320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Opositsioon ja viisakat muljet? Sa oled vist Marsi elanik...
    minu meelest ei jäta viisakat muljet see minister kes räägib uhkelt kuidas tema juures töötab keegi mustalt.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      minu meelest ei jäta viisakat muljet see minister kes räägib uhkelt kuidas tema juures töötab keegi mustalt.
      EKRE ja viisakat muljet? Sa oled vist Marsi elanik...
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
        Noh, viinaraha eest on ilmselt kõigil keegi midagi teinud, aga lapsikult kukkus välja jah.
        kui täidesaatva võimu esindaja rahandusministri positsioonil sellist asja tolereerib, siis millisest eeskujust me ühiskonnas räägime? küsimus rahandusministrile, et kas ta Maksuametit sellest teavitas?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Nüüd on siis selge, miks Urmar siin antud perekonda usinalt toetanud ja vahel paariks-kolmeks päevaks täitsa toruks tõmmanud on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Nüüd on siis selge, miks Urmar siin antud perekonda usinalt toetanud ja vahel paariks-kolmeks päevaks täitsa toruks tõmmanud on.
            selle nimetaks kergelt 2019 best postituseks foorumis.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Kaja kallas on ideaalne juht refile.
              Ilma norimata ja ausalt, siis miks Kaja Kallas on refile ideaalne juht? Ma lihtsalt mõtlen ja mõtlen ning aru ei saa, et mis ta nii ideaalseks teeb? Ei väida, et ta kohe sitt on, aga on tal ju siiski ka vajakajäämisi kasvõi alustades läbirääkimiste ja sidemete loomisega (teiste erakondade vahel) jms.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ilma norimata ja ausalt, siis miks Kaja Kallas on refile ideaalne juht? Ma lihtsalt mõtlen ja mõtlen ning aru ei saa, et mis ta nii ideaalseks teeb? Ei väida, et ta kohe sitt on, aga on tal ju siiski ka vajakajäämisi kasvõi alustades läbirääkimiste ja sidemete loomisega (teiste erakondade vahel) jms.
                Ta on lihtsalt rahva seas populaarne häältemagnet ja seeläbi anti ka võimalus. Tõeliselt heade juhiomadustega? Heh palju neist poliitikutest üldse on meil selliseid olnud...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Ilma norimata ja ausalt, siis miks Kaja Kallas on refile ideaalne juht? Ma lihtsalt mõtlen ja mõtlen ning aru ei saa, et mis ta nii ideaalseks teeb? Ei väida, et ta kohe sitt on, aga on tal ju siiski ka vajakajäämisi kasvõi alustades läbirääkimiste ja sidemete loomisega (teiste erakondade vahel) jms.
                  No mulle meeldib juba see, et tal ei ole mingit võimu kompleksi nagu peaaegu igal liidril praeguses valitsuses. Jüri ratase mustamine kui selleks on põhjust saab ka ära tehtud, väike hea lüke, et anda noot KE'le, et kui te lõpuks ekre üle parda viskate, siis ratase peaministri koht võib teil juba eos ära ununeda.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Riigikogu rahvastikukriisi lahendamise probleemkomisjon on juba mõnda aega arutanud alkoholiga seotud probleeme Eestis. Välja on käidud mõned mõtted alkoholi müügi uutest piirangutest, sealhulgas mõte lubada alkoholi müüki alates 21 eluaastast ning alkoholi müügiaja piiramist.


                    Kui probleemkomisjon rahvastikukriisi lahendamiseks... ei taha ise väga probleemiga tegeleda.

                    Kommentaar



                      Kaitseministeerium ei ole näidanud midagi meile! Nad ütlevad, et kõik on riigisaladus. Üks riigisaladus, mida mina olen kuulnud, on see, et Kellavere radar lihtsalt ei tööta. Aga minge ja saage kätte see riigisaladus
                      Teiste ministeeriumide allasutused näitavad Sõnajalgade tuulepargi suhtes üles halba tahet, mis tuleb lõpetada, leiab rahandusminister Martin Helme (EKRE).

                      Kommentaar


                        Ratas võiks varsti veel ühe juhtimisotsuse vastu võtta ning tagasi astuda - kui valitsus on tsirkus kuubis, siis ilmselgelt ei saa peaminister selle juhtimisega hakkama.
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Helme: Närvikavast - ma ei ole mitte närviline, vaid kirglik. Ja see on ka noores põlves välja löönud, kui ma olen olnud väga tubli kakleja ja paljudele inimestele peksa andnud. Nii et ärge minu närvikavas kahelge.
                          Okei siis, Jean Claude van Helme

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                            Ratas võiks varsti veel ühe juhtimisotsuse vastu võtta ning tagasi astuda - kui valitsus on tsirkus kuubis, siis ilmselgelt ei saa peaminister selle juhtimisega hakkama.
                            Ei taha see Jürka kuskile minna, kui saab Erdoganiga koos pilti teha.

                            Kommentaar


                              päris korralik - https://www.err.ee/1009852/vta-proov...eeriabakterist

                              huvitav mis lamemaateooria alla kuuluval rühmitusel nimega "me usume matit" selle peale ütlevad?
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                päris korralik - https://www.err.ee/1009852/vta-proov...eeriabakterist

                                huvitav mis lamemaateooria alla kuuluval rühmitusel nimega "me usume matit" selle peale ütlevad?
                                "Paber kannatab kõike"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X