Lehekülg 440, kokku 453 EsimeneEsimene ... 340390430436437438439440441442443444450 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 781 kuni 8 800, kokku 9046
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Ma olen enda rumalas peas valesti aru saanud ilmselt siis "esinduskulust". Mõtlesin, et see on umbes nii, et tuleb mingi vähemtähtis külaline ja siis ostetakse lauale Valeri küpsised ja Vichy vesi. Tuleb tähtis külaline, pannakse sinki ka. Kõik selge ju ja mõistetav. Või kui tehakse midagi, minnakse kuhugi peaministrina, presidendina... näiteks ooperipäevadele, makstakse majutus kinni nt.

Millest ma valesti olen ilmselt aru saanud on siis see, et esinduskulu on ka pärast kella viit 6 käiku kolleegidega Tchaikovskys ja vabas vormis aftekas score clubi mullivannis. Et selle piiri tunnetamine on suhteliselt tähtis ning täna tundub olevat, et just KE-s on see touch veidi paigast ära. Vähetähtis ei ole ka antud üksikjuhtumile eelnenud suurem pilt ja varasemad teemad.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Aga kes siis presidendiks saab?
    Ansip

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ansip
    Aga, mis siis Siim Kallasest saab?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Aga, mis siis Siim Kallasest saab?
    Istub kümne milli otsas nagu smaug.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma olen enda rumalas peas valesti aru saanud ilmselt siis "esinduskulust". Mõtlesin, et see on umbes nii, et tuleb mingi vähemtähtis külaline ja siis ostetakse lauale Valeri küpsised ja Vichy vesi. Tuleb tähtis külaline, pannakse sinki ka. Kõik selge ju ja mõistetav. Või kui tehakse midagi, minnakse kuhugi peaministrina, presidendina... näiteks ooperipäevadele, makstakse majutus kinni nt.

Millest ma valesti olen ilmselt aru saanud on siis see, et esinduskulu on ka pärast kella viit 6 käiku kolleegidega Tchaikovskys ja vabas vormis aftekas score clubi mullivannis. Et selle piiri tunnetamine on suhteliselt tähtis ning täna tundub olevat, et just KE-s on see touch veidi paigast ära. Vähetähtis ei ole ka antud üksikjuhtumile eelnenud suurem pilt ja varasemad teemad.
    Ma võtan sel teemal viimast korda sõna. Avatult, sest olen istunud asjaosalisena mõl pool lauda- selliste kohtumiste korraldajana, aga ka vastuvõetatavana. Lõviosa kohtumistest ongi lõuna- ei, mitte Tšaikovskis, vaid üsna tavalises restoranis. Need on ikkagi ametlikud kohtumised, vichy vesi, a la carte menüüst biifsteek, laimikook. Võetakse pakkumiste alusel, esinduskulud.

On mõned kohtumised, mis on ööbimisega. kohtumisel osalejate nimesid nende soovil ei panda tšekile ega aruandesse. Mõned on peened, nt nagu kunagi Ilves Davosis käis, millest ka vist artikkel tehti ja oligi fine. Ratta teema oli, et nendel osalevad ka nende ettevalmistajad (nõunikud) ja nemad läksid nn uue korra alusel kirja, kui neid arveid nõuti. Siin on täiesti fine vaielda, et kas peab olema Pädaste, kas peab olema Pädaste menüü. Proportsiooni küsimus. Kõikidest nendest 4 a kohtumistest võeti välja see Pädaste, mis tõepoolest oligi inimeste jaoks äkki ebaprop.

Nüüd kohtumised seedri, reinsalu, helmetega olid koroonatingimustes residentsis ja kuna asi oli pupu, siis need olid tõesti pikad arutelud. Pakuti süüa, tavalised cateringi hinnad. Alkohol oli, ei midagi erilist, ei joodud, ei laaberdatud. Kas peaks sellistel kohtumistel (ja need olid töised) üldse süüa pakkuma, jällegi, fine, arutame, kas ebaprop.

Kringlid jne. Poliitiline stiili küsimus, et kohtudes näiteks Võru pensionäride ühinguga või Kehra koolilastega, siis kringel. Ei pea, kui teed, siis olgu avalik. Tohutu laristamine ja häälte kokkuostmine 13 eurose kringliga? Olgu nii, on.

Ja siis need score clubi mullivannid. Neid ju tegelt seal tšekkides polnud. Oli küll see purjekas merel, mis oli tegelt transport, aga tõesti, ei pea purjetama sinna, oleks võinud praamiga minna, mida tehtis 99% juhtudest 4 aasta jooksul. See oli viga, aga avalik viga, ja eks selle eest ka vastutatakse siis inimeste arvamusega. Seda muidugi ei orgunni PM, eks. Ooperipiletitega ka, ei oleks pidanud, aga tehti otsus, et kingitustena neid vastu ei võeta, sest siis oleks teistpidi häda, aga ostetakse ja siis kõigile, kes osalevad ametlikul visiidil.

Joogid autosse oli vichy ja valeri ja coca-cola ja kaks dzinni. Muu alko oli suuresti nn "kringlid".

Aga ok, vbla ei peaks seda siin selgitama. a las olla.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Sirgel seljaga libised üle sisulistest kohtadest ja enamus jutu osas keskendud sellele, mis ongi tegelikult fine. Aga mis ei olnud tegelikult teemaks.

Umbes sama, et meesülemus paneb alluvale perseplakse ja ning siis tuleb ma ei tea kaala (ää solvu kaala, ma niisama sõbralikult), kes veidi patroniseerivalt lükkab, et "Võime vaielda, kas lillekimbu viimine naisalluvale on hea toon, või õnnitlemine lapse sünni puhul, üleüldse me räägime siin siiski 5 aasta jooksul ainult paarist korrast, kus näpp mootorisse vastumeelselt pandi. Teised teevad seda muidu ka, Trump jne".

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Korralik saag mingite odavate dzinnide ja säästujahtide peale...
    Kui rahvas valib juhtivatele kohatdele edevaid ja nõrku inimesi, siis on sellised asjad paratamatu tulem. See rivi on hirmus piiiiiikkkkk ja jagub neid kostitajaid ja riigi rahaga rahabossi mängivaid tegelasi absoluutselt igasse erakonda ja poliitilisse suunda. Alati käib sellega kaasas ka piinlik rahvateater, kus oma konkurentidele moraali loetakse ja käsi kokku lüüakse ahastades, selline blamaazh, selle rahaga oleks niiiii palju kasulikku saanud teha! Omade juhtumitele leitakse aga alati õigustus või tehakse kivinägu .

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Rõivase lennukikulud kattis ju Euroopa Liit(v.a üks kord ja see on vist pigem hästi põhjendatud) ja 50 000 per lend on samuti ülepaisutatud.
    Kust EL seda raha saab laiali jagamiseks? Marslased toovad kottidega ukse taha? Ma saaks veel aru kui sellist juttu ajab mingi velloleito, ''õõnestame kolosssi seestpoolt!'', aga ka muidu tulihingelistele EL ühtsuse pooldajatele tundub see vabandus täitsa ok kui raha saab mingitele lollustele oma maitse järgi laiaks lüüa...

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

Nüüd kohtumised seedri, reinsalu, helmetega olid koroonatingimustes residentsis ja kuna asi oli pupu, siis need olid tõesti pikad arutelud. Pakuti süüa, tavalised cateringi hinnad. Alkohol oli, ei midagi erilist, ei joodud, ei laaberdatud. Kas peaks sellistel kohtumistel (ja need olid töised) üldse süüa pakkuma, jällegi, fine, arutame, kas ebaprop.

Kringlid jne. Poliitiline stiili küsimus, et kohtudes näiteks Võru pensionäride ühinguga või Kehra koolilastega, siis kringel. Ei pea, kui teed, siis olgu avalik. Tohutu laristamine ja häälte kokkuostmine 13 eurose kringliga? Olgu nii, on.
    Need ei peaks olema riigikantselei read, vaid need peaksid olema erakonna read. Selles on küss.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Istub kümne milli otsas nagu smaug.
    Kas tal need kümme milli kunagi kahaneb ka?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Kas tal need kümme milli kunagi kahaneb ka?
    Kui Dogecoini pani, siis küll.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Kust EL seda raha saab laiali jagamiseks? Marslased toovad kottidega ukse taha? Ma saaks veel aru kui sellist juttu ajab mingi velloleito, ''õõnestame kolosssi seestpoolt!'', aga ka muidu tulihingelistele EL ühtsuse pooldajatele tundub see vabandus täitsa ok kui raha saab mingitele lollustele oma maitse järgi laiaks lüüa...
    ELi eralendude raha tuleb eraldi eelarverealt, mitte Eestile eraldatud summast vms. Ehk kui ei hüvitata Eesti peaministri lende, siis see raha läheb Sancheze, Marini või mõne teise ELi riigi juhi eralendude hüvitamiseks, mitte Eestis teede ehitamiseks. Mulle isiklikult on Rõivase liinilendude-skeptika mõnevõrra arusaamatu, aga Eesti riigile ei läinud see midagi maksma.

Mis puudutab väitesse justkui enamik Ratase alkoholioste oleks tegelikult olnud "kringlid", siis ma ei teadnudki, et Prike AS lisaks alkoholile kringleid müüb. Ehk tõesti ostis siis Ratas alkoholilaost 300 euro eest kringleid.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Need ei peaks olema riigikantselei read, vaid need peaksid olema erakonna read. Selles on küss.
    Ja olidki. Aga kehra koolilaste ja Võru vanuritega kohtus peaminister. Peaministri teemad, peaministri kõne.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    ELi eralendude raha tuleb eraldi eelarverealt, mitte Eestile eraldatud summast vms. Ehk kui ei hüvitata Eesti peaministri lende, siis see raha läheb Sancheze, Marini või mõne teise ELi riigi juhi eralendude hüvitamiseks, mitte Eestis teede ehitamiseks. Mulle isiklikult on Rõivase liinilendude-skeptika mõnevõrra arusaamatu, aga Eesti riigile ei läinud see midagi maksma.

Mis puudutab väitesse justkui enamik Ratase alkoholioste oleks tegelikult olnud "kringlid", siis ma ei teadnudki, et Prike AS lisaks alkoholile kringleid müüb. Ehk tõesti ostis siis Ratas alkoholilaost 300 euro eest kringleid.
    Kingiti veini. Sellest ka jutumärgid.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Minu jaoks, lihtsa jürina, ei teegi pahaseks see, kui riik kulutab raha, et riigist jääks hea mulje.

Aga mind ajab pahaseks see, kui riik kulutab raha, et kellestki konkreetsest isikust jääks hea mulje.

Sest ega need penskarid siis arvanud, et saavad kooki peaministrilt. Ei ikka Ratta Jürilt. Ja et see nii mugavasti ainult vahetult enne valimisi toimub, tundub eriti nõme.

Lisaks, kurat, miks me nihukseid korralikke palku (õpetajatega võrreldes) neile maksame, kui ei saa endale sõidu ajaks ise juua ostetud? Nagu, türamaivõi, õpetajad veeretavad oma isiklikke sente, et oma õpilastele bussisõiduks ekskursioonile küpsiseid kaasa osta (sest kõikide laste vanematel pole võimalik oma lastele sõidule näksimist ja vett kaasaa panna)...

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust

Sest ega need penskarid siis arvanud, et saavad kooki peaministrilt. Ei ikka Ratta Jürilt.

vb keegi tõesti arvas, aga
    kui Tallinna mingi linnaosavanem Mõškin tuleb kuhugi pensionäride päevakodusse visiidile ka tihti kringliga, siis paljud eeldavad ka vastupidist - et ta ei tee seda eraisikuna oma raha eest, vaid see on ikka linnaosavalitsuse kingitus
    JERRY: Hey Joe! How you're doing? JOE: You're under no obligation to shake my hand
    JERRY: /-/You look good JOE: Why shouldn't I look good?
    JERRY: Oh, no reason. You're into karate right? JOE: You want to hit me?
    (Seinfeld, The Pitch)

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Asi on nagu ikka rahakottide segamini ajamises. Meil on eraisik Jüri Ratas, peaminister Jüri Ratas ja keskerakonna juht Jüri Ratas. Sarnaselt peaks ka kulud tulema sealt kust mõistlik. Autosse jookide ostmine ei ole no mitte kuskilt otsast peaministri esinduskulu. Kui ta kaaskond tahab teepeal napsutada, siis suht kindlalt on neil kõigil endal ka piisav palk, et seda lubada.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Igal korral, kui vaja esindada ennast, erakonda või riiki, siis lükatakse mingisse ühisrahastusplatvormi (nt iRiigikogu) teave üles ning siis inimestel on võimalik panustada.

Noh, näiteks ma hakkan teil siin Presidendiks ja tahaks teile välja teha, mõistagi teie raha eest. Lasen tuua telgid, tellin toitlustuse, joogid... kõik minu poolt, kuid kauba kvaliteet ja kogus sõltub, palju te läbi ühisrahastuse füüri annate.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Oli mis oli, aga kiidan heaks, kuidas Jürka kui mitte poliitiliseks laibaks siis vähemalt poliitiliseks invaliidiks muudeti. Hea töö!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kas kingmakeritele Tsahkale ja Ossinovskile odavat konjakit ei pakutudki Ratta esimese valitsuse ajal?

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

pidevalt räägitakse kärpevajadusest. aga siiani pole keegi välja tulnud mõne mõistliku kärpega.
    Catalunya is not Spain!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud