Lehekülg 289, kokku 302 EsimeneEsimene ... 189239279285286287288289290291292293299 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 761 kuni 5 780, kokku 6040
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Jürgen?

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Jürgen?
    Wuu2?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Trump vist on loobunud mõtetest, et teda tagasi valitakse.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Vaatasin täna varahommikul seda debatti ja Trump jäi igatahes peale minu arvates. Ma ei saa aru, mida need meedia spetsialistid karjuvad, et Biden võitis debati jne...
    Trump domineeris debatti ja ei lasnud ennast attackida, nagu eelmiste valimiste eel debattidel.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2020

Algupärane

Selles debatis võitjaid küll polnud. Isegi Eesti poliitkultuur pole veel nii madalale langenud.

Reservmängija Kasutaja Ingmar avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Vaatasin täna varahommikul seda debatti ja Trump jäi igatahes peale minu arvates. Ma ei saa aru, mida need meedia spetsialistid karjuvad, et Biden võitis debati jne...
    Trump domineeris debatti ja ei lasnud ennast attackida, nagu eelmiste valimiste eel debattidel.
    Kui domineerimise all pead silmas, et segas kõigile ja kõigele vahele, siis tõesti domineeris.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

And that's what matters, folks.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    And that's what matters, folks.
    Ei. Veelkord ei. See pole ammu enam mingi võistlus, vaid oma baasile esinemine.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mis ma siis ütlesin?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Kui domineerimise all pead silmas, et segas kõigile ja kõigele vahele, siis tõesti domineeris.
    Samamoodi üritas sleepy Joe Trumpile vahele segada.
    Soovitan vaadata järele Clintoni ja Trumpi nelja aasta tagust debatti ja ehk mõistad, miks Trump seekord niimodi siis käitus.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Mitte vahele segada, vaid oma kõnekorda tagasi saada. Aga eks see Trumpiga debateerimine ongi nagu tuviga male mängimine. Ajab nupud ümber, situb laua täis ja siis läheb seletama oma parvele kuidas ta võitis. See analoog sobib eriti hästi, kuna Trump on ju kuulus saripüksisittuja, mähkmed koguaeg jalas. Ei saa ikka tagajärgedeta 40 aastat koksi teha.

See ka, et president saab lihtsalt minna ja võtta "executive time" omaette, et hüüdnimesid välja mõelda. Ja siis parv lendab papagoidena järgi seda korrutamas, nagu "sleepy joe" oleks aasta geniaalseim solvang. Aga noh kui sleepy, siis ma pigem võtaks juhirooli mehe, kes autoroolis tukkuma kipub jääma, selle asemel, kes meelega vastu igat puud üritab sõita.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    See ka, et president saab lihtsalt minna ja võtta "executive time" omaette, et hüüdnimesid välja mõelda. Ja siis parv lendab papagoidena järgi seda korrutamas, nagu "sleepy joe" oleks aasta geniaalseim solvang. Aga noh kui sleepy, siis ma pigem võtaks juhirooli mehe, kes autoroolis tukkuma kipub jääma, selle asemel, kes meelega vastu igat puud üritab sõita.
    Oled kursis ka, miks talle selline hüüdnimi on pandud? Tüüp on nii vana juba, et igakord kui ta suu lahti teeb, jookseb aju kokku ja hakkab mingit möla ajama või paneb faktidega puusse. Imo selline inimene ei sobi presidendiks.
    Isiklikul tasemel pooldan ise Trumpi, sellepärast et ma tegelen aktsiatega ja Trump on ennast juba tõestanud, et suudab majandust üleval hoida.
    Soovitan üleüldse lugeda USA omi uudiseid, mitte meie delfi propagandat, kellel pole halli aimugi, mis tegelikult USAs toimub.
    Nõus olen sellega, et mõlemad valikud on tegelikult kohutavad.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Trump noor mees muidugi, tervis ka korras, sest hoiab tuuleveskitest eemale, et mitte vähki saada ja möla ei jõua ajada, kuna vabal ajal käib Soomes metsi rehitsemas.

Dishwashers -- we did the dishwasher, right? You press it -- remember the dishwasher, you'd press it, boom, there'd be like an explosion, five minutes later you open it up, the steam pours out, the dishes. Now, you press it 12 times. Women tell me. Again, you know, they give you four drops of water. And they're in places where there's so much water, they don't know what to do with it. So we just came out with a reg on dishwashers -- we're going back to you. By the way, by the time they press it 10 times, you spend more on water -- and electric! Don't forget. The whole thing is worse because you're spending all that money on electric. So we're bringing back standards that are great.
    Viimati muudetud rahvaspordipäev poolt : 01.10.20 at 14:55 Põhjus: women tell me

Reservmängija Kasutaja Ingmar avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2014

Algupärane

Samamoodi üritas sleepy Joe Trumpile vahele segada.
    Soovitan vaadata järele Clintoni ja Trumpi nelja aasta tagust debatti ja ehk mõistad, miks Trump seekord niimodi siis käitus.
    Trump käitus nii, sest ta jääb klassikalises väitluses ka gümnasistile alla. Mina isiklikult igasuguste poliitikultuuriliste piiride ületamist kindlasti debati võiduks ei loe, aga eks selline käitumine iseloomustab ju kogu Trumpi ametiaega.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Trump käitus nii, sest ta jääb klassikalises väitluses ka gümnasistile alla. Mina isiklikult igasuguste poliitikultuuriliste piiride ületamist kindlasti debati võiduks ei loe, aga eks selline käitumine iseloomustab ju kogu Trumpi ametiaega.
    Welcome to America!

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Oled kursis ka, miks talle selline hüüdnimi on pandud? Tüüp on nii vana juba, et igakord kui ta suu lahti teeb, jookseb aju kokku ja hakkab mingit möla ajama või paneb faktidega puusse. Imo selline inimene ei sobi presidendiks.
    Isiklikul tasemel pooldan ise Trumpi, sellepärast et ma tegelen aktsiatega ja Trump on ennast juba tõestanud, et suudab majandust üleval hoida.
    Soovitan üleüldse lugeda USA omi uudiseid, mitte meie delfi propagandat, kellel pole halli aimugi, mis tegelikult USAs toimub.
    Ma soovitan vähem puhast propagandat tarbida. Täiesti siiralt. Muide, sama soovitan ka rahvaspordipäevale, mis kuradi asi see Trumpi pihta käiv mähkmejutt on?

Bideni väidetav seniilsus oli Trumpi kampaania kõige esimene propagandalüke, sest midagi paremat ei suudetud Bideni vastu välja mõelda. Esialgu toimis see päris hästi, jutt levis ning ma kuulsin päris mitmetelt tuttavatelt seda väidet juba kuid tagasi umbes Demokraatide eelvalimiste ajal. Ma hoiatasin neid juba toona, et tõde on selles vaid nii palju, et Biden pole enam oma vaimse võimekuse tipul(aga seda pole ka Trump, mõlemad on siiski kaugelt üle 70). Samas eelvalimisdebatte vaadates oli juba toona selge, et mingist seniilsusest on asi kaugel ja debatis on tegemist üsna võrdsete vastastega. Mida esimene debatt ka tõestas, alguses oli keeruline kummalegi kandidaadile eelist anda, kuid teises pooles otsustas Trump Trumpi teha ning lollimängimisega enda võimalused põhja lasta. Samad tuttavad olid muidugi peale debatti üllatunud, et "Biden oskabki endiselt täiesti normaalselt rääkida".

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

4 a vanusevahe...
    ..möla ajama ja paneb faktidega puusse...sul on need kandidaadid vähe vahetusse läinud.
    ...suudab majandust üleval hoida...ok, Trump nautis obama vilju, kuni ükskord ka midagi tegema pidi hakkama. Nüüd on viljad söödud ja endal pole aimugi, kuidas seda põlluharimist veel teha tuleks, aga see ei sega muidugi segast peksmast.
    Tasub muidugi lugeda USA propagandat, arendab keeleoskust.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tegelen aktsiatega
    Victoria Concordia Crescit

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ma soovitan vähem puhast propagandat tarbida. Täiesti siiralt. Muide, sama soovitan ka rahvaspordipäevale, mis kuradi asi see Trumpi pihta käiv mähkmejutt on?
    Source on teiste seas celebrity apprentice talendimänedžer, kes töötas Trumpiga 6 aastat.

Trump on laimu suhtes alustanud üle 4000 keissi muidu, kuid tema vastu millegipärast mitte, seda pandoora laegast avada ei saa vist igaksjuhuks.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud