per capita sellise probleemi valguses välja tuua on aga juba lihtsalt... Noh, sinulik, ütleme nii.
        Kui pilet maksab 10€, siis väga paljudel EI OLE seda raha.
        Kui mäng algab 200 km kaugusel kell 19, siis väga paljudel EI OLE võimalik töölt kell 15:30 vabaks saada, et liikuda kohtumispunkti ja sealt 16:30 välja sõita ja siis mängult peale südaööd tagasi kõju jõuda (sest väga paljudel EI OLE võimalust kell kuradi kolm öösel offtopikuteemadesse jobutusi kirjutada, kuna kell kuus heliseb kell, mis sunnib tööpostile...).

        Üldistamine on lahe asi. Tonn euri palka saate, raisk, ja autod on igal teisel perse all, kaduge mängudele ja ärge inisege...

        Akna taga on päris elu, Chac, nuusuta seda.

        Tänan tähelepanu eest!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #34
          Minu poolt samad auhinnad, mis ka 2014 sai välja antud

          Klähviva külakoera auhind - Mõnuagent. Kui 2014 andsin tiitli Tofole, kes oli eriti totter ja plärtsus igal pool, siis tema on see aasta kõvasti vaiksem olnud. Agent teeb nalja, agent teab, agent mõnitab - proovi nüüd vahepeal olla. Viimane suurepärane "nali" oli teemas tähelepanekuid elust enesest. EEs kirjutatud artiklid on ju täitsa põnevad ja ka VSB kommenteerimine mulle meeldib, miks foorumis nii - ei tea, aga äkki tegelikult ongi totter mees...

          Trakuinärviajabomapostitustega auhind - PraS. Nagu ma aru olen saanud, siis selle nime taga istub noorreporter Päevalehest. Eit.

          Kotitäie Sonja nimelist iiriskommi saavad see aasta ManU fännid. Peotäie võiks tegelt Roma fännidele ka anda, sest peale seda kui Barca neid sakutas, aeti ikka päris korralikku illi suust välja.

          Säraküünalt aasta 2015 eest ei oskagi kellelegi anda. Jääb välja andmata.

          Hiiliva seniilsuse vimpel - ega väga palju kandidaate ju pole...

          Aasta parimad : Vincent ja Marek_T
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
            Trakuinärviajabomapostitustega auhind - PraS. Nagu ma aru olen saanud, siis selle nime taga istub noorreporter Päevalehest. Eit.
            Parim Aasta postitus.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #36
              Parim postitaja: vincent
              TOP 5 postitajad: fitti ja vaikiv mees, olgugi, et nüüdseks juba harjumispärases vähesuses. vähe kisa, palju villa. atleticomadrid & rixxer - ratsionaalse argumentatsiooni eest. mcnamara - väljapeetud ütlemiste asjus. viis pihku ka teistele tublidele poistele&tüdrukutele: sell, daz boob, kolmasgrupp, raitsu, jank, jose, marv, martin, skint, jyriöö. keegi läks kindlalt meelest.
              Suurim jobu: rein
              Parim teema: marihuaana - tegelt mitte päris, aga aastatega sisu poolest kõige rohkem muutunud - paremuse ehk et arutelu sisukuse poolest - teema. iga lits kiitvat oma putsi ka muidugi.
              Nõmedaim teema: immigratsiooni ja kooselu, võrdus, homo - päris palju päris rändom läminat.
              Parim ja naljakaim postitus: igal aastal plaanin salvestada ja hiljem nomineerida, igal aastal feilin. kindlasti on see midagi fitti sulest, miks mitte ood Gazzale.
              Kõige parem troll: marv by a country mile.
              Kõige trollim postitus: eelmainitud härrase iga teine sooritus.
              Kõige enam närvidele käiv postitaja: see on ju ainult foorum.
              Kõige jäärapäisem postitaja: coco - meelekindlus on tervitatav, aga vahel võiks sisse-välja ka hingata.
              Kõige ropum postitaja: kindlasti on kuskil eesti liiga alafoorumistes teravama ütlemisega poisse, aga kuna seal ei käi, siis count.
              Kõige intelligentsem postitaja: vince
              Kõige optimistlikum postitaja: arsenali poisid enne mängijate vigastusi.
              Kõige pessimistlikum postitaja: arsenali poisid pärast mängijate vigastusi.
              Kõige vaimukam postitaja: fitti
              Kõige iroonilisem postitaja: daz boob
              Kõige seksikam postitaja: billy
              Kõige ägedam varikonto: enam ei tee väga vahet, kes on varikas ja kes lihtsalt lammas.
              Kõige fännim fänn: skint
              Keda igatsen? estonit
              Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? reinuga
              Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? reinu

              Krista Lensini Ületoote trofee Mõnuagendile. vahel on tõesti naljakas, vahel väga väsitav. loodetavasti asi raugeb kui estoni/mcnamara postituste arv ületatud.

              mina tänan,
              hm.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                #37
                Vähem foorumis jauramist tänavu, aga ehk miskit leiutab:


                TOP 5 postitajad: suvalises järjekorras Kenny's Heroes, Marek_T, Jasper, rixxer, Daz Booob
                Eks igasugu tavalisi kahtlusaluseid kvaliks sinna nimistusse veel ja veel, aga ruum sai otsa ning also, vt sissejuhatust.

                TOP 5 ignolist: Staadium, Linnupoja, count, jõuluvana, ElNino9
                Parim teema: personaalselt tõi kõige rohkem uut ja väärt infi ehk Green Day
                Nõmedaim teema: mingil irratsionaalsel põhjusel käib filmimuusika pinda.

                Kõige enam närvidele käiv postitaja: sain suureks vist, keegi ei käi närvidele. Vähemalt eraldi mainimist ära teenivalt.
                Kõige jäärapäisem postitaja: coco eksimatult ühtlane liin: gunnar ei ole, siis käi putsi
                Kõige intelligentsem postitaja: vali TOP5st ise
                Kõige seksikam postitaja: Tofoa. Dat hair, man.
                Kõige ägedam varikonto: M1kker, Janno91, MMclub, szandor etc
                Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Hullu tahtmist pole nagu kellegi järele. Aga vahva oleks näha, kuidas mõningad suured sõnameistrid päriselusse teisenduvad.


                Eriauhinnad:

                Suur Vend 2015: Tofoa obv. Tüüp teab, kes ma olen, kus ma olen, palju mind on ja kui on liiga vähe, siis tuleb mälumängule ka appi.

                Kuldne mikker: läheb Mõnuagendi ja eika duole fänniturniirilt. Agendi falsetiharjutused olid ilmselt kõige randomim ja samal ajal muigworthy sitt, mis ever oma tee valjuhääldisse leidnud on.

                Aasta üritus: Ikka suvepäevad. Minu teine käik ja oli esimesest parem. Ja seoses sellega,

                Aasta heategija: Mõnuagent andis mulle oma DJ töötasu kastist premmi või kolm, sest enda kohvritäit kiirestisoojenevaid pisipurke ma ei viitsinud juua ja müügipunkt polnud veel avatud. Aitäh!
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  #38
                  Mõnede kategooriatele vastuse leidmisega jäin ikka kohati jänni, mis vist tähendab, et paljudesse teemadesse pole aasta jooksul ülemäära tihit sattunud (off topic, Eesti liiga jne). Seega vabandused ette, kui kellegi ära unustasin.

                  Parim postitaja: Vincent

                  TOP 5 postitajad: (suvalises järjekorras):
                  Punkt (Hispaania/Atletico), ericbana (lahe, et keegi viitsid ka 2. bundesligas palliva meeskonna tegemisi kajastada!), eika (serie a eelvaate + Juve), LeeRomero (Barca+Hispaaania ja meeldisid LeeRomero postitused pagulaste teemal, kuigi ma kõigega 100% nõus ei ole) ja telekavaataja (panustamise teemad+ kui tekib küsimusi Venemaa jalgpalli kohta, siis telekavaataja oskab enamasti infot jagada)

                  Suurim jobu: -
                  TOP 5 jobud: -
                  Parim teema: Valisin selle järgi, mida alati esimesena vaatan, kui on midagi uut, ja kuhu alati hea meelega kirjutan, kui mõtteid tekib/uudiseid on - Prantsusmaa jalgpall
                  Las siis riigikokumilf saab special mentioni. Ma küll ei sattunud nendesse teemadesse, kui nad aktuaalsed olid aga tagant järgi lugedes oli päris muigama panev. Eriti, kuidas mõned sellest nii leili läksid.
                  Nõmedaim teema: Kooselusisseränne
                  Parim postitus: Sel hooajal olen taas rohkem Itaalia jalgpalli vaatama/jälgima sattunud seega eika Serie A eelvaade oli väga informatiivne ja kasulik lugemine.
                  Nõmedaim postitus: -
                  Naljakaim postitus: -
                  Kõige parem troll: Jasper
                  Kõige trollim postitus: midagi eelneva repertuaarist
                  Kõige enam närvidele käiv postitaja: -
                  Kõige jäärapäisem postitaja: coco
                  Kõige ropum postitaja: Uuu, kes küll kadus poole aasta pealt ära
                  Kõige intelligentsem postitaja: plastic`99
                  Kõige optimistlikum postitaja: Chelsea fännide kõikumatu usk Mourinhosse
                  Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel
                  Kõige vaimukam postitaja: eika
                  Kõige iroonilisem postitaja: Mõnu
                  Kõige seksikam postitaja: -
                  Kõige ägedam varikonto: -
                  Kõige fännim fänn: midfielder (special mention foorumi suurim Zlatani fänn Jasper)
                  Parim uustulnuk: Koopia on uut hingamist Lyoni teemasse toonud
                  Keda igatsen? Kasparov - Aafrika jalgpalli teema on aga kahjuks soiku jäänud.
                  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Tofoa
                  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? -


                  Eraldi kiitust ja tänu jagaks neile foorumlastele, kes on vaevunud tihedamini Prantsusmaa teemades kirjutama ja neid elus hoida. Ehk siis eelkõige football2u, metssiga, Pogba, Koopia, ElNino9, GoldenEagle, j6u1uv4n4 jt. Sügav kummardus. Ehk olete ka järgmine aasta platsis,

                  Kommentaar


                    #39
                    Parim postitaja: Nahkpea Oli ka mõni konkurent aga nemad kirjutasid harvem
                    TOP 5 postitajad: Nahkpea, Marek_T, ericbana, vincent, Romario
                    Suurim jobu:McNamara muidugi
                    TOP 5 jobud: McNamara, LeeRomeno, Martin,
                    Parim teema: Vaatasin, et Vandenõuteooriad on sel aastal algatatud. Amos ja Raudidas lõbustasid terve veebruari ja pisut pealegi.
                    Nõmedaim teema:
                    Parim postitus: ei tea, midagi nii geniaalset polnudki nagu mõne aasta eest fitti "FC Tütarlapsest sirgub naine" ja "Kuri Pohlak akna taga ning 11 Flora neegrit". Ehk mõni ericbana reportaazh Saksamaal jalkakülastamisest.
                    Või tegelt siiski see:
                    Sotside lekkinud versioon: kuidas sai vaesest pagulasest terrorist

                    Ahmed Almuhamed jõudis Pariisi. Tema teekond oli pikk ja vaevaline – 3. Oktoobril jõudis ta Lesbose saarele, Kreekas, kus ta pidi häda sunnil valetama uue passi saamiseks. Ta oli enda päris passi kaotanud juba ammu Süüriasse, kus tema kodu pommitas Süüria diktaator.

                    Ahmed läks läbi Serbia ja jõudis Prantsusmaale. Ta nuttis õnnest, kui nägi Eiffeli torni ja sõi esimest Prantsusmaal tehtud kebabi. Mõned asjad olid tema jaoks muidugi arusaamatud – näiteks ei olnud iga nurga taga kitsi, kellele silma teha. Samamoodi sai ta kiirelt aru, et liivapesu ei ole mõeldud tema kehaõnaruste kõrbeliivast puhtakspesemiseks, vaid ainult autodele. See tegi ta kurvaks, kuna liiv muudab teda alati väga tigedaks. Kõnnid ja kõnnid, aga muudkui hõõrub.

                    Ent ta ei kavatsenud end sellest segada lasta. Ta oli lõpuks tõotatud maal. Euroopas. Prantsusmaal. Siin sai ka töötuna raha ja äkki isegi enda falafeliputka avada. Kõik tundus imeline.
                    Aga, oh häda, eurooplased ei andnud napis Süüria rõivis olnud Ahmedile sooje riideid. Ta oli enda õhukeses hõlstis, millega Prantsusmaa hilissügisel eriti mugav polnud. Kuna Ahmed keelt ei osanud, siis ei saanud ta poest riideid osta. Aga õnneks tuli talle appi imaam Abdullah.

                    Abdullah andis talle ilusa vesti.
                    „See vest näeb naljakas välja, juhtmed ja tulukesed,“ tundis Ahmed muret.
                    „Ei ole häda. See on Euroopa uusim mood, Haa ibn-Emmi toodang,“ lohutas Abdullah.
                    Ahmedil langes kivi südamelt.
                    „Näe, pane see Pierre al-Gardini roheline kaitsejope sellele peale. Haa ibn-Emmi vest on nii moodne kaup, et siin võivad Aafrikast tulnud pagulased selle ära varastada,“ lisas Abdullah.
                    „Abdullah, mis pult sul käes on?“
                    „See pult on selleks, et kui ilm külmemaks läheb, siis saame sellega sulle temperatuuri juurde keerata. Euroopa tehnika! Näe, võta see Prantsusmaa-Saksamaa jalgpalli pilet ka. See on lahe mäng!“ ütles Abdullah.

                    Ahmed oli õnnelik. Talle väga meeldis Prantsusmaa koondis – Ribery, Benzema, Zidane. Kõik olid ju moslemid. Ta tundis, et siin läheb tema elu üha paremaks.
                    Ta postitas twitterisse ja instagrammi pildi, kui õnnelik ja tore ta Euroopas on. Momentselt laigiti seda vähemalt 200 korda. Süüria sõbrad õhkasid kadedusest ja hakkasid Allahu Tallinki paadipileteid broneerima.

                    Ahmed läks metroopeatusesse. Aga nagu ikka Prantsusmaal, siis ükski asi ei tööta korralikult. Rong jäi hiljaks ja Ahmed aimas, et ta hilineb mängule. Lõpuks rong siiski tuli. Rongijuht Khalil Senegalist oli võtnud omaks Prantsusmaa kombed ning käis vahepeal kohvi ja baquette’i söömas.
                    Kui Ahmed staadionile jõudis, siis oli mäng juba alanud. Ahmed jooksis turvaväravasse, aga seal oli vastas turvamees Zouheir.

                    Zouheir: "Härra, te olete hilinenud ja mis teil seal puhvaika all on?"
                    Ahmed: "Aa, okei. Ei, mul on siin teine moodne vest, Süürias on palju soojem."
                    Zouheir: "Ok, aga palun lahkuge. Ma olen nüüd prantslane ja ma ei saa teid kuhugi sisse lasta."
                    Ahmed: "Hea küll."

                    Ahmed kõndis parklasse. Ta ei osanud midagi peale hakata. Mäng käis. Parkla oli inimtühi. Korraga kuulis ta enda Haa ibn-Emmi vesti piiksumas.
                    „Oh, ongi külm. Abdullah keerab ilmselt sooja juurde!“
                    PÕMM!



                    Ahmedi enam pole.
                    Veidi aega hiljem mõtlevad Ahmedi vennad Osama, Mullama, Kameliaama, Kebabam, nõbud Sishkala, Obama, Yassir ja kitselellepoeg Abdurrahman justkui ühest suust: „Ahmed oli nii õnnelik ja siis tappis Euroopa mood ta ära. Haa ibn-Emm pidi olema ju korralik kaubamaja! See on kättemaks, see on džihaad. Allahu akbar!“
                    Nõmedaim postitus: Mcnamara postitus filmist 1944 - uih, fritsude poole kaldu ja blablabla.
                    Naljakaim postitus: see sama Ahmedi lugu
                    Kõige parem troll:
                    Kõige trollim postitus:
                    Kõige enam närvidele käiv postitaja: McNamara
                    Kõige jäärapäisem postitaja: jätkuvalt vana hea kesa oma püroklippide ning statistikaga. Seda muidugi positiivses mõttes.
                    Kõige ropum postitaja:
                    Kõige intelligentsem postitaja:
                    Kõige optimistlikum postitaja:
                    Kõige pessimistlikum postitaja:
                    Kõige vaimukam postitaja: Mõned Mõnuagendi nakjad olid täitsa pandavad.
                    Kõige iroonilisem postitaja:
                    Kõige seksikam postitaja: Kas siin daame üldse veel mõni on peale Infoneti tibide ärakadumist?
                    Kõige ägedam varikonto:
                    Kõige fännim fänn:
                    Parim uustulnuk:
                    Keda igatsen? Kuivik Banaan konkurentsitult
                    Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? McNamaraga muidugi.
                    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?

                    Kommentaar


                      #40
                      Järjekordne aasta foorumis on möödunud. Järjekorras kaheksandad auhinnad tuleb välja jagada. Kui möödunud aastal andis foorumis tooni kooseluseadus, siis tänavu justkui pidanuks tooni andma pagulasküsimus, kuid kuna antud teema ei ole erinevalt kooseluseadusest must-valge, siis ei mõjutanud seal tehtud avaldused nõnda suurelt tänavuste häälte jagamist. Mõned üllatused, mõned pettumused, kuid üldiselt küllaltki hall aasta.



                      Parim postitaja: mõnuagent007
                      Jätkuvalt järgin kommet igal aastal nomineerida keegi uus aasta parimaks postitajaks. Kuna valdav koorekiht on selle autasu juba saanud, siis on tänavu järg Mõnnari käes, kes tulistab postitusi puusalt ja silmad kinni, kuid üllatavalt hea tabavusprotsendiga. Kui veel sihiku ka paika saaks!

                      TOP 5 postitajad: eika, Jasper, LeeRomeno, mcnamara, rixxer - 2011. aasta parim postitaja eika on pärast tiitli saamist stabiilselt jäänud parimate hulka. Nõnda jätkab minu lemmik itaallane ka siin nimekirjas figureerimist neljandat aastat järjest. Jasper, kes sai parima postitaja tiitli 2009. aastal on siin nimekirjas nüüd juba kuuendat aastat järjest. LeeRomeno, kelle pärjasin möödunud aastal parimaks postitajaks, on tänavu oma kvaliteeti hoidnud ja mõneti ehk isegi kasvatanud. mcnamara ja rixxeri nimed leiame siit nimekirjast aga esimest korda. Aastate jooksul on need vanamehed foorumisse palju panustanud ning kui esimese puhul on mul inimlikult kahju tema arusaamatust bashimisest, siis teise puhul tuleb tõdeda, et on üks väheseid kirkaid kriite Barcelona teemas jahu jahvatamas. Oluline kriteerium edetabelisse pääsemiseks on ka panustamisvõimekus off-topic teemadesse!

                      Suurim jobu: Staadium
                      Raske öelda, kas mees on hakanud foorumisse regulaarselt alkoholijoobes postitama või on mõni kole haigus mehelt mõtlemisvõime võtnud, aga varasemalt pole tähendanud, et kodanik nõnda palju idiootsusi siia foorumisse postitanud oleks.

                      TOP 5 jobud: cannuman, ElNino9, Linnupoja, Ibanez, MargusKask - cannumani puhul on kurb tõdeda, et kunagisest ühest ägedamast postitajast on saanud šovinistlik Viktor Vassiljev vol 2. ElNino9, Linnupoja ja Ibanez on siin nimekirjas puhtalt seetõttu, et nende võimekus null lisandväärtusega postitusi toota on läbi aastate püsinud 100% peal. Kui teaks, palju (noor)meestel vanust on, võiks ehk ka spekuleerida, kas tegu on vanusest tingitud küündimatusega või on tegu lihtlabaselt madala intellektuaalse võimekusega isenditega. MargusKask tuleb samuti siin kategoorias ära nimetada. Mees suvel tuli, kirjutas suurtes kogustes rumalusi, õigustas-targutas, avaldas oma identiteedi ja kadus. Great riddance, Hr. Kask.

                      Parim teema: MILFi valimine

                      Nõmedaim teema: Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu! - võinuks olemata olla.

                      Parim postitus:

                      1. fitti gazzast

                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Eetikanormide kahtluse alla seadmise asemel parem väärtustage fachti, et see teema on vanem kui youtube. Vanem kui facebook. See teema tehti ajal, kui wikipedias oli umbes neli artiklit. Infoajastu ei olnud sisuliselt veel alanud. Info saamiseks tuli loota suvalise jorsi notepadis kirjutatud fännileheküljele ja video vaatamiseks tuli kasutada downloadimise programmi Reget Delux ning fail oma arvutisse tõmmata. Kui tänapäeva inimene sellesse kadunud aega peaks sattuma, saaks ta kiirelt hukka, sest ei mõistaks enam toonaseid toimimismehhanisme. Kas mõistate, et see teema on umbes nagu tivoli elamurajooni alt leitud viikingilaev - sõnumitooja eelajaloolisest minevikust? Ja nüüd mõelge, et Gazza on pmst terve selle ajajoone pikkuses sajaga tina pannud ja näeb ikka suht värske välja. Krdi kõva vana, midagi ei ole öelda.
                      Nõmedaim postitus:

                      1. madalamate liigade ajugeenius

                      Algselt postitas Alfonso
                      Kohtunikule tuleks ikka vale otsuse eest korralikult molli anda ja kui muidu ei aita, siis muud abinõud appi võtta.
                      2. Staadiumi lämin

                      3. rubriigist palju toredaid mänkufänne

                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Ma ei tea, pole kunagi veel ühtegi Eesti klubi mängu vaatamas käinud.. Lihtsalt ei leia sealt midagi, mis see paar tundi mulle pakuks. Jalgpalli elamus see küll ei oleks. Selleks ma vaatan suuri liigasid.
                      Naljakaim postitus:

                      1. üks hunt teist ei söö

                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Millal need homoseaduse rakendusseadused või asjad vastu võetakse? Mingi möll käib salaja suure pagulaskisa varjus? Ma saan aru et aasta lõpuks on vaja vastu võtta ju!?
                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      1. jan 2016 vist, jõuad ennast veel Toompeal põlema panna.
                      Algselt postitas shefield
                      Vihakõne.....
                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      Tegemist on pigem positiivse soovitusega, et enda seisukohale tähelepanu tõmmata.
                      2. paranoiade kaes vaevlev count ja sõbralik abiline eika

                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Ok, pühade puhul ma hammustan su konksu korra alla,
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      vägev pilt. mul on muidugi veel selgem pilt, kus on näha, et pall pole üle joone.
                      3. Mitu resultatiivset söötu Eints eelmine hooaeg ikkagi andis?

                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      Lgp.marcello.Ma olen kunagi väga tihedalt tegelenud hobustega ja nendega midagi ka saavutanud.
                      4. fitti zelee esimese maailma probleemide kohta

                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Poes ei ole jaapani pähkleid ja karumsi mustikakohukest. Õumaikaad nagu, mida stressi.
                      Misasi sa oled, mingi vaidoneigaus vä?
                      5. järjekordne terav remark fitti poolt

                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Enda lapse naeratus kui ta /../ töölt tuleb.
                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Pmst ma muidugi lapstööjõu kasutamist tänapäeva ühiskonnas heaks ei kiida, aga seni kuni ta naeratades töölt tuleb, siis vast pole väga hullu.
                      Kõige parem troll: marv3llous - Suure Kihnu Vürstiriigi alamfoorumis on suurel hulgal andrusvärnikke, kes iga kökitamise ja mökitamise peale ennast täis lasevad, seega aplodeerime puhtalt kvantiteedi eest marvile.
                      Kõige trollim postitus: Tänavune tiitel tuleb anda Riigikogu vingeima milfi teemale, mis provotseeris päris suurel hulgal rahvast väljaspool seda kommuuni.
                      Kõige enam närvidele käiv postitaja: Koopia - julge pealehakkamine on ju positiivne, aga villa võiks rohkem olla. Tõenäoliselt aeg tõstab kvaliteeti.
                      Kõige jäärapäisem postitaja: ööö - Ma olen kunagi väga tihedalt tegelenud hobustega ja nendega midagi ka saavutanud.
                      Kõige ropum postitaja: hofnar - totside teema reostamise eest.
                      Kõige intelligentsem postitaja: Kenny's Heroes - tunnustame mehe teadmisi filminduses ja muusikas.
                      Kõige optimistlikum postitaja: coco - see hetk, kui Arsen**i fänn arvab enne jõule, et nad võidavad 70% tõenäosusega liiga.
                      Kõige pessimistlikum postitaja:
                      count - ma ei tea, elu tundub sulle kuidagi jõle mustades värvides. Minu poolt üks vikerkaar sulle.
                      Kõige vaimukam postitaja: eika - väike nali, väike tants!
                      Kõige iroonilisem postitaja: Jasper - kõige enam kodeeritud postitused. Nimetagem siis irooniliseks.
                      Kõige seksikam postitaja: Diana - kui Mmmerka sai selle tiitli 4 korda, siis peab ka Diana saama selle tiitli 4 korda! Üldiselt aga ootaks suuremat konkurentsi, halloo, neiud!?
                      Kõige ägedam varikonto: w0rdpr3z j4 73m4 k4X73157 v4r1k0n707 - M1kker, Gutman2, Gr33nWolf, Blu3Forc3, g1zm0duck, N4sf4l, Conver5e, M6ngel, s7andor, 88Club, ElNino9 ja j4uluv4na
                      Kõige fännim fänn: Marek_T - kui ma olen õigesti aru saanud, siis tegu on nii kõva fänniga, et nüüd on lausa/juba klubi töötaja. Respekt taaskord!
                      Parim uustulnuk: Pogba - kuna mehe 6. postitus tuli tänavu, siis võime kandidatuuri üles seada.
                      Keda igatsen? vello99 - kunagine kõige vaimukam postitaja ilmutab end harvem kui Rooney heas vormis.
                      Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Iceman - kuuendat aastat järjest ma ei ole siin foorumis kohanud tegelast, kellega tahaks veel vähem luurele minna. Suured musklid ei korva suuvärgiga tehtavaid kahjusid!
                      Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? LeeRomeno - Intelligentne düüd, oleks meeldiv kohtuda. Tõenäosus selleks on muidugi suur, sest varasemaid nimetatud foorumlasi olen enamasti hiljem kohanud:
                      2014 - vincenct - POLE NÄHTUD
                      2013 - Francesco - NÄHTUD
                      2012 - Jasper - NÄHTUD
                      2011 - wiiner - NÄHTUD
                      2010 - budulojus - NÄHTUD
                      2009 - Mehhuiiaanasaator - POLE NÄHTUD
                      2008 - Mmmerka - NÄHTUD

                      AdriMäkk - läheb mehele, kes tuli möödunud aastal foorumisse suure pauguga, näitas intelligentsi off-topic teemadel ja siis hakkas jalgpallialaselt kelbast panema. Kutsume lavale selle kummalise vähikäigu teinud plastic'99.
                      kesa - põnevate ja informatiivsete Premium Liiga graafikute eest - tudeng.
                      Kuldmunn - kui oli käes kaotatud kihlveod välja maksta, siis tõmbas skiso-Amos foorumist nahherisse või vaimuhaiglasse. Viimasel juhul andestatav.
                      Nüüd ma olen sõbralikum - tõeline Abraham, päikeseratas, lillelaps, invandaalitrust - JanK
                      Anakin - auhind düüdile, kes hängib kahtlases seltskonnas, aga pole veel kurjuse poole pöördunud - ericc, may the force be with you.

                      PS! f*cking 10000 tähemärki

                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #41
                        Parim postitaja: -
                        TOP 5 postitajad: -
                        Suurim jobu: Jättes isegi selle MILFI asja kõrval, on vana mägratüra ikka täilik tross olnud kogu aasta. Seniilne. Kibestunud. Vingub. 100% ebanaljakas. Rumal. Süüdistab kõiki teisi pidevalt. Kohutav urood. On varasemalt ka olnud jobu, siis nüüd on täiesti ära keeranud.

                        Aasta türa 2015 - McNamara

                        TOP 5 jobud: Vana Mäger, Linnpupoeg, Amos (raibe mulle siiani kihlveo eest võlgu)
                        Parim teema: Pagulased (Ilma naljata. Teema on oluline ja keeruline ning arvamused ongi erinevad. Kõik kes selle sitemaks teemaks valisid, siis musitage neegrit!). "Rumalad küsimused" endiselt hea.
                        Nõmedaim teema: Kõik muusika teemad. Greenday (wtf nimi see on üldisele muusikateemale?) ja kõik isiklikud kasutajate muusikateemad.
                        Parim postitus: -
                        Nõmedaim postitus: -
                        Naljakaim postitus: -
                        Kõige parem troll: Mõnu, Count
                        Kõige trollim postitus: -
                        Kõige enam närvidele käiv postitaja: PraS ja Mõnu omavahel. Ma saan aru et Mänku teema ongi peldik ja sinna sittumine on tervitatav ja te omavahel läbi ei saa, aga no tõesti ise juba suured tüdrukud, kiskuge kusagil privaatselt.

                        Kõige jäärapäisem postitaja:-
                        Kõige ropum postitaja:-
                        Kõige intelligentsem postitaja:-
                        Kõige optimistlikum postitaja:-
                        Kõige pessimistlikum postitaja: Kõik Roma fännid peale minu, Uuu
                        Kõige vaimukam postitaja: Mõnu, Count, Jasper, eika
                        Kõige iroonilisem postitaja: Mõnu, Count, Jasper, eika
                        Kõige seksikam postitaja:-
                        Kõige ägedam varikonto:-
                        Kõige fännim fänn:-
                        Parim uustulnuk: Pogba (vb tuli varem, aga nüüd on asjalike postidega kudagi meelde jäänud)
                        Keda igatsen? -
                        Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Kooseluvendadega arusaadavatel põhjustel. Serie A koorekihiga, kuna hakkaksid põõsas peidus olle täiest kõrist Öölast laulma ja oleksime kohe vahel.
                        Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?

                        Nägin ära Uuu, Atleticomadridi, Keenjuse, Marv3lolluse (kõik pullid vennad). Tahaks näha F.Totti.


                        Eriauhinnad:

                        Tantsulõvi 2015 - Combatmees Iceman.
                        Siberi rahaboss - Tanel, kellel igast taskust hüppavad telefonid, pangakaardid, dokumendi ja võtmed välja. Enam üles ei leia muidugi

                        Tervitan kõiki Serie A vendi ja lõpetuseks väike Mustamäe vanasõna - Sööda karu palju tahad, hundi munn on ikka suurem!

                        Kommentaar


                          #42
                          Annan ka endapoolse panuse siis auhindade jagamisse.



                          Parim postitaja: Keeruline valik ühte konkreetset välja tuua, aga kui peab valima, siis ütlen Mõnuagent007. Reeglina on alati midagi naljakat või arukat, kui seda kasutajat viimase postitajana näen. Tasub klikkida. Eriti kui kahte teatud teemat ignoreerida. Aga nendes teemades on viimase aasta jooksul ilmselt kõigil asi korralikult lappama läinud. Ehk siis erand kinnitab reeglit.

                          TOP 5 postitajad: Jällegi keeruline valik, aga ehk midagi sellist: Punkt, atleticomadrid, Jasper, zelee ja Mask. Meeldib, et toodetakse sisu. Kas siis jalgpalliteemalist või lihtsalt humoorikat. Pole mingi suvaline lämin, kui lugema juhtun. Kindlasti on selliseid kasutajaid veel.

                          Üldiselt jätan endale õiguse tuua välja ka top postitajad alafoorumite kaupa. Head tööd on teinud paljud. Osad nimed, kes ka mingit sisu toodavad. Kindlasti on neid veel, aga mälu ei võta enam nii hilisel tunnil.
                          Saksamaa- KID, bubbles, Rover, Kurat
                          Inglismaa- Stok, vaikiv mees, Vincent ja wordprez ja szandor
                          Itaalia- eika, Jasper, orbitaaljaam, cannuman
                          Hispaania- dontastik, rixxer, Punkt, atleticomadrid ja Meintz
                          Muu- Mask, midfielder, priity

                          Suurim jobu: no hate. Kindlasti on mingite kasutajate postitusi aasta jooksul, mida olen lugenud ja kahe käega peast kinni hoidnud. Aga hetkel ei tule küll kohe meelde kasutajaid, kes terve aasta on suutnud mingit jama toota. Jaalo sugused on lihtsalt trollid. Kivi77 sugust lootusetut juhtumit sellest aastast ei meenu. ööö aasta lõpp kiskus muidugi üsna kiiva.
                          Parim teema: tähelepanekuid elust enesest on üks lemmikuid. Konkreetselt sellest aastast aga konkurentsitult Riigikogu MILF.
                          Nõmedaim teema: Igasugu personaalseid muusikateemasid on jõle palju tekkinud. Varsti igal kasutajal oma teema. Aga kuna need on läbus, siis suuremas plaanis on üsna suva nendest

                          Parim ja naljakaim postitus: Tavaliselt on alati nii, et auhindade ajaks on kõik paremad meelest läinud ning ei oskagi midagi välja tuua. Samuti pole aasta jooksul piisavalt häid postitusi salvestanud. Tänvu on aga päris palju naljakaid posititusi, mis mul ka meeles on.

                          1. Tõsiselt naljakas aga samas informatiivne jutt Paponovi kohta
                          Algselt postitas telekavaataja
                          Episood 1
                          Aasta 1997. Jaanuar.

                          Oli mu elu 2. Tali Cup (mäletate seda saaliturniiri noorte seas? Üks suur ja geniaalne turniir. Ma ei tea, kuidas teil, aga mul on olnud alati kiiks seda võita. Õnneks tegime selle pulli TJK-ga ära). Mind ja Maksimi pandi ühte võistkonda. Meie võistkond põhimõtteliselt koosneski minust ja temast + oli Enn Läänmäe 3-4 tol hetkel suht saamatut poissi. Meie õlul jõudis see võistkond finaali, kus me kaotasime Narva väga tugevale võistkonnale, kus säras selline kaotatud hing nagu Igor Rogov. Igatahes oli üks alagrupimäng. Kuna sel hetkel oli mul tugevam löök kui Paponovil, siis oli treeneri juhend, et ma löön keskelt peale kui pall lahti mängitakse (teate küll, need ülekasvanud poisid väga väikeste poiste jalgpallis nii skoorivadki saalis). Paponov segab vahele, lükkab mu eemale ja demonstratiivlselt lööb palli, mis veereb auti. Täielik egoist läbi kogu elu.
                          Episood 2
                          Aasta 2006. Veebruar

                          Tavaline trenn. Tollel ajal sahkerdasime oma TJK meeste võistkonnaga kusagil II liigas ning valmistusime uueks hooajaks. Tingimused olid kusised, pallid olid sitad, samas uueks hooajaks saime 3 uut palli. Millegi pärast Paponov kujutas ette, et tema peab trennis saama lüüa ainult tutikate pallidega. Nii tobe kui ka see poleks, siis mulle tuli mu trennikaaslane trennis kallale, kuna ma võtsin "tema palli" ära.

                          Episood 3
                          Aasta 2006. August

                          1990. sündinud poiste liigas (tol hetkel B-klass) oli tol hetkel põhimõtteliselt 3 TOP klubi. 1. oli Flora, kes rabas endale mängijad, kellel olid parimad finantsvõimalused, kelle treener oli siis Zaur. Märkimisväärsed mängijad: Anier vanem, Henrik Ojamaa, Reintam. 2. oli Tammeka, võistkond, kellele suutis Jädal kokku klopsida ning suutis neid õpetada geniaalset söödumängu mängima. Sööt käis ülihästi neil. Märkimisväärsed mängijad: Prosa, Mait Toom, Laabus, Tenno. No ja kolmas tiim olime meie (TJK), kus mängisid praegu meedias kuuldel olevad mängijad nagu Paponov ja Tšegodajev. Augusti keskel oli selge, et TJK ja Tammeka rebivad kindlalt ette Florast ning tiitlit otsustatakse mängus, mis peetakse 30. augustil Tartus Tammeka ja TJK vahel. Augusti keskel tuleb aga teade, et sellele perioodile on määratud meievanuste poiste koondise kokkutulek. Aga mitte see ei olnud selle juures kõige jaburam. Kõige jaburam oli see, et parima kaitseliiniga võistkonnast ning parima rünnakuga võistkonnast kutsutakse kahe peale 2 mängijat sinna. 2 faking mängijat. Meil oli see Paponov. Tammekal oli Prosa. Prosa ütles ära sellest kutsest, et võistkonda aidata, Paponov ei öelnud ära. Tal on teiste peale alati pohui. Samas võiks ta mõelda, miks ta seal koondises oli ja tänu kellele. Muideks TJK-l oli alates mingist hetkest kogu aeg vaid 1 inimene koondisekutse saanud. Justkui mingi kvoot oleks olnud. Siis kui Paponov oli Hispaanias (kuhu sai ka tänu tutvustele), käis meil kogu aeg koondises Savtšenko, siis kui Paponov tuli tagasi, siis järsku ei olnud enam Savtšenko koondise materjal. Ehk siis Paponov on minu jaoks see altkäemaksu, tutvuste, pistise süsteemi nägu. Ehtne näide sellest, kuidas mitte sittagi trennis tegemata, võid teha kõike, mida tahad ja saad igale poole kuhu sa tahad. Seda muidugi oma tutvuste ulatuse piires.

                          Teate, mis on kõige kurvem selle U-17 koondise juures, mis lõpuks hilissügisel riiki A le coq Arenal esindas. Kaitses mängisid mingid SC Reali 91 sündinud noored. Ma teisi tulemusi väga ei mäleta, aga ma mäletan, et istusin tribüünil ja vaatasin, kuidas koondis Horvaatiale 1-7 hävib. Nagu täielik pask. Treeneril polnud õrna aimugi, kes milleks võimeline on, ta polnud ühtegi mängugi vaatamas käinud kunagi. RÜndes Ojamaa isetses ja üritas välislepingut sebida, poolkaitses hüsteeritses Paponov ja kujutas ette, et ta peab ise keskkaitse olema, parem kaitse oli faking Moneš.

                          Neid episoode on tohutult ja paljusid ma enam ei meenu. Mul on hetkel vaid üldine mulje ja see ei muutu kunagi, vaevalt, et Maksim ka kunagi muutub. Ma ei soovi talle isiklikult halba, aga koondise särgis ma teda näha ei tahaks. Tal on alati võistkonnast pohui, ta isa tahtis, et ta oleks jalgpallur, Maksim ise tahtis ilusat elu, kalleid autosid, ilusaid naisi. Ma usun, et nüüdseks (jälle tänu isale ilmselt) sõidab ta kusagil Tallinnas taksot ning üritab raha leida lapse eksisteerimiseks.
                          2. fitti tuntud headuses
                          Algselt postitas LeeRomeno
                          Enda lapse naeratus kui ta /../ töölt tuleb.
                          Algselt postitas fitti
                          Pmst ma muidugi lapstööjõu kasutamist tänapäeva ühiskonnas heaks ei kiida, aga seni kuni ta naeratades töölt tuleb, siis vast pole väga hullu.
                          3. See oli ilmselt parim „piim ninast välja“ postitus tänavu
                          Algselt postitas Stok
                          Muidu see lahkumismängu hala mind ei paelu, aga kui Dima aeg saabub, siis talle võiks kinkida Eesti koondise särgi, seda tal vist polegi veel.
                          4.Kuivik!! Arsenali kutid olid septembri alguses vigastuste pärast juba nii meeleheitel, et kehastusid ise meditsiiniliseks personaliks.

                          Algselt postitas malagar
                          Ravi rajaneb üldujul platseeboefektil. Kuna ühegi ravimi positiivne mõju pole just tõestatud.
                          Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
                          Just täpselt seda ütlesin ma viimati Ekvatoriaal-Guinea džunglis sundimatult võrkkiiges oma lemmikasendi sissevõtnud väga heale sõbrale neeger Johnile, kes kurtis külmavärinaid, kõrget palavikku, lihaskrampe ning oli veendunud, et Ebola on lõpuks temani jõudnud. Kindlasti kasutasin ma ka sõnu nagu resistentsus, viirushaigus ning eesnäärme alatalitlus, mis samas sõber Johni karvavõrdki ei kõigutanud. Korduvad kogemused musta mandri soolapuhujatest ravitsejatega, kes iga nohu peale oma tervistavat leotist olid varmad raske raha (või naabri lehma) eest maha müüma, olid Johni muutnud tervise mõistes tuimaks nagu õhtusöögiks pakutud gaselli. Arste ei saa usaldada, oli John veendunud. Ja miks peakski? Kui seesamunegi internet on täis teadjaid, kes panevad distantsilt täpse diagnoosi ning ajalehtedes avaldatule tuginedes ei pea paljuks kohaldatud ravimeetodeid kritiseerida.

                          PS. Hea sõbra Johni näidustused põhjustas muidugimõista eelmisel õhtul tarbitud kahtlast päritolu roostekarva alkohoolne jook ning sümptomid leevenesid juba ööpäeva möödudes, tänan küsimast.
                          Kõige parem troll: count ja jaalo

                          Kõige trollim postitus: -RoMaRiO- ränt koondise teemas

                          Kõige enam närvidele käivad postitajad: ära märkimist väärivalt mitte keegi
                          Kõige jäärapäisem postitaja: mõni Arsenali teemast äkki. coco näiteks
                          Kõige ropum postitaja: Uuu
                          Kõige intelligentsem postitajad: Jeti88, MarekT ja telekavaataja
                          Kõige pessimistlikumad postitajad: count, aga eks tal ole ka omajagu põhjust olnud viimase
                          aasta jooksulmcnamara on ka selles kategoorias silma jäänud.
                          Kõige vaimukam postitaja: Jasper ja Mõnuagent007
                          Kõige ägedam varikonto: Kuivik Banaan ikka ja alati. Hoolimata sellest, kas postitab või mitte. Tänavu postitas kaks korda. Mõlemad olid puhas kuld. 10 Lopez Saldana võiks ka üle kolme aasta fööniksina tõusta.
                          Kõige fännim fänn: Punkt ja atleticomadrid
                          Parim uustulnuk: plastic'99
                          Keda igatsen? fitti võiks rohkem kuskil urgastes käia ja siis neid käike foorumis jagada. Kasparov võiks hakata jälle rohkem Aafrika jalgpallist kirjutama.
                          Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? kaitz ja ööö
                          Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? count

                          Sain hakkama!

                          Kommentaar


                            #43
                            Parim postitaja: Mõnu 007 - kogu see offtopicu trall. ManU ja Pariisi sündmuste ümberjutustamine, pöffi mõnumeeter, riigikogu milfi valimised jne.

                            TOP 5 postitajad:
                            Mask - kasutaja Mask kirjutab esmaspäeva varahommikul kella 3 paiku Prantsusmaa alateemasse nädalavahetuse kokkuvõtet, ning kordab seda faultlessly iga nädal
                            telekavaataja - mees kes tõi uut hingamist panustamise alateemasse SBT turniiri näol!
                            fitti - storytelling ability on ilmselt foorumi parim
                            count - Roma teemat on alati lahe lugeda, eriti pärast kaotusi.


                            TOP 5 jobud: Reali ja Barca teemades aetakse kohati päris korralikku kelbast. Mõlemad alafoorumid on jätnud avaliku tualeti mulje kus ma ise ka ennast vahepeal kergendamas käin.

                            Parim teema: SBT

                            Parim postitus:
                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Rootsi võidab Eurovisioon @2,81 (Optibet)

                            Mu blogi kontojääk hetkel 950 eurot. Ma panustan sellele sündmusele 800 eurot. Ehk siis 4 korda rohkem kui teistele panustele. Sisuliselt all-in. Kui Rootsi ei võida Eurovisiooni, lõpetan nii suurte summadega opereerimise.

                            Samas ma päris lampi ikkagi ei võta seda.
                            Kuidas Eurovisiooni võitja selgitamine toimib? ALguses on 2 poolfinaali, nendest pääseb mingi hulk edasi finaali. Poolfinaalide tulemusi avaldatakse pärast finaali lõppemist.
                            Finaalis esitavad artistid oma lugusid suvalises järjekorras. Siis rahvas helistab oma lemmikute poolt ning samal ajal igas riigis on mingi žürii, mis paneb punktid kokku. 50% annab inimeste hääletus ning 50% žürii.

                            Ühesõnaga kuulates ära kõik need lood, siis minu jaoks isiklikult kõlab Rootsi lugu praegu kätšimas toonis. Ma olen enam kui kindel, et just seda lugu hakatakse Euroopa raadiojaamades kõige enam pärast võistluse lõppu mängima. Usun, et objektiivselt vaadates läheb see inimestele kõige rohkem peale.

                            Teine pool on žürii, mis võib olla hindab vähem lähtudes emotsioonidest ja eelistustest. Leian, et siinkohal on suurteks konkurentideks Itaalia ning Eesti. Aga minu arvates ei saa ükski laul žürii häältega nii palju rohkem kui Rootsi lugu peaks inimeste häältega saama.

                            Kui nüüd rääkida veidrikest a la Soome, poolatar ratastoolis, siiski peab mingi lugu ka olema. Neil on läbi selle potentsiaali saada esikümnesse, aga võidu peale nad ei pretendeeri.

                            Lisaks tasuta õlleraha pafis, millele ma küll ei panusta, kuid mis on 100% betid:

                            Itaalia jõuab 5 parima sekka @1,33
                            Rootsi saab parema koha kui Eesti @1,20
                            Itaalia saab parema koha kui Hispaania @1,12

                            Nõmedaim postitus: Staadiumi kergejõustiku üllitis

                            Kõige parem troll: jaalo

                            Kõige trollim postitus:
                            underrated kuna liiga hell teema,
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Sotside lekkinud versioon: kuidas sai vaesest pagulasest terrorist

                            Ahmed Almuhamed jõudis Pariisi. Tema teekond oli pikk ja vaevaline – 3. Oktoobril jõudis ta Lesbose saarele, Kreekas, kus ta pidi häda sunnil valetama uue passi saamiseks. Ta oli enda päris passi kaotanud juba ammu Süüriasse, kus tema kodu pommitas Süüria diktaator.

                            Ahmed läks läbi Serbia ja jõudis Prantsusmaale. Ta nuttis õnnest, kui nägi Eiffeli torni ja sõi esimest Prantsusmaal tehtud kebabi. Mõned asjad olid tema jaoks muidugi arusaamatud – näiteks ei olnud iga nurga taga kitsi, kellele silma teha. Samamoodi sai ta kiirelt aru, et liivapesu ei ole mõeldud tema kehaõnaruste kõrbeliivast puhtakspesemiseks, vaid ainult autodele. See tegi ta kurvaks, kuna liiv muudab teda alati väga tigedaks. Kõnnid ja kõnnid, aga muudkui hõõrub.

                            Ent ta ei kavatsenud end sellest segada lasta. Ta oli lõpuks tõotatud maal. Euroopas. Prantsusmaal. Siin sai ka töötuna raha ja äkki isegi enda falafeliputka avada. Kõik tundus imeline.
                            Aga, oh häda, eurooplased ei andnud napis Süüria rõivis olnud Ahmedile sooje riideid. Ta oli enda õhukeses hõlstis, millega Prantsusmaa hilissügisel eriti mugav polnud. Kuna Ahmed keelt ei osanud, siis ei saanud ta poest riideid osta. Aga õnneks tuli talle appi imaam Abdullah.

                            Abdullah andis talle ilusa vesti.
                            „See vest näeb naljakas välja, juhtmed ja tulukesed,“ tundis Ahmed muret.
                            „Ei ole häda. See on Euroopa uusim mood, Haa ibn-Emmi toodang,“ lohutas Abdullah.
                            Ahmedil langes kivi südamelt.
                            „Näe, pane see Pierre al-Gardini roheline kaitsejope sellele peale. Haa ibn-Emmi vest on nii moodne kaup, et siin võivad Aafrikast tulnud pagulased selle ära varastada,“ lisas Abdullah.
                            „Abdullah, mis pult sul käes on?“
                            „See pult on selleks, et kui ilm külmemaks läheb, siis saame sellega sulle temperatuuri juurde keerata. Euroopa tehnika! Näe, võta see Prantsusmaa-Saksamaa jalgpalli pilet ka. See on lahe mäng!“ ütles Abdullah.

                            Ahmed oli õnnelik. Talle väga meeldis Prantsusmaa koondis – Ribery, Benzema, Zidane. Kõik olid ju moslemid. Ta tundis, et siin läheb tema elu üha paremaks.
                            Ta postitas twitterisse ja instagrammi pildi, kui õnnelik ja tore ta Euroopas on. Momentselt laigiti seda vähemalt 200 korda. Süüria sõbrad õhkasid kadedusest ja hakkasid Allahu Tallinki paadipileteid broneerima.

                            Ahmed läks metroopeatusesse. Aga nagu ikka Prantsusmaal, siis ükski asi ei tööta korralikult. Rong jäi hiljaks ja Ahmed aimas, et ta hilineb mängule. Lõpuks rong siiski tuli. Rongijuht Khalil Senegalist oli võtnud omaks Prantsusmaa kombed ning käis vahepeal kohvi ja baquette’i söömas.
                            Kui Ahmed staadionile jõudis, siis oli mäng juba alanud. Ahmed jooksis turvaväravasse, aga seal oli vastas turvamees Zouheir.

                            Zouheir: "Härra, te olete hilinenud ja mis teil seal puhvaika all on?"
                            Ahmed: "Aa, okei. Ei, mul on siin teine moodne vest, Süürias on palju soojem."
                            Zouheir: "Ok, aga palun lahkuge. Ma olen nüüd prantslane ja ma ei saa teid kuhugi sisse lasta."
                            Ahmed: "Hea küll."

                            Ahmed kõndis parklasse. Ta ei osanud midagi peale hakata. Mäng käis. Parkla oli inimtühi. Korraga kuulis ta enda Haa ibn-Emmi vesti piiksumas.
                            „Oh, ongi külm. Abdullah keerab ilmselt sooja juurde!“
                            PÕMM!



                            Ahmedi enam pole.
                            Veidi aega hiljem mõtlevad Ahmedi vennad Osama, Mullama, Kameliaama, Kebabam, nõbud Sishkala, Obama, Yassir ja kitselellepoeg Abdurrahman justkui ühest suust: „Ahmed oli nii õnnelik ja siis tappis Euroopa mood ta ära. Haa ibn-Emm pidi olema ju korralik kaubamaja! See on kättemaks, see on džihaad. Allahu akbar!“


                            Kõige enam närvidele käiv postitaja: Ei häiri keegi
                            Kõige jäärapäisem postitaja: LeeRomeno immigratsiooni teemas
                            Kõige ropum postitaja: uuu
                            Kõige intelligentsem postitaja: plastic
                            Kõige optimistlikum postitaja: LeeRomeno - saja aasta prognoosid and what not
                            Kõige pessimistlikum postitaja: keegi Liverpooli või Arsenali fännidest. Stok ei usu enam Liverpooli edusse ja marv ennustas Arsenali kõigest kolmandaks.
                            Kõige vaimukam postitaja: fitti
                            Kõige iroonilisem postitaja: mõnu
                            Kõige seksikam postitaja: mcnamara
                            Kõige ägedam varikonto: jaalo vist oli..
                            Kõige fännim fänn: count, Punkt, Mask, wordprez
                            Parim uustulnuk: giga204 - tuli, nägi, võitis. literally
                            Keda igatsen? Amose vandenõuteooriaid

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Nõmedaim teema: Kõik muusikateemad
                              Suudeti veel ootamatult üllatada aasta lõpus, muudan oma nominatsiooni. Muusikateemadel ei näe ka endiselt pointi, aga need on vähemalt läbus.
                              Nõmedaim teema: Clint Eastwood

                              Kommentaar


                                #45
                                Tärä! Enne, kui kell lööb, annan kah oma hääle ära, ennekõike just parima teema osas valutan südant, et see ikka piisavalt püünele pääseks. Aga muus plaanis, siis nagu viimastel aastatel kombeks, ega just liiga paljut peale Eesti jalka, offtopicu ja inglise liiga jälgida ei jõua.

                                Parim postitaja: ericbana. võimas panus bundesliga maaletoomisel
                                TOP 5 postitajad: Vince, Marduk, jasper, rixxer, romario. Ah, maitea, kõik olete tublid!
                                Parim teema: Mängu vaatama@Saksa jalgpall
                                Naljakaim teema: Vandenõuteooriad.
                                Nõmedaim teema: Kooselu ja immigratsioon. Kummaski saaks normaalne foorumikasutaja oma arvamuse paari lausega öeldud ja asi tahe. Mida on jaurata tuhandete postituste kaupa? Samal ajal on raamatute, teatri teemas aasta peale kokku umbes neli posti.
                                Parim postitus: Vince ja premium liiga resümee ilmselt.
                                Kõige parem troll: Mõnu
                                Kõige enam närvidele käiv postitaja: marguskask, õnneks on kadund vist viimasel ajal
                                Kõige intelligentsem postitaja: Nahkpea. argumentõ i faktõ ilma emotsionaalse ballastita. võtke eeskujuks.
                                Kõige optimistlikum postitaja: eika. ma ei ole temaga vist kohtunud, aga mul on temast vaimusilmas pilt, et ta on umbes nagu jott kasar staarisaate žüriis, ilgelt chill ja positiivne.
                                Kõige pessimistlikum postitaja: mcn. õnneks siiski vahel on ka helgemaid hetki, kui norwich võidab ja.
                                Kõige vaimukam postitaja: HMM. Vahel on nii hea, et oleksin nagu ise kirjutanud.
                                Kõige iroonilisem postitaja: Martin. teda ikka karda kohe, tea kust jälle suskab midagi!
                                Kõige seksikam postitaja: Billy
                                Kõige ägedam varikonto: Amos
                                Kõige fännim fänn: markofkin. kohati küll ajab paatost veits üle ääre, aga noh, tubli töö.
                                Parim uustulnuk: uustulnuka asemel annan enimarenenud postitaja tiitli Tofule.
                                Keda igatsen? Konna ja Vellot.

                                Aasta Korporatiivtöötaja tiitli annaks Devilile.
                                Aasta Ristirüütel plasticule. Hindame panust, mille annad foorumis valitseva vaimupimedusega võideldes, mis peab olema ikka raske ja nüri töö, kui ise oled nii faking tark. Kõige targem üle ültse.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X