Lehekülg 330, kokku 397 EsimeneEsimene ... 230280320326327328329330331332333334340380 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 581 kuni 6 600, kokku 7925
    Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Ma ei viitsi rohkem arutada. Küllap siis siseministri avaldused on tähtsamad kui peaministri ja presidendi omad.
    Ma ütleks nii, et peaministritel ja presidentidel on eetiline kohustus õnnitleda suurriikide värskelt valitud juhte valimiste võitmise puhul. Riigi siseminister, kelle haldusalas on sisejulgeolek, kodakondsus ja identiteedihaldus jms ning ütleb et valimisi on võltsitud, võiks olla selle koha pealt vähe pädevama sõnaga, sest tema puhul peaks olema tegemist spetsiifikat paremini tundva isikuga.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ma ei viitsi rohkem arutada. Küllap siis siseministri avaldused on tähtsamad kui peaministri ja presidendi omad.
    Kaala, cmoon nüüd!
    Kui nii pöörast ja hulumeelset pläma ajab nii märkimisväärne inimene nagu mingi riigi siseminister, siis on sellel uudisväärtus. Olgu või see riik nii väike kui Eesti.

Tuleta meelde, küllap oled ka sa varemgi näinud naljakate või hullumeelsete väljaütlemistega riigiisade kohta uudiseid
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

See kõik meenutab veits mingit maffia-saagat, kus ühe pere mingi must notsu ütleb/teeb midagi halvasti ja siis on kõik korraga perses - mehed 100-ks aastaks madratsitel, keegi omavahel ei räägi, ainult notitakse jne.

Et nuh, kui riikide vahelised suhted on nõnna ahtakesed, siis me oleme tõesti perses ja mida kuradit eelmine põlvkond tegi?

Mul jookseb pähe vaid Vanamehe: "Mart, Mart türa Mart!"

Ah-jaa, kas saaks kuidagi nii, et Ilves sõna ei saaks?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Noh, küss ei ole "tegemises/ütlemises" ainult, vaid selles, kas riik/valitsus nö kiidab heaks sellise suhtumise või mitte. Praegu, õnneks, on tehtud sammud näitamaks, et ei kiida heaks ja see pole mitte meie riigi seisukoht, vaid tõesti, ühe härrasmehe (ja tema jüngrite) soolo.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

kuulge milline see USA vaba meedia on millest Helmed siin räägivad? huvitav oleks ka silm peale visata
    Catalunya is not Spain!

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Aga sellest kuidas see sinna jöudis sa vist aru ei saa
    Ehk siis... Kui minister Mihhail Korb Läänemaal inimestele ütles, et ta pole NATO liikmelisuse poolt, siis tegelt täiesti tiptop lause, aga süüdi on kuradi Lääne Elu, kes kohal oli ja teema üles võttis? Pigem pidanuks mahavaikima, sest mida see ühe või paari ministri arvamus ikka loeb? Peaasi, et välisminister tahab NATOs olla. Või selgita lahti, kuidas Korbi puhul siis õige teguviis olnuks?

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    kuulge milline see USA vaba meedia on millest Helmed siin räägivad? huvitav oleks ka silm peale visata

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ehk siis... Kui minister Mihhail Korb Läänemaal inimestele ütles, et ta pole NATO liikmelisuse poolt, siis tegelt täiesti tiptop lause, aga süüdi on kuradi Lääne Elu, kes kohal oli ja teema üles võttis? Pigem pidanuks mahavaikima, sest mida see ühe ministri arvamus ikka loeb? Peaasi, et välisminisiter tahab NATOs olla. Või selgita lahti, kuidas Korbi puhul siis õige teguviis olnuks?
    Kui President ja peaminister kiidavad päev varem NATO liikmelisuse heaks, siis ma eeldan, et kui ajaleht teeb poolt/vastu uudise vöetakse ka nende avaldusi seal arvesse
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kui WP poleks kirjutanud, siis oleks igati okei avaldus olnud?
    Mida sa ajad? Ma ju ütlesin, et paska ajas seal raadios. Ma saan ka sellest aru, et siseminister on luubi all, eriti arvestades tema väljaütlemisi üldiselt. Aga kui meil on uudis "maailmaliidrid kes ei ole Bideni önnitlenud" ja seal ei ole arvestatud meie presidendi ja peaministri önnitlusi, siis ma näen siin kohta kus keegi vöiks paranduse teha vöi mingi vihje saata
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    See kõik meenutab veits mingit maffia-saagat, kus ühe pere mingi must notsu ütleb/teeb midagi halvasti ja siis on kõik korraga perses - mehed 100-ks aastaks madratsitel, keegi omavahel ei räägi, ainult notitakse jne.

Et nuh, kui riikide vahelised suhted on nõnna ahtakesed, siis me oleme tõesti perses ja mida kuradit eelmine põlvkond tegi?
    Kui siseminister ajab järjepidevalt sellist iba välja, siis on suures plaanis kaks võimalust:
    a) ta on ebastabiilne ja tal on mingid probleemid; või
    b) ta seab oma valimispropaganda riigi huvidest totaalselt ettepoole.

Mõlemad on halvad variandid ning mõlemal juhul ei sobi selline isik ministriametisse. Ministriamet eeldab usaldust, ning seda mitte ainult oma rahva, aga ka lähimate liitlaste vaatest. Kui ministril puudub filter ning tema käitumine on totaalselt ettearvamatu ja labane, siis seda usaldust ju ei saagi kunagi olema?

Tavaolukorras, normaalsetes tingimustes oleks Helme pidanud juba väga ammu kaabu nagisse riputama, aga meil on pantvangivalitsus. See ei ole see olukord, kus süütu notsuke "ütleb/teeb esimest korda midagi halvasti" ning "kõik korraga on järsku p*rses".
    Coraje, corazón y cojones.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Kaala, cmoon nüüd!
    Kui nii pöörast ja hulumeelset pläma ajab nii märkimisväärne inimene nagu mingi riigi siseminister, siis on sellel uudisväärtus. Olgu või see riik nii väike kui Eesti.

Tuleta meelde, küllap oled ka sa varemgi näinud naljakate või hullumeelsete väljaütlemistega riigiisade kohta uudiseid
    Köik õige, zaz. Ma pöörasin tähelepanu sellele et eeldasin Presidendi ja peaministri avaldust ka seal uudises näha, sest need olid positiivsed

Aga sind önnitlen hommikuses uudises

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Huvitav kodune ülesanne, mitut EU või muude liitlaste siseministrit suudad peast nime ja nägupidi nimetada. Mina suudan 4, suure pingutusega ehk veel ühe või kaks nuputaks välja.
    Impressive. Siiralt. See näitab, et sa tunned poliitikat ja teeb arutelu huvitavaks. Ma ütleks vastu nii, et kui keegi siseminister ütleb meie riigi kohta sitasti ja veel Baltikumi naabrite kohta, et nende peaminister on ka bussijuhist saanud peaministriks, siis ilmselt teaks küll. Näiteks võib tuua Kreeka rahandusminstri, kes oli omal ajal suur staar.
    Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Aga miks ei jõudnud sinna top 5 väljaannetesse sarnane lahmimine Trumpi suunas, teema oli ju täpselt sama. Julgeolekugarant ja väikesed tigedad idaeurooplased plõksimas.
    Palun tuleta meelde, kes oleks öelnud, et eelmised valimised olid pettus ja et Trump on korruptant. Või üldse midagi sarnast. Mul võib mälu lühike olla, aga ma ei mäleta, et meil oleks üldse väga sõnakaid minstreid olnud eelmistes valitsusted peale Ligi, kes ka rohkem sisse poole suunas oma jauru. Lihtsalt oleks tore meelde tuletada.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    See ei ole see olukord, kus süütu notsuke "ütleb/teeb esimest korda midagi halvasti" ning "kõik korraga on järsku p*rses".
    See olukorra kirjeldus, kus kohast antud fraas sul võetud, oli ju üsna selgelt kirjalik liialdus.
    Kirjeldamaks loodud, manatud olukorda... a la, nüüd läheb 20-nd aastat aega, et suhted normaliseeruks jne. Millepärast hirmutada? Mõelda välja, ette probleeme?
    Okei, ma tean küll, millepärast ja see on häiriv.

See, et mõned on erivajadustega, ei ole probleem.

E: Kui üldse midagi probleemi alla kvalifitseerub, siis see, et ei tegeleta nende ja teiste (ennekõike ühiskondlike) vajaduste (välja) selgitamisega.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Pikk lõim (klikkige lahti) hommikukohvi kõrvale kogu sellest "pettuse" saagast.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Pikk lõim (klikkige lahti) hommikukohvi kõrvale kogu sellest "pettuse" saagast.

Kaju jagatud lõim oli parem. Ma ei oska Twitterit linkida.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Kaju jagatud lõim oli parem. Ma ei oska Twitterit linkida.
    Sama lõim ongi Tuleb eraldi aknas avada säuts, siis näeb kogu lõimu. Need ainult kaks esimest.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Sama lõim ongi Tuleb eraldi aknas avada säuts, siis näeb kogu lõimu. Need ainult kaks esimest.
    Ei, ei. Ajasin sassi, ta minu mõeldud lõime ei jaganud. Tegemist oli detailse vaatega, kaasus per kaasus, Trumpi juriidiliste ja mitte nii juriidiliste väidete osas.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

oleme valmis?
    Oleme valmis, kui president Donald Trumpist saab sisuliselt kõikide maailma rahvuslaste ja konservatiivide ülemjuhataja. Komandör.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud