320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti Rahvuste Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VFL Wolfsburg - FC Ingolstadt
    No goals between 0:00-30:00 @ 1.88


    Wolfsburg on veidi kummuli. Bundesligas ollakse võiduta juba 22. novembrist, teisisõnu 7 vooru(3 viiki ja 4 kaotust). Tulemas on CL1/16 finaal Gentiga, kus neil on ikkagi paratamatu favoriidikoorem peal. Ingolstadtile ei minda uisapäisa kallale, kuna tegemist on ühe kompaktsema ja korralikumalt omavahel mõistva kaitseliiniga Bundesligas. Siit lähtub ka teine aspekt, et kuna kaitseliin on tegelikult Ingolstadtil korralik BL-tase, siis kiputakse tihtilugu hätta jääma väravate löömisega(Ingolstadt statistiliselt ikkagi underitiim). Usun vägagi, et esimene pooltund seisab Ingolstadt ära. Eelmine omavaheline mäng sel hooajal oli küll Ingolstadti kodus(kus nende kaitse esmajoones eeskujulik on), kuid vastu oli ka tol hetkel korralikus vormis (tol perioodil pea 10 mängu kaotuseta) täisjõududega Wolfsburg, see mäng jäi 0-0.
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      Ma ei saa kahjuks posti muuta, aga minu, kui elupõlise autofanaatiku jaoks on see mäng ikkagi VAG-grupi derbi(Volkswagen kodus, Audi võõrsil)...
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
        Ma ei saa kahjuks posti muuta, aga minu, kui elupõlise autofanaatiku jaoks on see mäng ikkagi VAG-grupi derbi(Volkswagen kodus, Audi võõrsil)...
        OK, üks panus veel see nädal.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          21.45 Serie A
          Lazio - Hellas
          X2 @ 2,9
          (BetVictor)

          Ei ole ise Hellast nägema juhtunud, aga õrnade ellujäämislootuste nimel võideldakse päris visalt - 5 mängu kaotuseta, sealhulgas Roma ja Interi vastu. Lazio on samal ajal võitnud 5st liigamängust vaid 1 ning mängupilt on kõike muud kui veenev. Lazio võidu tõenäosus on ilmselt küll pisut üle 50%, aga kaugeltki mitte neile pakutavate koefide tasemel.

          Kommentaar


            NBA tõusvate tähtede mäng - händikäpp +6,5
            Team USA - Team World 1
            Koef: 1,91 @ triobet.

            Kommentaar


              Rennes vs Angers
              Viik @ 3.3(olybet).

              Võrdsed meeskonnad, pakun viiki.

              Kommentaar


                Diyas küll kellegi vastu favoriit ei tohiks olla. Neiu on viimase kuue kuu jooksul võitnud 16nest mängust ainult 3. Eile kaotas ta Taipei turniiril Kulichkovale, ning juba täna hommikul mängib ta Dubais kvalifikatsioni mänge. 8h lennureis ja sitt vorm. Minu raha läheb Shvedova peale.

                Kommentaar


                  Man City - Tottenham
                  Goal line over 2.5,3@1.975 bet365

                  Usun, et näeme selles mängus väravaid.

                  Kommentaar


                    Wolfsburg - Ingolstadt
                    13.02.2016 16:30
                    AH-0,75 Wolfsburg @1.98@ 365

                    Nuh hundid on tegelikult koosseisult Saksamaa 3-4-5 sats ja see madalseis on juba kujunenud ebareaalselt pikaks. Ingo-nuh ea kaitse-mitte midagi ütlev rynne. Koht kus Hundid vx uuesti reele saada.
                    Ps! Kiida kaasvõistlejat! Counti eilset mängisin kaasa siin turnal esimest korda ka päris panusega!

                    Kommentaar


                      Miinus -0.75 on see panus. Eks telekavaataja muudab ja koefiust vast saavad kõik aru mida mõeldud.

                      Kommentaar


                        football2u ja BCfey. Tuletan lihtsalt meelde, et see nädal pole te minuteada postitanud siia panuseid.

                        Väravavaht - üks veel!
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar




                          Barca - Celta, Barcale -2,5 handicap, Celta võidab, 2,5 koeff, Bet365.

                          Kuna ma natuke hiljaks oma asjaajamistega jäin, siis loodan seekord Celta eelnevate tulemuste peale Barca vastu. Kuigi külalistel oli nädala sees raske mäng Sevillaga, on nad Lucho poistele koos Malagaga viimase kahe hooaja jooksul liiga meeskondadest kõige rohkem peavalu valmistanud, seega ma kaldun arvama et nad päris sauna osaliseks täna ei saa.

                          Kommentaar


                            Nice-Marseille
                            Viik @ 3,25 (bet365)
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              JÄRGMISE NÄDALA ENNUSTUS (kuna aja järgi peetakse uuel nädalal)
                              NBA All-Star mängu MVP - Kobe Bryant - 2,2 @ triobet.

                              Kommentaar


                                League 2 16.02 Marathonbet


                                Pean tunnistama, et Northampton on see hooaeg mulle kõige kasumlikum meeskond olnud panustamise poolest. Järjepidevalt panevad kihlveokontorid neile liiga kõrged koefitsendid. Muidugi on riskantne panus, aga pikemas perspektiivis sellise väärtusega tuleb iga 3. bet ära ja toob päris kenakese % plussi. Oxfordi koduvorm on ikka väga keskpärane, minu jaoks Northampton on selgelt parem meeskond.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X