Lehekülg 222, kokku 226 EsimeneEsimene ... 122172212218219220221222223224225226 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 421 kuni 4 440, kokku 4504
    Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Minu postituse mõte oli, et kui ühed lubavad kellegi plakatipeal oksa tõmmata ja teised sõimavad konkreetset inimest sitaks, siis selliseid võib kõiki ühe puuga lüüa mitte ei pea eristama hakkama.
    Siin eespool mainiti, et rafineeritum väljendusoskus ei tee kedagi automaatselt heaks või paremaks. Tahaks uskuda, et see kehtib teistpidi ka, et sarnane väljendusviis ei tee veel väljendajaid endid sarnaseks või erinevaks, vaid seda teevad ikka nende tegevuse ja vaadete loogilised lõpptulemused, ei?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Sest sa oled äärmusliberaal sinujaoks ei ole siin maailmas 99% asjadest samaväärsed ega samatmoodi mõistetavad nagu tavalisele kodanikule. Sul on kaks võimalust, kas sa lõpetad äärmuslike vaadete omamise või lepid maailma nägemisega selle nurga alt nagu sa seda näed.
    Ma ei ole liberaal. Näiteks minu arust sisserändekvoot on debiilne ja meil on muuga aeg tegeleda kui olla vahenduspunkt mugavusimmigreerimiseks.

Selge on see, et ekre sugused kliimasoojenemise eitajad on debiilikud, miks see mind liberaaliks teeb? Pigem olen kommu kui kuskilt mõõtma hakata.

Su seletused on kurvad, küll need pildid on lamp, sest inimesel mõte ju sama! Aga kui mina ütlen midagi, siis olen mingi äärmuslik liberaal. Mis kuradi sõimusõna see äärmuslik liberaal on? Et krt sa tahad armastust ja vabadust rsk debiilik!!! Ei saa väga pointist aru. Liberaaliks sõimamine on pesuehtne kompliment ehk aitäh sulle.

Aga ausalt miks perset inimesed tolereerivad sellist pasandamist, et presidendi oksa tõmbamine on samaväärne kui keegi viisakalt annab märku, et talle ei sobi põlluaas riigikogu liikmeks?
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Kogu see teema siin on ikka ehtne vale puu all haukumise musternäide. Kui padu-EKRE-toetajad kaala ja budu(kes vist nüüd on küll vangis vms.) välja arvata, siis ei vasta ju pea kellegi teise maailmavaade siin välja pakutud stampidele. Kui energiat nii palju üle on, siis minge vaielge kuskil Facebookis või DELFI kommentaariumis edasi inimestega, kes päriselt ka arvavad nii nagu nad teie meelest mõtlevad.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Siin eespool mainiti, et rafineeritum väljendusoskus ei tee kedagi automaatselt heaks või paremaks. Tahaks uskuda, et see kehtib teistpidi ka, et sarnane väljendusviis ei tee veel väljendajaid endid sarnaseks või erinevaks, vaid seda teevad ikka nende tegevuse ja vaadete loogilised lõpptulemused, ei?
    Good point...

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ma ei ole liberaal. Näiteks minu arust sisserändekvoot on debiilne ja meil on muuga aeg tegeleda kui olla vahenduspunkt mugavusimmigreerimiseks.

Selge on see, et ekre sugused kliimasoojenemise eitajad on debiilikud, miks see mind liberaaliks teeb? Pigem olen kommu kui kuskilt mõõtma hakata.

Su seletused on kurvad, küll need pildid on lamp, sest inimesel mõte ju sama! Aga kui mina ütlen midagi, siis olen mingi äärmuslik liberaal. Mis kuradi sõimusõna see äärmuslik liberaal on? Et krt sa tahad armastust ja vabadust rsk debiilik!!! Ei saa väga pointist aru. Liberaaliks sõimamine on pesuehtne kompliment ehk aitäh sulle.

Aga ausalt miks perset inimesed tolereerivad sellist pasandamist, et presidendi oksa tõmbamine on samaväärne kui keegi viisakalt annab märku, et talle ei sobi põlluaas riigikogu liikmeks?
    Ma lükkasin sulle meelega hagu alla natuke rohem kui oleks normaalne olnud, aga noh ega me ei saagi edasi arutada sinuga seda teemat, sest me näeme seda Põlluaasa karikatuuri? täiesti erinevalt, mis iseenesest ongi ju tegelikult normaalne, sest inimestel on siiski oma arvamus (tänapäeva poliitikas on see juba suur väärtus).

Minujaoks sa oled jätnud mulje sellisest liiga ründavast liberaalist, kes kohe lihtsalt tulistab või sildistab nii kui keegi julgeb arvata midagi sinu maailmavaatele vastu. Samas noh eks ma saan ka olukorrast aru, sest on mul ju tahe olla ise ka intelligentne ja loen igapäev ikkagi ajalehe läbi ja vaatan uudiste saate ära ning viimase aastaga on kogu see poliitiline jama mu ajud täiesti pehmeks keetnud.

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kui padu-EKRE-toetajad kaala ja budu(kes vist nüüd on küll vangis vms.)

LOL what?

A kumb on tänapäeval rohkem punk. Kas olla valitsuse vastu või olla valitsuse vastaste vastu?

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

Kui liberaaliks olemine eeldab armastust ja vabadust, siis ma võtan selle ka julgelt vastu enda nimetamise ka liberaaliks. Armastust, mehed, armastust!

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    LOL what?
    Budu pole vangis.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

No peaaegu. Pankrotis elu lõpuni kindlasti.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kas eraisiku pankrot mitte kesta viis aastat ja siis oled võlgadest prii?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Jah, aga selle käigus pead ka kogu oma varast vabanema ja pead miinimumi eest tööd tegema ja ilge kebens on.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Sellise asja puhul ei rahulda keegi eraisiku pankrotti.... kriminaalteo tagajärjel. Eraisiku pankrotti võid taodelda, siis kui oled võtnud tarbimislaene pere ülalpidamiseks või on toimunud äriline krahh ja nõue on eraisikule üle kantud. See kui sa kriminaalasja korda saadad ja nõue tuleneb sealt, siis ei rahulda ükski kohus eraisiku pankroti menetlust ära. Sama nagu kasiinos mängimisega, et kui sealt tulenevad võlad, siis võib selle samuti ära unustada. Loll müüt pigem rahva seas liikvel, et iga asja peale saab alati eraisiku pankrotti taodelda.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Suht sama nagu öelda Põlluaas on junn, et ei näe probleemi. Pead ikka peast täitsa liberast olema, et midagi valesti seal tunduks. Ja muidugi peamine- miks ei avaldata sarnaseid videosid siinsete nö ülikoolis käivate mustanahaliste kohta, kes sama juttu bussis ajavad! Miks liberastide meedia ainult selliseid videosid avaldab? See peaks olema see õige küsimus.

(tuleb mul see uueduudised.ee retoorika enamvähem välja või pean veel harjutama?)

-e- Tõsiselt rääkides. Tegelt ma sarnast juttu sattunud ajama suvalise kaitseliitlasega(?) öises baarsis Mitte siis sama düüd, aga jutt oli sarnane. "Megakopp on ees, ühel hetkel ma ära filipin ja oma relvaga tänavale lähen ja mustasid notin ja mul pohui kui sellise asja eest kinni lähen. Vähemalt süda rahul" oli siis pika tiraadi mõte mehel. Ma juba mõnda aega ootan, et millal esimene reaalne pauk ära tuleb.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Henn oli armas tegelane animafilmist. Samamoodi võiks öelda, et Henn on Shrek ja siis oleks Henn solvunud.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

https://www.delfi.ee/news/paevauudis...st?id=87470819

Võiks kellegi EKREst öölinnapeaks valida ja relvastatud kaitseliitlased patrullima panna.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

https://www.youtube.com/watch?v=qMnJ8MuFBrA&t=1s

huvitav, et kui must sellist (ja veel hullemat) juttu räägib, siis see uudistekünnist ei ületa
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    -e- Tõsiselt rääkides. Tegelt ma sarnast juttu sattunud ajama suvalise kaitseliitlasega(?) öises baarsis Mitte siis sama düüd, aga jutt oli sarnane. "Megakopp on ees, ühel hetkel ma ära filipin ja oma relvaga tänavale lähen ja mustasid notin ja mul pohui kui sellise asja eest kinni lähen. Vähemalt süda rahul" oli siis pika tiraadi mõte mehel. Ma juba mõnda aega ootan, et millal esimene reaalne pauk ära tuleb.
    Tõsiselt arvad, et midagi sellist on kohe juhtumas? Öösel baaris on paljudel jutt selline, et tuleks kohe sanitarid valge hullusärgiga kohale kutsuda. Ei lähe Eestis keegi legaalse relvaga aafrika üliõpilasi nottima, võid täitsa rahulikult öösel magada. Eriti veel mingi lambi kaitseliitlane, kes ei saaks kaugemalt kui 5m elevandile ka pihta kui see paigal ei seisa. Reaalselt ainus riskirühm Eestis oleks endised välismissioonisõdurid, kellel ptsd, aga meie track record on ka nendega eeskujulik võrreldes nii mõnegi suurema ja rikkama liitlasega...

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust

huvitav, et kui must sellist (ja veel hullemat) juttu räägib, siis see uudistekünnist ei ületa
    Miks antud video peaks eestis uudisekünnise ületama?

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Mustanahaline? Ma arvan, et selline asi oleks kohe letis, või sul mingi vandenõu, et kogu eesti ajakirjandusel koos conspiracy, et kui sellist videot leidubb, siis kohe kustutatakse ära ja video omanik mõrvatakse?

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Olen üpris kindel, et kui keegi kohalik eesti keeles sellist juttu ajaks, siis küll ta ületaks :P

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud