Lehekülg 240, kokku 267 EsimeneEsimene ... 140190230236237238239240241242243244250 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 781 kuni 4 800, kokku 5339
    Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Saad küll normaalselt ju.
    Ma räägin, et kogused pole vähenenud, otsene konkurent on oma osa mw arvelt suurendanud.
    Ei, ma ei usu, et see tellimustöö on, fakt on, et keegi teine võidab sellest. Hetkel on selleks dtrim.
    Ma ei tea mida kalaliit mõtles, välislepinguid ehk.
    Mati ise vaevab oma pead kellele ta ette jäi või miks igasigu kokkisattumised. Rumal inimene järelikult.
    Mõnu pidas silmas poe müügihindasid? Ei?
    Sa ju ei arva, et ma siia näiteks saatelehtedest koopiad panen
    Minule jäi rohkem selline mulje, et Mati ei võtnud alguses asja piisavalt tõsiselt ja hiljem oli juba liiga hilja.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Minule jäi rohkem selline mulje, et Mati ei võtnud alguses asja piisavalt tõsiselt ja hiljem oli juba liiga hilja.
    See, mis mulje sinule jääb ja mis on reaalsus ei pruugi ja üldjuhul ei käigi kokku. Ma arvasin, et kui sa siin rahulikult rumalateks tembeldasid kõiki ja hakkasid tarka panema, et nüüd tuleb korralik paikapanek ja seletad ära, miks kõik rumalad on, aga nagu sulle omane, siis taandus kõik fraasile ,,minule jäi rohkem selline mulje,,. Palju õnne tõesti. Täiesti mäger vend.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    See, mis mulje sinule jääb ja mis on reaalsus ei pruugi ja üldjuhul ei käigi kokku. Ma arvasin, et kui sa siin rahulikult rumalateks tembeldasid kõiki ja hakkasid tarka panema, et nüüd tuleb korralik paikapanek ja seletad ära, miks kõik rumalad on, aga nagu sulle omane, siis taandus kõik fraasile ,,minule jäi rohkem selline mulje,,. Palju õnne tõesti. Täiesti mäger vend.
    Sry, aga siin paned pigem ise üle võlli. Ratas edastas "Esimeses stuudios" sama sõnumit - tehas tulnuks kohe sulgeda ja probleemiga tegeleda, mitte hakata süüd mujale veeretama. Eeldan, et PM on selliseid väljaütlemisi tehes asjaga üsna hästi end kurssi viinud.

Oli päris naeruväärne see vahepealne PR kuidas Vetevool sööb süütuse tõestamiseks igapäev lõhevõikut, kus kala paksem kui leivaviil. Poh, et listerioos ohustab peamiselt immuunpuudulikkusega inimesi.
    20 LEGEND

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

see polnud mu ainuke postitus ja see oli mu vastus eelnevale kommenteerijale.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Sry, aga siin paned pigem ise üle võlli. Ratas edastas "Esimeses stuudios" sama sõnumit - tehas tulnuks kohe sulgeda ja probleemiga tegeleda, mitte hakata süüd mujale veeretama. Eeldan, et PM on selliseid väljaütlemisi tehes asjaga üsna hästi end kurssi viinud.

Oli päris naeruväärne see vahepealne PR kuidas Vetevool sööb süütuse tõestamiseks igapäev lõhevõikut, kus kala paksem kui leivaviil. Poh, et listerioos ohustab peamiselt immuunpuudulikkusega inimesi.
    See oli linnupojale suunatud hetkel mitte niivõrd sellesse teemasse. Ratas võib inimesi kutsuda ka ülesse oma panust andma, et oleks turvalisem ja õiglasem riik kõigile ja siis lasta oma tööd teinud kantsleri lahti seega tema öelduga võib suht per.. pühkida. Kahtlane tundub lihtsalt, et kui me räägime toiduohutusest ja sellest, et see on inimestele surmavalt ohtlik (bakter), siis see asi peaks päevapealt kinni pandama, aga seda kiigutati edasi ja tagasi ikkagi väga pikalt ning see jätabki sellise mulje, et nagu midagi seal taga on, aga piisavalt nagu alust ka ei ole ja siis üritati see tekitada.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    see polnud mu ainuke postitus ja see oli mu vastus eelnevale kommenteerijale.
    Anna andeks ma olen lihtsalt rumalukene

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust

Juba algusest peale on Mati arvates kõik teised süüdi olnud.

Uudis märtsis:

Taani VTA süüdistab Eesti perefirmat kahe surmaga lõppenud listerioosijuhtumi põhjustamises
    Ettevõtte juht: olen 100 protsenti kindel, et meie tooted on ohutud
    Taani veterinaar- ja toiduameti töötajad jõudsid jälile kolm aastat tagasi alanud listerioosipuhangu põhjustele, mis viis seitse inimest haiglasse ja põhjustas kaks surma. Haiguspuhanguga on ameti väitel seotud Eesti ettevõttes M.V. Wool*imporditud külmsuitsukala. Ettevõtte omaniku väitel ei vasta süüdistused tõele ning kõik nende tooted vastavad Euroopa Liidu standarditele.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Päevapealt pannakse tehas kinni vaid äärmisel juhul.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Päevapealt pannakse tehas kinni vaid äärmisel juhul.
    Kui Inimeste elule ohtliku bakteri levik ja vohamine ei ole äärmine juhus, siis mis üldse on?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kui Inimeste elule ohtliku bakteri levik ja vohamine ei ole äärmine juhus, siis mis üldse on?
    Sedasi oleks pooled toiduainetetööstused kinni juba. Selles maailmas ei käi asjad nii nagu nad käivad. On partiide tagasikutsumised, liinide sulgemised, puhastamised, uued analüüsid jne.

Ja see analüüsimine, investigeerimine võtabki nii kaua aega + antud kalatehas töötas iseenedale vastu ning pikendas vaid seda protsessi.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Misasi seal nii keeruline saab olla, et aasta jooksul ei suudeta ära otsustada, kas Wool tuleks kinni panna või ei? Sellise mastaabi intsidendi puhul tuleks need proovid vajadusel kasvõi eralennukiga 3 korda nädalas saata sõltumatusse ja rahvusvaheliselt tunnustatud laborisse. Hetkel on seis selline, et Wool ütleb VTA proovid ei ole usaldusväärsed ja VTA ütleb, et Wooli enda proovid ei ole usaldusväärsed. Wooli väitel on nad nõus olnud praktiliselt kõigega, peale tehase tuumapommiga desinfitseerimisega, et probleemiga tegeleda. VTA jahub mingist nulltolerantsist ja supertüvest.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Misasi seal nii keeruline saab olla, et aasta jooksul ei suudeta ära otsustada, kas Wool tuleks kinni panna või ei? Sellise mastaabi intsidendi puhul tuleks need proovid vajadusel kasvõi eralennukiga 3 korda nädalas saata sõltumatusse ja rahvusvaheliselt tunnustatud laborisse. Hetkel on seis selline, et Wool ütleb VTA proovid ei ole usaldusväärsed ja VTA ütleb, et Wooli enda proovid ei ole usaldusväärsed. Wooli väitel on nad nõus olnud praktiliselt kõigega, peale tehase tuumapommiga desinfitseerimisega, et probleemiga tegeleda. VTA jahub mingist nulltolerantsist ja supertüvest.
    VTA ei jahu.
    Wool jahub.
    Kas igakord tuleks kogu tehas SULGEDA või äkki on loogilisem anda võimalus asi korda teha?

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Eee.... Mõlema osapoole kasutatud laborid on ühtemoodi Eesti Akrediteerimiskeskuse poolt tunnistatud ISO/IEC 17025 standardile vastavaks, st on kõige otsesemas mõttes rahvusvaheliselt tunnustatud laborid. Viidata, et emb-kumb laboritest tulemusi võltsib on ka veits nagu see lugu natsidest, kes elavad maakoore all. Seepärast ei tundu usutav ka, et VTA oleks seadnud kahtluse alla Wooli labori usaldusväärsust. Pigem on väide see, et bakteri mitteleidmine Wooli korraldatud proovidest ei muuda VTA labori leidu kehtetuks.
    20 LEGEND

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Nii nagu meedia seni on teavitanud, ei ole Wool oma tootmisest seda bakterit leidnud, VTA samas on leidnud korduvalt ja mitte kuskilt kanalisatsioonitoru kaugemast otsast, vaid tootmispindadelt ja masinatest. Tegu on sadade kui mitte tuhandete proovidega, what are the odds...? Wooli motivatsioon mitte leida on loomulikult arusaadav, aga parem oleks see asi lahendada nii, et mingeid küsimusi ei jääks õhku ja paraku VTA senine tegevus ja kommunikatsioon on väga suvaline olnud.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Nii nagu meedia seni on teavitanud, ei ole Wool oma tootmisest seda bakterit leidnud, VTA samas on leidnud korduvalt ja mitte kuskilt kanalisatsioonitoru kaugemast otsast, vaid tootmispindadelt ja masinatest. Tegu on sadade kui mitte tuhandete proovidega, what are the odds...? Wooli motivatsioon mitte leida on loomulikult arusaadav, aga parem oleks see asi lahendada nii, et mingeid küsimusi ei jääks õhku ja paraku VTA senine tegevus ja kommunikatsioon on väga suvaline olnud.
    +1

VTA arvates on kommunikatsioon, kui oma kodulehele pannakse teavitus ülesse.
    Ma ei tea kuidas teistel aga mina satun nende lehele vähem kui korra aastas.

See muidugi ei õigusta kuidagi Järviku pahatahtlikke ponnistusi sekkuda protsessi või Vetevoolu ilmselget saamatust/tahtmatust adekvaatselt reageerida. Mati arvates eksib Taani VTA, Eesti VTA ja ainult tema või jumal taevas oskavad neid proove võtta või tüve tuvastada.

Arusaamatu oli täna Eesti Kalaliidu esimehe sõnavõtt, sest ta ilmselt teab et toiduainetetööstuses on küll piirmäärad aga kui tuvastatakse ohtlik tüvi, siis on tavaline et rakendatakse nulltolerantsi.
    Näiteks mingi kogus roti väljaheiteid toiduainete tootmises on lubatud, sest seda on sisuliselt võimatu vältida (sama olukord erinevate bakteritega - kogused ja tüvi on määravad) aga kui tuvastatakse, et Kalevi komme näksiv ja sinna samasse roojav näriline kannab mingit ohtlikku bakterit, mis võib ohustada tarbijate tervist, siis rakendatakse kõik vajalikud meetmed - ka täielik keeld varem lubatu suhtes.
    Seega kas Eesti Kalaliidu juhataja Valdur Noormägi mängis lolli või ongi loll?
    Kui ta siiski pole poolearuline, siis kelle huvides püüdis Valdur Noormägi teadlikult üldsust eksitada?

Algupärane

Mul isiklikult on suht savi mingist ettevõttest ja hea meel, et VTA ei lase rohkematel inimestel haigestuda ja surra kui on selline kahtlus üleval nende proovidega. Senikaua kuni pole tõestatud, et see on suvariigi operatsioon - Usun VTA

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    +1

VTA arvates on kommunikatsioon, kui oma kodulehele pannakse teavitus ülesse.
    Ma ei tea kuidas teistel aga mina satun nende lehele vähem kui korra aastas.
    VTA ajabki asja neutraalselt ja nii nagu ta igas teises sarnases situatsioonis teeks. Kuidas saakski muudmoodi. Meediakaruselli tõmbas Wool ise käima ja ma tõesti ei saa aru mille jaoks.
    Nüüd valguslampide valguses proovitakse ka edasi hämada, kuid nagu ikka, eksitakse ära oma enda ehitatud valede rägstikku ja hakatakse arusaamatut joga ajama.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Wool palkas pr-firma, pole ime, et vta kommunikatsioonis alla jäi.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2014

Algupärane

Oleks Wool tahtnud asja kohe korretkselt korda ajada, oleks juba mai kuus tehas suletud, puhastatud ja MITTE ENNE avatud, kui VTA'ga kokkulepe olemas on. Seda ei tahetud/tehtud. Üritati hakata ajama mingit jura läbi tutvuste ja PR firmade. Ilmselt ka Arumäe mängis suurt rolli, sest "valitsuses on käpp sees, ajan asja korda".
    VTA ütlebki korra ja teeb - neil ei ole aega pidevalt Delfisse positiivseid artikleid kirjutada ja lobistada.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Oot aga te teate, mis PR firma see on ka, kes Wooli asja ajab? Noh, et teaks tulevikus hoiduda.
    Kõlab veits nagu see Kingo nõuniku ettevõte.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud