Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 52
 1. #21
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Mar 2009
  Postitusi
  4 004

  Algupärane

  Kõigepealt olgu ära öeldud, et sel aastal ja edaspidi ma deklaratiivseid "Aitäh, ma lahkun nüüd, vaadake, kuis liuglen sumedasse unustuse sügavikku" stiilis postitusi enam ei tee. Soccerneti foorumist ei lahkuta. Raiuge see endale pähe. Soccerneti foorum leiab su alati üles. Soccerneti foorumist ei lahkuta.
  Mina sain sellest aru ja elu on palju ilusam.

  Parim postitaja: Vincent. Puhtalt sellepärast, et käsikäes oma tööga ehk Eesti jalgpalli kajastamisega on ta tegemas sedasama tänuväärset tööd ka trükisõnalise malakaga siinsamas foorumis. Ma ei pruugi jagada tema vaateid maailmale, aga ta teeb oma tööd hästi. Ja ta on intelligentne inimene. Omadus, mille osiseks on ka empaatia ja elukogemus. Kudos.

  TOP 3 postitajad: Nahkpea, Gallacher, Romario.

  Parim teema: "Meistri- ja Esiliiga" ja kõik selle alateemad.

  Nõmedaim teema: käin paar korda aastas piilumas Hispaania foorumis. Mis te sööte ka nende suudega või?

  Parim postitus: Vincenti Premium Liiga parimate mängijate kokkuvõte. Professionaalsus par excellence.

  Kõige parem troll: Ei oska seda kõrget kunsti hinnata. Ei nomineeri.

  Kõige jäärapäisem postitaja: hobusekasvataja Ööö. Ühel hetkel istud mehega Opera Pizzas enne koondisemängu ja mõtled, et kurja küll, see on jumala normaalne inimene ju... Ja siis jõuad koju arvuti taha ja...


  Kõige ropum postitaja: y'all need Jesus, motherfuckers.

  Kõige intelligentsem postitaja: Nahkpea. Matke mind või koos majaga. Ja ma ei ole temaga endiselt kohtunud, raisk...

  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Angelo Nerazzurro. Miks? Kui me üldse mingil hetkel, mingil arusaamatu saatuse vingerpussi tahajärjel peaksime ühele poolele rindejoont sattuma, siis võiks meie luurelkäik välja näha umbes nii.
  Vaenlase territoorium. Mina rooman ees, Angelo minu järel. Hinge kinni pidades arvutan vaenlase tunnimehe ringkäikude intervalli. Angelo aga kirjutab samal ajal mu selja taga rindelehele artiklit pealkirjaga "EXCLUSIVE!!! Salary trouble in Flora again??!? According to our trusted sources MarekT wears torn trousers and has obviously not been signed for new boots as the ones he's wearing now stink harshly."

  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Nahkpea, kurat... Ära jandi.

  ERIAUHINNAD

  Võtke see mees ometi palgale! - Romario. Ma ütlen veel üks kord, noorus on ilus aeg, noorus ei tule iial tagasi. Selle mehe eneseraiskamine mingis kuradima riigiametis on täiesti skandaalne, sest see mees peab end teostama Eesti jalgpalli hüvanguks juhtival administratiivtasandil. Saate aru!?

  Pean-olema-naljakas-muidu-suren - Mõnuagent 007. Üldiselt äärmiselt mõistlik inimene, kuigi ma tema seisukohtadega sageli nõus ei ole. Arukas, intelligentne. Kui viitsib. Samas võimeline sisenema täiesti suvalisse teemasse ja selle ühe reaga täielikuks farsiks pöörama, kusjuures huumori kvaliteet on kvantitatiivsele kasvutrendile järjekindlalt alla vandumas. Stahp.

  Edward Nortoni nimeline "Portaalist peldikuks" auhind - Soccernet. Palun, palun, palun, võtke artiklite kommentaariumid kontrolli alla... Ei taha, et pea iga päev pead oma harjumuspärast sokernetidoosi tarvitades tegema nii:


  Aitäh. Oli kena. Jäägem inimesteks.

 2. #22
  Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  15 933

  Algupärane

  Enne kui omad punktid ära jagan, siis pean tunnistama, et Soccerneti foorumi melu on enda eluski suhteliselt tähtsaks saanud. Siit saab inffi, funni ja niisama mingeid arutelusid lugeda. Isiklikult hoian pöialt vaat et kõikidel teemadel välja arvatud inglise jalgpalli omadel. No lihtsalt ei jõua kõike lugeda, mida inglise jalgpalli fännid vahetpidamata kribavad. Üldse mul on kahju, et selline tendents Soccerneti foorumis, Eestis ja maailmas on, et Inglise jalgpalli vaadatakse, arutatakse ja fännatakse kõige rohkem.

  Parim postitaja: eika. See on lausa kriminaalselt uskumatu, kuidas üks inimene suudab laveerida tõsiste teemade ja huumori vahel ja seda veel mitte üleliia tarbides. eikaga on saanud vist isegi paar korda mingitel teemadel vaieldud ja no sellise inimesega on seda lausa hariv teha. Ja no lõppude lõpuks toetab ka seda õiget klubi vms (aga se pole kõige tähtsam).
  TOP 5 postitajad: (suvalises järjekorras)
  Mask- Ma ei salli Prantsuse jalgpalli, see on meeletult igav ja lihtsalt ei paku pinget. Selle mehe tõttu tean ma Prantsuse jalgpallist liiga palju, samas ei pane seda üldse pahaks. Tänud, et viitsid ja kindlasti jätka. PS! Üks Prantsuse vooru panustamissoovitus Maskilt annaks panustamise foorumile sitaks kaasa. Mõtle selle peale!
  Punkt- Selle eest, et oled kannatlik, intelligentne ja samas kirglik oma meeskonna fänn. Edastad asjakohast infot ja räägid kaasa Hispaania liiga teemades. Võiksid olla ka parim postitaja, aga kirjutised piirduvad vaid Hispaania jalgpalli alafoorumis. Lisaks on avataril kena neiu.
  j6u1uv4n4- Kuidas ma saaks välja jätta venna, kes on kõikides SBT-des kaasa teinud, kes läheb mu jaburustega panustamise alateemas kaasa, kes jagab Uganda liiga tippe, kes käib foorumis erinevate võistkondade teemades enne mänge jinximas. Mees, kes magab max 5h, et Lõuna-Ameerika jalkat vaadata ning samal ajal hommikust Jaapani turnat mingist striimist jälgida. Tõeline spordifänn.
  mazz- Kuigi mazz pole suuremat sorti postitaja, siis panustamise alafoorumi korrashoid on tema teene. Lisaks ta oli üks esimesi, kes SBT ideega kaasa läks ja oli suuremaks toetajaks. Lisaks tema Eesti jalka ennustused lähevad väga peale.
  -RoMaRiO- Mul on ülimalt hea meel, et selline foorumlane liitus SBT-ga ja ma loodan, et see ei ole ajutine. Intelligentne, piisava huumorisoonega, samas kirglik kodumaise klubi fänn.
  midfielder- Toon ka selle kasutaja välja, sest Hollandi jalgpall elab siin foorumis ainult tänu temale.
  Suurim jobu: Ma ei hakka suurimat jobu välja tooma. Üldiselt on võimatu seda teha ja ei tea, kas vajalik üldse?
  TOP 5 jobud: (suvalises järjekorras)
  PraS- "Ma tean isiklikult siin foorumis 30-40 venda nimepidi ja iga postituse juures näitan seda välja" tegelane. Märt, tore on, et sa mõndade inimeste nimesid tead, aga kui sa iga postitusega isiklikuks lähed, ei ole see fun.
  Alfonso- Täiesti retard kasutaja ju. Miks sellistel üldse postitada lastakse.
  chac- Mees, kes kirjutab palju ja enda arust arutlevalt, aga reaalselt on see, et selline stiil on provotseeriv ja segane ja lõpp-kokkuvõttes ei saa keegi aru, mida ta öelda tahab.
  Angelo Nerazzurro - Mul ei ole tegelikult midagi selle vastu, kui keegi välismaalane viitsib täiega kajastada Eesti jalgpalli uudiseid ja pean tunnistama, et olen isegi suurim PohlakuFlorafoob ever. Kuid see, mis siin aasta teises pooles on käima lükatud, on lihtsalt naeruväärne. Kulla mees, ole väärikam ja objektiivsem, OK?

  Parim teema: SBT vol.2. keskmiselt 1000 klikki päevas.
  Nõmedaim teema: Minu meelest ei olnud ühtegi nõmedat teemat see aasta.
  Parim postitus: j6u1uv4n4 60 ühikut Kyrgios võit ning muusikaline taust.
  Nõmedaim postitus: Siin ma tooksin välja 2 nõmedust. 1) atleticomadrid ja mehe võmp (õnneks kustutati see ruttu ära). 2) Tofoa ja tema eesti keele tund.
  Naljakaim postitus: Ainuke postitus, mille peale naersin oli JK Karskluse seiklused. Selline pooltõde läks südamesse.
  Kõige parem troll: Ei ole selliseid.
  Kõige trollim postitus: -RoMaRio- ja Eesti koondislased. Kuld.
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: Jätan vahele. Nõmedikud tõin juba välja.
  Kõige jäärapäisem postitaja: ööö. No muidu on chill, aga see Pohlak...
  Kõige ropum postitaja: Uuu, kes on nüüdseks küll rahulikumaks jäänud. Samas ega Laziol parimad ajad ka pole.
  Kõige intelligentsem postitaja: Ma paneksin siia vincent. Ilmselgelt on mees iga nädalavahetus pissed off, aga suudab jääda korrektseks.
  Kõige optimistlikum postitaja: Ühtegi sellist venda, kes ei oleks kordagi nutnud, pole vist olemas siin foorumis. Jätan tühjaks.
  Kõige pessimistlikum postitaja: rainis007. Kuradi Guardiola ei suuda end tõestada üheski normaalses liigas. Kuradi tont, et on olnud tugeva Barca ja tugeva Bayerni treener. Pärast tuleb veel meistrite liiga poolfinaalis vastu Barcaja võidab ja ongi perses meil.
  Kõige vaimukam postitaja: eika
  Kõige iroonilisem postitaja: eika
  Kõige seksikam postitaja: Puhtalt selle pealt, kelle käest on mulle rahasid SBT raames kantud: Lauriisimo, NoCheating
  Kõige ägedam varikonto: Ma ei tea, mis fetiš see on, teha varikontosid?
  Kõige fännim fänn: Freiburg langes Bundesliga kahte, kuid ericbana on endiselt siin foorumis täiesti aktiivselt olemas. Ei tohiks ju kahtlusi tulla?
  Parim uustulnuk: giga204. 36 postitust, 118 eurot plussis.
  Keda igatsen? karl54, sinu NBA panused on endiselt puudu.
  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Need vennad, kes on lubanud SBT turniirist osa võtta ja siis üle lasknud. Amos tuleb meelde, aga ta on kadunud hing.
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Aktiivsetest foorumlastest ei tunne isiklikult kedagi ja kas on väga vajadust?

 3. #23
  Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
  Liitus foorumiga
  Apr 2012
  Postitusi
  3 301

  Algupärane

  Panen lühidal. Aasta on väga kiiresti möödunud, kuigi palju on muutunud. Foorum on ka ise väga tagasihoidlikuks jäänud, aga õnneks on mõni haruldane foorumlane hoolitsemas selle eest, et eluvaim foorumil kuidagigi sees püsiks. Tänan selle eest counti, kes ikka on suutnud seda foorumit toita oma fenomeniga ja minu eriauhind "Purpur punane Totti puuts" läheb talle. (Rohkem eriauhindu minult ei ole.)

  Parim postitaja: count!
  TOP 5 postitajad: count, Punkt, Mask, mõnu ja vincent
  Suurim jobu: Eika
  TOP 5 jobud: Eika 5x (kui see kõik arvesse läheb?!?)
  Parim teema: MILFi teema oli äge!
  Nõmedaim teema: Homod (Loodan, et CR7 ametlik kapistväljatulek jääb erilise tähelepanuta. See juba aastaid kõigile teada!)
  Parim postitus: Ei ole viitsimist sobrada, aga countil neid jätkub!
  Nõmedaim postitus: Eks see mu enda kirjutatud jura Luikede kohta ole, kuigi kui kainelt seda lugesin, siis noogutasin nõusolevalt pead!
  Naljakaim postitus: counti postid vabandusi otsides, peale Barcalt 6-1 hävingut.
  Kõige parem troll: (muudan kui meenub)
  Kõige trollim postitus: (idem)
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: Eika (muideks olid vaid 3 päeva ignolistis...)
  Kõige jäärapäisem postitaja: Kindlalt count.
  Kõige ropum postitaja: Uuu
  Kõige intelligentsem postitaja: vincent
  Kõige optimistlikum postitaja: Keegi Barcast. Dontastik vast
  Kõige pessimistlikum postitaja: ?
  Kõige vaimukam postitaja: count
  Kõige iroonilisem postitaja: count
  Kõige seksikam postitaja: Nähh Mazz, annan sulle
  Kõige ägedam varikonto: Pole!
  Kõige fännim fänn: Punkt
  Parim uustulnuk: jaalo2 (oli vist nii?) kes tuli ja tegi vaid ühe postituse. Vähemalt ei tulnud ta ärplema....
  Keda igatsen?
  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Mitte kellegiga ei läheks luurele. Kedagi ei usalda (olete niisiis kõik seal arvestuses!)
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? countiga jooks mõned õlled järgmise CL-i finaali ajal koos, kui meie mõlema tiimid kohtuvad Milanos (Oli järgmine finaal vist seal?)
  Messi...The never ending legend!

 4. #24
  Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
  Liitus foorumiga
  May 2003
  Postitusi
  15 857

  Algupärane

  Parim postitaja: ericbana reisikirjade eest
  TOP 5 postitajad(kellele pole varem propsi visanud): Yattara + Halb Ründaja + telekavaataja + Stok
  Suurim jobu/TOP 5 jobud: ma ei ole siin vist kunagi nimesid välja hõiganud, aga seekord annan tiitli muidu toredatele ja asendamatutele foorumi adminnidele(wiiner ja mazz?), sest mulle ei sobi, et Läbus otsing ei tööta.
  Parim teema: the Milf of Loss* st. eelmine aasta oleks mu valik olnud kahtlemata kooseluseaduse teema, kus käis selline ilutulestik, et mõned pläkutasid seal isegi koondise mängu ajal. rääkimata sellest, et igal hommikul oli teema triikis. ses plaanis shoutout selle aasta pagulasteemale. + isiklik lemmik Alessio Romagnoli teema.
  Nõmedaim teema: Man City teemasse eksib kõige rohkem ebaõnnestunud parastajaid ja sellist "noh, kus fännid on" haterite sitta
  Parim postitus: minu toetus mõnnari pöffiseeriale
  Nõmedaim postitus: Aronica pihkur
  Naljakaim postitus: mulle meeldis eelmine aasta see telekavaataja oma
  Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
  Oh seda kuldset 90. sündinud poiste lendu.

  Mingi hetk tagasi, kui Paponovit kutsuti U21 koondisesse vandusin, et kui mees saab Eesti rahvuskoondise kutse, lõpetan Eesti koondise toetamise. Mees ise tegi õnneks selle valiku lihtsamaks.
  Tsitaat Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
  Mis sul tema vastu siis?
  Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
  Episood 1
  Aasta 1997. Jaanuar.

  Oli mu elu 2. Tali Cup (mäletate seda saaliturniiri noorte seas? Üks suur ja geniaalne turniir. Ma ei tea, kuidas teil, aga mul on olnud alati kiiks seda võita. Õnneks tegime selle pulli TJK-ga ära). Mind ja Maksimi pandi ühte võistkonda. Meie võistkond põhimõtteliselt koosneski minust ja temast + oli Enn Läänmäe 3-4 tol hetkel suht saamatut poissi. Meie õlul jõudis see võistkond finaali, kus me kaotasime Narva väga tugevale võistkonnale, kus säras selline kaotatud hing nagu Igor Rogov. Igatahes oli üks alagrupimäng. Kuna sel hetkel oli mul tugevam löök kui Paponovil, siis oli treeneri juhend, et ma löön keskelt peale kui pall lahti mängitakse (teate küll, need ülekasvanud poisid väga väikeste poiste jalgpallis nii skoorivadki saalis). Paponov segab vahele, lükkab mu eemale ja demonstratiivlselt lööb palli, mis veereb auti. Täielik egoist läbi kogu elu.

  Episood 2
  Aasta 2006. Veebruar

  Tavaline trenn. Tollel ajal sahkerdasime oma TJK meeste võistkonnaga kusagil II liigas ning valmistusime uueks hooajaks. Tingimused olid kusised, pallid olid sitad, samas uueks hooajaks saime 3 uut palli. Millegi pärast Paponov kujutas ette, et tema peab trennis saama lüüa ainult tutikate pallidega. Nii tobe kui ka see poleks, siis mulle tuli mu trennikaaslane trennis kallale, kuna ma võtsin "tema palli" ära.

  Episood 3
  Aasta 2006. August

  1990. sündinud poiste liigas (tol hetkel B-klass) oli tol hetkel põhimõtteliselt 3 TOP klubi. 1. oli Flora, kes rabas endale mängijad, kellel olid parimad finantsvõimalused, kelle treener oli siis Zaur. Märkimisväärsed mängijad: Anier vanem, Henrik Ojamaa, Reintam. 2. oli Tammeka, võistkond, kellele suutis Jädal kokku klopsida ning suutis neid õpetada geniaalset söödumängu mängima. Sööt käis ülihästi neil. Märkimisväärsed mängijad: Prosa, Mait Toom, Laabus, Tenno. No ja kolmas tiim olime meie (TJK), kus mängisid praegu meedias kuuldel olevad mängijad nagu Paponov ja Tšegodajev. Augusti keskel oli selge, et TJK ja Tammeka rebivad kindlalt ette Florast ning tiitlit otsustatakse mängus, mis peetakse 30. augustil Tartus Tammeka ja TJK vahel. Augusti keskel tuleb aga teade, et sellele perioodile on määratud meievanuste poiste koondise kokkutulek. Aga mitte see ei olnud selle juures kõige jaburam. Kõige jaburam oli see, et parima kaitseliiniga võistkonnast ning parima rünnakuga võistkonnast kutsutakse kahe peale 2 mängijat sinna. 2 faking mängijat. Meil oli see Paponov. Tammekal oli Prosa. Prosa ütles ära sellest kutsest, et võistkonda aidata, Paponov ei öelnud ära. Tal on teiste peale alati pohui. Samas võiks ta mõelda, miks ta seal koondises oli ja tänu kellele. Muideks TJK-l oli alates mingist hetkest kogu aeg vaid 1 inimene koondisekutse saanud. Justkui mingi kvoot oleks olnud. Siis kui Paponov oli Hispaanias (kuhu sai ka tänu tutvustele), käis meil kogu aeg koondises Savtšenko, siis kui Paponov tuli tagasi, siis järsku ei olnud enam Savtšenko koondise materjal. Ehk siis Paponov on minu jaoks see altkäemaksu, tutvuste, pistise süsteemi nägu. Ehtne näide sellest, kuidas mitte sittagi trennis tegemata, võid teha kõike, mida tahad ja saad igale poole kuhu sa tahad. Seda muidugi oma tutvuste ulatuse piires.

  Teate, mis on kõige kurvem selle U-17 koondise juures, mis lõpuks hilissügisel riiki A le coq Arenal esindas. Kaitses mängisid mingid SC Reali 91 sündinud noored. Ma teisi tulemusi väga ei mäleta, aga ma mäletan, et istusin tribüünil ja vaatasin, kuidas koondis Horvaatiale 1-7 hävib. Nagu täielik pask. Treeneril polnud õrna aimugi, kes milleks võimeline on, ta polnud ühtegi mängugi vaatamas käinud kunagi. RÜndes Ojamaa isetses ja üritas välislepingut sebida, poolkaitses hüsteeritses Paponov ja kujutas ette, et ta peab ise keskkaitse olema, parem kaitse oli faking Moneš.

  Neid episoode on tohutult ja paljusid ma enam ei meenu. Mul on hetkel vaid üldine mulje ja see ei muutu kunagi, vaevalt, et Maksim ka kunagi muutub. Ma ei soovi talle isiklikult halba, aga koondise särgis ma teda näha ei tahaks. Tal on alati võistkonnast pohui, ta isa tahtis, et ta oleks jalgpallur, Maksim ise tahtis ilusat elu, kalleid autosid, ilusaid naisi. Ma usun, et nüüdseks (jälle tänu isale ilmselt) sõidab ta kusagil Tallinnas taksot ning üritab raha leida lapse eksisteerimiseks.
  eelmine aasta oli see ka hea (vahetult peale seda, kui Tofoa oli Marekule andnud intelligentseima useri tiitli)
  Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
  Ma ei tea, ehk ma peaks siia ehk panema mõne silmipööritava meemikangelase gif-i või midagist, et stiilis ja teemas püsida, aga no las ta jääda. Misganes põhjusel sulle on jäänud mulje, et sul on mingi moraalne kohustus olla majakaks ja teenäitajaks kõigile eksinud pimedusega löödud homofoobidele, immigratsioonivastastele, antiantifašistidele ja muudele inimestele, kelle arvamus sinu omaga ei ühti, olgu too arvamus siis avaldet mistahes vormis või moel.

  Ma muidugi tänan, et mulle arenemisvõimelisuse optsioon omistati, katsun sellega arenemisvõimeliselt ringi käia, aga ma olen omal tasasel moel aastate jooksul õppinud, et inimestega saab dispuutida ka neid sildistamata ja et igaühe arvamus ei ole automaatselt vale arvamus lihtsalt sellepärast, et minu arusaamine asjadest või maailmapealevaatamine on teistpidi kõver kui tol teisel mehel. Sa võid head asja jutlustada ja hea asja eest väljas olla (nagu sa ise siin läbi alkohoolsete pisarate teadustasid hiljuti), aga kui sa väljendud nagu prick, käitud nagu prick ja prääksud nagu duck, siis lõppkokkvõttes sa oledki prick. Yamman.
  see aasta naersin enim loomulikult Romagnoli teemal, aga mitte otseselt kellegi postituse üle. [edit] või noh ikka counti ja cänneri tulevikuennustus oli see, mis tegi asja naljakaks. Grazie ragazzi!

  Kõige parem troll: pokkerimängijad vs Pebre. sellest peaks saama Eesti tõlgituim teos.**
  Kõige trollim postitus: see Romario irooniapuhang.
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: admunnid na!
  Kõige jäärapäisem postitaja: chac
  Kõige ropum postitaja: obv. Uuu
  Kõige intelligentsem postitaja: vincent väärib seda tiitlit (+ priity pidi selle saama eelmine aasta)
  Kõige optimistlikum postitaja: eika on suht ♬♫ always look on the bright side of life ♬♫
  Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel is back in business
  Kõige vaimukam postitaja: wordprez (shoutout to eika + Stok + Kasepats-Pidur)
  Kõige seksikam postitaja: chac. olen täiesti kindel, et talle pole seda omadussõna kunagi omistatud ja nüüd tema poolt hääletades ehk midagi paraneb.
  Kõige ägedam varikonto: Usun Savisaart
  Kõige fännim fänn: Diana ei postita enam = ineligible. ericbanale veel üks õlapatsutus.
  Parim uustulnuk: plastic'99 eelmise aasta eest ja Faraday selle aasta eest.
  Keda igatsen?: Diana = eligible. on kuskil blog? pm.
  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele?: Amos pole vist korrektne vend.
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? ma olin nõus maksma, et näha, kas Uuu ja Amos päriselt eksisteerivad. tundub, et eksisteerivad, aga enam maksma ei hakka. Uuule lubatud juustuvaliku olen ikka valmis panustama.

  EXTRAAAAAHS
  Kellega läheks koos luurele? Ericc-ule usaldasin vastutusrikka positsiooni ja usaldaks ka tulevikus.
  Eesti huumoriklassika tundmise diplom: Gallacher
  "sa oled vist Marsi elanik": chac. ma pakun, et tal on vähemalt 25 sellist kirjutist, kus lugedes tuleb kõva häälega tõdeda ...
  Rambo, stabiilselt puusalt (ja erinevalt Rambost) bambusesse: JuriM
  kõige julgem postitaja: Iceman ei häbene, et hindab Crossroadsi kui kinokunsti.
  Puff Daddy "Yo, I'm internationally known on the microphone" (n/Rob Base) tiitel Virtsu poistele rahvusvahelise läbimurde eest.
  minust ilusamad inimesed preemia kõigile reisikirja meestele: ericbana + Uuu + Ericc + LFC-Jürks + fitti + jyriöö + cänner + itaalia1982 + tba

  Heia Eesti tüüne hüüe EvuBoi ja Tofoa3000-le.

  * - Lossi plats
  ** - eeldusel, et Pebre on ikka aksepteeritava intelligentse julgeolekuga inimene, kelle üle võib naerda.
  jokers to the right
  clowns to the left of me

 5. #25
  pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
  Liitus foorumiga
  Oct 2005
  Postitusi
  11 534

  Algupärane

  jobude nimekirjas oli kaks vakantset kohta, millele õnnestus kohe edukalt pretendeerida lugupeetud foorumikasutajatel gd77 ja atsetoon, teemaks Eesti jalgpalli areng. laiendatav muidugi paljudele teistelegi teemadele.

  - "miks te ei kirjuta Eesti jalgpalli probleemidest? kas meie ajakirjandus on kinni makstud ja kõik on Pohlaku käpa all?"
  - "millistest probleemidest?"
  - "näed, te tõmbute kohe ringkaitsesse ja kui keegi midagi Levadia kohta ütleb, siis tembeldatakse ta vandenõuteoreetikuks!"
  - "aga ei tembeldata ju."
  - "te kõik annate mulle arusaamatuid vastuseid ja ei mõista üldse, mida ma küsin! mina ju kõrvaltvaatajana näen, et kõik asjad on valesti!"
  - "millised asjad?"
  - "ärge põigelge teemast kõrvale! ja miks keegi juba kirjutas, et ta ei saa minust aru!? nõuan otsekohe vastust ja vabandust, enne selle saamist mina siin rohkem ei kavatse midagi rääkida!"
  - "oota, ütle nüüd ikkagi, mis valesti on?"
  - "selge, keegi pole diskussioonist huvitatud. olen sunnitud lahkuma."

  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

 6. #26
  Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2012
  Postitusi
  3 853

  Algupärane

  Parim postitaja: mask (vaata ka parima üleskutse eriauhinda lõpust)
  TOP 5 postitajad: punkt, vincent, eika, ericbana (vastavate alafoorumite parimad minu arust), nahkpea, plastic'99 (erinevus rikastab)
  Suurim jobu: gallacher (tüütu ja rumal rassist)
  TOP 5 jobud: luchocholo, jaalo, richardvonmadrista, staadium ja muud Hispaania alafoorumi läbustajad
  Parim teema: milfide valimine
  Nõmedaim teema: immigratsioon
  Kõige parem troll: count
  Kõige trollim postitus: immigratsioon
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: gallacher
  Kõige jäärapäisem postitaja: chac
  Kõige ropum postitaja: uuu
  Kõige intelligentsem postitaja: vincent
  Kõige iroonilisem postitaja: mõnuagent
  Kõige fännim fänn: ericbana
  Parim uustulnuk: plastic
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Pole kedagi kohanud
  Parim üleskutse: Prantsuse jalgpallile oma alafoorum!

 7. #27
  naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
  Liitus foorumiga
  Sep 2003
  Postitusi
  8 800

  Algupärane

  Eelnevalt olen pigem hinnanud puujalgade nägemust jalgpallist, kuna siin siiski taoline tore foorum. Kuna aga tänaseks on siia kiiganud suure tõenäosusega ka mõni Feministeeriumi rakk, siis nihutame piire.

  Parim postitaja: mcnamara - soliidne inimene, suure tõenäosusega pervert, kelle postitusi (olenemata teemast) loen, sest need pessimismi ja valuga täidetud tähemärgid jätavad harva külmaks. Ja see on tähtis. Ja kui jätavad, siis tuleb lihtsalt leida põhjus, et ennast käima tõmmata.
  Pealegi tutvustas ta meie foorumit laiemale ringile ning selle eest väärib tegelikult diplomit.

  TOP 5 postitajad: eika, vincent, stok, jasper, Punkt
  Suurim jobu: kõik olete, sõltub nüüd paksusest... samas paks inimene on üldjuhul sõbralik, seega it's all good baby bay-bee
  TOP 5 jobud: -
  Parim teema: Liverpool FC
  Nõmedaim teema: Leeds United - taaskord on see teema mind häirima hakanud ning korra või kaks libastanud, sest noh nad vahetavad sokke. Ja sellel va Eurovisioonil on ju suisa oma leht olemas - pole seda siia vaja.
  Parim postitus: -
  Nõmedaim postitus: -
  Naljakaim postitus: -
  Kõige parem troll: -
  Kõige trollim postitus: midagi Mõnuagent 007 näppudest, ta ju sõidab trolliga
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: rixxer
  Kõige jäärapäisem postitaja: LeeRomeno
  Kõige ropum postitaja: -
  Kõige intelligentsem postitaja: Mask
  Kõige optimistlikum postitaja: Tofoa
  Kõige pessimistlikum postitaja: -
  Kõige vaimukam postitaja: fitti
  Kõige iroonilisem postitaja: -
  Kõige seksikam postitaja: -
  Kõige ägedam varikonto: -
  Kõige fännim fänn: H.M Murdock - no tegelikult aastaid kestnud Manu vaatemängulisust põuda väärikat kajastanud
  Parim uustulnuk: Isand J - eks ta ole ainukene ka, kes täna silma jäi
  Keda igatsen? Jonah Lomu
  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? -
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? -

  TOP 5 pehmod: eika, Mõnuaget 007, Tofoa, mcnamara, count

  Jooksev aasta on siin olnud lahedam. Hoidke kõva ja imege lahti!
  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

 8. #28
  Meeskonnaliige Kasutaja billybob avatar
  Liitus foorumiga
  Oct 2009
  Postitusi
  322

  Algupärane

  Parim postitaja: mõnuagent
  TOP 5 postitajad: plastic, leeromeno, romario, marek_t, leemarx
  Suurim jobu: count
  TOP 5 jobud: tofoa, pras, ööö, angelo, budu
  Parim teema: meistriliiga 2015

 9. #29
  Don Giallorossi Kasutaja Francesco avatar
  Liitus foorumiga
  Apr 2008
  Postitusi
  2 603

  Algupärane

  Kuna ma pole viimasel ajal väga tegev olnud siin foorumis siis palun ette vabandust juba inimeste ees kes on näinud kurja vaeva just viimaste kuudega, et ka neid tähele pandaks.

  Parim postitaja:
  TOP 5 postitajad: Mr Roma - Cannuman. Mr Juventus - Eika. Mr Inter - Tanel. Mr Atletico - atleticomadrid ja Mr Arsenal - Marv3llous
  Suurim jobu: Vendetta (Facebooki puudumise eest)
  TOP 5 jobud: Tegelt olete kõik jobid. Oih jobud. Eriti mudaliiga(loe : Bundesliga) fännid. Jagage kollektiivselt ära see auhind.
  Parim teema: No kõik teemad Itaalia alamfoorumis, ülejäänud hakkavad vaikselt oma väärtust kaotama. Müüge! Enne kui kõigest ilma jääte. Okei, hääl läheb siiski MõnuEikale ja milfidele.
  Nõmedaim teema: Terve Saksamaa alafoorum, ma enne arvasin et see on nali et inimesed tõsimeeli käivad seal postitamas päevast päeva, aga nali on natuke pikaks veninud, et see nali saaks enam olla. Kurb.
  Parim postitus: Ju see mingi Eika oma on. Või Counti. Või atleticomadridi.
  Nõmedaim postitus: Terve Saksamaa alafoorumi postitused, ma enne arvasin et see on nali et inimesed tõsimeeli käivad seal postitamas päevast päeva, aga nali on natuke pikaks veninud, et see nali saaks enam olla. Kurb.
  Naljakaim postitus: Ei ole naljamees.
  Kõige parem troll: nr 6. viib otse töölt koju.
  Kõige trollim postitus:
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: JanK - lihtsalt kadedusest.
  Kõige jäärapäisem postitaja: Uuu
  Kõige ropum postitaja: Uuu
  Kõige intelligentsem postitaja: atleticomadrid
  Kõige optimistlikum postitaja: Ericc - tal pohhui kui sitt Milan on või kui hea. Ikka hea meel. Vaatab youtubest Scheva videosi ja elu on lill.
  Kõige pessimistlikum postitaja: ikka Tannu kes muu.
  Kõige vaimukam postitaja: Ma ei tea kas ma hakkan vanaks jääma või ma hakkan Mõnuagendi naljadele pihta saama.
  Kõige iroonilisem postitaja: Francesco.
  Kõige seksikam postitaja: Eikal ja Montagil on jube ilusad silmad näiteks. F.Tottil on super torso(mis peale sünnitust pidi allavajunud olema, aga see selleks) Marv3ellous on lihtsalt täiskomplekt noh. Cannumanil on ilus habe ja Tanelil on maailma kõige ilusam soeng. JanKil on sitaks pappi aga vana arm ei roosteta ja läheb see auhind atleticomadridile.
  Kõige ägedam varikonto:
  Kõige fännim fänn: See läheb Cannumanile. Mida kõike peab ta taluma lihtsalt sellepärast et ta on Roma fänn, nii Roma kui klubiga seonduva kui ka mitte kõige stabiilsemate kaasfännide näol. Aga mehel on ikka ja alati naeratus näol. Suur RESPECT!
  Parim uustulnuk: giorgiosnose. DDRi kaksikvend peab midagi head olema.
  Keda igatsen? Counti.
  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Nõustn Eikaga. See luurelkäik läheks nii lappama.
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Uuu! Kuigi tundub nagu kohtuks taga igapäev, aga siiani pole meie rinnad veel kallistades kokkupuutunud.

  Ahjaa, paar eriauhinda ka.

  Nõmme Kalju fännid - tegelikult vist suurimad fännid üldse siin foorumis. Ja karakteritest puudu ei tule.

  Aasta sündmus - suvepäevad, tegelt oli väga kihvt. Talvepäevad? Anyone?

  Aasta tippsportlane - Iceman - Kui bodybump ja Jammimine on sport siis talle vastast pole, terves eestis. For real.

  May be continued...
  So self aware so full of shit

 10. #30
  Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
  Liitus foorumiga
  Nov 2005
  Postitusi
  4 206

  Algupärane

  Parim postitus: Jasperi absoluutne tapatöö premmiface'de hulgas. Elegantne.
  Parim tegu 2015: jaalode ja luchokolode killimine Hispaania alamrfoorumis
  Head postitajad: Punkt, Vincent ja Eika
  Jäärapäised postitaja: LeeRomeno (heas mõttes) Chac (halvas mõttes)
  Parim teema+ knopka eriauhind sisulise kasulikkuse eest: striimide teema ja telekavaataja
  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

 11. #31
  Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2004
  Postitusi
  25 258

  Algupärane

  Aasta sündmus: eika ajab kohtunikelauale õlle ümber
  Aasta seksikaim tegelane: Karen Larkina!

 12. #32
  Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
  Liitus foorumiga
  Feb 2005
  Postitusi
  2 338

  Algupärane

  Parim postitaja: ericbana
  TOP 5 postitajad: ericbana, vincent, Nahkpea
  Suurim jobu: count
  TOP 5 jobud: count, Tofoa, chac, Angelo Nerrazurro, Õhtulehe jalkatoimkond
  Parim teema: -
  Nõmedaim teema: Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)
  Parim postitus:
  Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
  jup. Reform on nagu Manchester United, et nagu meeldib kõigile ja keegi täpselt ei tea miks. Sotsdemmid on Arsenal, kes on nagu alati tipu lähedal, aga lõpuks ikka ei jõua kuhugi. IRL on Liverpool, et kunagi oli nagu äge, aga hetkeks on jäänud alles mingi arusaamatu sitt. Kesk on City ehk kogu see asi on nii mäda, et tervemõistuslik inimene ei saa nende poolt olla, aga mingid inimesed ikka on. Ja siis ülejäänud on mingid QPRid ja muu selline kummaline joga.
  Nõmedaim postitus: -
  Naljakaim postitus: -
  Kõige parem troll: Mõnuagent 007
  Kõige trollim postitus: -
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: count
  Kõige jäärapäisem postitaja: chac
  Kõige ropum postitaja: count
  Kõige intelligentsem postitaja: vincent
  Kõige optimistlikum postitaja: -
  Kõige pessimistlikum postitaja: -
  Kõige vaimukam postitaja: -
  Kõige iroonilisem postitaja: -
  Kõige seksikam postitaja: -
  Kõige ägedam varikonto: jaalo
  Kõige fännim fänn: -
  Parim uustulnuk: -
  Keda igatsen? -
  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? -
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? -
  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

 13. #33
  Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
  Liitus foorumiga
  Feb 2009
  Postitusi
  5 830

  Algupärane

  Leian jõuluaja vahele aega oma pai ja laitus foorumlastele välja jagada. Olgu teie tulev foorumiaasta sama tegus, kui möödunud oli. Ärge kartke vaielda, ärge peljake argumenteerida, solvuge, võtke südamesse, leppige taas ära ja hoidke aus kõige tähtsamat, armastust ja kirge jalgpalli vastu. Kõik muu on mööduv aga pall ja muru, need peavad jääma.
  Olgu avatav Jack Daniels mu ridadele tunnistajaks.


  Parim postitaja: Punkt. Põhjalikumaid ja informatiivsemaid postitusi ühe jalgpalliklubi tegemistest foorumist lihtsalt ei leia. Jalgpalliklubi teemade absoluutne tipp tänu nomineeritud kasutajale. Elagu Atletico Madrid ja tema fännid!!!

  TOP 5 postitajad: Marek_T. Ausalt, mul käis südamest jõnks, kui eelmise aasta lubaduste seas ähvardati see foorum Mareku poolt minevikku jätta. Milline kaotus see olnuks! Õnneks kestis blokaad ja näljastreik võrdlemisi lühikese aja.
  Väljendusrikas ja sisukas postitaja, lainepikkuski paistab meil sama olevat. Jaksu tegemistes ja samas vaimus jätkata.
  Marduk. Õllesõbrad on mulle alati meeldinud. Nende seas juba naljalt mölakaid pole.
  francesco. Mitte, et ta sittagi väga palju postitaks aga isegi neil harvadel juhtudel on karakterit rohkem, kui 200 eelnevas ja 200 järgnevas postitajas.
  count Foorumi ühe kaubamärgi postitusi ei saa jätta mitte viie sekka valimata.
  ericbana. Ma annan selle postituse rohkem selle eest, et inimene Eestist käib läbi viimse, kui Bundesliga staadioni ja jagab oma käikudest infot siiagi. See on kena. See on väga vinge.

  Suurim jobu: Aasta jobuks, võiks isegi öelda, et aasta jalgpallijobuks valin socerneti moderaatorite tiimi kelle töö on hea seista alateemade hea maitse ja esteetilise puhtuse eest. See, et Hispaania osakond saabunud trollipuhangus täiesti üksi jäeti oli ausalt öeldes valus vaatepilt. Läks ikka väga pikalt aega enne, kui plats puhtaks löödi.
  TOP 5 jobud: Ei tahakski kedagi konkreetselt jobuks sõimata. Jagan hoopis laitust siin konkreetsete silma jäänud under the bar jäänud soorituste üle.eikale, et Serie A hooaja eelmängu lõpp jäi kuidagi kiduraks. Mõnuagent ironiseerib kohati tarbetult üle ja PraS jällegi on paras vinguviiul. Selline kibe ja pahane.
  Alfonso ja PSK Alexela konto kasutajad aga on äärmuslik ja halb näide, kui madalalaubaline võib olla eestimaa amatöörjalgpall kehval päeval.
  Parim teema: Eks see juba mainitud Atletico Madridi teema on. Vaadake vaid seda kvaliteeti! Selle hegemoonia rikkumiseks saadeti kusagilt hämarusest välja jubedad trollipilved, mille eesmärgiks oli lisaks Atletico teemale ka kogu hispaania jalgpalli halvustada. Võitu nad aga ei saavutanud. Sest nagu selle klubi vaim, on ka hispaania alafoorumi vaim murdmatu!
  Nõmedaim teema: Eks see Immigratsiooni teema on. Aga eks kapitaalselt erinevaid maailmavaateid oma näo ees näha ongi karm teema.
  Parim postitus: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1710433
  Sellised lood puudutavad mu südant.
  Nõmedaim postitus: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...toimuks/page45
  Kusagilt sealt see algab. Mõnuagendi ränt teemal, kuidas kõik "maakad" on oma piirkonna vangid ja ihalevad viimse kui oma keharakuga tegelikult (pea)linna, oli kõige tülgastavam asi mida ma lugenud olen. Nii äärmusliku naiivsust lugesin ma tänavu esmakordselt. Kahjuks on lai enamus valitsevast klikist sama (enese)hävituslik.
  Naljakaim postitus: Ei ole väga meelde jätnud neid, annan hääle Romariole, kes eesti koondislaste nõudmiste kallal nalja heitis.
  Kõige parem troll: Kõige parem troll on count, sest siiamaani jäävad ka tegelikult tema välja visatud konksude otsa osad foorumlased siplema. Ja see on entertaining. Ma pean tunnistama, et olen isegi minevikus võrku jäänud, seega ma ei süüdista teid. Aga taset on.
  Kõige trollim postitus: -
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: Ei käi mulle keegi närvidele.
  Kõige jäärapäisem postitaja: Plastic 99 ja seda ilma selgituseta!
  Kõige ropum postitaja:

  Kõige intelligentsem postitaja: Ma arvan, et see võiks olla Marek_T.
  Kõige optimistlikum postitaja: cannuman See valik langes hiljuti. Arvestades tingimusi, noo kuidas ei ole see kõige optimistlikum postitus ever?
  http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1731910
  Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel ei ole! Sest ma jagan täiesti arvamust, et TEGELIKULT on Inter jumala pe***s. PraS
  Kõige vaimukam postitaja: Heidz Emm Murdock
  Kõige iroonilisem postitaja: Mõnuagent kuigi iroonia võib olla äge on see antud juhul pigem negatiivse alatooniga auhind.
  Kõige seksikam postitaja: karinam Au olnud kohata ja põgusalt suhelda. Kahjuks jäete seekord sabasse sörkima, francesco ja F.Totti.
  Kõige ägedam varikonto: -
  Kõige fännim fänn: Jagada ericbana ja Punkti vahel.
  Parim uustulnuk:-
  Keda igatsen? plekkpurk
  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Lee Romenoga sest somewhere between the process võib mehel tekkida luuratavaga seninägematu empaatia a la " ma tunnen tegelikult ühte somaallannat, kes on targem, kui me kõik kokku"
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? 2015 aasta esimesel päeval sai nähtud cannuman. Kõik tõsiusksed jalgpallifännid on minu tutvusringkonda alati oodatud.  Spets:
  Aasta enneaegne seemnepurse: Staadiumi kiidulaul Barcelona täiuslikuse teemal oli küll natuke liiast, eriti veel novembri keskel ja peale AS Roma tapmist. Andke asu, neil pole ju peatreenerit.

  Aasta "Sul peaks olema häbi" auhind: Reali fännide aplaus ringlenud jutule, et Cadizile võiks välja visata väikese kopika, et nad oma protesti tagasi võtaks ja solidaarselt tugevama ikka Copas edasi laseks. "Nagunii neil mingit võimalust edasises konkurentsis pole" lisas rõvedusele ainult pööret juurde.

  Aasta tegu: Hispaania alafoorumi risustajate ajaloo prügikasti saatmine moderaatorite poolt. Kus on piitsa olgu ka präänikut.


  Aasta tegu väljaspool foorumi:
  count on päris elus väga asjalik jalgpallitreener.

  Aasta "serve you right":
  Tsitaat Algselt postitas chac Vaata postitust
  wiki andmetel oli eestis 476 mootorsõidukit 1000 elaniku kohta. mis on tõenäoliselt tänaseks tõusnud, võimalik et juba üle 500 - ehk iga kahe elaniku kohta 1 sõiduk.
  https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...les_per_capita


  sry aga ma tõesti ei saa aru sellest lakkamatust vingumisest - küll on kauge sõita, küll on 10€ piletid kallid - seda (1000€) keskmise palga juures.... oled lõpuks mees ja võtad asju enese otsustada ja teha - või oled lihtsalt vingats, kahe vasaku käega sovieti tööline kellel endal mitte kui midagi hinge taga pole, ja alati kõik teised süüdi?

  selle asemel et arutada KUIDAS SAAKS PAREMINI midagi teha (koopereeruda autodega vms), käib mingi lakkamatu vingumine. mulle käib selline asi närvidele.

  on suur vahe kas võtad ise probleemi lahendamiseks midagi ette või piirduvad oskused ainult nõuda teistelt SINU probleemide lahendamist.  Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
  Chac, sinu kombel mingite pooldebiilsete statistikanõksude abil probleemide kallal dotseerimine ei muuda objektiivset reaalsust. Keskmine palk on selline vaid numbrites; keskmine sõidukite arv per capita sellise probleemi valguses välja tuua on aga juba lihtsalt... Noh, sinulik, ütleme nii.
  Kui pilet maksab 10€, siis väga paljudel EI OLE seda raha.
  Kui mäng algab 200 km kaugusel kell 19, siis väga paljudel EI OLE võimalik töölt kell 15:30 vabaks saada, et liikuda kohtumispunkti ja sealt 16:30 välja sõita ja siis mängult peale südaööd tagasi kõju jõuda (sest väga paljudel EI OLE võimalust kell kuradi kolm öösel offtopikuteemadesse jobutusi kirjutada, kuna kell kuus heliseb kell, mis sunnib tööpostile...).

  Üldistamine on lahe asi. Tonn euri palka saate, raisk, ja autod on igal teisel perse all, kaduge mängudele ja ärge inisege...

  Akna taga on päris elu, Chac, nuusuta seda.

  Tänan tähelepanu eest!
  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

 14. #34
  Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
  Liitus foorumiga
  Feb 2002
  Postitusi
  902

  Algupärane

  Minu poolt samad auhinnad, mis ka 2014 sai välja antud

  Klähviva külakoera auhind - Mõnuagent. Kui 2014 andsin tiitli Tofole, kes oli eriti totter ja plärtsus igal pool, siis tema on see aasta kõvasti vaiksem olnud. Agent teeb nalja, agent teab, agent mõnitab - proovi nüüd vahepeal olla. Viimane suurepärane "nali" oli teemas tähelepanekuid elust enesest. EEs kirjutatud artiklid on ju täitsa põnevad ja ka VSB kommenteerimine mulle meeldib, miks foorumis nii - ei tea, aga äkki tegelikult ongi totter mees...

  Trakuinärviajabomapostitustega auhind - PraS. Nagu ma aru olen saanud, siis selle nime taga istub noorreporter Päevalehest. Eit.

  Kotitäie Sonja nimelist iiriskommi saavad see aasta ManU fännid. Peotäie võiks tegelt Roma fännidele ka anda, sest peale seda kui Barca neid sakutas, aeti ikka päris korralikku illi suust välja.

  Säraküünalt aasta 2015 eest ei oskagi kellelegi anda. Jääb välja andmata.

  Hiiliva seniilsuse vimpel - ega väga palju kandidaate ju pole...

  Aasta parimad : Vincent ja Marek_T
  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

 15. #35
  Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  14 102

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
  Trakuinärviajabomapostitustega auhind - PraS. Nagu ma aru olen saanud, siis selle nime taga istub noorreporter Päevalehest. Eit.
  Parim Aasta postitus.
  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

 16. #36
  su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
  Liitus foorumiga
  Dec 2002
  Postitusi
  3 406

  Algupärane

  Parim postitaja: vincent
  TOP 5 postitajad: fitti ja vaikiv mees, olgugi, et nüüdseks juba harjumispärases vähesuses. vähe kisa, palju villa. atleticomadrid & rixxer - ratsionaalse argumentatsiooni eest. mcnamara - väljapeetud ütlemiste asjus. viis pihku ka teistele tublidele poistele&tüdrukutele: sell, daz boob, kolmasgrupp, raitsu, jank, jose, marv, martin, skint, jyriöö. keegi läks kindlalt meelest.
  Suurim jobu: rein
  Parim teema: marihuaana - tegelt mitte päris, aga aastatega sisu poolest kõige rohkem muutunud - paremuse ehk et arutelu sisukuse poolest - teema. iga lits kiitvat oma putsi ka muidugi.
  Nõmedaim teema: immigratsiooni ja kooselu, võrdus, homo - päris palju päris rändom läminat.
  Parim ja naljakaim postitus: igal aastal plaanin salvestada ja hiljem nomineerida, igal aastal feilin. kindlasti on see midagi fitti sulest, miks mitte ood Gazzale.
  Kõige parem troll: marv by a country mile.
  Kõige trollim postitus: eelmainitud härrase iga teine sooritus.
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: see on ju ainult foorum.
  Kõige jäärapäisem postitaja: coco - meelekindlus on tervitatav, aga vahel võiks sisse-välja ka hingata.
  Kõige ropum postitaja: kindlasti on kuskil eesti liiga alafoorumistes teravama ütlemisega poisse, aga kuna seal ei käi, siis count.
  Kõige intelligentsem postitaja: vince
  Kõige optimistlikum postitaja: arsenali poisid enne mängijate vigastusi.
  Kõige pessimistlikum postitaja: arsenali poisid pärast mängijate vigastusi.
  Kõige vaimukam postitaja: fitti
  Kõige iroonilisem postitaja: daz boob
  Kõige seksikam postitaja: billy
  Kõige ägedam varikonto: enam ei tee väga vahet, kes on varikas ja kes lihtsalt lammas.
  Kõige fännim fänn: skint
  Keda igatsen? estonit
  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? reinuga
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? reinu

  Krista Lensini Ületoote trofee Mõnuagendile. vahel on tõesti naljakas, vahel väga väsitav. loodetavasti asi raugeb kui estoni/mcnamara postituste arv ületatud.

  mina tänan,
  hm.
  buy the ticket, take the ride.

 17. #37
  Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2010
  Postitusi
  3 442

  Algupärane

  Vähem foorumis jauramist tänavu, aga ehk miskit leiutab:


  TOP 5 postitajad: suvalises järjekorras Kenny's Heroes, Marek_T, Jasper, rixxer, Daz Booob
  Eks igasugu tavalisi kahtlusaluseid kvaliks sinna nimistusse veel ja veel, aga ruum sai otsa ning also, vt sissejuhatust.

  TOP 5 ignolist: Staadium, Linnupoja, count, jõuluvana, ElNino9
  Parim teema: personaalselt tõi kõige rohkem uut ja väärt infi ehk Green Day
  Nõmedaim teema: mingil irratsionaalsel põhjusel käib filmimuusika pinda.

  Kõige enam närvidele käiv postitaja: sain suureks vist, keegi ei käi närvidele. Vähemalt eraldi mainimist ära teenivalt.
  Kõige jäärapäisem postitaja: coco eksimatult ühtlane liin: gunnar ei ole, siis käi putsi
  Kõige intelligentsem postitaja: vali TOP5st ise
  Kõige seksikam postitaja: Tofoa. Dat hair, man.
  Kõige ägedam varikonto: M1kker, Janno91, MMclub, szandor etc
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Hullu tahtmist pole nagu kellegi järele. Aga vahva oleks näha, kuidas mõningad suured sõnameistrid päriselusse teisenduvad.


  Eriauhinnad:

  Suur Vend 2015: Tofoa obv. Tüüp teab, kes ma olen, kus ma olen, palju mind on ja kui on liiga vähe, siis tuleb mälumängule ka appi.

  Kuldne mikker: läheb Mõnuagendi ja eika duole fänniturniirilt. Agendi falsetiharjutused olid ilmselt kõige randomim ja samal ajal muigworthy sitt, mis ever oma tee valjuhääldisse leidnud on.

  Aasta üritus: Ikka suvepäevad. Minu teine käik ja oli esimesest parem. Ja seoses sellega,

  Aasta heategija: Mõnuagent andis mulle oma DJ töötasu kastist premmi või kolm, sest enda kohvritäit kiirestisoojenevaid pisipurke ma ei viitsinud juua ja müügipunkt polnud veel avatud. Aitäh!
  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

 18. #38
  Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
  Liitus foorumiga
  Nov 2007
  Postitusi
  15 559

  Algupärane

  Mõnede kategooriatele vastuse leidmisega jäin ikka kohati jänni, mis vist tähendab, et paljudesse teemadesse pole aasta jooksul ülemäära tihit sattunud (off topic, Eesti liiga jne). Seega vabandused ette, kui kellegi ära unustasin.

  Parim postitaja: Vincent

  TOP 5 postitajad: (suvalises järjekorras):
  Punkt (Hispaania/Atletico), ericbana (lahe, et keegi viitsid ka 2. bundesligas palliva meeskonna tegemisi kajastada!), eika (serie a eelvaate + Juve), LeeRomero (Barca+Hispaaania ja meeldisid LeeRomero postitused pagulaste teemal, kuigi ma kõigega 100% nõus ei ole) ja telekavaataja (panustamise teemad+ kui tekib küsimusi Venemaa jalgpalli kohta, siis telekavaataja oskab enamasti infot jagada)

  Suurim jobu: -
  TOP 5 jobud: -
  Parim teema: Valisin selle järgi, mida alati esimesena vaatan, kui on midagi uut, ja kuhu alati hea meelega kirjutan, kui mõtteid tekib/uudiseid on - Prantsusmaa jalgpall
  Las siis riigikokumilf saab special mentioni. Ma küll ei sattunud nendesse teemadesse, kui nad aktuaalsed olid aga tagant järgi lugedes oli päris muigama panev. Eriti, kuidas mõned sellest nii leili läksid.
  Nõmedaim teema: Kooselusisseränne
  Parim postitus: Sel hooajal olen taas rohkem Itaalia jalgpalli vaatama/jälgima sattunud seega eika Serie A eelvaade oli väga informatiivne ja kasulik lugemine.
  Nõmedaim postitus: -
  Naljakaim postitus: -
  Kõige parem troll: Jasper
  Kõige trollim postitus: midagi eelneva repertuaarist
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: -
  Kõige jäärapäisem postitaja: coco
  Kõige ropum postitaja: Uuu, kes küll kadus poole aasta pealt ära
  Kõige intelligentsem postitaja: plastic`99
  Kõige optimistlikum postitaja: Chelsea fännide kõikumatu usk Mourinhosse
  Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel
  Kõige vaimukam postitaja: eika
  Kõige iroonilisem postitaja: Mõnu
  Kõige seksikam postitaja: -
  Kõige ägedam varikonto: -
  Kõige fännim fänn: midfielder (special mention foorumi suurim Zlatani fänn Jasper)
  Parim uustulnuk: Koopia on uut hingamist Lyoni teemasse toonud
  Keda igatsen? Kasparov - Aafrika jalgpalli teema on aga kahjuks soiku jäänud.
  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Tofoa
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? -


  Eraldi kiitust ja tänu jagaks neile foorumlastele, kes on vaevunud tihedamini Prantsusmaa teemades kirjutama ja neid elus hoida. Ehk siis eelkõige football2u, metssiga, Pogba, Koopia, ElNino9, GoldenEagle, j6u1uv4n4 jt. Sügav kummardus. Ehk olete ka järgmine aasta platsis,

 19. #39
  Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
  Liitus foorumiga
  Dec 2008
  Postitusi
  3 258

  Algupärane

  Parim postitaja: Nahkpea Oli ka mõni konkurent aga nemad kirjutasid harvem
  TOP 5 postitajad: Nahkpea, Marek_T, ericbana, vincent, Romario
  Suurim jobu:McNamara muidugi
  TOP 5 jobud: McNamara, LeeRomeno, Martin,
  Parim teema: Vaatasin, et Vandenõuteooriad on sel aastal algatatud. Amos ja Raudidas lõbustasid terve veebruari ja pisut pealegi.
  Nõmedaim teema:
  Parim postitus: ei tea, midagi nii geniaalset polnudki nagu mõne aasta eest fitti "FC Tütarlapsest sirgub naine" ja "Kuri Pohlak akna taga ning 11 Flora neegrit". Ehk mõni ericbana reportaazh Saksamaal jalkakülastamisest.
  Või tegelt siiski see:
  Sotside lekkinud versioon: kuidas sai vaesest pagulasest terrorist

  Ahmed Almuhamed jõudis Pariisi. Tema teekond oli pikk ja vaevaline – 3. Oktoobril jõudis ta Lesbose saarele, Kreekas, kus ta pidi häda sunnil valetama uue passi saamiseks. Ta oli enda päris passi kaotanud juba ammu Süüriasse, kus tema kodu pommitas Süüria diktaator.

  Ahmed läks läbi Serbia ja jõudis Prantsusmaale. Ta nuttis õnnest, kui nägi Eiffeli torni ja sõi esimest Prantsusmaal tehtud kebabi. Mõned asjad olid tema jaoks muidugi arusaamatud – näiteks ei olnud iga nurga taga kitsi, kellele silma teha. Samamoodi sai ta kiirelt aru, et liivapesu ei ole mõeldud tema kehaõnaruste kõrbeliivast puhtakspesemiseks, vaid ainult autodele. See tegi ta kurvaks, kuna liiv muudab teda alati väga tigedaks. Kõnnid ja kõnnid, aga muudkui hõõrub.

  Ent ta ei kavatsenud end sellest segada lasta. Ta oli lõpuks tõotatud maal. Euroopas. Prantsusmaal. Siin sai ka töötuna raha ja äkki isegi enda falafeliputka avada. Kõik tundus imeline.
  Aga, oh häda, eurooplased ei andnud napis Süüria rõivis olnud Ahmedile sooje riideid. Ta oli enda õhukeses hõlstis, millega Prantsusmaa hilissügisel eriti mugav polnud. Kuna Ahmed keelt ei osanud, siis ei saanud ta poest riideid osta. Aga õnneks tuli talle appi imaam Abdullah.

  Abdullah andis talle ilusa vesti.
  „See vest näeb naljakas välja, juhtmed ja tulukesed,“ tundis Ahmed muret.
  „Ei ole häda. See on Euroopa uusim mood, Haa ibn-Emmi toodang,“ lohutas Abdullah.
  Ahmedil langes kivi südamelt.
  „Näe, pane see Pierre al-Gardini roheline kaitsejope sellele peale. Haa ibn-Emmi vest on nii moodne kaup, et siin võivad Aafrikast tulnud pagulased selle ära varastada,“ lisas Abdullah.
  „Abdullah, mis pult sul käes on?“
  „See pult on selleks, et kui ilm külmemaks läheb, siis saame sellega sulle temperatuuri juurde keerata. Euroopa tehnika! Näe, võta see Prantsusmaa-Saksamaa jalgpalli pilet ka. See on lahe mäng!“ ütles Abdullah.

  Ahmed oli õnnelik. Talle väga meeldis Prantsusmaa koondis – Ribery, Benzema, Zidane. Kõik olid ju moslemid. Ta tundis, et siin läheb tema elu üha paremaks.
  Ta postitas twitterisse ja instagrammi pildi, kui õnnelik ja tore ta Euroopas on. Momentselt laigiti seda vähemalt 200 korda. Süüria sõbrad õhkasid kadedusest ja hakkasid Allahu Tallinki paadipileteid broneerima.

  Ahmed läks metroopeatusesse. Aga nagu ikka Prantsusmaal, siis ükski asi ei tööta korralikult. Rong jäi hiljaks ja Ahmed aimas, et ta hilineb mängule. Lõpuks rong siiski tuli. Rongijuht Khalil Senegalist oli võtnud omaks Prantsusmaa kombed ning käis vahepeal kohvi ja baquette’i söömas.
  Kui Ahmed staadionile jõudis, siis oli mäng juba alanud. Ahmed jooksis turvaväravasse, aga seal oli vastas turvamees Zouheir.

  Zouheir: "Härra, te olete hilinenud ja mis teil seal puhvaika all on?"
  Ahmed: "Aa, okei. Ei, mul on siin teine moodne vest, Süürias on palju soojem."
  Zouheir: "Ok, aga palun lahkuge. Ma olen nüüd prantslane ja ma ei saa teid kuhugi sisse lasta."
  Ahmed: "Hea küll."

  Ahmed kõndis parklasse. Ta ei osanud midagi peale hakata. Mäng käis. Parkla oli inimtühi. Korraga kuulis ta enda Haa ibn-Emmi vesti piiksumas.
  „Oh, ongi külm. Abdullah keerab ilmselt sooja juurde!“
  PÕMM!  Ahmedi enam pole.
  Veidi aega hiljem mõtlevad Ahmedi vennad Osama, Mullama, Kameliaama, Kebabam, nõbud Sishkala, Obama, Yassir ja kitselellepoeg Abdurrahman justkui ühest suust: „Ahmed oli nii õnnelik ja siis tappis Euroopa mood ta ära. Haa ibn-Emm pidi olema ju korralik kaubamaja! See on kättemaks, see on džihaad. Allahu akbar!“
  Nõmedaim postitus: Mcnamara postitus filmist 1944 - uih, fritsude poole kaldu ja blablabla.
  Naljakaim postitus: see sama Ahmedi lugu
  Kõige parem troll:
  Kõige trollim postitus:
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: McNamara
  Kõige jäärapäisem postitaja: jätkuvalt vana hea kesa oma püroklippide ning statistikaga. Seda muidugi positiivses mõttes.
  Kõige ropum postitaja:
  Kõige intelligentsem postitaja:
  Kõige optimistlikum postitaja:
  Kõige pessimistlikum postitaja:
  Kõige vaimukam postitaja: Mõned Mõnuagendi nakjad olid täitsa pandavad.
  Kõige iroonilisem postitaja:
  Kõige seksikam postitaja: Kas siin daame üldse veel mõni on peale Infoneti tibide ärakadumist?
  Kõige ägedam varikonto:
  Kõige fännim fänn:
  Parim uustulnuk:
  Keda igatsen? Kuivik Banaan konkurentsitult
  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? McNamaraga muidugi.
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?

 20. #40
  cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 1970
  Postitusi
  17 059

  Algupärane

  Järjekordne aasta foorumis on möödunud. Järjekorras kaheksandad auhinnad tuleb välja jagada. Kui möödunud aastal andis foorumis tooni kooseluseadus, siis tänavu justkui pidanuks tooni andma pagulasküsimus, kuid kuna antud teema ei ole erinevalt kooseluseadusest must-valge, siis ei mõjutanud seal tehtud avaldused nõnda suurelt tänavuste häälte jagamist. Mõned üllatused, mõned pettumused, kuid üldiselt küllaltki hall aasta.  Parim postitaja: mõnuagent007
  Jätkuvalt järgin kommet igal aastal nomineerida keegi uus aasta parimaks postitajaks. Kuna valdav koorekiht on selle autasu juba saanud, siis on tänavu järg Mõnnari käes, kes tulistab postitusi puusalt ja silmad kinni, kuid üllatavalt hea tabavusprotsendiga. Kui veel sihiku ka paika saaks!

  TOP 5 postitajad: eika, Jasper, LeeRomeno, mcnamara, rixxer - 2011. aasta parim postitaja eika on pärast tiitli saamist stabiilselt jäänud parimate hulka. Nõnda jätkab minu lemmik itaallane ka siin nimekirjas figureerimist neljandat aastat järjest. Jasper, kes sai parima postitaja tiitli 2009. aastal on siin nimekirjas nüüd juba kuuendat aastat järjest. LeeRomeno, kelle pärjasin möödunud aastal parimaks postitajaks, on tänavu oma kvaliteeti hoidnud ja mõneti ehk isegi kasvatanud. mcnamara ja rixxeri nimed leiame siit nimekirjast aga esimest korda. Aastate jooksul on need vanamehed foorumisse palju panustanud ning kui esimese puhul on mul inimlikult kahju tema arusaamatust bashimisest, siis teise puhul tuleb tõdeda, et on üks väheseid kirkaid kriite Barcelona teemas jahu jahvatamas. Oluline kriteerium edetabelisse pääsemiseks on ka panustamisvõimekus off-topic teemadesse!

  Suurim jobu: Staadium
  Raske öelda, kas mees on hakanud foorumisse regulaarselt alkoholijoobes postitama või on mõni kole haigus mehelt mõtlemisvõime võtnud, aga varasemalt pole tähendanud, et kodanik nõnda palju idiootsusi siia foorumisse postitanud oleks.

  TOP 5 jobud: cannuman, ElNino9, Linnupoja, Ibanez, MargusKask - cannumani puhul on kurb tõdeda, et kunagisest ühest ägedamast postitajast on saanud šovinistlik Viktor Vassiljev vol 2. ElNino9, Linnupoja ja Ibanez on siin nimekirjas puhtalt seetõttu, et nende võimekus null lisandväärtusega postitusi toota on läbi aastate püsinud 100% peal. Kui teaks, palju (noor)meestel vanust on, võiks ehk ka spekuleerida, kas tegu on vanusest tingitud küündimatusega või on tegu lihtlabaselt madala intellektuaalse võimekusega isenditega. MargusKask tuleb samuti siin kategoorias ära nimetada. Mees suvel tuli, kirjutas suurtes kogustes rumalusi, õigustas-targutas, avaldas oma identiteedi ja kadus. Great riddance, Hr. Kask.

  Parim teema: MILFi valimine

  Nõmedaim teema: Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu! - võinuks olemata olla.

  Parim postitus:

  1. fitti gazzast

  Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
  Eetikanormide kahtluse alla seadmise asemel parem väärtustage fachti, et see teema on vanem kui youtube. Vanem kui facebook. See teema tehti ajal, kui wikipedias oli umbes neli artiklit. Infoajastu ei olnud sisuliselt veel alanud. Info saamiseks tuli loota suvalise jorsi notepadis kirjutatud fännileheküljele ja video vaatamiseks tuli kasutada downloadimise programmi Reget Delux ning fail oma arvutisse tõmmata. Kui tänapäeva inimene sellesse kadunud aega peaks sattuma, saaks ta kiirelt hukka, sest ei mõistaks enam toonaseid toimimismehhanisme. Kas mõistate, et see teema on umbes nagu tivoli elamurajooni alt leitud viikingilaev - sõnumitooja eelajaloolisest minevikust? Ja nüüd mõelge, et Gazza on pmst terve selle ajajoone pikkuses sajaga tina pannud ja näeb ikka suht värske välja. Krdi kõva vana, midagi ei ole öelda.
  Nõmedaim postitus:

  1. madalamate liigade ajugeenius

  Tsitaat Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
  Kohtunikule tuleks ikka vale otsuse eest korralikult molli anda ja kui muidu ei aita, siis muud abinõud appi võtta.
  2. Staadiumi lämin

  3. rubriigist palju toredaid mänkufänne

  Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
  Ma ei tea, pole kunagi veel ühtegi Eesti klubi mängu vaatamas käinud.. Lihtsalt ei leia sealt midagi, mis see paar tundi mulle pakuks. Jalgpalli elamus see küll ei oleks. Selleks ma vaatan suuri liigasid.
  Naljakaim postitus:

  1. üks hunt teist ei söö

  Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
  Millal need homoseaduse rakendusseadused või asjad vastu võetakse? Mingi möll käib salaja suure pagulaskisa varjus? Ma saan aru et aasta lõpuks on vaja vastu võtta ju!?
  Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
  1. jan 2016 vist, jõuad ennast veel Toompeal põlema panna.
  Tsitaat Algselt postitas shefield Vaata postitust
  Vihakõne.....
  Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
  Tegemist on pigem positiivse soovitusega, et enda seisukohale tähelepanu tõmmata.
  2. paranoiade kaes vaevlev count ja sõbralik abiline eika

  Tsitaat Algselt postitas count Vaata postitust
  Ok, pühade puhul ma hammustan su konksu korra alla,
  Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
  vägev pilt. mul on muidugi veel selgem pilt, kus on näha, et pall pole üle joone.
  3. Mitu resultatiivset söötu Eints eelmine hooaeg ikkagi andis?

  Tsitaat Algselt postitas ööö Vaata postitust
  Lgp.marcello.Ma olen kunagi väga tihedalt tegelenud hobustega ja nendega midagi ka saavutanud.
  4. fitti zelee esimese maailma probleemide kohta

  Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
  Poes ei ole jaapani pähkleid ja karumsi mustikakohukest. Õumaikaad nagu, mida stressi.
  Misasi sa oled, mingi vaidoneigaus vä?
  5. järjekordne terav remark fitti poolt

  Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
  Enda lapse naeratus kui ta /../ töölt tuleb.
  Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
  Pmst ma muidugi lapstööjõu kasutamist tänapäeva ühiskonnas heaks ei kiida, aga seni kuni ta naeratades töölt tuleb, siis vast pole väga hullu.
  Kõige parem troll: marv3llous - Suure Kihnu Vürstiriigi alamfoorumis on suurel hulgal andrusvärnikke, kes iga kökitamise ja mökitamise peale ennast täis lasevad, seega aplodeerime puhtalt kvantiteedi eest marvile.
  Kõige trollim postitus: Tänavune tiitel tuleb anda Riigikogu vingeima milfi teemale, mis provotseeris päris suurel hulgal rahvast väljaspool seda kommuuni.
  Kõige enam närvidele käiv postitaja: Koopia - julge pealehakkamine on ju positiivne, aga villa võiks rohkem olla. Tõenäoliselt aeg tõstab kvaliteeti.
  Kõige jäärapäisem postitaja: ööö - Ma olen kunagi väga tihedalt tegelenud hobustega ja nendega midagi ka saavutanud.
  Kõige ropum postitaja: hofnar - totside teema reostamise eest.
  Kõige intelligentsem postitaja: Kenny's Heroes - tunnustame mehe teadmisi filminduses ja muusikas.
  Kõige optimistlikum postitaja: coco - see hetk, kui Arsen**i fänn arvab enne jõule, et nad võidavad 70% tõenäosusega liiga.
  Kõige pessimistlikum postitaja:
  count - ma ei tea, elu tundub sulle kuidagi jõle mustades värvides. Minu poolt üks vikerkaar sulle.
  Kõige vaimukam postitaja: eika - väike nali, väike tants!
  Kõige iroonilisem postitaja: Jasper - kõige enam kodeeritud postitused. Nimetagem siis irooniliseks.
  Kõige seksikam postitaja: Diana - kui Mmmerka sai selle tiitli 4 korda, siis peab ka Diana saama selle tiitli 4 korda! Üldiselt aga ootaks suuremat konkurentsi, halloo, neiud!?
  Kõige ägedam varikonto: w0rdpr3z j4 73m4 k4X73157 v4r1k0n707 - M1kker, Gutman2, Gr33nWolf, Blu3Forc3, g1zm0duck, N4sf4l, Conver5e, M6ngel, s7andor, 88Club, ElNino9 ja j4uluv4na
  Kõige fännim fänn: Marek_T - kui ma olen õigesti aru saanud, siis tegu on nii kõva fänniga, et nüüd on lausa/juba klubi töötaja. Respekt taaskord!
  Parim uustulnuk: Pogba - kuna mehe 6. postitus tuli tänavu, siis võime kandidatuuri üles seada.
  Keda igatsen? vello99 - kunagine kõige vaimukam postitaja ilmutab end harvem kui Rooney heas vormis.
  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Iceman - kuuendat aastat järjest ma ei ole siin foorumis kohanud tegelast, kellega tahaks veel vähem luurele minna. Suured musklid ei korva suuvärgiga tehtavaid kahjusid!
  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? LeeRomeno - Intelligentne düüd, oleks meeldiv kohtuda. Tõenäosus selleks on muidugi suur, sest varasemaid nimetatud foorumlasi olen enamasti hiljem kohanud:
  2014 - vincenct - POLE NÄHTUD
  2013 - Francesco - NÄHTUD
  2012 - Jasper - NÄHTUD
  2011 - wiiner - NÄHTUD
  2010 - budulojus - NÄHTUD
  2009 - Mehhuiiaanasaator - POLE NÄHTUD
  2008 - Mmmerka - NÄHTUD

  AdriMäkk - läheb mehele, kes tuli möödunud aastal foorumisse suure pauguga, näitas intelligentsi off-topic teemadel ja siis hakkas jalgpallialaselt kelbast panema. Kutsume lavale selle kummalise vähikäigu teinud plastic'99.
  kesa - põnevate ja informatiivsete Premium Liiga graafikute eest - tudeng.
  Kuldmunn - kui oli käes kaotatud kihlveod välja maksta, siis tõmbas skiso-Amos foorumist nahherisse või vaimuhaiglasse. Viimasel juhul andestatav.
  Nüüd ma olen sõbralikum - tõeline Abraham, päikeseratas, lillelaps, invandaalitrust - JanK
  Anakin - auhind düüdile, kes hängib kahtlases seltskonnas, aga pole veel kurjuse poole pöördunud - ericc, may the force be with you.

  PS! f*cking 10000 tähemärki

  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud