Lehekülg 342, kokku 394 EsimeneEsimene ... 242292332338339340341342343344345346352392 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 821 kuni 6 840, kokku 7862
    Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Vabadus on sihtkoht. Tekib küsimus, et mis edasi, kui sinna on jõutud?
    Siis tuleks lihtsalt olla ja nautida vabadust. Paraku on inimloomus aga selline, et see hakkab otsima võimalust, kuidas tagasi puuri pääseda, et siis jälle hiljem vabaks saada. See on lõputu ring. Kui inimesed oskaksid lihtsalt olla, oleks maailm palju parem paik.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Siis tuleks lihtsalt olla ja nautida vabadust. Paraku on inimloomus aga selline, et see hakkab otsima võimalust, kuidas tagasi puuri pääseda, et siis jälle hiljem vabaks saada. See on lõputu ring. Kui inimesed oskaksid lihtsalt olla, oleks maailm palju parem paik.
    Agent Smith:
    Did you know that the first Matrix was designed to be a perfect human world? Where none suffered, where everyone would be happy. It was a disaster. No one would accept the program. Entire crops were lost. Some believed we lacked the programming language to describe your perfect world. But I believe that, as a species, human beings define their reality through suffering and misery. The perfect world was a dream that your primitive cerebrum kept trying to wake up from. Which is why the Matrix was redesigned to this: the peak of your civilization.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Millise ruudu peale paneksid Hiina Rahvavabariigi ja Venemaa?

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Vabadus on inimese, ühiskonna eesmärk?
    Eks iga inimene soovib vabadust, aga alati on keegi, kes soovib kedagi juhtida, allutada, ja seda siis läbi teise inimese vabaduse piiramise
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Ideaalne maailm tuleb marsile, seal alles hakkab juhtuma. Ei ole yin ja yang, on ainult yang
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    Agent Smith:
    Õnnelikus on ju tohutult igav.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kuna nädalavahetuseni on veel aega, siis võin teile siinkohal jagada tõenäoliselt kuskil ilmuvat intervjuud ühe ministriga.
    AVAMEELNE USUTLUS: Minister: „Vahel jõuan koju nii hilja, et ei jõua lapsi isegi kallistada.“

Kallis minister, mis tunne sind tabas, kui nägid Õhtulehe videost enda lapsi?
    Ma tahtsin nutta. Igaüks, kes on ema, teab, kui kallid on lapsed. Kuidas võidakse sellist asja lubada, et lapsi niimoodi ära kasutada!

Sa oled tõeline kangelane – kuus last, mees lahkus, tähtis töö. Kuidas sa jõuad?
    Mu lapsed küsivad ka pidevalt, et „emme, mängi minuga“, aga ma pean ütlema, et õpetajad ja õpilased on üle Eesti hädas, kogu energia läheb nendega tegelemisele. Õnneks on mul abiks head töökaaslased, kes vabatahtlikult käivad neid sõidutamas, magama panemas ja kodu koristamas. Kui öeldakse, et ametnikel pole hinge, siis neil on. Nad on nii tublid. Ilma nendeta variseks ma kokku.

Nad on tõesti head inimesed. Kas nad tõesti tulevad vabatahtlikult appi?
    Jah, muidugi. Ma ütlen neile küll, et tehke enda päris tööd, milleks teid on ministeeriumisse võetud, kuid nad teevad töö kõik kibekiirelt ära ja aitavad mind lastega. Nende ennastsalgavus toob pisara silma.

Järelikult on kõik ju seaduslik? Te olete tõesti vapper!
    Jah, üksikemal ei jää muud üle, kui vapper olla. Ma pidin ju isegi perereisile Horvaatiasse minema tööbussiga, kuna tööd peab alati kaasa võtma.

Mul on ausalt öeldes au olla nii vapra naise ja emaga ühe laua taga. Te võiksite kõigile üksikemadele eeskujuks olla, kes laste kõrvalt tööd teevad ja lastega veel tegeleda jõuavad!
    See võib välja näha tõesti väga ilus, kuid tegelikult on minu elu täis ohverdusi. Vahel tulen öösel koju, nõunik on kõik lapsed juba magama pannud. Ma ei jõua neid kallistadagi. Lähen voodisse ja vajun kohe unne. Kui üles ärkan, on autojuht nad juba kooli viinud. See on väga raske.

Olge tugev, kallis minister. Läbi raskuste tähtede poole!
    Aitäh, tähed on tõesti haridusmaastikul väga olulised. Ma peangi juba jooksma, sest nõunik läks lastega jalutama, aga ta peaks peagi ringilt tagasi olema.

P.S. Seda intervjuud ei korraldanud ühegi erakonna suhtekorraldaja ega ministeeriumi meedianõunik. Ajakirjanik ei lubanud ministrile, et juttu tuleb ainult positiivsest vaatenurgast ja ühtegi kriitilist küsimust ei esitanud. Intervjuu oli lisaks kõigele juba ammu-ammu kokku lepitud.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuna nädalavahetuseni on veel aega, siis võin teile siinkohal jagada tõenäoliselt kuskil ilmuvat intervjuud ühe ministriga.
    AVAMEELNE USUTLUS: Minister: „Vahel jõuan koju nii hilja, et ei jõua lapsi isegi kallistada.“

Kallis minister, mis tunne sind tabas, kui nägid Õhtulehe videost enda lapsi?
    Ma tahtsin nutta. Igaüks, kes on ema, teab, kui kallid on lapsed. Kuidas võidakse sellist asja lubada, et lapsi niimoodi ära kasutada!

Sa oled tõeline kangelane – kuus last, mees lahkus, tähtis töö. Kuidas sa jõuad?
    Mu lapsed küsivad ka pidevalt, et „emme, mängi minuga“, aga ma pean ütlema, et õpetajad ja õpilased on üle Eesti hädas, kogu energia läheb nendega tegelemisele. Õnneks on mul abiks head töökaaslased, kes vabatahtlikult käivad neid sõidutamas, magama panemas ja kodu koristamas. Kui öeldakse, et ametnikel pole hinge, siis neil on. Nad on nii tublid. Ilma nendeta variseks ma kokku.

Nad on tõesti head inimesed. Kas nad tõesti tulevad vabatahtlikult appi?
    Jah, muidugi. Ma ütlen neile küll, et tehke enda päris tööd, milleks teid on ministeeriumisse võetud, kuid nad teevad töö kõik kibekiirelt ära ja aitavad mind lastega. Nende ennastsalgavus toob pisara silma.

Järelikult on kõik ju seaduslik? Te olete tõesti vapper!
    Jah, üksikemal ei jää muud üle, kui vapper olla. Ma pidin ju isegi perereisile Horvaatiasse minema tööbussiga, kuna tööd peab alati kaasa võtma.

Mul on ausalt öeldes au olla nii vapra naise ja emaga ühe laua taga. Te võiksite kõigile üksikemadele eeskujuks olla, kes laste kõrvalt tööd teevad ja lastega veel tegeleda jõuavad!
    See võib välja näha tõesti väga ilus, kuid tegelikult on minu elu täis ohverdusi. Vahel tulen öösel koju, nõunik on kõik lapsed juba magama pannud. Ma ei jõua neid kallistadagi. Lähen voodisse ja vajun kohe unne. Kui üles ärkan, on autojuht nad juba kooli viinud. See on väga raske.

Olge tugev, kallis minister. Läbi raskuste tähtede poole!
    Aitäh, tähed on tõesti haridusmaastikul väga olulised. Ma peangi juba jooksma, sest nõunik läks lastega jalutama, aga ta peaks peagi ringilt tagasi olema.

P.S. Seda intervjuud ei korraldanud ühegi erakonna suhtekorraldaja ega ministeeriumi meedianõunik. Ajakirjanik ei lubanud ministrile, et juttu tuleb ainult positiivsest vaatenurgast ja ühtegi kriitilist küsimust ei esitanud. Intervjuu oli lisaks kõigele juba ammu-ammu kokku lepitud.
    Lugejakiri.ee või?

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mis ajahetkel muidu see murrang tekkis, et sellise asja eest minister kohalt ei lenda? EKRE tulekuga või natuke varem? Mõneti isegi kummaline vaadata, kuidas Eesti kappab aina enam eemale Euroopalikult lähenemiselt, kus meil on rahvaesindajad, kellel on sõnade ja tegude eest mingigi vastutus. Vaikselt hakkab tunduma küll, et kui keegi kuhugi valituks saab, siis võib sisuliselt neli aastat raha kõrvale lükata ja kõiki valimatult perse saata.

Aga, noh, eks see Euroopalik lähenemine on muidugi tolerastide ja soroslaste pask nagunii ning slaavide lähenemine on õigem ja mis siin üldse Repsist rääkida, kui Kallas pole oma 100 miljoni keissi lahendanud! (Pole kommenaare lugenud ja eeldan, et midagi sellist käib? Või EKRE pole trollimasinat tööle lükanud ja Kesk proovib oma leebe "miks ema kiusatakse" PR-lükkega asja siluda?)

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Mis ajahetkel muidu see murrang tekkis, et sellise asja eest minister kohalt ei lenda? EKRE tulekuga või natuke varem? Mõneti isegi kummaline vaadata, kuidas Eesti kappab aina enam eemale Euroopalikult lähenemiselt, kus meil on rahvaesindajad, kellel on sõnade ja tegude eest mingigi vastutus. Vaikselt hakkab tunduma küll, et kui keegi kuhugi valituks saab, siis võib sisuliselt neli aastat raha kõrvale lükata ja kõiki valimatult perse saata.

Aga, noh, eks see Euroopalik lähenemine on muidugi tolerastide ja soroslaste pask nagunii ning slaavide lähenemine on õigem ja mis siin üldse Repsist rääkida, kui Kallas pole oma 100 miljoni keissi lahendanud! (Pole kommenaare lugenud ja eeldan, et midagi sellist käib? Või EKRE pole trollimasinat tööle lükanud ja Kesk proovib oma leebe "miks ema kiusatakse" PR-lükkega asja siluda?)
    EKRE sõprade klubi on vait jah.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

nii kurb on sellist asja lugeda. sellepärast vist lsd'd ja seeni tehaksegi?
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

meanwhile käib Michal all-linnas Kõlvarti kintsu kaapimas ja Raiki pakutakse Narva linnapeaks.

kas Rataselt ja Repsilt tõmmatakse vaipa alt?

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Arvestades keski juhtivpoliitikute reaktsioone kus tormati ajakirjanduse rünnakule ja korruptsiooni kaitsele siis sügavalt kahtlen, et Repsile sealt mdiagi juhtub.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Lugejakiri.ee või?
    Ei, ma tegelikult pole lugejakirjaga seotud.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Opositsiooni hääl a’la Ligi ja Raik teeb täitsa nõutuks. Ime pole, et 200 kerkib.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    EKRE sõprade klubi on vait jah.
    Peeter Ernits: Mailise käitumine pole aktsepteeritav. Punkt

https://www.delfi.ee/news/paevauudis...kt?id=91706061

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    See on tõesti absurdne. Reps vabandab seda sellega, et tasutus on erisoodustusmaksu, mis üllatus-üllatus, tuleb ikkagi avalikest vahenditest. Minu silmis langes Keskerakonna, eelkõige Jüri Ratase väärtus veelgi. Loob Mailisest pildi nagu mingisugusest küla üksikemast, keda peabki toetama ja kes võibki avalikest vahenditest oma tarbeks omastada. Selles osas pigistame silma kinni, et selle sama üksikema kuine sissetulek on kuskil 5000 euro kandis, pluss ilmselt toetab teda ka tema endine lätlasest eksmees. Fakk, kui palju on paljulapselisi peresid, kes elavad peost-suhu. Ja nüüd tuleb mingisugune Reps, kes laseb enda lapsi Audide ja Mercedestega sõidutada. Kõigile võrdne ühiskond tõepoolest.
    Populism, parimas mahlas.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

No kiputakse unustama, missugune erakond oli Keskerakond Savisaare all ja kuidas asjad käisid. Kogu see seltskond pole seal ju vahetunud, vahetus ainult Savisaar, ehk siis inimesed, kes omal ajal astusid keskerakonda ilmselgelt aksepteerisid Savisaart ja temaga kaasas käinud "Juhtimisstiili".

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

No ma ei tea... Mind jätab küll täiesti külmaks, et ministri sohver sõidutas ministri lapsi kooli. Täielik pseudoprobleem ju?

Algupärane

Üllatavalt palju on Reps toetust saanud selle teo järel. Tema enda vabandus oli muidugi absurdi tipp - sa ise sidusid oma lapsed selle teemaga ja siis asud sel teemal rünnakule meedia vastu. Mulle meenub mingi Eesti koomiku lugu mingist poliitikust, kes ei teadnud, mis on tramm. Äkki õpetaks keegi Repsile, mis on buss?

Huvitav on näha selle teema lõpptulemust, sest see võib luua pretsedendi tulevikus taolistele juhtumitele.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud