Lehekülg 328, kokku 397 EsimeneEsimene ... 228278318324325326327328329330331332338378 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 541 kuni 6 560, kokku 7937
    Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    "Bitch, please."
    Mõeldud oli küll rohkem valitsust, kuid, tõsi, poleks sedagi arvanud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Seda tänaseks kurikuulsat Tre Raadio Ekre raadiosaadet oli mul võimalus tihedalt kuulata aastaid enne seda, kui nad valitsusse pääsesid. Tooaeg oli see laupäeva hommikuti ja sobis hästi laisa, nädalavahetusele sattunud tööpäeva möödasaatmiseks.
    Kuigi propagandakanal oli see ka siis, on tänane fookus liikunud koos sabade ja karvadega sinna, et saaks mingisuguse iba ajamisega pilti jälle nädalaks. Võib olla tõsi, et sellega varjatakse oma sisulist tegevusetust koalitsioonis.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Natuke nalja ka. Üks inimene imestas, et kuidas ameeriklased selle Helme väljaöeldu kätte said, sest ega nad ju eesti keelt ei räägi. Järeldati, et küllap Kaljulaid/refikad/meedia käisid USAle kitumas, kuna neile ju EKRE ei meeldi.
    Ameerika Ühendriikide Suursaatkonnas algab päev igal hommikul koosolekuga, kus loetakse/arutatakse ilmunud kohalike uudiste sisu (isegi seal kunagi osalenud paarkümmend korda) aga WPsse jõudis see vast läbi sotsiaalmeedia ja/või ERRi portaali.

Algupärane

See riigikogu live praegu, Helme ikka päris hale ja kurb

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Nagu vaip oleks maha tömmatud yep. Aga miks oli siis vaja kuskil raadios nönda lahmida, vöibolla toob maa peale tagasi
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Helme on Savisaarelt demagoogiat õppinud?

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Helmepoisi vastused riigikogus olid lihtsalt tülgastavad, aga minu küsimus ja viha ja nördimus suundub Isamaa poole - et nagu wtf? Ilmselt on otsustatud erakond kokku pakkida ja järgmistel RK valimistel künnisega võidelda. Good luck, loodan, et põrute.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Helmepoisi vastused riigikogus olid lihtsalt tülgastavad, aga minu küsimus ja viha ja nördimus suundub Isamaa poole - et nagu wtf? Ilmselt on otsustatud erakond kokku pakkida ja järgmistel RK valimistel künnisega võidelda. Good luck, loodan, et põrute.
    Mulle tundub, et plaan on Ekrelt valijaid tagasi saada. Et tehakse sama asja, aga ei aeta ebameeldivat möla?

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Mulle tundub, et plaan on Ekrelt valijaid tagasi saada. Et tehakse sama asja, aga ei aeta ebameeldivat möla?
    Selle jaoks poleks kavalam EKRE valitsusest nahui saata ja siis REF sisse võtta ja öelda "Me oleme parketikõlbulik EKRE" ja siis ajada seda Eesti asja?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Selle jaoks poleks kavalam EKRE valitsusest nahui saata ja siis REF sisse võtta ja öelda "Me oleme parketikõlbulik EKRE" ja siis ajada seda Eesti asja?
    Reform ja Sotsid on ju kogu see kurja juur, ei?

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

olin EkreKeIsamaa valitsuse alguspäevil lootust täis, et ekre niisama vahutas enne valimisi ja noh las proovivad ka - tänaseks selgunud, et ilge tolbajoobide seltskond ja viimane aeg nahhuj tõmmata neil. A vanemale Helmele tuleks mingi diagnoos panna juba.
    Ootan jätkuvalt KERE valitsust ja rohelised võiks ka kampa võtta, sest Zuzu on nummar

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    olin EkreKeIsamaa valitsuse alguspäevil lootust täis, et ekre niisama vahutas enne valimisi ja noh las proovivad ka - tänaseks selgunud, et ilge tolbajoobide seltskond ja viimane aeg nahhuj tõmmata neil. A vanemale Helmele tuleks mingi diagnoos panna juba.
    Ootan jätkuvalt KERE valitsust ja rohelised võiks ka kampa võtta, sest Zuzu on nummar
    Ma ei ole kunagi varjanud, et Roheliste valimisprogramm on minule suuresti sümpaatne aga nende pink on ikka kole lühike ning teatud liikmed juhatuses ajavad täitsa uhhuud/umbluud, olgu Zuzu nummi või mitte.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Aga siis valib Ref ju hoopis keski. Kui kuulata näiteks RE ja SDE esindajaid ühes saates koos esinemas, siis ühtsus valitseb vaid valitsuse kirumise ajal, muul ajal tekivad juba erinevad variandid. Ja mul on tunne, et ka Eesti 200 ei tea veel, kas parem on RE või KE.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
    Iisrael ju önnitles: https://twitter.com/IsraeliPM/status...94312167878657

Ja kas tegelt vara pole ka selleks? Mingit ametlikku tulemust pole ju öeldud, ainult meedia on omad järeldused teinud
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Ma arvan, et nüüd võiks selle jama kalevi alla panna, sest mis siis saab, kui mingi ime läbi ikkagi Trump presidendiks saab. Siis oleme ju lausa pasa sees.

Professionaal Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Seda tänaseks kurikuulsat Tre Raadio Ekre raadiosaadet oli mul võimalus tihedalt kuulata aastaid enne seda, kui nad valitsusse pääsesid. Tooaeg oli see laupäeva hommikuti ja sobis hästi laisa, nädalavahetusele sattunud tööpäeva möödasaatmiseks.
    Kuigi propagandakanal oli see ka siis, on tänane fookus liikunud koos sabade ja karvadega sinna, et saaks mingisuguse iba ajamisega pilti jälle nädalaks. Võib olla tõsi, et sellega varjatakse oma sisulist tegevusetust koalitsioonis.
    Kas jutt tegevusetusest pole veidi liialdatud? EKRE eestvedamisel on alandatud mitmeid inimeste ja ettevõtete elujärge mõjutavaid aktsiise. Koalitsioonil õnnestus läbi viia pensionireform, mis potentsiaalselt suurendab Eesti inimeste finantsteadlikkust ning annab võimaluse ise otsustada oma raha üle ja paneb pangad tegutsema selle nimel, et pensionifondid rentaablid oleksid. Samuti ka käima pandud jalgpallihallide projekt ja esimesi reaalseid samme tehakse ka põhimaanteede neljarealisteks ehitamiseks.
    Opositsioon jätab nende lõputute umbusaldamistega mulje, et muuga ei tegeleta ja varjutatakse ka oma positiivset programmi, kui seda üldse on.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Kas keegi tahab selgitada, et Kui teistel esindavad arvamust president, peaminister, kroonprints ja supreme leader siis miks eestlastel peetakse arvamusesindajaks siseministrit? Kui see nii häbiväärne seisukoht on, miks siis ei vöiks kasutada peaministri vöi Presidendi oma nagu seda arvestatakse teiste riikide puhul? Peakski, seda enam et siseminister ajas mingit paska. President ju mingi önnitluse ka tegi. Ma olen kindel, et on veel riike, kus möni minister ei hüppaks veel Bidenit önnitlema vöi mainiks midagi pettusest kuskil lambi raadiosaates, aga selle sisu ei söödeta kandikul USA meediale, et vot näed siin selline seisukoht meie riigi esindajalt.

Jääb mulje, et see oli lihtsalt opositsiooni lüke Helmed maha vötta ja kui oleks peetud seda arvamust suureks ohuks Eesti julgeolekule, siis oleks ju kasutatud presidendi sönavöttu

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Kas keegi tahab selgitada, et Kui teistel esindavad arvamust president, peaminister, kroonprints ja supreme leader siis miks eestlastel peetakse arvamusesindajaks siseministrit? Kui see nii häbiväärne seisukoht on, miks siis ei vöiks kasutada peaministri vöi Presidendi oma nagu seda arvestatakse teiste riikide puhul? Peakski, seda enam et siseminister ajaks mingit paska. President ju mingi önnitluse ka tegi. Ma olen kindel, et on veel riike, kus möni minister ei hüppaks veel Bidenit önnitlema vöi mainiks midagi pettusest kuskil lambi raadiosaates, aga selle sisu ei söödeta kandikul USA meediale, et vot näed siin selline seisukoht meie riigi esindajalt.
    Kui vana ront nii rumal on, et ta närakaid ja korrumpeerunud tüüpe taga ajab, siis on pigem tegu ikka sisepoliitilise eutanaasiaga.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Kas jutt tegevusetusest pole veidi liialdatud? EKRE eestvedamisel on alandatud mitmeid inimeste ja ettevõtete elujärge mõjutavaid aktsiise. Koalitsioonil õnnestus läbi viia pensionireform, mis potentsiaalselt suurendab Eesti inimeste finantsteadlikkust ning annab võimaluse ise otsustada oma raha üle ja paneb pangad tegutsema selle nimel, et pensionifondid rentaablid oleksid. Samuti ka käima pandud jalgpallihallide projekt ja esimesi reaalseid samme tehakse ka põhimaanteede neljarealisteks ehitamiseks.
    Opositsioon jätab nende lõputute umbusaldamistega mulje, et muuga ei tegeleta ja varjutatakse ka oma positiivset programmi, kui seda üldse on.
    Põhimõtteliselt saab tuba läbi lukuaugu kah värvida, jah...
    Ja see, et need muud asjad on tegemises "EKRE" eestvedamisel on kah kahtlase väärtusega lause...

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud