Lehekülg 327, kokku 394 EsimeneEsimene ... 227277317323324325326327328329330331337377 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 521 kuni 6 540, kokku 7862
    Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Natuke nalja ka. Üks inimene imestas, et kuidas ameeriklased selle Helme väljaöeldu kätte said, sest ega nad ju eesti keelt ei räägi. Järeldati, et küllap Kaljulaid/refikad/meedia käisid USAle kitumas, kuna neile ju EKRE ei meeldi.
    ERR-il on ingliskeelne portaal: https://news.err.ee/1156613/mart-hel...upt-characters

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ma arvan, et see classic case, kus suuremaid tagamaid ei tasu otsida kui plain stupidity piisab selgituseks küll. olles aasta(kümneid) suhteliselt valimatult oma esmaseid mõtteid avaldanud, ei ole see filter nii kerge tekkima. isegi kui nad väga tahaks.
    No eks see reaalsem ole tõesti jah, samas üpris selge on ka see, et EKRE on sihikule võtnud venekeelse auditooriumi, kuna sealt on märksa lihtsam neile uusi valijaid leida (ehk siis Keskerakonna praegune valija). Ja kuigi vaadates minevikku ja EKRE algusaegade venevastast retoorikat, siis viimasel ajal on pigem nad läinud teed, et me ei pruugi olla sõbrad, aga kui meil on ühised vaenlased, siis sobib. Kohalike venelaste vastu pole suurt midagi juba pikka aega tulnud, küll aga näiteks ukrainlaste, EU, Nato, homode, pagulaste jne vastu. Kuna kohalik venelane on pigem venekeelses inforuumis, siis sellised sõnumid meeldivad talle.
    Samuti on ju Trump olnud läbi aegade üks populaarsemaid USA presidente venelaste seas.
    Ehk siis valitsusest välja viskamist saab väga lihtsalt keerata ümber agenda, et näed, soroslased ja kes iganes jätkavad vandenõud ja EKRE toetamine oleks märksa mõistlikum kui Keskerakond, kes ilmselgelt on nüüdseks ära ostetud ja ei täida oma kohustusi isake Putja ees.
    Aga noh, see lihtsalt vandenõu, eks ole näha kuidas edasi.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Pole kaua aega siin arutelus osalenud, aga lisaks siiski ka omi mõtteid.

Kohati tundub, et opositsioon justkui ei soovigi valitsuse kukkumist. Hetkel on ju valitsusel jällegi probleeme üle pea, aga opositsioon annab hooga igasuguseid avaldusi, mis teoreetiliselt võiks koalitsiooni liita. Äkki laseks valitsusel endal oma rasvas praadida?

Mina olen seda valitsust siiani toetanud, eelkõige seetõttu, et KE ja RE rollid on sellised, nagu nad viimased 4 aastat on olnud (kusjuures rõhutatult ei ole ma toetanud EKRE-t, millest paljud aru ei ole suutnud saada).

Aga ma ei suuda kuidagimoodi aru saada EKRE juhtide käitumisest. Ja seda juba pikemat aega. Neil on ju palju töid pooleli, millest osad kaovad päevakorrast koos nende valitsusest lahkumisega. Ja nemad justkui pidevalt riskivad sellega, et kõik võib kaduda. Teoreetiliselt võiks ju nende popularsus kasvada, kui valitsusest minema lennatakse, aga kas tõesti rehkendatakse 51% häältega, sest RE on ju tõestanud, et isegi 34 häält ei taga midagi. Mina isiklikult ei usu, et opositsioonis neil rohkem populaarsust oleks, kui umbes 20%. Ja kui nad jätkuvalt lisaks Trumpile ülistavad ka Putinit, mis on üldsegi omaette teema, kui efektiivne manager Putin olevat, nagu Mart armastab kuulutada.

Ma arvan, et hetkeolukorras Ratas vabandama ei pea, küllap peab EKRE kuskil kõvasti järele andma. Lisaks ei tohiks uut keskonnaministrit enne võimalikku umbusaldamist ametisse nimetada, sest riigi raha võiks kokku hoida.

Mis puutub Ratase soovist peaminister olla, siis see ongi ju poliitika suurim mõte, selle üle ei peaks ilkuma.

Imelik oli näiteks kuulata Rõivast Ringvaates esinemas seoses Trumpi käitumisega, kes keeldub lahkumast ilmselgetel põhjustel. Aga meenutaks Rõivase enda mahavõtmist 2016. aastal, kus kõigi jaoks oli olukord selge, aga Rõivas&Co ei suutnud sellega leppida ja anuti nii salaja, kui ka avalikult et äkki siiski jätkame. Lõpuks lasti ennast umbusaldada. Ja nüüd siis loeb moraali teistele.

Mis Trumpi endasse puutub, siis on suht arusaamatu, miks teda üldsegi toetada, võta või jäta, aga mulje on nagu mingist pulmatolast vms. Tõeline löök EKRE-le võiks olla, kui GB teataks, et äkki nad ikkagi ei lahkugi EL-ist.

Professionaal Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Helme lännu. Huvitav, kes sealt "pikalt" EKRE pingilt tuleb?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

See käis nüüd küll lihtsalt.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Ja kui tõenäoline on, et WP ise jälgib seda kanalit. Ei usu mina juhustesse vähemalt , mitte poliitikas. Siin ei pea olema fakiir või mingi kindla erakondliku maailmavaatega, et taibata et seekord tuli hea kont mida järada. Sest ega ennem väga polnudki juu välja pakkuda midagi head kui räägiti meie riigi pekki keeratud mainest. Aga jah, huvitavad lükked siin selle müra taustal. Ja jätkuvalt paneb mind imestama kui oluline on meile tavakodanikele see USA presidendi valimine, ma ei saa aru miks ?
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

maanus... Mis sa arvad, kuidas üldse ükski teema Eestist jõuab välismeediasse? Ainult siis, kui Kaja Kallas neile kirjutab või?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

haha, reaalne irv. sõnavabadus piiramine lähtruka poolt - see ambaal pole arusaanud basic sõnavabaduse teemast, kus on ka sõnad ja on ka vastutus oma sõnade eest ja nüüd teeb nägu, et küll ajakirjanikud peavad õnnelikud olema, et mees on tööd pakkunud neile. sõnad on liigsed ja huvital kombel sama nartsissistlikud tunnused nagu vaimsel isal üle lombi.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Vana munn ajas paska välja
    #sõnavabadus

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    maanus... Mis sa arvad, kuidas üldse ükski teema Eestist jõuab välismeediasse? Ainult siis, kui Kaja Kallas neile kirjutab või?
    Keegi ikka peab lekitama, kusjuures ega see väga vale ei olegi, sest millalgi saadakse nagunii jälile , aga nagu näha, saadakse nüüd ühest Helmest lahti, aga mis sellest opositsioonile kasu on? Kui nüüd Martingi end veidi tagasi tõmbub, siis polegi nagu midagi ette heita valitsusele, sest elu ei lähe mitte halvemini, kui mujal riikides.

Ma olen kogu aeg arvanud, et EKRE ei taha mingi hinna eest ise valitsusest lahkuda ja nüüd siis ilmselt jõudis kohale, et sein on ees, peab sammu tagasi astuma.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Keegi ikka peab lekitama, kusjuures ega see väga vale ei olegi, sest millalgi saadakse nagunii jälile , aga nagu näha, saadakse nüüd ühest Helmest lahti, aga mis sellest opositsioonile kasu on? Kui nüüd Martingi end veidi tagasi tõmbub, siis polegi nagu midagi ette heita valitsusele, sest elu ei lähe mitte halvemini, kui mujal riikides.

Ma olen kogu aeg arvanud, et EKRE ei taha mingi hinna eest ise valitsusest lahkuda ja nüüd siis ilmselt jõudis kohale, et sein on ees, peab sammu tagasi astuma.
    Mis kuradi lekitama? Igal ajakirjanikul on kümneid välisajakirjanikke sõprade seas FB-s. Ma tean ka suvalisi Balkani poliitjamasid, kuna sealsed ajakirjanikud kirjutavad sellest enda FB-seinal.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Kas just Kaja Kallas aga kirjasõpru on juu igas erakonnas.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Absoluutselt jah! Sotsiaalmeedia, mehed, sedasi toimibki. Pluss, igasugu meediaagentuurid hoiavad erinevatel märksõnadel silma peal nagunii. Kas siis mõne riigistruktuuri või eraettevõtte tellimusel.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Nüüd te hakkasite küll aiast ja aiaaugust rääkima.

Igatahes, kui inimesed enda egodest üle ei saa, siis varsti on Mart president ja... nutt ja hala.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Nüüd te hakkasite küll aiast ja aiaaugust rääkima.

Igatahes, kui inimesed enda egodest üle ei saa, siis varsti on Mart president ja... nutt ja hala.
    Igasuguseid asju võib juhtuda, aga Mardist president, seda nüüd küll ei tule.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Kuulan Vikerraadiost Mardi juttu, kõik võib ju tõsi olla, aga pole meie valitsuse asi seda niimoodi kommenteerida. Kui Trump siiski presidendina jätkab, siis võiks ju tagantjärele parastada, et mida ma ennustasin, aga hetkel oleks tulnud vait olla.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Madison on ju tubli abipolitseinik ja omab teatud kogemust ka teiselt poolt rindejoont (see telefoni keiss) - EKRE mõistes oleks super siseminister kohe varnast võtta. Vana-Helme saaks asendusliikmena Euroopasse hea palga peale soroslasi tümitama minna.

Ainuke häda, et Madison oli ka seal saates ja ajas sama paska. Aga ehk annab keerutada kuidagi, et tol hetkel oli ta väheolulisel Euroopa Parlamendi liikme ametikohal ja edaspidi hakkab vastutstundlikuks riigimeheks.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Pakuks Siim Pohlakut ja Mart läheks siis fraktsiooni juhtima. Madissoniga jätkuks sama oht, tema sobiks neile, kes praegust valitsust ei toeta.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Kuulge kamoon, siin on küll game over. Ainuke on, kas lähed ise saba jalge vahel või laguneb ka valitsus.
    Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kui solvatud on samasoolisi, arste, Soome ministreid, professoreid, ajakirjanikke, kaitseliitlasi, laulvas revolutsioonis osalejaid, teadlasi, vallandada on üritatud politseijuhti ja kaitseväe juhti nimetatakse ebakompetentseks, autistidele on öeldud, et ravige end terveks ja ärge proovige olla nii erilised, siis nüüd on piir käes, kui solvati mingit üle lombi mehikest?

Bitch please, valimised on 2023, sinna on aega.

Jüri Ratas on peaminister!
    "Bitch, please."

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Ja osad siin rääkisid, et mis neist USA valimistest jälgida, ei muuda meil siin midagi....

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud