320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti Rahvuste Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muidugi ei tasu peale mu juttu koefi kartma ka hakata. Kui tunne on, et Roma -1 koefiga 3.4 võidab, või muud sellised panused, siis vägagi tervitatav.

    Kommentaar


      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
      Väga huvitav pilootprojekt ja sai palju häid tippe (eriti itaallastelt ja Foureelt). Ma ei võtakski seda lihtsalt võistlusena vaid pigem kvaliteetsemate tippide võistlusena, kus pigem arvestada hit %, sest üks valik nädalas annab selleks hea võimaluse. Lisaks veel, et sündmuste jagajad jälgivad antud liigasi ja spordialasid regulaarselt.
      Minu soovitus järgmiseks karikaks oleks:
      Kutsuks kõiki üles pigem jälgima ühtset joont, ning pigem panustada hit%-le ja mitte taga ajada ulme koefe, et lõpus nö võidu nimel võidelda, selle jaoks on olemas SBT

      Pundi peale saime 306 ühikut plussi, pole paha, aga usun, et suudame selle järgmine karikas üle teha.

      Muidugi jõudu ja tervist ka Telekavaatajale, kes seda asja siin veab.
      Olen su mõtteviisiga päri ning ise ka mõelnud sellele. Selline pangaga mängimine on kindlasti rohkem SBT teema ja siin on selline poolnaljaga oma liiga esindamine. Kas sellest turniir kannataks, kui me asetaks rõhku võiduprotsendile. Sest mulle tundub, et praegu arvestati rohkem selle pangaga. Näiteks prantslased lammutasid viike (kuigi teinekord on viigiga seal lihtsam täppi panna, kui tavapanusega).

      Ehk siis, kas see, kui võiduprotsent oleks määrava tähtsusega ning pank määraks midagi vaid võrdse võiduprotsendi korral, muudaks selle pigem huvitavamaks või pigem igavamaks? Või jätkata arvestust mõlemas kategoorias ning hiljem lihtsalt kahe arvestuse tulemused kuidagi ühildada? Siin tuleb arvestada ka sellega, et järgmine turniir on veidi pikem, ka see võib midagi otsustada. Kuigi pikemas perspektiivis vist mitte, peaasi, et keegi väga ära ei vajuks.

      NB! Endiselt ootan kedagi Eesti liigat esindama ning kedagi, kes esindaks muud jalgpalli. Ma tahan ka väga osa võtta.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Ülaloleva mõtte suhtes on mul täiesti poogen, tehke mis tahate, aga kui juba läks mõtete edastamiseks, siis omaltpoolt soovitan tõsta miinimumkoefitsiendi 2.00 peale. See on nö. "matemaatilisloogiline" piir, kus alates peaksid sündmused ikka juba kindlasti alla 50%-se tõenäosusega esinema(mis on teiste sõnadega selle turniiri üks peamiseid iseloomustajaid olnud, ju?)
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          Võiduprotsendi tagajamine kõlab väga huvitavalt. Lisaks pinget asjale.
          Esindaks hea meelega muud jalgpalli.
          Ja see miinimumkoefitsendi mõte ei sobi hästi. 1.95 on väga tavaline, samuti 1.90, 1.85. Need kõik peaaegu duubeldavad sinu panuse ja toidavad hästi.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Võiduprotsendi tagajamine kõlab väga huvitavalt. Lisaks pinget asjale.
            Esindaks hea meelega muud jalgpalli.
            Ja see miinimumkoefitsendi mõte ei sobi hästi. 1.95 on väga tavaline, samuti 1.90, 1.85. Need kõik peaaegu duubeldavad sinu panuse ja toidavad hästi.
            OK, Muu jalgpalli tiim on olemas. Ootan huviga aktiviste Eesti liiga prestiiži toetama!

            Min koefitsient ja sedasorti teemad (ka muud ettepanekud) arutame veel nädala jooksul.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Esindaksin saksa vutti hea meelega, kui keegi peaks ära kukkuma ehk võid mind varuna kirja panna.

              Kommentaar


                Ma seda miinimum 1.8 ei puutuks. Alla selle on jah mõttetu, aga enamik selliseid nö panustatavaid panuseid vähemalt minu puhul ongi vahemikus 1.8-2.

                Kommentaar


                  Võtaks meeleldi Eesti jalgpalli, kui keegi Itaaliat asendaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Võtaks meeleldi Eesti jalgpalli, kui keegi Itaaliat asendaks.
                    Põhimõtteliselt, kas keegi Itaalia alafoorumist tuleks Itaalia liiga au kaitsma counti kõrvale?

                    Samas oleks kedagi veel vaja Eesti liigale.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Omalt poolt pakuks ka ühe mõtte just nende "unustatud" panuste kohta välja. Kas järgmisest turniirist alates oleks võimalik teha vabatahtlikke nii-nimetatud varupanuseid? Et mul siin kahel korral tekkinud olukord, kus partner nädala jooksul mingil põhjusel panustada ei saanud, aga ise olen mõlemal korral 2-3 hea variandi vahel otsustama jäänud. Kui aga järgmisel turnal oleks ühel osalejal võimalik teha üks ametlik ja üks varupanus, mis vajadusel partneri "unustatud" panuse asendaks, siis ei tekiks enam neid panuste edasilükkamisi ja turniir muutuks vähe "sirgjoonelisemaks". Samuti võiks see innustada osalejaid õigel ajal postitama ning aitaks ka neid, kes siinsest turnast osa ei võta kuid häid bette otsivad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                        Omalt poolt pakuks ka ühe mõtte just nende "unustatud" panuste kohta välja. Kas järgmisest turniirist alates oleks võimalik teha vabatahtlikke nii-nimetatud varupanuseid? Et mul siin kahel korral tekkinud olukord, kus partner nädala jooksul mingil põhjusel panustada ei saanud, aga ise olen mõlemal korral 2-3 hea variandi vahel otsustama jäänud. Kui aga järgmisel turnal oleks ühel osalejal võimalik teha üks ametlik ja üks varupanus, mis vajadusel partneri "unustatud" panuse asendaks, siis ei tekiks enam neid panuste edasilükkamisi ja turniir muutuks vähe "sirgjoonelisemaks". Samuti võiks see innustada osalejaid õigel ajal postitama ning aitaks ka neid, kes siinsest turnast osa ei võta kuid häid bette otsivad.
                        Väga hea point!

                        Minu ettepanek on kinnitada kõik nädala panused laupäeva õhtuks. Ja kui keegi pole seda teinud, siis tiimikaaslane saab välja päästa (või varumees, nagu sakslastel hetkel Mõmmik on hetkel).

                        NB! Eesti ja Itaalia jalgpall ootavad osalejaid!
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kui nädala lõpuks ei leia me kedagi Eesti ja Itaalia jalgpalli countile ja mazzile lisaks, siis kahjuks jääb ainult Itaalia tiim.

                          Hetkel oleks üüratult kahju jääda ilma Eesti võistkonnast.

                          Üldiselt on arutelu vaibunud ning mõned järeldused, mis ma tegin:

                          1. Võiduprotsent on järgmises turniiris olulisem. Pank jääb justkui lisaparameetrina.

                          2. Miinimumkoefitsient jääb siiski 1,80-ks.

                          3. 1 voor hõlmab endas esmaspäev-pühapäev ajavahemikku. Enne laupäeva 23.59-t peavad kõik panused kinnitatud olema. Kui miski on puudu, saavad tiimikaaslased välja aidata (ja siinkohal on lubatud muidu foorumikasutajatel aidata). Kuid siinkohal esitan, võimalik, et retoorilise, küsimuse: kuidas teha nii, et inimesed, kes siin osalevad ka reaalselt postitaksid panuse ning ei jätaks kogu vastutuse tiimikaaslase kaela? Et siis kui tiimis on kasutaja A ja B ning B laseb kogu aeg üle ja A ainult postitabki. Kuidas sellist olukorda vältida? Mina naiivsena loodan, et alates järgmisest nädalast kõik korra nädalas ikka viitsivad vaeva näha.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Kui on lubatud osaleda, siis peaks elementaarne olema, et võetaks vaevuks korra nädalas üks postitus teha. 1 korra tegemata jätmine, võiks piirduda hoiatusega, sest ok, kõike võib juhtuda ja tõesti ei saanud postitada. Teistkordse panuse postitamise puhul võiks kasutaja elimineerida karikast ja otsida uus huviline.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Kui on lubatud osaleda, siis peaks elementaarne olema, et võetaks vaevuks korra nädalas üks postitus teha. 1 korra tegemata jätmine, võiks piirduda hoiatusega, sest ok, kõike võib juhtuda ja tõesti ei saanud postitada. Teistkordse panuse postitamise puhul võiks kasutaja elimineerida karikast ja otsida uus huviline.
                              Oleks siis osalejate kätemeri...

                              Hispaania ja Prantsusmaa tiimide peale mõtlen hetkel ennekõike.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Ega paremat plaani Sveniidi poolt väljapakutust pole. Loodame, et see kätemeri ajapikku ikka tekib, mis lubaks vajadusel selliseid meetmeid rakendada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X