Lehekülg 290, kokku 302 EsimeneEsimene ... 190240280286287288289290291292293294300 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 781 kuni 5 800, kokku 6035
    Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Source on teiste seas celebrity apprentice talendimänedžer, kes töötas Trumpiga 6 aastat.

Trump on laimu suhtes alustanud üle 4000 keissi muidu, kuid tema vastu millegipärast mitte, seda pandoora laegast avada ei saa vist igaksjuhuks.
    Robert Sarv on sündinud valesse riiki ja valede inimeste keskele. Usas oleks ta miljardär juba.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Nüüd saab sinna patta lisada veel ka Trumpi positiivsuse.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Nüüd saab sinna patta lisada veel ka Trumpi positiivsuse.
    Tema puhul 50-60 tunne, et see on mingi poliitiline stunt. Mis saaks olla parem, kui tõestada, et tegemist on tõelise raudmehega ja/või COVID pole midagi enamat kui kerge külmetus. Eeskuju on olemas, vaadates kuidas Bolsonaro toetus viimastel kuudel kasvanud on.
    20 LEGEND

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Tema puhul 50-60 tunne, et see on mingi poliitiline stunt. Mis saaks olla parem, kui tõestada, et tegemist on tõelise raudmehega ja/või COVID pole midagi enamat kui kerge külmetus. Eeskuju on olemas, vaadates kuidas Bolsonaro toetus viimastel kuudel kasvanud on.
    Paraneb koroonast, mõistab, et elus muudki kui president olla ning teeb steitmenti et pühendab nüüd oma aja lastele ja naisele ja golfile ja Kanye võtab kandidatuuri üle. One can hope...

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Deutsche Welle küsis, kas geid tungivad peale ja ujutavad eesti rahva üle.

„Las jooksevad Rootsi. Seal on kõik olemas, kõik vaatavad nende peale viisakamalt,” ütles Helme.

„Kas teie vaatate ebaviisakalt?” küsis Deutsche Welle.

„Mina vaatan tõesti ebasõbralikult,” vastas Helme.

„Tänapäeval nimetatakse seda homofoobiaks,” märkis Deutsche Welle.

„See ei ole homofoobia. Ma ütleksin, et need inimesed, kes räägivad, et meie referendumit ei ole vaja, on heterofoobid. Nad trügivad heteroseksuaalide voodisse. Nemad trügivad, mitte meie ei trügi nende voodisse. Kui nemad võivad teha oma homopropagandat, siis võime meie teha ka teist propagandat,” kuulutas Helme.
    Täiesti uskumatu tegelane

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Täiesti uskumatu tegelane
    +1 ma just tahtsin tulla seda sama siia postitama.. Vana Mart ongi kaua vait olnud, nüüd purtsatas kõik välja jälle

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Keegi juba ju tahtis minna, aga seal olla araabia keelt vaja ja linnad põlevat koguaeg.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Martinil olidki siin mingid probleemid, mis vajasid tähelepanu alt ära saamist. Said mehed kokku, pidasid aru. Mart andis inteka ja Jüri kirjutas vabanduse ning teema mõneks ajaks eemale juhitud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Mart Helme juba vana ja väsinud mees ning õige rahva esindaja ei ole aga meie president reageerib ka igale asjale nagu mingi 16 aastane EMO

See valu, mida sellised väljaütlemised on pōhjustanud kõikidele Eesti inimestele, kellele tōeline Eesti Vabariik ja tema põhiseadus on kallid, kellele kaasinimeste heaolu läheb korda ja kes on alati lootnud, et meie enda valitsused, olgu nad mistahes parteidest koos, on jäägitult ustavad Eestile, teeb haiget ka mulle.

#dramaqueen #rannamajaViki

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Kaljulaid on peale Pärnitsa keissi tõesti õige tegelane, kes võiks inimväärikuse vms teemadel sõna sekka öelda.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Kaljulaid on peale Pärnitsa keissi tõesti õige tegelane, kes võiks inimväärikuse vms teemadel sõna sekka öelda.
    Kaljulaid on poliitilises mõttes täpselt samasugune jobi nagu Helme. Need kaks inimest ei sobi lihtsalt oma järeleandmatuse tõttu poliitikasse.

Reservmängija Kasutaja Olar avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kaljulaid on poliitilises mõttes täpselt samasugune jobi nagu Helme. Need kaks inimest ei sobi lihtsalt oma järeleandmatuse tõttu poliitikasse.
    Kuldsed sõnad

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Oota, seleta mulle korra aeglaselt ära, et mis täpsemalt Kaljulaidile Pärnitsa keissis ette heita? Ses suhtes, et mind kutsuti ka kunagi Aastahiti üritusele, et ma annaksin üle teise koha auhinna. Teadsin, et esikolmikus on Nexuse-Merka, Taukar ja Shanon. Ma õnneks sain auhinna anda Taukarile, aga kui ma oleksin Shanonile selle saanud anda, kas ma oleks siis Shanoni kuritegude eest kaasvastutav?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ses osas, et Kaljulaidi sõnavõttudes pole ju poliitkampaaniat. Et tema räägib sellesse, millesse ta usub ja kuidas ta näeb, et ühiskonnas olukord paremaks läheks. Alati ilmselt ei õnnestu, aga deed on guud. Samas Helme jaurab, et saada poliitpunkte ja seal on poogen, kas midagi läheb paremaks või täitsa putsi. Et üks tegevusloogika on ikka väga jobi, teine veidi mitte jobi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ses osas, et Kaljulaidi sõnavõttudes pole ju poliitkampaaniat.
    Aaa tõesti või. Peale välgutamise kampaania palju muud ei meenugi millega ta silma on jäänud.

Vasakpoolsed ongi viimasel ajal täiesti ära pööranud. PEW uuringus on see ka selgelt näha: https://www.pewresearch.org/politics...ible-outcomes/
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Ma asendaks nad kohe Ligi ja Ossinovskiga head paindlikud tüübid

Aga tegelikult täiesti nöus.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ses osas, et Kaljulaidi sõnavõttudes pole ju poliitkampaaniat. Et tema räägib sellesse, millesse ta usub ja kuidas ta näeb, et ühiskonnas olukord paremaks läheks. Alati ilmselt ei õnnestu, aga deed on guud. Samas Helme jaurab, et saada poliitpunkte ja seal on poogen, kas midagi läheb paremaks või täitsa putsi. Et üks tegevusloogika on ikka väga jobi, teine veidi mitte jobi.
    Tegelikult on Kaljulaidis poliitkampaaniat küll. Teeb ta seda lihtsalt hetkel opositsioonierakondadele, kellega ta jagab sarnast vaadet. Seda on selgelt näha Kaljulaidi sõnavõttudes ning avalikus kriitikas, mida ta koalitsioonile igalpool suunab. Kriitika alati ei tähenda, et president nüüd kedagi eelistab ja see võibki olla asjakohane, aga kui ikka trummi viimase koalitsiooni algusest taguda ainult ühte suunda ja isegi ületades piire päevapoliitikasse sekkumisega, siis on selgelt arusaadav, et presidendi poolt käib selgelt opositsioonierakondadele poliitkampaania tegemine.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Oota, seleta mulle korra aeglaselt ära, et mis täpsemalt Kaljulaidile Pärnitsa keissis ette heita? Ses suhtes, et mind kutsuti ka kunagi Aastahiti üritusele, et ma annaksin üle teise koha auhinna. Teadsin, et esikolmikus on Nexuse-Merka, Taukar ja Shanon. Ma õnneks sain auhinna anda Taukarile, aga kui ma oleksin Shanonile selle saanud anda, kas ma oleks siis Shanoni kuritegude eest kaasvastutav?
    Sa ise ütled, et sind kutsuti mingit auhinda üle anda ja sa vist ei teadnudki, kellele annad? Ei ole ju võimalik võrrelda. Presidendi vastuvõtule (see roosiaia üritus vist selleks kvalifitseerub) ei peaks kutsuma kleidis klouni, kes igal võimalikul juhul saadab kõiki ja kõike p..i ja muuhulgas leiab, et isegi laulupidu olla fašistlik üritus.
    Kui üritada antud skaalal vastupidist näidet leida, siis see oleks sama nagu mõni teine president kutsuks kõnelema nt Jüri Böhmi, kes aastate eest võttis samuti üsna rajult sõna, lauldes muuhulgas kuidas ta tiblade kõrisid läbi lõikaks. Kusjuures antud kontekstis see polnudki sedavõrd räige sest jutt oli okupatsioonist jne.

Mul oli heameel lugeda viimasest LP-st artiklit Richard Pulstist (natuke ehk läeb teemasse). Ajakirjanik Roosna muidugi spordijuttude asemel üritas juttu keerata rassismuse ja muu säärase peale. Paraku mulatist Eesti mees teatas ajakirjanikule seda, millest too vist kuulda ei tahtnud - et ameeriklaste BLM liikumine näib marksistlikuna, EKRE seisukohtadega on ka üldiselt nõus, sõna neeger peale ei ärritu jne. Umbes sarnaste seisukohtadega on välja tulnud ka Raimondo Laikre. Aga ju nad on nad tagurlased.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud